♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
13. jan 2011

@liba78 a už je zdravučky??????????,,

eis4
13. jan 2011

@elina313 ahoj skus sa zohnuť nad vanu a sprchuj si ich horúcou vodou,ale musíš byť zohnutá!!druhou rukou masíruj.mne to poradili v nemocnici. 🙂

kvietok121
13. jan 2011

@elina313 myslis na prsniku???

danulienka35
13. jan 2011

@liba78 dakujem 😉

kvietok121
13. jan 2011

baby pomoc ked sa dari tak s dari ... z pracky nam odisla hadica ... vytiekla voda ... zaplavena kupelka a chodba nastastie nic viac, do toho sa zobudil milacik ako som ho sla kojit ... tak risko hrozne skrical a ja som si matejka dal acez plece a bezala som za nim potom som dala matejka do postielky on sa tak prebral ze nie a nie zaspat do toho z nervozity som sa doskrabala - tie moje ekzemy a este pri prani som v ciernom mala malinkeho krasny bielunky kompletik samozrejme ze total zniceny

kvietok121
13. jan 2011

@elina313 neviem ci som ta spravne pochopila pretoze mame tu zhon ale bielu bodku treba prepichnut, treba zavolat laktacnej z okolia ona ti da univerzalnu mast, kapustny list na opuchy a masirovat v teplej vody a kojit a kojit kojit z kazdej strany

danulienka35
13. jan 2011

@kvietok121 to sa povie den svina ☹

kvietok121
13. jan 2011

@danulienka35 som na seba taka nastvana ze som sa doskrabala ja ked som nervozna a ked sa spotim tak sa skrabem ...

evanns
13. jan 2011

@akika722 aj ja pouzivam vylucne babylove plienky...max spokojnost...aj na noc...moja pampers neznasala, velmi parfemovane su...a mne na babylove vyhovuje balenie a krabice sa mi stale zidu 😝

danulienka35
13. jan 2011

@kvietok121 chudiatko verim ti ze si nastvana daj si kusok cokolady na nevy 😉

kvietok121
13. jan 2011

@danulienka35 coko nemozem ☹

danulienka35
13. jan 2011

@kvietok121 zas smola tak neco si daj na nervicky 😉

liba78
13. jan 2011

@akika722 ešte celkom nie, ale dnes sme odsávali za deň len 1x a to je maxi úspech a pokakaný bol len 3x. Z toho len 1x až na chrbátik. 😅 Takže pomaly a isto to ustupuje. Atb máme dobrať, počítam že vydržia ešte 5 dní. Ale ja mám celú pusu z vnútra vyhádzanú a nemôžem jesť. Bolí to, tak sa mi zdá že aj malý má menej mlieka. Ale aspoň som nepribrala. 😝
@evanns a to kde kupujete také lacné babylove ? U nás v DM sú v skoro rovnakej cene ako pampers. Som sa pozerala, cena za 1ks vychádzala len o 0,02 centy menej ako pampers. A také balenie že 100ks som v DCA ani nevidela. Možno by som mala pozrieť v TN.

kvietok121
13. jan 2011

@danulienka35 idem buvat najlepsie na nervy 🙂 dufam ze sa v noci nepotknem o koberec ktory sa na chodbe susi

danulienka35
13. jan 2011

@kvietok121 davaj na seba pozor moja pekne snicky 😉

liba78
13. jan 2011

@kvietok121 chuda, tak mas vecer blbec ☹

memory97
13. jan 2011

@danulienka35 xixxi ved prave, ze deticky si robia co chcu a nie este pocuvat doktorov🙂 oni asi nemali deti

😀 😀 😀

akika722
13. jan 2011

@kvietok121 vytopila si aj susedov? 😀
@evanns aku velkosť kupuješ?
@liba78 z čoho moja?čo si zjedla? ☹

danulienka35
13. jan 2011

@memory97 to neviem vies stara skola 😀

hajatanufus
13. jan 2011

@helen1007 ano viem ze je vela ludi co nevie otehotniet aj moja sestra sa snazi uz 8 rokov a ked sa dozvedela ze som tehotna tak strasne plakala je mi jej velmi luto tiez asi skusia adopciu ale lucinku zboznuje aj ked sme tak daleko ked som bola este na sk tak som jej ju schvalne davala na starost nech si ju uziva naucila som ju kupat a prebalovat a aj cvicit vojtovku ja som bola rada ze si ju uziva a ze mi pomaha a ona mala pocit ze je to jej babatko a teraz zase stretla byvalu spoluziacku co ma tri deti a najmladsi ma o mesiac menej ako nasa a byvaju kusok od seba tak teraz casto chodieva s nim ma strasne rada deticky ☹ ☹

hajatanufus
13. jan 2011

@akika722 no vidis takze uz budete mat viac miesta 🙂 🙂

hajatanufus
13. jan 2011

@kahlan1 super mozno zmena prostredia prospeje aj malej 🙂 🙂 🙂

akika722
13. jan 2011

@hajatanufus tak mame ho slubeny tak dufam že to tak ostane...oni chcu stahovať začiatkom marca

memory97
13. jan 2011

@danulienka35 aka je zlatunka a pekne si hopka🙂
My sme dnes prespali tusim cely den🙂 som zvedava kolkokrat budeme v noci vstavat 😉

@helen1007 mala je teda riadna extremistka🙂 ale hlavne, ze je vsetko ako ma byt 😉

hajatanufus
13. jan 2011

@seagull2404 aj rachel ma cervene dasienka hore a take tvrde skus dat gelik a uvidis ja davam calgel

hajatanufus
13. jan 2011

@elina313
@elina313 nie je zac drzime palce nech jej to cim skor zmizne

eis4
13. jan 2011

dnes zas zaspala až o 22 .plakala pol hodiny taká bola unavená ☹ a nie a nie zaspať od 20:30 sme ju uspávali ☹
ale v noci bola podarená.o 4 som ju prebalila,nakojila ale nezaspinkala pri kojení.ležala vedla mna v posteli,hladkala som ju po chrbátiku až zaspinkala.ale tolko sa vrtela že do 5.15 skončila krížom cez postel a nohy mala vyložené cez moj krk. 😀 😀 😀 😀 😀

eis4
13. jan 2011

@kvietok121 to ti nezávidím taký deň. ☹ aspoň nech ti malý spinká celu noc 🙂

hajatanufus
13. jan 2011

@liba78 super tak to sa tesim a velmi tak sa drzte

memory97
13. jan 2011

@akika722 ja som si kupila to male balenie, ale zistila som, ze su gatkove🙂 a malemu su este troska velke, tak bol ocikany a plienka sucha🙂 nepamatam si kto presne pouziva, ale velmi si ich pochvaluju🙂

@danulka3 to je super, dostatok mliecka potesi nielen maminu, ale aj babo🙂 pekne papkajte a priberajte🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre