♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
7. feb 2011

@alure takze receptik: 5 bielkov vyslahat na sneh, pridat zltka, 5 lyzic kryst cukru, 2 lyzice hladkej, 2 lyzice polohrubej - cesto pecieme na papieri na pecenie, upiect, otocit, otrhnut papier, natriet lekvarom, na to plnka (3 zlate klasy, 1l mlieka, 6 lyzic cukru, 1 vanilkovy cukor - urobime husty puding, do tepleho vmiesat 250 g masla) na plnku poukladat keksy (ja davam BB keksy- 1 a 1/2 balicka - striedam coko a obycajny BB keks), ked trosku vychladne dam coko (ja robim z masla nie z cery a horkej cokolady - pozor taka coko menej vydrzi, ale urcite zdravsia ako z cery🙂)

pripajam foto, je fakt dobry, rychly

eis4
7. feb 2011

@alure už som včera pozerala tie pampers-kolko stoja bez akcie?🙂vždy kupujem v dm s 25 % zlavou a vždy kupuje 🙂 m toho viac tak ani neviem

kvietok121
7. feb 2011

@seagull2404 ano narodil, je to moja valentinka, aj o ruku ma vtedy poziadal, aj ked ma najprv poriadne vynervacil ☹

alure
7. feb 2011

@kvietok121 idem si receptík odložiť a cez víkend vyskúšam 🙂 ĎAKUJEM 😀
@eis4 stoja okolo 12 € V DMke máš vždy 25% zľavu,alebo využívaš nejakú zľavu s knižky výhod? Ja mám DMko dosť blbo,v lete to už bude fajn,ale teraz väčšinou idem na nákup autom a DM máme na pešej zone,potom sa trepem pešo,v ruke autosedačka s Dnisom (čo je dosť kg ) a ešte potom nákup brať v druhej ruke 😠 takže mi je výhodnejšie zbehnúť do Tesca alebo Billy a tam nakúpiť "všetko pod jednou strechou" 😉

akika722
7. feb 2011

moj dnešny zdravy obedik..100g tofu,100g zemiaky,150g šalat a zeleninka 😀

seagull2404
7. feb 2011

@kvietok121 tak je mu to osudovy den 🙂 mile, ja mam sesternicu narodenu 14.2. 🙂

seagull2404
7. feb 2011

vy ma tu tak provokujete tymi fotka, idem ja radsej off, uvidime sa vecer

kvietok121
7. feb 2011

@alure nie je zac, v mm robote ked sa spyta co i mam upiect ku kave tak oni len tribitku
@seagull2404 ano je to moj valentin
@akika722 vyzera skvele, ja dojedam po nedeli 🙂

akika722
7. feb 2011

@seagull2404 cicuš ved to je zdraveeeee..jeden zemiak vereny v šupke,tofu a šalat 😀
@kvietok121 čo dobreho?

kvietok121
7. feb 2011

@akika722 ryzu, masko so sunkou a syrom a syrovej omacke a cviklicku

eis4
7. feb 2011

@alure v tej knižke je vždy 25% zlava na jeden výrobok 🙂 nám dm preložili do nového nákupného centra takže vždy po výplate ideme aj s autom a nakupim všetko čo treba pre malu aj do domácnosti takže a na celý nákup použijem ešte 5 % zlavu. vždy mám dosť bodov ked idem kupovať plienky🙂zatial som ích nekupovala za normálnu cenu 🙂

memory97
7. feb 2011

@akika722 kolko ta vyslo postovne? Neboli ho brusko?

@alure to aj nam, ale uz par sekund udrzi aj rovnovahu🙂

katkavv
7. feb 2011

@alure
jeej, ten sa bude mat 🙂 paradny, my budeme tiez kupovat nieco take ale motorkove :D

danulienka35
7. feb 2011

pekny vecer bambulky ako ste sa mali vsetky ale ste toho popisaly nejdem vas ani teraz citat 😀

katkavv
7. feb 2011

@kahlan1
ano davam mu od vcera, vcera zjedol 100 g a veeelmi mu chutilo, a dnes na veceru zbuchal dva naraz :D
vyskusaj kupit malej, uvidis, humana mu viac chuti ale zje aj nestle 🙂
a ja sa vobec nestresujem a uz mu nedavam mlieko ked spi a ani v noci ...

katkavv
7. feb 2011

@memory97
ano, som rada, ze mu chutia 🙂
ale mame take obdobia, vcera zjedol az 230 g prikrmu na obed, inokedy zje menej ...

katkavv
7. feb 2011

@memory97
presne, treba vyskusat, ale uvdis zachutia ;)

seagull2404
7. feb 2011

@akika722 ale ked nemozes ani to ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

danulienka35
7. feb 2011

@katkavv ahoj moja ja som dnes v Dm kupila tie jogurtiky uvidime ako jej budu chutit stalo to 2,57

katkavv
7. feb 2011

@danulienka35
ahoj, tak super, som zvedava, ci budu malej chutit, vsak ale ona nepotrebuje doplnat vapnik hehe :D ona to bude mat od chuti :D :D :D

danulienka35
7. feb 2011

@katkavv dnes som jej urobila zemaikovou kasicku uvarila zemiacik v lucke a nutrilon,rozmixovala vies ako sa triasla zjedla celu misticku hladoska mala 😀

liba78
7. feb 2011

@katulkaaaaaa ja ťa vezmem. Potom nejak vyšpekulujeme ako sa dostaneš bližšie k nám. Aj ja chcem bez mm a keby to bolo jun, cez tyzden. Velkí majú v škole aj obedy, mal by to mm lahsie.

liba78
7. feb 2011

@alure to fakt ? 9,90 E ? Zajtra si behnem 2 balenia kúpiť. Díky za info 😀
Aj my sme boli vonku skoro 3 hodiny. Len to blato mi lezie na nervy 😝

liba78
7. feb 2011

@danulienka35 teda kašičku. Môjmu dnes príkrm nechutil. Mal morčacie mäsko, mrkvičku zemiačik a zmixované dokopy. 😖

danulienka35
7. feb 2011

@liba78 normalne zjedla celu misku pyreho a mliecka 180ml potom

liba78
7. feb 2011

@danulienka35 teda super, ja asi zajtra tiež len zemiakovú kašičku urobím. Asi už bola veľká kombinácia na neho dnes. 😉

danulienka35
7. feb 2011

@liba78 nasa velmi lubi mrkvicku s ryzou a maskom od hipp to zje ako nic a + mliecko ale kupovane zemiacky mixovane nechce ale od maminky ano 😀

niky13
7. feb 2011

@akika722
@danulienka35 oslavencom blahozelam k 6tim mesiacikom a prajeme vela zdravicka a stastne maminky 🙂

@seagull2404 vsetckym choruckym prajeme skore uzdravenie

inak dakujem za radu ohladne spenatu. Chutil aj dnes sme ho papali. Mali sme zemiacik, cukinu, morcacie masko a cerstvy spenat na pare. Moooc chutilo. Dakujeme.
Zajtra asi vyskusame tekvicku. Dufam, ze tiez bude mat uspech.
@akika722 Kociar uz prisiel?

niky13
7. feb 2011

a este som skoro zabudla - mame prvy zubok 😀 Boli sme urevkany 3 dni ale jeden je vonku. Ale dalsia jednotka sa nam tlaci tiez. Takze vrieskame dalej. ☹ A v noci sme hore skoro kazdu hodinku, niekedy aj po polhodine. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre