♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
20. jan 2011

@veve10 ja som zacala s prikmami cca 4mesiace a 2 tyzdne a nemyslim si ze som zacala skoro 😉

danulienka35
20. jan 2011

kde ste sa stratily nam vypli elektriku na celom sidlisku ☹ to mala akorad dosla zo psom sekunda a zostane vo vytahu 😠

21
20. jan 2011

Dievcata, len vydrzte s tym kojenim, ja sa vobec nad tym nepozastavujem, neberiem do uvahy, kolko priberame, ci mam plne prsia, ako dlho pije, iba kojim a kojim....a pohoda. Mlieko sa tvori pocas tahania, raz pije 20min, raz3...Len vydrzte!!! Drzim palce.

21
20. jan 2011

A dievcata, nemajte boja, ked menej papaju, ony vedia, kolko potrebuju, teda pokial nie su chore... Nasho Jakuba som zacala prikrmovat v 7.mesiaci a dobre. este stale mate k dispozicii mliecko, co je stale hlavna potrava deticiek v ich veku... 😉

akika722
20. jan 2011

čauteeeee.ja zas len na skok ☹ ☹ ☹ tak rychlo,čo mate nove?krpca som ostrihala 😀 mal len ofinu,už nema 😲 a stratila som hlas..komplet 😖

ako ako ako???????????

danulienka35
20. jan 2011

@akika722 jeeeejjjjjjjjjjjajoj mojko chybas nam tu vsetkym malicky musi byt rozkosny skoda ze nemozes hodit foto ☹ uz sa nam vrat sem

jankasramka
20. jan 2011

@akika722 ahoj , pisala mirmaj ze ste ostrihany. aj ja sa uz chystam ostrihat matea tento tyzden
pridaj foto aj budes moct , ak nie tak az za dva tyzdne

akika722
20. jan 2011

@danulienka35
@jankasramka kočky aj vy mi všetkeee chybate...Jani hned hodim foto ak budem mocť,baterka ešte drži tak šetrim nech sa možem aspoň na vas kuk občas ☹ musim počkať kym to opravia,nb je ešte v zaruke..ale posielala som foto @mirmaj tak ak sa jej bude chcieť kludne vam može hodiť fotku mojho tučka..viete aka je gulka??? 😀 😀 😀 staaale len je 😅

akika722
20. jan 2011

a počuli ste???tomu hajzlovi hnusnemiu čo zabil tie dievčatka včera dali LEN 5 rokov basu 😲 😲 😲 😲 to kde ja žijem??? 😢

ok kočky..musim zas isť,aj ked narada 😔 😢
paaaa

eis4
20. jan 2011

čaute konečne sme doma od svokry. 🙂 bola celkom v pohode ked tam mala aj syna 😉 😀 nelka pokrstená🙂farára držala celý čas za prst,tak sa na neho usmievala že aj on sa musel smiať 🙂 🙂 😀 celkom dobre zvládala že nie je doma,akurát mi chodila spať až o 22 - 22:30 ☹ nemám čas čítať čo všetko ste napísali,dufam že su detičky zdravé 🙂 moja je dnes nejaká uplakaná,neviem čo jej je ☹ ☹

jankasramka
20. jan 2011

@memory97 a vy uz mate oba zuby?my len jeden. davidkovi vysli naraz oba?

danulienka35
20. jan 2011

@akika722 musi byt uzasny malicky tak sa nam skoro vrat 😉 poculi sme to hjzel ja by som ho na mieste zabila chudiatka rodicia a nevine deticky ☹

danulienka35
20. jan 2011

@eis4 vitaj mojko asi z cesty je unavena 😉 bude zas dobre neboj

memory97
20. jan 2011

@danulienka35 fuha, tak to ozaj, chudatko... esteze stihla dojst domov... kupkali sme sa a papkali a teraz mrncime
😝

@akika722 si chora? na hlas je dobra slivovica minimalne 52-ka 😀 😀 😀 😀 a z lekarne pantenol alebo calcium chloratum🙂 sa nam uzdrav kraska 😉
ja som to iba dnes pocula v spravach, inac to je svinstvo, takym "dobrym" ludom sa vela zleho prepecie!!!!!! Je mi luto tych rodicov, ja sa nebudem ani cudovat, ked sa mu nieco v tej base stane!!!

@eis4 mozno je len unavena, alebo jej prislo z oci z tolkych ludi 😉

@jankasramka najskor mu vysiel jeden a o dva dni aj druhy, tak sme uz troska zubaty 😀

danulienka35
20. jan 2011

@memory97 teraz to zaply 😉 to mala stastie

kvietok121
20. jan 2011

@memory97 dakujem ste zlati

eis4
20. jan 2011

@memory97 vizerá taká unavená, celý deň by spala ale vždy len chviločku.natrela som jej zubky.odvtedy je dobre.tak možno nám pojdu zubky ☹

eis4
20. jan 2011

@danulienka35 Dakujem.neviem dufam že len to je problem ☹

danulienka35
20. jan 2011

@kvietok121 to jeriadny chlapik uz teda 😉 super
@eis4 neboj vyspinka sa a bude zas vsetko ok len teraz sa potrebuje doma zklimatizovat

mirmaj
20. jan 2011

@akika722 moja jasné že sa mi bude chcieť 😉 babuľky tu máte ostrihaného Semiho 😉
@jankasramka ja tiež dúfam že je to len prechodné, ja si ani tak nemyslím že by jej vadila chuť toho príkrmu ale to papanie z lyžičky, lebo napr kašu z fľaše večer stiahne normálne ako aj predtým, ked jej ju dám z lyžičky tak ju nechce, takže ja som si istá že je problém len v tom
@memory97 @danulienka35 či nám idú zúbky neviem, príznaky by sme aj mali ale necítim ani nevidím nič, takže asi nejdu neviem

danulienka35
20. jan 2011

@mirmaj bozinku ten je krasnucky ako mu to pasuje 😉 je z neho riadny chlap 😉 vies co ja som tiez nic necitila a do rana boli vonku 😉

mirmaj
20. jan 2011

@memory97 aj davidko tak máličko papal? no ja mám tiež problem do nej dostať aj tu jednu lyžičku, vždy to vypluje 😝
@danulienka35 no tak uvidíme či aj nás jedno ráno prekvapia alebo nie 😀

danulienka35
20. jan 2011

@mirmaj uvidis but trpezliva ja som davala i fotocku libka chcela ale neislo mi to poriadne odfotit 😉

veve10
20. jan 2011

@lji my sme na tom rovnako. Maly vydrzi hore tak hodku a pol a potom je uz iba umrncany a ked to presvihnem, tak mi strasne vrieska v kociku, co sa jeduje, ze nemoze zaspat. My dame spat okolo 8, zobudi sa okolo polnoci (niekedy o 23, niekedy o pol 1), potom okolo 3, okolo 5 a okolo 7, pol 8. Niekedy to o 5 vynecha a to som z toho cela happy. Po kojeni o pol 8 uz nespi, nakojim okolo 10, sup na balkon a to ma svoj najlepsi cas - spinka tak 2-3 hodky. O 13-14h papa, potom prechadzka, zas pospi hodku a pol, aj dve, o 17-18h papa a potom je bud hore (okolo stvrt na 8 kupeme), alebo ak ho kojim o 17h, tak ho dame na pol hodku na balkon. On totiz vie spat iba v kociku a vonku - asi sme si ho tak naucili.
@jankasramka mm tam bol pracovne 4 roky - v Mexico City
Inac dnes mi tak napadlo, ze ked som zacala s tymito kasami a tie su nevedno preco sladene, tak potom mi Filipko nebude chciet prvy ozajstny prikrm - zemiak napr., lebo to bude oproti tej fasa sladkej kasicke uplne fuj. Ani ja by som to nechcela. Uz mi staci ako sa mi tvari, ked mu chcem dat z flase cistu vodicku. Ani za svet . a ksichti sa pri tom, akoby som mala v tej flasi octovu vodu.
Ozaj - a vam sa uz vsetkym deticky pretacaju z chrbta na brusko? Mojmu sa nejak nechce. A navyse je to take vazne dieta - som ho pocula sa zasmiat nahlas mozno raz. A vzdy ked sa zobudi po spani a vybalujem ho z kocika, tak strasne place - muz mi vravi, ze to vsetky deti - ma pravdu? Sa mi to nejak nezda...ved by mal byt spokojny, ked sa tak fajn vyhaja. Alebo je frustrovany , ze uz je po tom? No je to zaujimave. 🙂

jankasramka
20. jan 2011

@veve10 mateo ma uz 6 mesiacov a stale sa nepretaca z chrbta na brusko. naopak to sice vie ale to sa len tak preguli....
ja som najprv zacala s karotkou a brokolicou atd a az potom som mu dala kase. inac som tiez nad tym rozmyslala ze su priserne sladke....
ja byvam v leone-to je od mexicocity dakych 5 hod. , ja som tu vydata 😉
ale normalne som tiez z bratislavy. ty si z ktorej casti?

memory97
20. jan 2011

@eis4 mozno to budu aj zubky🙂

@mirmaj test nasich mamiciek je, ked jej das kovovu lyzicku do pusinky a cinkne to🙂 ano, aj Davidko tak malo papal, ked mu isli zubky a hrozne bol nervozny...

@veve10 vsetko ma cas🙂 Pretacat sa maju vediet az v 6tom mesiaci, to mate este cas 😉 maly sa tiez neskor zacal smiat a teraz sa smeje stale🙂 ak mu davas tu ryzovu, tak by nemal mat problem. Skus potom zacat mrkvickou, od hipp je sladka mrkvicka a ta by mu mohla chutit. Nasmu malemu nechutila vobec a ak sme skusali nove veci, tak som mu ich musela pridat do tych, co sme mali uz vyskusane. Samotny zemiak nechcel, ale zemiak s mrkvickou bola mnamka🙂 a ked mas este materske mliecko, tak si aj odstriekaj a daj do prikrmu, malemu to bude chutit viac, ked zaciti vonu maminy🙂 pripadne daj zamrazit. Kamoska to takto robila a vobec nemala problem s papanim u maleho🙂

memory97
20. jan 2011

@jankasramka ako zvladla cestu mamina? bola v pohode?

danulienka35
20. jan 2011

kde ste sa vsetky potratily? ☹

helen1007
20. jan 2011

ahojte mamičky ako sa mate a čo deťúrence sú zdravučké?

danulienka35
20. jan 2011

@helen1007 ahoj moja kde si sa tulala asi som tu ostala dnes uz sama ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre