♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
12. jan 2011

@kvietok121 ja toto všetko viem,o kojení mám toho naštudovaného kopec,aj laktačná už u nás zopár krát bola(ináč vždy ma to po jej návšteve nakoplo),ale teória je teória a preniesť to do praxe je riadna makačka.
Ináč o 2 týždne ideme na nožičky,nezabudla si, Balíš ešte na široko? ja už nie,balila som na noc,ale už som upustila aj od toho.Dúfam,že bude všetko ok.

akika722
12. jan 2011

@danulka3 😀 😀 😀

danulka3
12. jan 2011

Tak keď meníte profilovky,idem aj ja nejakú foto vyhrabať 😉

kvietok121
12. jan 2011

@danulka3 balim len na noc, neyabudla mam zapisane v kalendari ... aj ja niekedy mam chut strcit mu flasu ale hovorim si uz eln mesiac a potom budu prikrmz

danulienka35
12. jan 2011

@alure aky su podobny krasny su cmuk 😉

kvietok121
12. jan 2011

@alure super foto

jankasramka
12. jan 2011

@alure @akika722
ono to s tym kakanim je lahke naucit- to len pouzijes pavlov reflex.-pametas ten pokus so psom zradlom a ziarovkou?
ked pavlov daval zrat psovi vzdy pred tym zapol ziarovku apotom raz zapol ziarovku a pes hned zacal slintat.
takze som to spravila s mateom. vzdy ked som videla ze cikal alebo tlacil do plienky urobila som zvuk (mozes si vymysliet svoj) napr. sssssssssssssssssss (ako cikat) alebo eeeeeeeeeeeeee (ako kakat).
on si to spojil s tym zvukom. a teraz ked mu poviem zvuk ssssssssssss tak hned zacne tlacit cikanicku a kakanicku. je to fakt bomba ako pekne to funguje. natocim to a dam vam na youtube video.
jasna vec ze ked ho nedam nad zachod tak pouziva plienku takze ma to nijak neobmedzuje 😉

jankasramka
12. jan 2011

@akika722 patko ma zas zapchu?jedanenky- davala si mu uz ten glicerinovy cipok?

liba78
12. jan 2011

@hajatanufus tak to tam ozaj nemáte jednoduché ☹ , nebolo by vám lepšie doma ? Predsa len pomoc od rodiny a výhoda domáceho prostredia. Viem, že teraz tvoj mm zarába viac ako by mal doma, ale aj život a náklady naň sú omnoho vyššie. Ale vy si rozumiete najlepšie, mám známu (krsňa mojej švagrinej) žije v Kanade a už tam má 3 deti, doma bola pred 5 timi rokmi naposledy a má sa dobre. Aspoň myslím 😔

...jeeej babulky dobrú noc, musím k malému.

akika722
12. jan 2011

@jankasramka šikulka 😀
nie lebo sme utekali do školky a večer som truba zabudla...a už spi...a rano dam čo ked ho chyti cestou? 😕 idem dať teraz...

jankasramka
12. jan 2011

baby ja mam strasny problem- mateo ma brutalne hryzie 😖
on ma len jeden zub ale hryzie jak besny.
musim sa vam priznat ze v noci som si uz vravela ze prestanem kojit- straaaaaaaaaasne som mala nervy. som hoi musela nechat mm lebo som bola na dne

jankasramka
12. jan 2011

@kvietok121 ked je matejko taky aktivny ako nas mateo tak urcite mozes zacat aj skor-teda minimalne s kasickami. aby mal viac energie.
inak kamoska mi vravela ze zacala v siestom a jej dieta nic nechcelo jest az do roku. tak vravi ze treba zacat ked mu chuti. podla mna mozes skusit po piatom mesiaci a ked nebude chciet tak pockas este mesiac. a ked mu chuti tak mu to urcite neuskodi.
lebo v siestom mesiaci mu pojdu zuby a uz nebude mat taku chut do jedenia.
ale to len tak. hlavne pocuvaj instinkt 😉

alure
12. jan 2011

@jankasramka jasné to je super nápad..a ako som čítala snažíte sa o druhé bábo,silno držím palčeky 🙂
@kvietok121 ďakujem
@danulienka35 strašne sa podobajú..a tak rýchlo to letí...síce čo budem tebe hovorť,veď už máš dospelú dcéru 😉
tak som zmenila aj ja profilovku,a idem do hajan aj zajtra je deň 🙂 teším sa na vás zajtra prajem dobrú nocku a krásne sníčky....

danulienka35
12. jan 2011

@jankasramka chudiatko to ti verim ze ta to boli ☹

danulienka35
12. jan 2011

@alure supis fotka krasnucky ste pekne snicky prajem 😉

danulka3
12. jan 2011

@jankasramka aj ja asi začnem skôr,veď keď treba na začiatku dávať len ochutnávať,kým sa dostaneme k riadnemu papaniu,tak to nejaký ten týždeň potrvá.Takže tiež počkám ešte 2 týždne,keď bude mať 5 mesiačikov a potom začneme s ochutnávaním

danulienka35
12. jan 2011

@danulka3 ja vas bambulky nepoznavam krasna fotecka 😉

memory97
12. jan 2011

@danulienka35 jasne videla🙂 ale ked je oblecena, tak nevyzera ako baculka🙂

akika722
12. jan 2011

@akika722 už..dala som mu polku o pol min že musi isť kakať no skoro mu oči vypadli tak chudačik tlačil..
@jankasramka mate zubok?akože cely vonku? 😲
@alure
@danulka3 kočky ste peknučkeeee..ale ja potom myslim že tu je niekto novy 😀 😀 😀

danulka3
12. jan 2011

@danulienka35 jej ďakujem,ty vyzeráš tiež super 😉
Zajtra,keď prídu babenky,ktoré tu dnes neboli,budú kukať,čo sa tu robilo,kde sa to prihlásili 😀

akika722
12. jan 2011

@jankasramka to čo som poslala sebe malo byť tebe 😀

liba78
12. jan 2011

@alure krasne fotky sa podobaju s olim na seba 🙂
a profilovku si vybrala tiez peeeeknu 😀

ja uz som v posteli a v telefone novu foto nenajdem. tu som rada, ze vobec nieco napisem 😉 asi uz idem fakt spat 😀

danulka3
12. jan 2011

Ja sa idem tiež uložiť do postieľky,lebo neviem,aká bude noc po tom očkovaní.Teším sa na vás zajtra,pa.

memory97
12. jan 2011

@danulienka35 to sa o nasom papkacikovi neda povedat🙂 ten by papkal iba vyzivky a teraz si oblubil bananovu kasu od HAMI🙂
@hajatanufus dakujeme🙂

babulky zajtra vas docitam, som dnes k.o.:-) a zajtra skoro rano vstavame. dobru nocku vam prajeme s Davidkom🙂

danulienka35
12. jan 2011

@memory97 no vidis ale ked je v kociku je cez cely kocik 😀
@danulka3 tak tomu ver 😀 😀 😀 😀 😀

liba78
12. jan 2011

@danulka3 to mas pravdu, uz teraz ta nespoznavam 😀
ale pristane vam to maminy ste kocky

danulienka35
12. jan 2011

@memory97 pekne snicky prajem a Davidkovi bosurku 😉

danulienka35
12. jan 2011

pekne snicky bambulky idem aj ja papa 😉

hajatanufus
12. jan 2011

ahojte nevedela som vas skor docitat co ste sa rozpisali a musela som odbihat le deti mi strajkovali a uz konecne odfukuju
@danulienka35 jaka si zlatucka na tej fotke slusi ti to a dobru nocku tebe aj detickam cmuk
@liba78 je to tu tazke ale verim ze sa to zlepsi na sk sa vratit nechceme lebo nemame velmi ani kam ku svokre nemozme lebo tam je dedina a nie je tam praca a ona sa este stara o svoju mamu a k nasim tiez nemozme lebo ja sa s nimi nie velmi znasam hlavne s mamou a mame dlhy a tie by sme nevladali platit a neviem ci by sme si vobec nasli robotu a okrem toho my sme odisli zo slovenska prec za lepsim zivotom a veru uz v cr bolo lepsie ako na sk
@akika722 ale nieee ved by ma hadam mm zahrieval teda aspon pri tej telke dufam a uz sa im tam oteplilo uz maju len -19 😀 😀 😀
@jankasramka ked ta maly kuse tak ho skus odtiahnut a po chvilke ho zas dat na prso mna ked lucy kusala tak som skrikla od bolesti a prestala aj ked sa sice zlakla ale potom to prestala robit a kojila som ju do 16 mesiacov 🙂
@danulka3 vobec to nie su hlupe otazky aj nasa papa casto ale len chvilu niekedy tiez chce len zaspinkat a niekedy taha poriadne od hladu a tiez si myslim ze mam malo mliecka ale neviem ci naozaj aj dnes som sa zlakla lebo mala plakala jak o zivot a ja som nevedela ze co sa deje lebo asi hodinku pred tym som ju krmila tak som vzala odsavacku ze skusim ci pojde nieco odsat ale neslo nic ani kvapka tak som si ju prilozila a tahala ale ci bola hladna to neviem lebo potom ju vzal mm na ruky a vykakala sa a pukla si ale taku ze skoro na okno vybilo tiez je idu zubky tak cez den mi skoro vobec nespi predtym vzdy spinkala od 11-15 a potom este neskor tak kratsie a teraz dokopy hodku dve a za dva mesiace sme pribrali len kilo a tiez povedali ze je to o.k. a ma sem tam zelenkavu stolicu tak neviem skusim sa s niekym este poradit ze ako zistim ci je dost mlieka ale zistila som ze ked poriadne cez den pijem ze mam potom aj prsia naliate a ked pijem pomenej tak aj prsia su jak vyzmykane ale ked stlacim tak vacsinou strieka mliecko tak neviem a tiez ked mala place tak tipujem ze co asi chce vacsinou hned davam prso

dobru nocku babenky a tetusky 😀 😀 😀 a drobcekovia a sladucke snicky cmuk

memory97
13. jan 2011

dobre ranko,
my sme uz po odbere krvicky, zajtra budu vysledky, drzte palce, nech sa nepotvrdi ta alergia na kravske mliecko 😒

@jankasramka ahojky, si nam tu chybala. Ako Mateo? Janulka budes taka dobra, napises mi, co dali Mateovi, ked mu zistili reflux? V utorok ideme na gastro. Len dufam, ze testy na kravsku bielkovinu budu v poriadku.

babulky vy ste tu zacali maraton s profilovkami, normalne musim pozerat komu to vobec pisem 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre