♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
14. feb 2011

@danulka3 nie to musis zaniest do nemocky a do tyzdna spravilli

akika722
14. feb 2011

@jankasramka moja a ako Tatranka?????????????

danulka3
14. feb 2011

@kvietok121 aha,uvidím na budúci týždeň,keď pôjdeme na krv,ako mu bude,poviem nech spravia aj ten 😉

jankasramka
14. feb 2011

@akika722 no co, aspon ti to povedal dopredu- tam na oslave mu das deticky na starosti a ty sa zabavis 😀 no a nabuduce ta mozno nebude tahat na oslavy 😀 😀 😀
a ked nemas co na seba tak mu povedz ze potrebujes kupit a mozno uz pri tomto bode zrusi navstevu 😝 😀
neboj, to zvladnes a troska zmenis prostredie-dobre ti to spravi 😉

akika722
14. feb 2011

@jankasramka jasnééééé moja,hlavne ak každy bude mlieť po madarsky a ja budem sedieť ako puk 🙄 a maleho si budu pohadzovať ako šteňa-...otazky tipu...načo tolko je a prečo tolko spi? 🙄 😔

hajatanufus
14. feb 2011

@danulka3 aha tak je sikovny nam to este nejde dakujem

jankasramka
14. feb 2011

@akika722 je to straaaaaaaaaaaaaaaaasne komplikovane. uz som asi dosla na to kde je pes zakopany lenze medzitym som zacala mat problemy s majitelom co mi prenajima, no mali sme tu co robit cez vikend, uvidime co bude dnes.
zhrnutie je take ze vyzera ze to je sposobene takou rastlinou zo sena, lenze teraz je datelina velmi draha (je obdobie sucha) tak musim doplacat. no ale to je len tak zhruba lebo boli tam aj ine konflikty. navyse musim s nim vyjst zadobre lebo tatranka neni tehotna a chcem ju pripustit s jednym zrebcom co ma on a je dobry a drahy.

danulka3
14. feb 2011

@hajatanufus neboj naučí sa,chce to trocha trpezlivosti 😉

jankasramka
14. feb 2011

@akika722 😀 😀 😀 😀 😀 to poznaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀 ale jeden den to prezije. mala by si sa opit a aj ty zacnes po madarsky 😀
tak to robi moja mamina so svokrou-pripiju sa a hned si rozumeju aj ked kaqzda inym jazykom hovori 😀

akika722
14. feb 2011

@jankasramka držim palce 😉
@jankasramka tak sa opijem 😀 aspoň pripijem nech ich mam na haku,lebo u svokry budeme spať 😔

kvietok121
14. feb 2011

@kvietok121 jasne daj spravit oni su povinni dat

kvietok121
14. feb 2011

@danulka3 citaj hore

memory97
14. feb 2011

@hajatanufus drzime prsty, krizove situacie sa vacsinou dobre koncia, dufam, ze to bude aj vas pripad 😉 a ze si najdete pekne byvanie podla vasich predstav 😉

@alure neskusali ste ho prihlasit do kurzu sebaobrany? aby sa vedel aspon troska branit...

@liba78 no pekne, na mm si zabudla🙂 ja uz mam krasnu orchideu od mojho valentina 😀 😝

@danulka3 zeleninku kupujem normalne v obchode, ak sa minie bio od svokry 😉

@hajatanufus davas varene, alebo hotovky? Ak davas varene skus kupit hotovku a uvidis, ci jej to nechuti alebo to iba vypluva.

danulka3
14. feb 2011

@kvietok121 dík 😵

danulka3
14. feb 2011

@memory97 aj ja mám bio od svokry ale len mrkvu a zemiaky,ostatné budem kupovať,ale skúsim skôr v malých zelovó*och,mám taký pri nás,či myslíš,že je to jedno?

hajatanufus
14. feb 2011

@danulka3 dakujem asi ano ja som asi netrpezliva no ale ked vidim ze vsetky augustovcata uz papaju prikrmy a kazdemu to pekne ide tak som nevedela ze kde to vazne
@memory97 dakujem snad sa to s tym bytom vyriesi 😉 🙂 davam varene lebo som myslela ze by jej to skor mohlo zachutit ale asi sa mi to aj zle rozmixovalo tak kupim hotove ibaze tu tie jednodruhove nemaju len mrkvu a zemiacik spolu a to som jejraz skusala a tiez nechcela ale nevadi skusim znova a uvidim ci bude vypluvat a pripadne skusim aj bananik a tiez uvidim ci bude jest a podla toho zistim ci nevie papat alebo nechce a vypluva 🙂

eis4
14. feb 2011

už ma hnevaju moje vlasy idem sa ostrihať na chlapca,nemám čas žehliť a upravovať,potrebujem učes ktorý len prehrabnem tužidlom 😒 bude sa mi hodiť ? ta prvá fotka som ja.

akika722
14. feb 2011

@eis4 ten blond je super 😉 aj ked ja si tak samu seba neviem predstaviť 😲 mne kratke nejduuuuu,.ale ty budeš kočica 😉

eis4
14. feb 2011

@akika722 ja si to tiež neviem predstaviť ale už mi lezu na nervy a strašne mi padaju,mm mi hovorí že chytí strojček a ostrihá 😀

danulka3
14. feb 2011

@eis4 myslím,že to budeš mať super,ale to bude riadna zmena,čo na to mm? 😅

akika722
14. feb 2011

@eis4 nič nepomaha???mne hrooozne po porode padali a zazrakom je to už ok...

liba78
14. feb 2011

@jankasramka večeru si chystal sám 😝 aj nám 😅 a leva máme presne takého. červeno-žltého 😀
@mirmaj neutrogena obsahuje glycerín 😉

danulienka35
14. feb 2011

@danulka3 ahoj svatka som sa nasmiala co pisal ten tvoj synak dceri ze ma iq viac ako 3 opice 😀 😀 😀 😀

danulienka35
14. feb 2011

@eis4 ja nosim ten 3 ale sekol by ti ten 2

eis4
14. feb 2011

@akika722 vieš čo ani som nič neskušala,začali mi padať pred mesiacom,ale to mi až tak nevadí lebo mám velmi husté vlasy dávam si ich preriedovať ale aj kaderníčka mi minule dosť pokazila učes a chvilu by trvalo kým by to zas vyzeralo normálne.vrch mi ostrihala po uší a ostatné mám dlhé 15 cm pod plecom no hrozné.ked sa ráno zobudím tak mi ten vrch stále stojí do hora a neviem s tým nič urobiť 🙄 ani do gumičky nič.
@danulka3 mm ma už dávno prehovára ale bojím sa .no dnes som sa už vytočila ked som si musela dať 5 sponiek aby som si vedela dať tie vrchné vlasy do gumičky 🙄 🙄 🙄 dufam že to bude dobré inak začnem nosiť šatku alebo šiltovku popr.klobuky 😀 😀 dufam že ma malá spozná ☹

eis4
14. feb 2011

@danulienka35 aj ja nad ním rozmýšlam 😉

liba78
14. feb 2011

@eis4 pripájam sa k babám, to budeš mať super. Máš taký tvar tváre ako tá blondýnka, akurát z tej foto nevidieť tvar čela. Ale myslím, že to bude pekné 😉 Aj farbu by som zmenila na bledšiu. 😉

@akika722
@eis4 mne pomohol revalid odporúčala ho @evanns ale strih som tiež zmenila. Polovica vlasov šla dolu. 😉

akika722
14. feb 2011

@eis4 nestrihaj aby si nelutovala viac 😒 dorastu a padanie je určite dočasne...ja tiež davam riediť asi 6x do roka,v lete asi 4x 😅 a padali mi nedavno na hrste,,som sa bala že neostane nič 😒

akika722
14. feb 2011

@liba78 neviem moja,nemam suche,len trošku 😅 si ostrihana??? 😕 foootooo foootooo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre