♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
17. mar 2011

@kvietok121 nám predajca odporučil z týchto dvoch (lebo aj my sme zvažovali medzi týmito značkami) Romerku nakoľko v kiddy sú deti vraj dosť obmedzené tým pultíkom a nič iné tam to dieťa nedrží len ten pultík 😒 dnes mi volali z Brendonu tak Romerka prišla v sobotu ideme pre ňu.
@danulka3 ďakujem moja 🙂
@katulkaaaaaa pekný večer a dobrú noc..
..aj ja už fakt letím,lebo sa odtiaľto potom nedostanem 😉

alure
17. mar 2011

@katkavv jej toľlo sme mali na pol roka 🙂 ozaj práve som chceckovala tabuľku a vás tam nemám 😖

kvietok121
17. mar 2011

@katkavv krasne miery 🙂
@alure dakujem za odpoved, to je teda divne ze drzi ho len ten pultik tak preco potom ma take dobre testy?

danulka3
17. mar 2011

@kvietok121 my sme pozerali aj túto http://www.autosedacky-cybex.sk/detail.php?zboz... a tiež je to na tom princípe,musíte to ísť obzrieť do nejakej predajne,nás to dosť odrádza,teraz nás zaujala táto http://www.maderna.sk/katalog/product/9963/ ale to ešte musíme preštudovať nejaké recenzie,či je dobrá

niky13
17. mar 2011

@alure tak to asi skusim, ja mam bez kavy normalne 95/60, ale ked je blby tlak tak aj nizsie a kava ma ani neuspava ani nevzpruzi. Ale ja mam rada espreso, tak dufam, ze tam nie je davka kofeinu vyssia. Asi vyskusam. Vdaka za radu.
A nenamalovana a vlasy v cope som tiez ako tinedzerka, teda len ak mam mikinu. 😀
Ja si zase farbim na tmavsie, lebo mam svetlejsie vlasy a este som aj bledula.
@katulkaaaaaa @eis vsetko najlepsie, blahozelame

@katkavv tak to ste dobry, na to ze nepijete mlieko krasna vaha. My mliecko lubime a sme ako spagetka.

niky13
17. mar 2011

@alure este som sa chcela opytat, ci ta podlozka je skor penova, alebo ma taky pogumovany povrch?

jankasramka
17. mar 2011

nejak som vas nestihla od rana docitat. dnes v noci som mala migrenu brutal a stale mi neprechadza a mateo jak naschval chcel mat fiestu o 4 rano tak mm sa musel chopit "zabavy" bo ja som bola k.o.

@eis4 nechapem preco len baban a jablko?!???? to koli necomu specialnemu vam povedala?
@alure inak ja sa ani tak neobavam alergenov lebo tu su ine normy na alergeny ale skor na stravitelnost. my dvaja nie sme na nic alergicky a tu davaju do detskych vyziv aj exoticke ovocie takze mateo uz jedol kadeco- napr. ananas, pomaranc, papaju, guayaba a mango a kadeco co mozno ani nepoznate (lebo ja som to tiez nepoznala 😀)

lenze teraz tu zacala sezona na jahody a ja som si kupila mnam mnam a on tak na mna pozeral a strasne chcel tak som nevedela lebo minule som mu dala melon ze to nemoze uskodit a potom som citala ze to je strasne tazko stravitelne a samozrejme ze ho bolelo brusko 😒

@alure podla mna ti strasne moc sedia svetle vlasy, vyzeras o dost mladsie a tak sviezo 😉

katkavv
17. mar 2011

@alure
jej, tak ma pls dopln, za ake mesiace ti mam nadiktovat miery? diky 😉

kvietok121
17. mar 2011

@danulka3 ja uz musim trosku pohnat toho tatinka nasho, lebo akosi sa mu moc nechce do nakupu, ale my musime na velku noc vratit vajicko, lebo ho uz budu potrebovat narodi sa im mimino

katkavv
17. mar 2011

@niky13
@kvietok121
dakujeme, kajko je tak akurat, dr. je s nim velmi spokojna, mliecko moc nemusi ale zato jogurtiky, masko a ovocie moze stale 🙂

kvietok121
17. mar 2011

@katkavv vie co je dobre 🙂

niky13
17. mar 2011

@jankasramka preto si spominala mango, ze? No, my sme vcera jedli mango, bolo vyborne a maly na nas az krical a mliaskal ako chcel. Nemohli sme sa na neho divat, tak sme mu dali. Len sa tak oblizoval a nic mu nebolo. Tak teraz neviem, ci mu mam dat este dalsie 2 dni, v tabulkach sa o mangu nepise. Alebo radsej uz nedavat?

danulka3
17. mar 2011

@kvietok121 tak to máš dosť blbé,lebo tieto sú od 9kg a to Matejko ešte asi nebude mať 😒

jankasramka
17. mar 2011

@katkavv no fakt ze na to ze odmieta mlieko je to skvele. mateo pije MM aj obcas UM a ma len 7,3kg a to akoze je normalnu stravu minimalne 3 krat za den a riadne davky.....ja nechapem kde to v nom mizne. ale tak pravdou je ze kadi jak lion 😀

co ti povedala dr.ohladne toho mlieka?

kvietok121
17. mar 2011

@danulka3 nebude hadam to nebude vadit ked bude mat o pol kila kilo menej

niky13
17. mar 2011

@katkavv
@kvietok121 to moj papa aj mliecko, doobeda ovocie s piskotkou, obed plnu misku, to ma masko kazdy den, poobede este kasu a niekedy este vyzivku. Samozrejme aj mliecko. A stale nie a nie pribrat. Ja neviem kde to v nom mizne a co mu dat, aby pribral.

katkavv
17. mar 2011

@jankasramka
nic nepovedala, ma viac takych pripadov, a pokial maly prospieva a pribera, tak je vsetko ok, mlieko som mu mala nahradit kasou a jogurtami, nastatie to mu chuti, cize je vsetko ok, a uz to vobec neriesim 🙂

katkavv
17. mar 2011

@niky13
no vsak to pekne papa 🙂
baby ale kajko pribral "iba" 350 g za 6 tyzdnov, ale zato narastol o 3 cm 😎

niky13
17. mar 2011

@jankasramka teraz som docitala, ze ste na tom ako my. Normalne si ma potesila. Asi aj s vahou budeme tam kde vy. A aj nas dr. je vahou maleho v pohode.

jankasramka
17. mar 2011

@niky13 podla mna mango je najlepsie ovocie ake existuje. sladke, meke a navyse dobre kaka po nom. mateo jedava mango kazdy den s roznymi kombinaciami.
inak je vela druhov mang tak neviem ktore mas na mysli. myslim ze na slov. su dostat take dvojfarebne tvrdsie a mozno aj zltooranzove a velmi mekke. ja som mu davala uz viacej druhov a nemal ziadnu reakciu...

jankasramka
17. mar 2011

@niky13 no aj ja sa tu smejem ze opisujes co papa - presne taky zrac je aj mateo ale mne dr. vravela ze mam prejst na UM lebo ved naco kojim po 6. mesiaci. ale kaslem na nu v tomto ohlade. zhanam inu dr. lenze tu je tazke najst niekoho "normalneho"...to je asi skor tou mentalitou...

niky13
17. mar 2011

@jankasramka my sme mali take zelene zvonku a zvnutra zltooranzove, sladucke ako med, makkucke a dnes ho asi aj vykakal. 😀 Sa mi zda. Tak skusime este.
Inak moja dcera jedla jahody na 9 mes., nevedela som, ze su alergen a nic jej nebolo.
A minule pozeram a mm dava malemu jahodu, tak mu hovorim, ze nech prestane, ze maly este nesmie. A on na to, ze aj vcera som mu dal a chutilo mu. Takze nakoniec mal jahody 2 dni po sebe a nic mu nebolo. 😎

niky13
17. mar 2011

@jankasramka ja som to robila vacsinou tak, ze som dr. pekne pritakala a doma som si aj tak robila po svojom. 🙂
Vzdy je lepsie MM aj keby ho bolo menej. Aspon ja tak robim. Aj ked by mi mozno s UM viac pribral, ale tiez kaslem na to. Ja mam doktora, mozno preto mi nekafre do kojenia, predsa len chlap. 🙂

kvietok121
17. mar 2011

@niky13 netrap sa ma dobre travenie

niky13
17. mar 2011

@katkavv vsak pekne papa a vysledok ziadny. Jeho lepsie satit ako zivit. 😀

kvietok121
17. mar 2011

@niky13 to mi pripomina jedneho ziaka, take icko, ale kazde rano zmrvil za polhodinu 7 rozkov so salamou a cez velku prestavku uz bol v bufete

jankasramka
17. mar 2011

@niky13 ja som mu tiez trochu primiesala no ved ked sa vyhadze tak mu uz nedam a ked nie tak pohoda-jahoda 😀
myslim ze mango neni alergen ani nic podobne skor je to nepoznane slovenskymi nutriologmi 😀 😀 😀
ja som mu uz davala aj velke kusy manga a on si to sam `papal, no rozkosny bol...
ja celkovo davam asi inu stravu ako vy lebo tu su napr. jablka a hrusky dost drahe ( 50-60sk/kg) takze pochybujem ze to davaju detickam....
inak tiez super zelenina je avokado. to som nasla dokonca aj v slovenskych tabulkach- je hypoalergenne a ma vysoky obsah mineralov a vitaminov... sa doporucuje aj ako prva zelenina...

danulka3
17. mar 2011

@niky13 to mu ešte pomedzi to papanie dávaš aj mliečko??? ja keby som dala mliečko,tak mi už nezje ani tú biedu ,čo teraz ☹

jankasramka
17. mar 2011

@niky13
@kvietok121 no ja vzdy len poviem ze treba odcervit......pasomnicu zivit je drahy spas 😀
ajked ono je to taky humor cez slzy- na slovensku je to vtipne ale tu realne 😒

niky13
17. mar 2011

@jankasramka a papaya nevies? tiez mi pride dobra. K tebe budem chodit po rady s exotickym ovocim. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre