♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
17. dec 2010

veru, no, isla som nabalena az az, myslim, ze by sa nam uz nic naviac nevoslo 🙂 &tamarka skoro celu cestu prespala,som bola prekvapena, pretoze vstala o pol osmej a uz o pol deviatej spala v aute zas, v podstate az skoro po trebisov, zobudila sa az 30 km pred 🙂

kahlan1
17. dec 2010

@seagull2404 ahoj na figu borovu
dnes to bol horor des o 5:00 spapala 80 a potom jedla az o 11:00 dovtedy len plakala som videla ze je hladna aj unavena ale ona ani zaspat ani jest - tak zaspala od unavy a potom spapala 160 v spanku no chapes to? :(( skusala som aj kasicku ale neviem :((( ja uz neviem co s nou ze co sa jej stalo ze tak nechce papat

a aka bola cesta? my ideme na buduci stvrtok

seagull2404
17. dec 2010

@kahlan1 cesta bola fajn, dakujem
na kasicku to chce trpezlivost, mozno lyzicka bude zaujimavejsa ako cumel 🙂 len si na to musiste zvyknut, pri papani lyzickou sa moze aj s hrackami hrat, len ju musis najprv naucit papat lyzickou a nevzdavat to 😉 moja mala bola vcera taka unavena, tiez ani jest ani spat, tak som ju nalozila do kociarta a este som ani konstrukciu nevytiahla z dveri a uz spala, opica mala 🙂

hajatanufus
17. dec 2010

a lucinka dostane kociarik pre babiky s cest postielkou a este taku kuchynku

danulienka35
17. dec 2010

uz sem tu bambulky,mala spinka je nejaka nervozni asi zoubky ma dasenka natekle 😉

hajatanufus
17. dec 2010

maminky kde ste vsetky? @kahlan ja viem ze si koli malej a jej nepapaniu vystresovana ja mam to iste ale s lucinkou skoro nic nepapa rano ani krajec chlebika s masielkom nespapala naobed iba vypila bananove mliecko skoro na ex a teraz trochu volskeho oka a zajeda to chlebikom s maslom no nic moc ja vobec neviem co mam varit a predtym zjedla vsetko vratane ryb proste vsetko aj piczu aj fasirky a td ale to nevadi ked ti dnes zjedla az po6 tich hodinach aspon papala naraz 160 ml a zase jej daj az s takym odstupom neboj sa zvladnes to ja viem ze mne sa lahko hovori ale fak t neviem ako ti pomoct a neskusal ju krmit mm? ze ci od neho nebude lepsie papat mozno to berie ako hru alebo ja neviem a hlavne ked bude vacsia a zacne papat prikrmy nenauc ju na sladke moj mm tak naucil lucinku a teraz ani caj bez cukru nevypije a to predtym vypila v pohode ale mm jej zacal davat do cajika sirup a na ranajky jogurty a hluposti a tak to dopadlo ja som ju chcela ucit na chlebik na ranajky atak ale nevyslo to ale u vas to vyzera ze rastiete a hlavne ju nevaz kazdy den lebo prides o nervy staci raz za dva tyzdne

kahlan1
17. dec 2010

@hajatanufus my sa s mm striedame alebo obaja naraz jeden vyspevuje druhy drzi rucicky a flasu, je to tazke ja viem ze nemam byt nervozna ale lahko sa hovori ked neje vobec nieze malo a to co zje zje len v spanku :(

hajatanufus
17. dec 2010

@kahlan1 a kedy mate dalsiu poradnu? aby sa videlo ci ste pribrali za mesiac? a pripadne cim skor zmenit lekara ale neviem ci iny lekar bude vediet ti poradit a skus este jednu vec ak myslis ze je mala urieknuta tak si zozen z kostola svatenu vodu a stym jej urob krizik na cielko a potri jej ocicka a skus sa za nu pomodlit a ak to nevies alebo neveris tak skus niekoho poprosit ja sa za tvoju malu tiez skusim pomodlit a verim ze to pomoze sorry dufam ze som ta tymto nejak neurazila ale ja som veriaca a mne tieto veci urcite pomahaju a uskodit to nemoze

danulienka35
17. dec 2010

@hajatanufus ved ja tu pisem a nikde nikdo

hajatanufus
17. dec 2010

@danulienka35 jj sorry my sme dne v noci spali od 23 do 5.30 a od 7 do 13tej a teraz tiez spinka ale neviem od kolkej lebo som nekukla na hodky mozno od stvrtej tak pocitam ze ked sa zobudi tak asi skor ako o jedenastej zase nezaspinka 🙂 je mi dnes nejak divne mam akusi depku a je mi smutno aj na lucinku som nakricala moje chudatko som k nej zle fnuk asi preto ze sa blizia sviatky a mne je smutno za segrou vsetci nakupuju a ja tu kysnem jak buchta chladnicka skoro prazdna ucet prazdny no fakt je mi do placu ani napecene nemam ani nic ja neviem a ani sa mi nic nechce a som nahnevana na cely svet ja nie som zvyknuta doma vysedavat ja som na sk bola kazdy den v meste ale tu sa neda nikam ist

danulienka35
17. dec 2010

@hajatanufus to nic len je tu mrtvo aika tu chyba dufam ze sa cosokor vrati 😉

danulienka35
17. dec 2010

ksym si budem dnes pisat o FARMAROVI??? 😀 😀

liba78
17. dec 2010

@mirmaj tak druhé kolo nákupu nám vyšlo. Máme plienky 😉 nekúpila som síce DM-kové, ale pampers zelené a huggies. Uvidíme čo bude, mám 4-ky 😀 Chcela som ísť aj do kauflandu, ale aj tam a aj pri tescu bolo strááášne moc ľudí 😒

hajatanufus
17. dec 2010

@danulienka35 no veru to aj ja dufam vsetky baby uz asi vikenduju a finisuju s pripravami na sviatky tak asi preto tu nik nie je inak chcela som si chcela kuknut gulu ale nejde jojka tak asi ani farmara dnes nekuknem idem sa pozriet ci uz to neopravili 🙂

liba78
17. dec 2010

@danulienka35 chýba a moooc, @akika722 rýchlo sa nám vráť.

danulienka35
17. dec 2010

@hajatanufus no kukni

danulienka35
17. dec 2010

@liba78 moc tu chyba je to nase slniecko dufam ze su v poriadku

memory97
17. dec 2010

@danulienka35 aj tebe, dnes teda je riadna kosa🙂 to jedno okno, co mi treba este umyt, tento rok asi nebude🙂

@liba78 jaj, ja vobec nemam ponatia ako vyzera TN teraz🙂 sa vyhybam vsetkym nakupnym centram, ja tam zavitam az po tomto chaose🙂

liba78
17. dec 2010

@danulienka35 musia byť v poriadku a najneskôr v utorok doma, aby stihla nachystať Patimu a Semimu krásne vianoce 😉
môj mm už išiel pre stromček 😝

liba78
17. dec 2010

@memory97 ja som sa tiež chcela vyhnúť, ale nákup treba 😖

hajatanufus
17. dec 2010

@danulienka35 sorry chcela som to kuknut tak ze vraj sa to neda zobrazit a vypadol mi net a neslo mi to opravit tak som ho restartovala

memory97
17. dec 2010

@danulienka35 ved sme tu🙂

tak ste ma navnadili pecenim, v chladnicke je uz cesto na medovnicky a na stole porozkladane zazvorniky, zajtra sa u nas bude teda piect🙂 Robi niekto tie zazvorniky, ja ich skusam prvykrat,tolko som o nich pocula, az ich musim vyskusat🙂

@hajatanufus nebud smutna a nebudete sa stahovat? je to male mestecko alebo dedinka?

@danulienka35 neboj farmara skomentujeme, ak mi to maly dovoli🙂 hadam dnes zaspi a nebude robit neplechu🙂

hajatanufus
17. dec 2010

@danulienka35 a mozes mne potom pisat o farmarovi ked si to nemozem kuknut dobre?
vidite maminky chvilu som tu nebola a hned ste sa rozpisali super a akika chyba aj mne ale verim ze budu v poriadku a na vianoce doma uz som sa aj za tie nase babatka pomodlila aby boli vsetky zdravucke 🙂 idem si vas docitat

memory97
17. dec 2010

@liba78 ved to, nas to caka zajtra, lebo chladnicka uplne prazdna, tak aspon nieco doplnit... pokial pojdeme k nasim🙂

kvietok121
17. dec 2010

ahojte ja moc nestiham, sviatky sa blizia, dnes este cez net konzultujem pracu a este ma dnes cakaju pusinky a este do vianoc piect, upratat, darceky este nemame ... no je toho dost

hajatanufus
17. dec 2010

@memory97 dakujem je to len taka dedinka a hned vedla je zase mestecko ale tam okrem tesca nie je ziaden obchod uz aby sme sa prestahovali ale to bude asi az vo februari teda ak naskrabeme na kauciu lebo tu co sme platili za tento byt nam vratia az ked odovzdame byt a mozno nam z nej aj nieco stiahnu takze to na to pouzit nemozme asi budeme zase potrebovat okolo 1000 libier na to a na poplatky to je ako 1100 eur

hajatanufus
17. dec 2010

@liba78 jee vy budete mat zivy stromcek? my mame umely ale je velmi pekny vyzera ako zasnezeny a ma aj sisky

memory97
17. dec 2010

@hajatanufus neboj, februar je tu, co by dup a urcite bude vsetko v poriadku vychadzat, ked sa budete stahovat 😉

@akika722 dufam, ze ste v poriadku a drzime veeeelmi prsty

hajatanufus
17. dec 2010

@memory97 dakujem si zlata fakt uz chcem odtialto vypadnut ale mm mi slubil ze do kostola pojdeme na vianoce taxikom lebo busy tu cez sviatky nejazdia tak sa na to aj celkom tesim lebo uz skoro rok som nebola v kostole a velmi mi to chyba v tejto dedine je len nejaky z inej viery a my sme rimokatolici

liba78
17. dec 2010

@hajatanufus ano, živý mm si na to potrpí 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre