♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
5. jan 2011

baby maly vykrikuje zo sna a kasle ... takze dnesna noc bude asi znova bezsenna... tak si idem aspon polezat papa

akika722
5. jan 2011

@kvietok121 ani mlieko jogurty ničč?by som skapala...to mi je luto..bože ty budeš ako srnka ked skoro nič nemožeš..aj ja sa tyram dietou,budem trpieť s tebou mojko 😒

akika722
5. jan 2011

kde ste??? ☹ študujete chudnutie? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
5. jan 2011

@akika722 som sa sprchovala a uspavam maleho na rukach 🙂 chcela som si dat zakusok,ale ked ta citam napila som sa len caju a ked zaspi dam brusaky 😉

akika722
5. jan 2011

@katulkaaaaaa motivujem? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
aj tebe ide tak pomaly kôň?kym načita aj na wc stiham 😖

katulkaaaaaa
5. jan 2011

@akika722 strasne pomaly ako tebe...no nic maly je nervny musim ist paaa

memory97
5. jan 2011

@kvietok121 moj zlatucky, dufam, ze ti coskoro vyzdravie a sopliky pominu... uz nech skonci zima, aby mohli byt vsetky milaciky zdravucke...

danulienka35
5. jan 2011

nesiel mi MK neviem co to je ☹

liba78
5. jan 2011

@kvietok121 ďakujem za info, svietim mu po 6 minút kde sa dá. Najnovšie aj riťulku, takú ju má červenú z častého kakania. 😢 a držím palce, aby matejkovi ten generátor pomohol.
@memory97 dala nám Otobacid do uška, díky za link sú tam dobré info. Predtým som študovala stránky o zápale priedušiek a pľúc. Poobede začal dýchať tak plytko a piskľavo. No mala som dosť. Volala som aj dr na pohotovosť do tn. Slušne mi naznačila, že lieky ktoré mám doma sú postačujúce a chodiť na pohotovosť nemám. 🤐

@majka35
@alure
@mirmaj
@evanns babulky myslím, že ten zvlhčovač má niečo do seba, bivakujem v obyvačke a je tu zapnutý odkedy som ho zložila na 1/2 -vičný výkon. Malý teraz zaspal a kašle menej. Dúfam, že bude spať aspoň chvíľku.

liba78
5. jan 2011

@danulienka35
@hajatanufus ďakujem za poslané pusinky, držanie palcov 😉
@katulkaaaaaa dúfam, že fakt nebudú tie pľúca ☹ v pondelok sme mali len horné cesty a dnes už aj priedušky.
Simonko dýchal piskľavo pri tom zápale ? Večer som už bola normálne na prášky zo stavu malého.

@akika722 aj ja mám svalovicu na nohách a rukách. Z brucha mi to asi nič nezoberie ☹

memory97
5. jan 2011

@kvietok121 chudatko nase, dufam, ze ti ta bezlepkova pomoze a budes coskoro moct aj nieco ine.

memory97
5. jan 2011

@kvietok121 skus mu dat vankusik pod hlavicku, alebo vyssie matrac, aby mu to nestekalo do hrdielka a ak mas doma esenciu eukaliptus alebo tea tree olej, tak skus nakvapkat par kvapiek do misticky a nechat v miestnosti, nech sa to vyparuje... dufam, ze mu nieco zaberie...

@akika722 ja som dnes 3 hodiny uspavala maleho, skoro si spapal rucky, uz ho velmi svrbia dasienka, aj pri tom placka, tak ho mama musi kolisat... nech uz su tie zubky von 😒

@danulienka35 ani mne nesiel, ale uz ide🙂

@liba78 chudacik maly, ano, ked piska na hrudnicku su to priedusky. Ja som s nimi mala problemy cele tehu, preto som zistovala ako je to u babatiek☹ bala som sa, aby to maly nezdedil po mne.... ATB zaberu, preliecite sa a bude dobre, uvidis, hlavne, ze to v cas podchytila doktorka. Ta pani na pohotovosti je normalna, ved od toho tam je, ze ked bude horsie, ze sa pozru na babatko. Ja som pocula iba z rozpravania, ze tato pohotovost v TN, je na praskoch...ale tiez zavisi aj od dr., ktory sluzi.
My sme tiez maly v kuse zapnuty zvlhcovac, ked bol maly chorucky, dufam, ze to pomoze Jurkovi.

memory97
5. jan 2011

dobru nocku babulky, idem ja do postele, maly uz buva, tak hadam sa dnes nieco vyspime🙂

danulienka35
5. jan 2011

@memory97 no mi sme teraz zas grckali troska sme prebraly viac papania ale islo nam to nosom vsade

memory97
5. jan 2011

@danulienka35 chudatko, uz jej malej lepsie? Aj maly sa mi pred chvilkou dogrcal, ale skusila som mu dat to mliecko Good night, tak neviem, ci kvoli tomu, alebo mu nesadlo...
maly mi takto grckal, ked sa narodil, mu to vychadzalo cez pusinku a nostek, som sa tak bala, lebo bol malinky... skus malej dat vyssie hlavku ako telicko a opatrnejsie s nou narabat, myslim, ziadne prudsie pohyby. Teraz sa mi zas casto dusi mlieckom, neviem, ci je pahltny, alebo nestiha preglgat z noveho cumlika...
pusinky malickej nech je v poriadku a aj vsetky chorucke milaciky

danulienka35
5. jan 2011

@memory97 vies co napisem to asi takto je pazrava vela toho zjedla a asi ju to tlacilo tak zaspala a pak zacala grckat ale normalne da dusila jak vracala chuda moje som jej odsavala grcky z nosteka a teraz zapsla

memory97
5. jan 2011

@danulienka35 jaj, ja som to zle pochopila 😀 😀 dobru nocku🙂 idem ja do tej mojej postielky🙂

danulienka35
5. jan 2011

@memory97 to je vpohode moja Davidkovi boztek na krasne snicky 😉

memory97
6. jan 2011

dobre ranko,
ako ste sa vyspinkali?

katulkaaaaaa
6. jan 2011

@liba78 ahoj,ano maly piskal ☹ dufam ze ste mali lepsiu noc...a z nemocnice nas nechceli pustit az ked prestal piskat ☹ moje zlate snad sa z toho rychlo dostanete
mi soplime ae da sa to,spal dobre a chvalabohu zatial nekasle...tak uvidime co bude dalej

katulkaaaaaa
6. jan 2011

@memory97 dobre ranko mi super 🙂 vcera som stale pozerala o akych fotkach pisete,a potom som zistilaze treba ta pridat do priatelov 😝 vyzerate super,taka spokojna rodinka 🙂

memory97
6. jan 2011

@katulkaaaaaa dobre ranko a dakujeme za pochvalu🙂, ja ich nemam verejne, kedze sa tu v poslednej dobe hovori o tom,ze to zneuzivaju, tak som ich "schovala" 😀

akika722
6. jan 2011

@liba78 ahoj moja,ako?ma napadlo,nie je na liekoch čo berie vedlajši učinko piskanie pri dychani?moj to mal ked bral sirup ale ked dobral prestalo piskať..vraj to bolo zo sirupu

mam zasoplene deti,nie moc ale su 😖

memory97
6. jan 2011

@katulkaaaaaa a ako je Simonkovi, uz lepsie?

memory97
6. jan 2011

@akika722 ste opat chorucki? nech je uz ta skareda zima prec, nech su vsetky deticky zdrave 😉

akika722
6. jan 2011

@memory97 no dufam že nie,ale začina mať sopiky...a pri tom vonku chodim od vtedy mininalne s nim,ani nie každy deň

memory97
6. jan 2011

@akika722 my praveze chodime vonku, ale sme boli po Vianociach v dgrogerke a tam teta predavacka ledva rozpravala, kychala ako o zivot... tak neviem, ci aj maly tiez nieco nechytil a ja s nim, zacina mi pokasliavat a ja tiez... a to som hned odtial odisla ako som to spozorovala, ale bacily uz vo vzduchu boli...

akika722
6. jan 2011

@memory97 mna najviac naštvalo že Paťko mal isť s mm n vikend k svokre a volam jej som niečo potebovala pondelok a oni že aky chory su a že sa tešia na Paťka 😲 😲 😲 to snad nemysli važne,,Pati ma pondelok nastupiť do novej školky tak jasneee že nepotrebujem aby bol chory a maly od neho...tak mm hovori že zavola pitok a ked budu ok uplne,pojde,no ked budu aspoň trošku chory ostava s nim doma

memory97
6. jan 2011

@akika722 urcite, ak su svokrovci chori, nech je radsej Patko doma ako by ste mali byt vsetci a on nepojde do skolky. Tesi sa na novych skolkarov?

akika722
6. jan 2011

@memory97 tak to tam určite nepojde ale oni budu bojovať že prečooooooo 😠
on sa teši ale ja sa bojim ako tam bude ako ho budu brať a či sa mu hned zapači či mu nebude smutno za detmi čo boli v starej školke ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre