♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katkavv
21. feb 2011

@kahlan1
cca o 7h papa kasu, okolo 9-10 h ma jogurt alebo ovocie, okolo 12-13 h ma obed, okolo 15 h olovrant jogurt alebo ovocie a vecer okolo 18 h kasu na spanie 🙂 ale niekedy ked sa mi zda, ze rano vela spapa, tak mu nedam desiatu ale trosku skor obed

katkavv
21. feb 2011

kajko uz vobec nepije mlieko !!!
nutrilon mu robim vecer alebo rano do nemliecnej kase 😎

kahlan1
21. feb 2011

@katkavv ja tiez davam priblizne rozostupy a ja som jej davala slivkovu stavu ale vobec nepomohlo

katkavv
21. feb 2011

velmi dobre su aj laktobacily na travenie aj stolicu, viem ze davaj tie bio gaya, ale skus napr, lactobacily baby, su super

kahlan1
21. feb 2011

@katkavv a tak ti to spapa? to to je fajn

kahlan1
21. feb 2011

@katkavv davam zatial bio gayu - spytam sa nato este dr mozno mi bude vediet pomoct

katkavv
21. feb 2011

@kahlan1 ano, tak mu to nevadi ;)

katkavv
21. feb 2011

uz je maly hore, idem mu dat obed a pojdem s nim von, cafte zatial

seagull2404
21. feb 2011

@kahlan1 😀 😀 😀 😀

memory97
21. feb 2011

@akika722 hlavne, ze nebolo male, to by znosil maly 😉

@seagull2404 mna to len tak napadlo, ked si pisala, ze je nervozna mala a nechce opat papkat. Ja viem, ono je to niekedy tazke rozlisit, co tym nasim detom je🙂

seagull2404
21. feb 2011

@memory97 ved ja viem 🙂 ja len furt strazim, ci nie je v pusinke nejake zmena a takto je to uz asi druhy mesiac, tak som z toho unavena a ten zub furt nic 🙂

eis4
21. feb 2011

čaute byby nestíham vás dočítať vela píšete,nebola som tu od piatka lebo mm bol stále pri počítači 🙂
čítam že sa bavíte o jedle a sladených nápojoch.mna skoro porazilo ked som volala cez víkend s babkinou sestrou.tá má teraz vnučatko o 6 týždnou je staršia ako naša.začala sa mi chváliť že ako pije cez slamku,že aj teraz pije colu a tak cucá.bože až ma zamrazilo.ale nepovedala som nič,ved mám len 24 a 1.dieťa,tak som nechcela mudrovať,oni by mali vedieť čo ako.ale aj jej najstaršia vnučka mala vyše 60kg ked mala 12 rokov 🙄 matka je chudá ako patik!

vo štvrtok začíname prikrmovať tak vás určite budem otravovať že čo, ako,kolko a kedy mám dávať 🙂 asi je už na čase lebo dieťa mi schudlo 😢 .už mala 9 kg a v sobotu som ju vážila a mala 8600 ☹ asi jej už nestačí moje mliečko ☹ alebo jej davam málo?predtým jedla každe 2 hod,teraz jej dávam každe 4 ale nerobí cirkus tak asi nie je hladná 😒

@akika722 všetko najlepšie k narodeninám malemu paťkovi 😉 aj moja svokra kupila mikinu 3-4 roky pre malu ked mala 3 mesiace 😒 😖
@evanns bože aj naša by tak mohla spať.my sme hore každe 2 hod niekedy aj častejšie 😒 ja už niekedy neviem otvoriť oči tak som unavená.kedy sa vyspíme? ☹

kvietok121
21. feb 2011

@eis4 aj my vo stvrtok, tesiiiiiiiiiiiiiiiiime sa my nevim kolko vazime, lebo ideme az v stredu na poradnu ale hadam sedem kil uz mame

eis4
21. feb 2011

@kvietok121 aj my ideme na poradnu v stredu,ale ja ju zvyknem vážiť doma najprv sa postavím na váhu s nou a potom sama a odrátam.nie je to také presné ako u dr ale aspon približne viem 😉

kvietok121
21. feb 2011

@eis4 my sme to skusali stale nam vychadza inac, a u dr inac, tak radsej nevazime 🙂

eis4
21. feb 2011

baby ak vám vadí ten nový prehliadač fotiek na fb vraj stači stlačiť F5 a starý prehliadač je späť 😉 teraz som sa dočítala 😉 mne to velmi liezlo na nervy 🙄

memory97
21. feb 2011

@seagull2404 neboj on raz vylezie🙂 my sme cakali na prvy 3 mesiace, ale su deticky, co im vyjdu omnoho neskor. Skus sa vasich opytat, kedy ti vysli prve zubky a tiez u mm a priblizne budes vediet, kedy vyjdu aj malej 😉

kahlan1
21. feb 2011

@seagull2404 tak to ja tiez kazdy den kontrolujem ale zatial rozdavame len bezzube usmevy 🙂 ale slintame ako z vodovodu 🙂 sme sa najedli a teraz spime 🙂

seagull2404
21. feb 2011

@memory97 🙂 ja viem, ja to nesurim, len ked mi kazdy hovori, ze je to zo zubkov, tak by som uz chcela nejaky vidiet 😀 ono je to u nas tazke, ja som vsetko robila strasne skoro a manzel zas strasne neskoro 😖

kahlan1
21. feb 2011

@seagull2404 tak tamarka bude stred 😀

katulkaaaaaa
21. feb 2011

@eis4 s tym schudnutym presne toto sa stalo mne zo simonom....asi to nase mlieko uz nieje take silne ako na zaciatku 😒 zacnes s prikrmamy a spravi sa to neboj 😉
@vladka84 vlad poznam herbalife,uvidim co zajtra povie dr...skor mi ide o to ci nieje chudokrvna ako ja lebo je strasne bleda,aby som nieco nezanedbala

vladka84
21. feb 2011

@katulkaaaaaa aj ja som chudokrvna, mam strasne malo zeleza, bleda som bola stale ako stena, nepomohli mi ani ziadne lieky, ani doplnky vyzivy...akurat solarko 😀 tak budem drzat palce, nech to nie je nic vazne 😉

memory97
21. feb 2011

@katulkaaaaaa pokial si nie si ista, tak jej skus ako si pisala, urobit rozbor krvi. Inac bleda moze byt a nemusi byt chudokrvna🙂 Ja som bleda ako stena a stale mi robili testy na chudokrvnost a mozem zelezo rozdavat🙂

memory97
21. feb 2011

@seagull2404 presne tak, bude stred 😉 aj zubky ti vysli skoro,ked si bola babo?

katulkaaaaaa
21. feb 2011

@memory97 ja som chudokrvna asi to bude mat po mne,ale baby ona je extremne chuda...radsej nech jej pozre krv nech som ja spokojna ze som nieco nezanedbala 😉
maly uz je tri hodiny hore slak ma z neho trafiii 😀 esteze nereve ale na rukach by bol stale
@vladka84 si na tom rovnako ako ja

danulienka35
21. feb 2011

pekny vecer bambulky prajem 😉

danulienka35
21. feb 2011

@memory97 to mi je luto ze sa trapite aj vi moja u nas dnesna noc bola v pohode zaspala o 22 a spinkala do 7 napapala sa a spala do 8,30 a o 9,30 uz spala zas vonku

seagull2404
21. feb 2011

@memory97 ano 🙂 v 4. mesiaci prvy 🙂 🙂 a chodila som na 9,5 🙂 mozno preto, ze som bola od pol roka v jasliach 😀 😀

seagull2404
21. feb 2011

@eis4 ahoj, to je asi normalne, nasa tiez ma obdobia, ked chudne 🙂 a to je na UM

seagull2404
21. feb 2011

jeeeeeej, baby, my sme sa dnes prvy krat same pretocili z bruska na chrbatik 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre