♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
14. mar 2011

@niky13 my tiež tak nejak podobne,okolo 9:30,potom 12:30 a o 14.30 v kočíku zas,spávať chodíme okolo 19.00,ale už od 5:30máme čo robiť,aby vydržal.

Ako teraz obliekate detičky do kočíka,ešte máte fusaky?Ja som už dnes prikryla len dekou,ale dala som ešte zimnú bundičku.

danulka3
14. mar 2011

@kvietok121 dík 😉

danulka3
14. mar 2011

@alure Jabĺčka máme aj mi domáce,ale keď nastrúham v pohode,keď uvarím kyslé 😝

niky13
14. mar 2011

@danulka3 my bez problemov vydrzime, stane sa, ze mi v aute nezaspi, ale nema problem vydrzat do vecera. Fusak este pouzivam, hlavne ked ide spinkat. Ked je teplejsie, tak ho nezapinam, ale dam, aby mu bolo teplejsie na chrbatik.

evanns
14. mar 2011

@memory97 nemas zac...konecne som aj ja poradila tebe 😉

evanns
14. mar 2011

@danulka3 aahoj...ani ja uz nedavam fusak, iba do deky a tepleho zimneho overaliku 🙂

seagull2404
14. mar 2011

@alure ja ti ani neviem, ci je tam este nejaky priestor, ved sa mrkni, hodila som nahlad vyssie; a fotky chvalim 🙂

helen1007
14. mar 2011

@danulka3 ahoj , ja kupujem v dm ich značku plienočiek na plávanie a sú super....inak sú aj najlacnejšie...nám ich doporučili aj na plávaní

memory97
14. mar 2011

@seagull2404 vedla pracky su dvere? Radiator nemame v kupelni, mame podlahove vykurovanie a este sme ho ani raz nezapli 😉 osobne ja by som dala nad tu pracku urobit police. Mne sa velmi pacia take z obkladaciek🙂 Neviem, ci je kupelna na poschodi, alebo na prizemi. Inac som teraz citala, ze podlahove vykurovanie je lepsie, ze pri nom mas teplejsie dolu ako hore pri strope, kym pri radiatoroch je to opacne, kedze teplo stupa hore.

@eis4 tak cim skor prec, ked sa vsetko kazi... nuz setrili na materialoch, ale to by som im dala k nahrade... skus si pozriet v zmluve, co tam mate, ak ste prvy majitelia. Urcite tam musi byt nieco aj o reklamaciach.

@alure zlaty bracek🙂 aj maly, ma taku milucku tvaricku🙂

memory97
14. mar 2011

@evanns 😉 ved uz mam doma dobru zasobu kremov na tvaricku a ani jeden nezabral, asi ich budem rozdavat, alebo pouzijem miesto kremu na ruky🙂 som rada, ze nakoniec sa nam podarilo najst riesenie s tvojou pomocou 😉

dala som fotky do fotoblogu, tak pozrite, skusala som ako profik, ale nechytam sa, este to potrva 😀

alure
15. mar 2011

Ahojte prajem krásne dobré ránko
@danulka3 tak ani neviem ako prípadne sa skús opýtať dr. či je možné pridať niečo do nich aby chutili "sladšie" je pravda že keď robím kompót k obedu nám tak dám aj klinčeky aj trošku cukru 😉 uvidím keď začnem dávať variť malému. Apropo tú jedálenskú stoličku čo si hodila link tak podobnú som vybrala aj ja ak nie takú istú...neviem videla som ju len chvíľku (Denis dostane od svokrovcov k polročinám)
@seagull2404 ja by som asi využila priestor tam ako je pračka tak niekde nad (ako máš nákres kachličiek) a určite by som tam volila buď závesnú skrinku alebo poličku na odkladanie komplet čistiacich prostriedkov.Švagriná to má super (a to sú v paneláku) ale tam boli perfektne naprojektované kúpelne,velikánska kúpelňa s vaňou,sprch.kútom,dve umývadlá vedľa seba (niečo ako máš ty) a menšie samostatnú miestnostku na chémiu a poličky na uteráky a pod.
@memory97 ďakujem moja 🙂
@danulka3 ja už fusak nedávam,ale mám takú zavinovačku od emitexu a tú dávam.Ale už je v športiaku tak nechcem aby mu bola zima.Včera raz dva zaspal,tak som ho nechala na záhradke a ešte som ho prikryla menšou dekou....tiež sa ešte bojím,aby sme nepochoreli.

liba78
15. mar 2011

Dobré ránko 😉 už som vás len preletela očami 😔
@alure krásne fotky
@vladka84 dnes bude lepšie, určite neboj, mám to odskúšané 😉
@danulienka35 perfektá básnička, moc sa mi páčila. 😉 Ten chlap ich píše sám ? Sú krásne ...

vladka84
15. mar 2011

dobre ranko, tak noc bola nic moc, boli sme hore o 22h, 01h, 04h. a potom o 6h ranko, kojenie katastrofa - teda len dvakrat, lebo iba jedna bradavka je nefunkcna 😒 uvidime ako bude dnes, ale mam taky pocit ako by sa mi z jednej polovicky zlupala kozicka, tam je aj trhlinka a je cervensia, citliva a bolestiva 😕
dnes idem pobehat po uradoch a podat DP - @memory97 este raz dakujem za pomoc 😉
u nas vyzera celkom pekne, aj teraz rano je prijemne a prediera sa slniecko, nevyzera to na dazd ako hlasili 🙂

liba78
15. mar 2011

@evanns 435 😀

majka35
15. mar 2011

dobré ránko ... ja už ani nepíšem, aká bola noc, strašná, strašná ... mne osobne to nevadí, ale barborka chudáčik je stále nevyspatá ... ja neviem, čo s tým mojim bábetkom je 😕 😕 😕

seagull2404
15. mar 2011

dobre ranko 🙂

@memory97 @alure to je asi jediny priestor, kde sa da neco supnut, akurat riesim, ze v kiupelni sice podlahovku mame, vlastne tak ako v celom dome; ale je bez okna a je v podstate ciastocne pod zemou a ja sa bojim, ze tam bude vlhko a nebudu mi tam schnut uteraky, preto som myslela, ze ten rebrik je na to; podla povodneho projektu je vlastne na tej stene, co je pri WC, resp. vo WC, ale projektant mi stale tvrdi, ze to nie je statsne riesenie, este keby povedal preco

memory97
15. mar 2011

ahojte, krasne dobre slnecne ranko🙂

seagull2404
15. mar 2011

@majka35 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ my odkedy mame pravy jantar a nejaky fialovy kamen na pohlcovanie ziarenia z mobilov a elektroniky, ktory neviem ako sa vola (priniesla mi ho mamina) tak spime o 100% lepsie

memory97
15. mar 2011

@vladka84 nie je zac🙂 rado sa stalo🙂

@seagull2404 netusim preco, ale ja by som to riesila tou podlahovkou aspon v kupelni, ak je mala. Opytaj sa ho preco, teraz uz existuju aj take radiatory, ktore sa daju do elektriky a su omnoho mensie, urcite skor by si im nasla miesto a na tom ti krasne uschnu uteraky. Teplo sa da regulovat. ked nieco najdem ako to vyzera, tak ti poslem link, ale az neskor, lebo ideme von pokial je krasne🙂

seagull2404
15. mar 2011

@memory97 dakujem moja 🙂 podlahovka tam je, takze to ma len funkciu susica, prajeme krasnu prechadzku

majka35
15. mar 2011

@seagull2404 vážne???? ja som na ten kameň úplne zabudla a odkiaľ si zohnala pravý jantár? pýtam sa ako dilinko, ale fakt neviem ...

liba78
15. mar 2011

@evanns verím že do Trenčína ešte zavítaš a prídeš na kávu. Naše stretnutie nieje také dôležité ako to že si si s malou oddýchla a hlavne pokecala s bráchom a švagrinou. Možno sa s ňou čoskoro stretnem. Som sa tam objednávala na vybratie materského znamienka, ale ešte mi neodpísali termín. 😒

katulkaaaaaa
15. mar 2011

ahojte @majka35 a co malinka place? @memory97 dakujem len akosi momentalne mi je vselijako
maly sa v noci zacal castejsie budit,spoteny je normalne postar pod hlavickou mokry,zub citim ale sa stale sa neprerezal,tak tiez to je zaujimave 😒
@alure pekne foto,kamoska sa ucila rok s tym fotakom..ale ona ma k tomu akusi vybavu,blesky a cosi este...no ked mi hovorila,taky a taky sum,clona...som pozerala ako dilino 😀

akdarka
15. mar 2011

@vladka84 ahoj,ak mas aj ragadu-trhlinku tak treba aj atb mast napr.framykoin,bactroban..sice su na predpis ale v lekarni sa niekedy zlutuju.+mykoza sa lieci canestenom,ten nemusis zmyvat preliecis aj babu pusinku ak ma soor.inak vetrat,obmedzit sladke a natierat canestenom 2tyzdne po vymiznuti priznakov..

kvietok121
15. mar 2011

dobre ranko
@alure jasneeeeeeeeee
@vladka84 nie je zac, viem co to je za bolest
@danulka3 nie je zac, ja zase menej obliekam ale fusak davam, aj ked ho uplne do neho nezabalim 🙂

eis4
15. mar 2011

dobré ránko. 🙂
@alure dík za radu 🙂
@memory97 sme 1.majitelia,susedia hovoria že to tu stavali nejaký ožrani,že sa válali na chodbe a tak,no hruza.mm to už skušal vyvolávať dotyčnému,mmsky mu posielal ako nám pretekaju okná,ale on nič,nedvíhal.tak sa na to mm vykašlal.vtedy mal problém len z oknami pred 4 rokmi. museli by sme to dať na sud a na to nemáme ani nervy,ani peniaze ☹
už skoro ráno ma mm stihol riadne vytočiť 🙄 už mesiac mu hovorím že vymenme ten kotol,lebo ked sa pokazí uplne tak nebudeme mať teplu vodu kým nám nový neprídu namontovať 🙄 nie - on stále to ešte vydrží..... dnes sa ráno sprchoval v ladovej vode 😀 tak mu treba,ja som mu to hovorila!!!! lenže aj tak si to odnesiem ja lebo mi ráno povedal ž e si mám rozmyslieť čo pobalím že ma berie ku svokre do hurbanova🙄 🙄 🙄 🙄 😢 😢 😢 😢 ked ja na nu naozaj nemám teraz nervy,mám pocit že hocičo povie tak ma asi vystre,alebo jej niečo urobím 🙄

eis4
15. mar 2011

@danulka3 ja dávam ešte fusak ,ale ja mám lodger-s toho sa dá vybrať zimná vložka a vtedy je na jar,jeseň 😉

seagull2404
15. mar 2011

@majka35 fakt, mozno je to len o psychologii, ale ja mam pocit, ze to fakt zabralo; no, ja som chcela uz dlhsie, ale tie odrezky co sa predavaju na nete mi neprisli moc dobre, tak som sa pytala maminy a ta mi odporucala koralkovysvet.sk, nakoniec bola ale v kosiciach v obchode, kde predavaju kamene a kupila to tam, su to hlavne gulocky asi 4mm; ten druhy kamen ti zistim...

eliska252
15. mar 2011

Ahojte chcem sa opýtať kedy sa asi začína s kremom proti slnku u malých detí?? A akú značku odporúčate pre naše miláčiky?? Dik za radu

vladka84
15. mar 2011

@akdarka ahoj, dakujem za radu, tak skusim v lekarni, ci sa zlutuju 😒 a nemusi sa zmyvat canesten? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre