♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katkavv
6. feb 2011

@danulka3
jaj, ano sorry nejsi z ba, tak jasne 🙂
ale z dm sa ti oplati cez tu knizku napr. na zlavu na cely nakup, tusim je tam taka poukazka na zlavu - 15%, cize to urcite vyuzi ked budes robit vasci nakup 🙂 a mozem poradit, vyzivky a prikrmy od Alnatury su super, teda kajkovi chutia ked mu ich dam prilezitostne ...

katkavv
6. feb 2011

@kvietok121
tato sedacka je super, ale pozor silnejsie deticky si vedia ten pultik same odtlacit ! poznam take pripady ...

katkavv
6. feb 2011

@kvietok121 ale prave pozeram, ze uz pisu, ze to maju vylepsene, tak to platilo asi pri starsich modeloch ... my sme sa rozhodovali medzi kiddy a maxi cosi tobi 🙂 asi ideme do tobiho

liba78
6. feb 2011

Dobré ránko 😉
@matka24 my sme objednali takúto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41074911&tab=1
presne v tej kravičkovej úprave. Mala by som ju mať tak za 3 týždne. (kým ju kamarát z čiech prinesie k nám)

liba78
6. feb 2011

@katulkaaaaaa no krásne chudneš, šikulka.

liba78
6. feb 2011

@hajatanufus moja ja ho mám napísaný. Mirmaj má link na ten origoš. Ale toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9865&order=1 je skoro to isté, akurát dala tekutú čokoládu miesto nutely.

kvietok121
6. feb 2011

@katkavv moj mm ju tiez pozeral ale ze sa tazsie manipuluje tak neviem

mirmaj
6. feb 2011

@memory97 no tak od vas skôr len o trošku 😀 my do tej 20:00 spíme, ako ste zvladli dnešne čajíkovanie? ozaj ty si dnes nepokračovala však? nám to moc nejde, zasa po čajíku zaspala asi len na 20min. takže som jej aj tak dala mliečko ale nevypila ho veľa, len nejakých 50ml, tak možno to zaberie po pár dňoch uvidíme 🙂)

matka24
6. feb 2011

@kvietok121@liba78 taaaak dakujem za tipy presne medzi tymito znackami sa rozhodujeme 😎 😝 len nesplname zatial tu kategoriu od 9kg tak musim kukat od 0-25kg 🙂

matka24
6. feb 2011

tu citam ze do tuha sa tu cvici a chudne 🙂 neviem cim to je ale ja sa prejedam este viac ako ked som bola tehotna a s vahou som tam de som bola na zaciatku tehotenstva a to som necvicila nic ale na zumbu by som sa sla vysaliet kedze predtym som chodila na aerobik len že ked kojim tak sa nema cvicit?! 😒 😝

mirmaj
6. feb 2011

@katulkaaaaaa super, gratulujem a ten ubytok na cm že waaaaw 😉

liba78
6. feb 2011

@matka24 naša alure chodí na zumbu a plne kojí svojho Deniska a ani neprikrmuje zatial. Ja by som tiež chodila, keby mi malého mal kto postrážiť. 😖 A tiež kojím. 😉

danulienka35
6. feb 2011

pekny slnieckovi dnik bambulky 😉

mamisqva
6. feb 2011

Ahojte babulky,citam vas pravidelne ale nepisem lebo kym docitam tak idem spat lebo sa tu dostanem iba vecer,Nelka sa ma dobre a pripajame sa k maminam ktore kazdu 1=2hod v noci papa.Zatial nepapa nic ale uz sa chystame.Neviem ci sa to zlepsi.

mamisqva
6. feb 2011

Chcem sa sptyat boli sme na nozicky 3 krat posledny :a ze jadierka vyvynute vsetko ok a sestricka dodala balit nasiroko do roka na noc.Fakt to som este nepocula tak sa pytam vas.Zatial nebalim a ani sa mi uz nechce,viem ze niektore ste nebalili vobec a je to ok.

mamisqva
6. feb 2011

katulkaaaaa aj ja musim mat dietu cica nezer ja som pribrala v tehu 30kg horor po porode-8kg potom sa mi podarilo akosi krvopotne ale este potrebujem dat dole 10kg tak bojujem.

akika722
6. feb 2011

@katulkaaaaaa ahojte 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 aj ja sa snažim a nič 😔

kvietok121
6. feb 2011

@mamisqva ja tiez este stale nic, az ked prejdeme po polroku na prikrmy tak az potom
@akika722 neboj ani ja moja

akika722
6. feb 2011

@kvietok121 ale ja od zajtra tvrdo makam 😅 mam dietku že od osobneho trenera od jednej baby a +pilates 😅 tak snad 😔

kvietok121
6. feb 2011

@akika722 tak aj ty bude krasna, ach jo no neviem ci sa so svojimi mierami odvazim na stretnutie, lebo vsetky budete krasne len ja ... aspon budem vyzerat ako cerstva mamina (tesne po porode 🙂)

danulienka35
6. feb 2011

babulky mi dnes mame 6.mesiacikov boze ale uteka to rychlo ☹

akika722
6. feb 2011

@kvietok121 moja ja v to už neverim,ešte mam kila navyše aj od Paťka...a na stretko..čo ja viem či sa mi podari prisť 😔

akika722
6. feb 2011

@danulienka35 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem..jééééj vy ste deň po nas 😀

kvietok121
6. feb 2011

@akika722 preco?

kvietok121
6. feb 2011

@danulienka35 gratulujeme
@akika722 inac to mozme aj s mm??? na stretko

akika722
6. feb 2011

@kvietok121 sťahovanie,treba tam vraziť kopu penazí..prerabky od pohlahy až po strop ☹

akika722
6. feb 2011

@kvietok121 ja neviem moja ako ste sa hohadovali 😕 ale ja nemam vodičkak a trepať sa sama s malym 😒 keby že mi to vyšlo..no a keby Paťko videl že ja idem a on nieeeee..ach jaj to by bolo 😀

eis4
6. feb 2011

ahojte 🙂
@matka24 ja tiež jem viac ako počas tehotenstva,to bude tým kojením a tým že potrebujeme energiu,lebo tá moja ma dokonale vycicia 😀 potrebujem schudnuť 5 kg ale chcela by som 8 už ked začnem 🙂 ale kým kojím nechcem cvičiť lebo sa tvorí kyselina mliečna a ide to do mlieka tak počkám,ale žrať by som mohla prestať 😀
@katulkaaaaaato si šikovná ja si to neviem povedať ☹ ale už by som mala 😒 nič neoblečiem a nové nechcem kupovať lebo čo ked schudnem 😀
rozmýšlala som nad zumbou ale som pozerala kedy je v žiline-18:30 je pre moc neskoro 😒 malu kupem o 19:30 lebo potom nám nezaspí ak prešvihnem 20:00 tak neviem ☹
čo sa mi v noci podarilo 🙂 malá papala o 1 potom až o 6 medzitým čajík 😉 pomaly si zvykne a možno sa mi už nebude budiť a potom prejdeme len na 1 papanie 😀 ked si predstavím že nedávno ešte papala aj 6 krát za noc 😖

kvietok121
6. feb 2011

@akika722 aha, ale vsak na jeden obedik 🙂 ja viem aj to je dost

danulienka35
6. feb 2011

@akika722 dakujem moja ano mi sme 6
@kvietok121 dakujem mojko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre