♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
7. feb 2011

@alure jasne 🙂 palec hore len na fotky, kde je mm 🙂 to uz ani neriesim, akurat ma uraza, ze nic neoceni, ale s tym sa ja casom vysporiadam, ja by som nemohla neist, lebo by som ju nenechala s tamarkou samu, tak radsej idem...
kdeze na styri, ani na bok sa nepretocime a na brusku len chvilku vydrzime
@majka35 aj my vydrzime iba chvilu na brusku a ani sa pretacat... ☹
@mirmaj my sme vo vanicke, ja nemam ten nanoznik a ani sa mi este nechce ju testovat, ked este kasle, ale ked bude tak pekne, asiu neodolam 🙂

majka35
7. feb 2011

@seagull2404 ja som ju musela stále pretočiť späť na chrbátik, lebo sama sa nevedela a na brušku len kňučala a kňučala, tak sme trávili dni otáčaním a otáčaním ... a dnes sa 1krát pretočila z bruška na chrbátik a sama bola z toho vyvalená, že aké to je fajne

muffiny povyberané

seagull2404
7. feb 2011

@majka35 presne tak, len mrmci, aj ju pretacam ale stale ziaden pokrok
nerob chutky, boze, za taky mafin by som aj vrazdila

katulkaaaaaa
7. feb 2011

@majka35 jaj dala by som si mafiny 😉
ja jem kuracie a salatik

katulkaaaaaa
7. feb 2011

@alure mnaaam kinder kolac 😉 ja mam dnes neskutocnu chut na sladke...dnes drzim 8den,idem sa napit vody nech ma to prejde 😀

memory97
7. feb 2011

@seagull2404 xxi skor parochnu🙂
v tych jorgurtoch od nestle uz nemam obal, ale od humana je napisane: ze po otvoreni treba hned spotrebovat a neodkladat nedojedene. Podla mna nemaju v sebe tolko mliecnych vyrobkov, aby museli byt v chladnicke. Inac ani prikrmy nemusis davat do chladnicky a su aj masove🙂
vies co aj deticky asi mavaju dni, ked im nechuti ako my🙂 maly tiez raz mu nechuti a na druhy den uz papka pekne🙂

@eis4 ja by som to do auta. My mame ten, co sa dat na brucho, ale nikto to nepouziva, lezi to len v skrini 😀 😀

@alure jej, tak to je super, budes to objednavat z tej stranky? Mozno by sme sa pridali i my🙂 neviem, co mu kupit, ale toto by sa pacilo i mm🙂

alure
7. feb 2011

@seagull2404 zaťať zuby a vydržať 🙂 ja jej deti samé nedám. A nielen jej..nikomu ..som príliš úzkostlivá matka 😲
@katulkaaaaaa tak nebudeme dráždiť a ty sa drž...ja dnes idem cvičiť tak si napĺňam energiu už vopred 😀
@memory97 určite budeme objednávať a ako som pozerala stránku tak toho bude viac 😀 aj keď je možné,že niečo donesie mm z talianska.Teraz v máji tam letí ako odmena za TOP managera v rámci CEE 😀 mršiak jeden ale prajem mu to 🙂 odmakal si celý rok
@majka35 , @mirmaj nie je úplne na kolenách akoby štvornožkoval,len tak nadvihne riťku pokrčí kolienka a šup ho dozadu 🙂 tak sa na ňom nasmejem ....ale nemá problém zvrtnúť sa späť na chrbátik keď sa už na brušku nudí ....

katulkaaaaaa
7. feb 2011

@alure ja tiez budem cvicit dnes,ale citala som ze je najlepsie cvicit rano?co ti na to?
uz davnejsie som ti chcela povedat ze super akeho mas sikovneho mm 😉

liba78
7. feb 2011

@mirmaj ešte by bolo treba povedať, či víkend alebo cez týždeň.

Baby, čo vaše návrhy ????????????????????????????

liba78
7. feb 2011

@katulkaaaaaa
@majka35 ja mám kinder koláč a dala by som si mafin 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
7. feb 2011

@liba78 ja navrhujem skor cez tyzden ,ale baby ja budem musiet s nikeym do auta ja neviem soferovat na daleko 😒 a hlavne bez mm,ty nech su doma 😀

janina09
7. feb 2011

jáááj, no veru ľahké to nemáš....škoda, že nie si v KE, ja tu tiež dokopy nikoho nemám, manželové sestry,ale to nie je ono....to je len tak akože...ale aspon, že detičky máme zdravučké, a staršia dcérka, má obdobie vzdoru asi...z toho vyrastie, musíš byť trpzlivá...a podľa možnosti, si ju akože nevšímať...ak sa čertí, ale samozrejme 1 očkom sledovať, aby si fakt neublížila 🙂 u nás je to zas tak, manželo pracuje na smeny, to je OK, ale vačšinu času trávi s 5-roč. synkom...ja s maličkou...( som s nou rada) ale so synkom sa moc neviem hrať...ani sa mi nejako nechce...to je iná kategoria, je zvyknutý s mangelom chodiť plávať, korčulovať, hrať futbal a hokej, už aj lyžovať....a ja mu nestačím...ked chcem ísť, len na prechádzku, tak sa durdí na mna.....ale je pravda, že ho moc napomínam...aj hundrem a zvýšim hlas, doma, aby dal pozor...upratal si...atd....( je mi to luto, ako som sa o neho starala, ked bol prcek a teraz si to pravdaže nepamatá) tak sa lutujem....že je to v podstate moja vina...ten náš vzťah...so synkom...:/ no aspon som sa vykecala......tak držím prsty....a pekný deň

eis4
7. feb 2011

@mirmaj my sme už dávno v športovom ale mali sme na ležato 🙂

memory97
7. feb 2011

@mirmaj ako ste bojovali dnes? My sme vecer spapali 120ml kase, mliecko. Zobudil sa o pol jedenastej, dala som cajik, pil ako o dusicku, na chvilku zaspal, potom som sla po mliecko a boli sme az okolo tretej hore (to iste sa zopakovalo) a az okolo osmej bol zas🙂
my sme zatial este vo vanicke, v sportaku sa mu naposledy nepacilo🙂 ale tiez uz coskoro nevojde do vanicky🙂

@liba78 moze byt jun🙂 moze byt vikend, alebo od piatku do nedele. predlzeny vikend🙂

@alure mi sme sa uz aj pretacat prestali, zlenivel nam maly, ale zacal sa dvihat do sedu🙂

alure
7. feb 2011

@katulkaaaaaa je pravda že cvičenie ako také ráno má veľa výhod,lepšie naštartuje organizmus aj keď momentálne taká možnosť tu nie je a cvičí sa len večer ☹ ja som dakedy chodila pred prácou ráno si zaplávať a potom do práce. Síce som vstávala takmer o hodinu skôr,ale celý deň som bola nabudená a plná energie 😉
Ďakujem za mm 🙂 je fakt šikulka a som rada že sa mu darí aj keď je to niekedy na úkor času ktorý by mohol tráviť s nami,ale to fakt len výnimočne...snaží sa to čo najviac eliminovať.
@liba78 záleží od toho kedy to bude,či už budú prázdniny,vtedy je to aspoň pre mňa už jedno či pracovný deň či víkend.Oliverka zoberiem určite zo sebou ale mm nechám doma 😝

eis4
7. feb 2011

@alure moja je šikovná len problem je že nerada leži,ked ju položim na hraciu deku,len sa otočím a už kričí tak je skoro stále na rukách alebo na gauči vedla mna ale tam sa nemože prevracať 🙂 prevracia sa od 4 mesiaca ale vždy začne plakať ked sa prevráti tak neviem kedy sa nám naučí liezť ☹ 😒 ked to nemá ani ako skušať tak neviem čo mám robiť 😢

memory97
7. feb 2011

@janina09 skuste sa s mm vymenit, nech chvilku bude s malou a ty s malym a najdete k sebe cestu🙂

seagull2404
7. feb 2011

@memory97 aj nad tou zeleninou a masom som uz spekulovala 😀 😀 asi ano, dnes som do nej naliala 120ml polievky, tak som rada, som myslela, ze mu mozes dat drzat ten pricesok 🙂 ja tak zavidim tie vase pokroky, u nas uz dlho ziadna zmena
@alure ☹ minule strazila celu noc, som bola ako na ihlach, co uz, nejak to vydrzim

alure
7. feb 2011

@memory97 podľa mňa ani nezlenivel len teraz prišiel na niečo nové a páči sa mu teraz dvíhať sa do sedu.A to ako rovno z ľahu si sadne?
@eis4 a keď si k nej sadneš na zem ku hracej deke ani tak ti tam nevydrží? My máme kôli nemu rozložený gauč,aby si moholo na ňom robiť čo chce,ale aj tak som v strehu lebo raz dva je na opačnom konci 😉
@seagull2404 ja som Olivera kojila dva roky a aj v noci,takže nebola možnosť aby mi ho prišla "strážiť" a ani teraz Denis by bezo mňa v noci nebol...ale ešte som len bola tehu a jej hláška "joj keby si nekojila,tak by som mohla byť s malým a ty choď do roboty " skoro som dostala infarkt 😠 😠 😠 a just budem a čo najdlhšie aby ju porazilo od zlosti....

eis4
7. feb 2011

@liba78 ja by som musela ísť z mm lebo už dávno nešoférujem tak by som sa bála 😒 ale to tu písali včera viaceré že pojdu s mm.jun može byť,skor cez víkend,2 dni. 😉

eis4
7. feb 2011

@alure vtedy vydrži dlhšie ale aj to je len chvilka a na brušku sa stále znervoznuje 😒 ešte sa nepretočí späť ☹ ale ked sa znervoznuje tak dvíha riťku 🙂 takže určite by jej to išlo len na to musí prísť 🙂

memory97
7. feb 2011

@seagull2404 vies co, ja nad tym radsej nespekulujem, ale ked to zavaria ako mas zavaraniny, tak to musi chvilu vydrzat, ved aj masko sa dava zavarit, ak ides niekam na dovcu a nechces brat take surove🙂
jaj, vidis to je dobry napad, ale to bude citit, ze mu to povoli. On sa ich drzi, ked sa nosi🙂

@alure mam ho na nohach a chytim za rucky a snazi sa pritiahnut. On to doteraz nerobil🙂 asi mas pravdu, asi sa mu to paci viac🙂

dobre babenky, idem sa venovat drobcekovi, pekny dnik vam prajem🙂

seagull2404
7. feb 2011

@alure preboha ☹ ☹ ☹ to snad nie, ja nekojim, ale tiez som mimo, ak ju musim niekde nechat, ale to sme boli pozvani na natu nobel oslavu, tak co uz, ale infarktujem, ked musim, na mna je svokra hrda len za jedno, ze popri Tamarke chodim do prace a nenecham sa zivit jej synom, co je pre mna strasne ponizujuce, ze to berie takto

ako vas tu tak citam, tu cestne vyhlasujem, ze ked uz som sa dala aj na tu dietu, tak zvladnem aj soferovanie, prekonam svoj strach a na jar uz budem samostatny sofer

seagull2404
7. feb 2011

@memory97 no, tak neviem, co vymyslis 🙂 Tamarka si zvykla drzat ma za palec, tak jej svoj palec nahradim za taku bombulku na maznacovi ked je este nie celkom uspata 🙂

akika722
7. feb 2011

@adky tej chicco liteWay http://www.babyhit.cz/chicco-liteway-2010-surf/... 😉 baby šalieeeeeeeeeeeeeeeem maly mi reve celyy dň,ale šialene vrieska 🙄

adky
7. feb 2011

@akika722 dobry vyber 😎

akika722
7. feb 2011

@adky dík 😵

kvietok121
7. feb 2011

ahojte konecne docitane
@mirmaj my sme este vo vanicke 🙂 ale tiez planujem ze ked sa uz konecen vytepli pojdeme na sportovy, ale my chodime von doobeda, poobede krasne spinka 3 hodky, a ked sa zobudi na papa, to by sma sa vychastali o piatej a to sa mi s nim uz nechce, a toboz ho este aj davat do sportoveho, ale myslim ze do mesiaca prejdeme aj my na sportak
@seagull2404 my svokrovcov na valentina na poobede dokonca pozyvame aj s mojimi rodicmi 🙂 - moj manzel ma narodky aale samozrejme vecer budeme samiiiiiiiiiiiiiiiiii
@alure tak podobne kto by si nedal ked je napecene a navarene ze?
@vladka84 ahoj vladi akos a mas? my sa plne kojime a s prikrmymi zacneme po 6. mesiaci
@majka35 gratulujeme ku skosuske takze dnes oslavujete?
@danulka3 ako bolo u dr?hadam ste zdravucky
@akika722 samko je zlatucky ako vzdy
@alure krasny darcek malinky bude rad, bude frajer
@alure nas matejko vryje hlavu do zeme a nohami sa zapiera aby sa posunul, sem tam sa mu potdari aj o pekny kus
@liba78 my asi na noc nie, neviem ci by som prehovorila muzika aby ostal, ale urcite cez tyzden inac by sa nedalo
@majka35 ja som ich robila vcera a uz su spapane, teraz mame tribitku domacu

alure
7. feb 2011

@seagull2404 len najhoršie na tom je že keď si toto všetko človek neuvedomuje ako ponižuje a ubližuje a ešte k tomu vlstnej rodine :( ale čo už..beriem to tak že aj ja raz budem svokra len dúfam že mi neprepne ako tej mojej 😖
@memory97 no tak to robíme aj my,ale sám sedieť ešte nevládze 🙂 prehodí ho na niektorú stranu ...chýba nám stabilita 😀
@kvietok121 hmm to znie super domáca tribitka 🙂 recept je kde 😉 ? ja skúsim natočiť ako sa Denis posúva a prihodím videjko na fb ale kvalita nebude najlepšia len cez foťák 🙂 no veď práve keď už sa pol dňa tmolím v kuchyni a niečo fajné pripravím potom sa prizerať na nich ako to spášu ako kobylky nebudem ale sa pripojím 😀 😀 😀
bola som v obchode až hriech byť doma vonku je tak nádherne slnečno,teplučko ako na jar..u nás minimálne 12 stupňov a ja som sa pobrala autom ☹ lebo veľký nákup 😠 do kočíka by nevošlo,ale ideme hneď aj von,len si musím dať kávu....
Pampers premium care majú v bille za 9.90€ len pre info 😉

seagull2404
7. feb 2011

@alure ja tiez verim, ze sa to nejako nevracia potom nevestam 🙂 ja tiez vytiahnem drobca von, za chvilu,ked uz idem do tej roboty, ale nepapa nic, teraz vypila 20ml mliecka 😖
@kvietok121 joj moja, keby prisli obaja, bola by pohoda, ja svokra moooozem, ale oni spolu nie su a tak chodi kazdy zvlast 🙂 manzel sa narodil na Valentina? 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre