♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
27. jan 2011

@memory97 to su poze co? prdelka mala

memory97
27. jan 2011

@danulka3 jej aky je zlaty maly a tiez nemate vlasky ako my🙂

@danulienka35 kocky su podarene🙂xixix no mas co robit odhanat tych napadnikov 😉 uz si nasla fotku, ked si bola ty🙂 😉 😀 normalne som zvedava 😉
xxiixixi nam to dnes maly urobil vecer. Pekne sme ho okupali, zabalila som plienku, pustil hystericky plac, lebo bol hladny a potom sa taaak dokakal, ze az 😀 😀 😀 a to si neviem predstavit ako budem ten moc chytat, ked on cez den dost kaka a v noci to treba vystihnut, aby sa nepokakal 😀

memory97
27. jan 2011

@danulienka35 ved to🙂 tie deticky dokazu niekedy struhat take grimasy, len skoda, ze sa neda vsetko zachytit🙂

danulienka35
27. jan 2011

@memory97 pohladam zajtra moja fotocku ,ale to ako keby si videla Petrusku uplne to iste,vies co cudujem sa ako sa nekedy tvari sme jej zacali suskat do uska normalne ako keby rozumela aj sa meje a natahuje uska

memory97
27. jan 2011

@danulienka35 xixi my si myslime,ze nam ti drobci nerozumeju, ale opak je pravdou, rozumeju az prilis🙂xixixi mna teraz maly strasne taha za vlasy, snad mam iba polovicu vlasov🙂 dufam, ze ho coskoro prejde alebo sa dam ostrihat do hola🙂

danulienka35
27. jan 2011

@memory97 to holky taha ale vies ako kmasne normalne kricia ja jej vlasy nedavam hrozne mi padaju po porode ved by som bola holohlava 😀

memory97
27. jan 2011

@danulienka35 aj mne hrozne padaju. Ja ich mam aj v cope, ale ani to mi nepomoze, maly stale najde niekde pramienok🙂 je sikovny🙂

danulienka35
27. jan 2011

@memory97 no pekne,uz spinka? nasa od siestej ani sa nezobudila na papanie o22

danulienka35
27. jan 2011

@memory97 pekne snicky moja prebalila som malu a nic spi dalej tak idem aj ja stihla som hodit sprsku a idem spinkat pekne snicky prajem vsetkym maminkam 😉

memory97
27. jan 2011

@danulienka35 nas zaspinkal s maminkou okolo deviatej, uz sme pred chvilkou papkali a uz spinka, tak cakam, ci sa este o pol hodku zobudi.-)

memory97
27. jan 2011

@danulienka35 dobru nocku a malinkej pusinku, nech len pekne spinka a maminka oddychuje 😉

hajatanufus
27. jan 2011

ahojte babulky nebola som tu cely den tak reku ze si vas precitam a zase mi padol net 😠 ale uz nabehol
@akika722 ahooj konecne si tu chyybala si nam to mi je luto ze ti maly horuckuje ale ono to zas prejde a nech su tie zubky uz vonku 🙂 maly je zlaty a ma dobru vahu my sme tu asi najlahsi ale o chvilu aj my mame 6 mesiacikov teda 8.2. tak zacneme pomaly s prikrmami

babenky ja vam to biele slovensko trochu zavidim tu je raz teplo potom sa ochladi no des a vsetci traja sme chori aj deti aj ja upchaty nos pali ma v hrdle a deti maju sople rachel asi koli ockovaniu
@danulienka35 krasne modelky mas doma ale najkrajsia je najmensia taka baculka chi chi 🙂 🙂 🙂

hajatanufus
27. jan 2011

@evanns mala je krasny usmievavy macko je zlatucka a mimochodom my sme po ockovani chori takze sa to moze stat ale nemusi zalezi na dietatku ale my sme mali uz tretiu davku lebo tu sa to dava trosku inak
@katulkaaaaaa je mi luto co sa stalo viki v skole dnesna doba je velmi zla a najhorsie je na tom to ze vela deti vychovava telka a nasilie je aj v rozpravkach ☹ ☹ ☹ je to velmi smutne tu v uk su rozpravky naozaj rozpravky ziadne nasilie a bitky proste rozpravky z ktorych sa dieta pouci a tiez rozne relacie kde sa deti ucia varit robit rozne veci z papiera a potom o zvieratkach a aj pre deticky ktore su zaostalejsie a ucia ich posunkovu rec nam sa to velmi paci a mne aj lucinke to pomaha s anglictinou mimochodom aj my sme mali minulu noc hroznu rachel nevedela zaspinkat a potom bola kazde dve hodky hore tak dufam ze dnesna bude lepsia dobru nocku

hajatanufus
27. jan 2011

@danulienka35 mala sa tvari tak podareno je velmi zlata bambulka nasa a ozaj ako ste dopadli s mocom u dr?

hajatanufus
27. jan 2011

@danulka3 to aj ja sa tak vzdy necham uniest hlavne este pri lucinke ked bola mensia tiez som ju davala na hracky v obchode 🙂 podarene foto

hajatanufus
27. jan 2011

@danulka3 ani ja este nedokrmujem a tiez len kojiiim 🙂

hajatanufus
27. jan 2011

@danulienka35 nasa taha lucinku a ona si o necha a zaujimave ze lucinka ma nikdy netahala za vlasy ale rachel taha mna aj lucy a mm stale kontroluje bradu ze ci je dobre oholeny

babenky vidim ze ste vsetky uz isli spinkat a ja mam zase len monolog sama so sebou tak idem aj ja ked mi uz aj lucy konecne zaspinkala lebo sa tu dlho jasila a ja som nemohla ist spat no spi este len 12 minut len vas este docitam a idem dobru nocku a sladke snicky a drobcekom posielam pusinky

memory97
27. jan 2011

@hajatanufus dobru nocku, ja som este tu🙂 ale tiez uz idem do postele, maly uz napapny a opat buva🙂

jankasramka
28. jan 2011

@mirmaj si sa ma pytala ze ci uz papa mateo. vies co on mal len taku myslim 2-3dnovu pauzu ze nechcel jest lyzickou. ale ktosi tu napisal ze nech skusim flaskou tak som papkanicu zriedila a z flase zjedol vsetko. teraz uz zas paa lyzickou alebo ked je velmi hladny tak hlta z misky-ije to ako take steniatko. dnes sme sa s maminou na nom nasmiali:D
@katulkaaaaaa ja som zacinala s prikrmami velmi "necasopisovo". mateo bol rovnako ako simonko nedockavy-chcel jest ked som ja jedla. tak som mu dala ako prve myslim surove jablko. potom banan (ale to len take ochutnavky), no a potm som zacala davat zeleninku a ovocie na striedacku-kazdy den nieco ine a tiez som zacala pridavat navecer kase. a zje vsetko. vobec nema problem s tym ze ci je nieco sladke alebo nie. tak ja verim tomu ze ked ze taky papkac ze nebudes mat asi problem. mateo len trosku odmietal ked sa mu prerezavali zuby.

seagull2404
28. jan 2011

dobre ranko, mna re zmenu v noci nebudilo dievcatko, ale primitivni susedia, boze, ja sa asi fakt nevyspim...

@jankasramka vy asi mate casovy posun, ked mi tu svieti, ze si pisala o 4:12 🙂 i, skoro som najprv z toho odpadla 🙂
to mate dobre, ked mate takych papkacov, ja si ale myslim, ze aj ta zelenina je sladucka, napr. mrkvicka s cuketou, ved to je ake mnamky sladke 🙂

ja som vcera pozerala fotky a ani som neverila, ze toto moze byt za 5 mesiacov pravda, aha, ona mi tak rychlo rastie ☹

kvietok121
28. jan 2011

@memory97 dnes som bola znova u dr odobrali krv na alergiu na kravske mlieko, lepok, pecenove testy, sedimentaciu, krvne testy ... ( po neviem kolkych rokoch som si vydobila) dala mi dalsiu mast, ta je bez kortikoidov tak uvidime ...

kvietok121
28. jan 2011

@seagull2404 dobreeeeeee, my mame tiez vanicku s kacickou 🙂

seagull2404
28. jan 2011

@kvietok121 aj kacickovy teplomer 🙂 ozaj moja, kde mas detsku doktorku?

akika722
28. jan 2011

dobré ranko 😀
@seagull2404 mne sa už maly do vaničky nezmesti 😒 ale aka je zlatučka,sa jej pači kupkanie že? 😀

memory97
28. jan 2011

Dobre ranko🙂

@kvietok121 dufam, ze ti to aspon troska pomoze. Nemam skusenosti s exemami, takze ani neviem, co sa na nich da pouzit. Mala som ich iba raz a aj to mi dali iba taky sypky puder z lekarne, ci co to bolo, ale to tebe asi nepomoze, ked ich mas v takom rozsahu...

alure
28. jan 2011

Dobré ránko babulky,ale ste sa včera večer rozpísali 😉 no uvidím ako to zvládnem prečítať....
idem ešte na kontrolu k dr. s Oliverkom a potom by som mala mať kľud

evanns
28. jan 2011

@seagull2404 aj moja chcem sa ta opytat pracujes popri MD oficialne...neboj nie som uradnicka 😀 len som chcela vediet ci sa da teraz aj pracovat aj poberat matersku 😉

eis4
28. jan 2011

malá mi teraz stiahla 160 ml čaju naraz 😀 a pred mesiacom sa tvárila ked som jej dala čaj akoby som jej dala ocot 😀

eis4
28. jan 2011

@danulienka35 zlatá 😀 😀 😀 😀 😀

eis4
28. jan 2011

ach baby.buduci rok pojde mm asi do afganistanu min na pol roka, ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja budem musieť ísť ku svokre s malou lebo tu v žiline nikoho nemáme ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ no všetko zle ☹ ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre