♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
23. feb 2011

@kvietok121 Ja som asi nemehlo, ho dokáže nakojiť len tak,že ho mám položeného na kojacom vankúši 😝

kvietok121
23. feb 2011

@alure no ja kojim uz len v spalni, lebo inak ani nenakojim 🙂 ani pri spani nie sme ticho, ale pri kojeni musime 🙂 ked som niekde na navsteve a su tam tiez male deticky ... tak to je horor

kvietok121
23. feb 2011

@danulka3 moja nie si, mas zvedavca 🙂 a vie ako na teba 🙂

danulka3
23. feb 2011

@kvietok121 šidlo je to,to máš pravdu 😅

danulka3
23. feb 2011

@kvietok121 V spálni nekojíme (okrem noci),lebo tam ho zaujíma len monitor dychu,celý tato,kábliky a prístroje,proste sa za tým len vrtí,kým to nechytí,kojím len v obývačke a to ho musíme zabávať,najviac zaberá telka,ale niekedy sa zasa tak zahľadí,že prestane ťahať 😠

kahlan1
23. feb 2011

vy ste toho stihli teda popisat, sme spat od lekara ale sla som zbytocne lebo dr je chora, tak neviem co s nasim pucenim - jedna pani v cakarni mi poradila babycalm mate s tym skusenosti? a sestricka mi vravela zeby to mohlo mat neurlogicky podklad co ma velmi vystrasilo ☹

kahlan1
23. feb 2011

@alure a my sme mali v polroku 7020 gramov a 67 cm 🙂

kvietok121
23. feb 2011

@danulka3 ja si vzdy poviem radsej sidielko ako keby sa nehybalo vobec no nie? no u nas nesmie byt uzasne na co sa zadiva, staci lampa a tak, lebo telka a hracky obrazky ... to by uz bolo po papani 🙂

danulka3
23. feb 2011

@kvietok121 máš pravdu,veľmi tie naše šidielka ľúbime 😉 😵

eis4
23. feb 2011

čaute baby. dnes sme papali 1. krát mrkvičku 🙂papala ju akoby som jej týždeň nedala jesť 😀 boli sme na poradni,schudli sme 😢 28 dec sme mali 8080 g ked som ju vážila doma pred 3 týždnami mala 9 kg.teraz mala 8540 g 😢
@alure poprosím ťa zapísať do tabulky 8540g pol roka

danulka3
23. feb 2011

@eis4 aký papkáčik,aj my sme mali mrkvičku,ale s petržlenom 😉
drž sa vždy len jednej váhy,každá môže vážiť ináč.podľa tej doktorkynej ste pribrali 😉 a pekná váha,my ešte nemáme ani 8kg a to máme chlapca

eis4
23. feb 2011

@memory97
@akika722 @seagull2404 baby čítam že riešite hypo .my sme mali v slov.sporitelni-to su najväčší zdierači tam sme mali urok 6,7% ,pred 2rokmi sme urobili prefinanc v Mbanke a máme úrok 2,35.to sme mali šťastie že suseda tam robila a dala nám vtedy vedieť že je velmi dobré obdobie a vyšiel nám takýto super urok.predtým sme platili vyše 10000 sk a teraz ani 600 eur.no aspoň že to sa nám podarilo 😉

eis4
23. feb 2011

@danulka3 ja viem že je to pekná váha ale za 2 mes sme pribrali len 440g to je velmi málo ☹ no ale aspoň ju ešte vynesiem na 4 poschodie s kočíkom.aj tak sa mi zdá vždy ťažšia,alebo ten kočík priberá 😀

danulka3
23. feb 2011

@eis4 my tiež už priberáme pomenej,ale priberáme.neboj teraz začneš s príkrmami,váha pôjde hore 😉 To nosenie ti nezávidím,ja musím len k výťahu a mám dosť a to nehovorím,aké mám modriny na nohe od kočíka 😠

jankasramka
23. feb 2011

Ahojte, mali sme odpojeny net tak ste mi chybali:(

danulka3
23. feb 2011

@jankasramka ahoj 🙂

jankasramka
23. feb 2011

@eis4 neni to malo, my sme pribrali menej a vobec ma to netrapi lebo vyzera dobre, chudy teda urcite neni....rovnako ako nelka- na fotkach vyzera byt baculka 😉

danulka3
23. feb 2011

@eis4 akú to máte stoličku na papanie,lebo my ešte nemáme,kŕmim ho v lehátku

eis4
23. feb 2011

@jankasramka je baculka .také má stehienka,každy kto ju vidí vyzlečenu sa smeje,včera u nás bola pozrieť malu známa.ke som ju rozbalila tá nechápala,musela ju odfotiť lebo že to jej doma neuveria 😀 😀

eis4
23. feb 2011

@danulka3 my tiež zatial chvílku v lehátku a potom na maminkinom kolienku 😀 čakám kedy mi prinesie kamarát stoličku z ikei,tá nám stačí,nebudeme drahu kupovať aj tak si myslím že tam dlho nebude sedieť 😉

jankasramka
23. feb 2011

@mirmaj tak to si na tom lepsie ako ja . ja som cez sviatky pribrala 4 a schudla len 3 😒 a to robim uz treti tyzden spining a neveceriam...ja si stale fandim ze sa mi robia svaly a preto kila nejdu dole 😀 😀 😀
@alure dobre zhodnotenie MM 😀 😀 😀 si kvalitna dojka 😝 😀

jankasramka
23. feb 2011

@danulka3
@eis4 my sme tiez hodnu chvilu krmili na rukach a vcera som rozbalili stolicku co nam dal do daru mm sef v robote a on z nej vobec nebol nadseny-chcel sedkat na kolienku....asi si zvykol 😔
my mame takuto http://www.chicco.es/ProdottiChicco/SchedaProdo...
ale keby som mala ja rozhodnut tak kupim radsej klasiku drevenu, mne sa tieto plastove mederne moc nepacia...

jankasramka
23. feb 2011

@eis4 jake ma suncicky na stehienkach 😀 , no vidis, take ani mateo nema 😝

eis4
23. feb 2011

@jankasramka no ja by som zas radšej takuto krásna je ale tie ceny 🙄

danulka3
23. feb 2011

@jankasramka vyzerá super,neboj zvykne si,my máme vybratú túto http://www.babybazar.sk/Stolicka-cesar-id320929...

danulienka35
23. feb 2011

ahojte bambulky hruza vas docitat 😀

danulienka35
23. feb 2011

@eis4 aka je chutnucka buchticka mala 😉

evanns
23. feb 2011

@eis4 krasna je Nelka chutnucka, taka akurat 🙂

eis4
23. feb 2011

@danulienka35
@evanns dakujem babulky 🙂
idem pod spršku a potom ide na počítač mm.tak zajtra, majte sa.a nepíšte vela aby som stihla zajtra dočítať 😀 posielam pusinku bábätkám na dobru nocku 🙂

danulienka35
23. feb 2011

@eis4 nemas zac mojko rychlo sa nam vrat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre