♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
22. mar 2011

@seagull2404 waw tak držím palčeky...a určite keď budeš niečo také robiť prídem si dať urobiť profi fotečky 😉
aj keď počiatočná investícia je strašne veľká 😒 urob si menší prieskum ako to u vás v ZA vyzerá a ak niet veľkej konkurencie daj sa na to,zmysel pre fotenie máš,estetické cítenie tiež.... 😉

idem dokončiť niečo doma a pôjdem do BA.Oliver dnes majú nejaké divadlo na ktoré nechce ísť tak pred 13tou musím byť v Petržalke....zatiaľ ahojte

seagull2404
22. mar 2011

@alure jeeej dakujem, si zlata, ved toto, ten prieskum musim spravit, ale ja ked som hladala nejake fotografa pre Tamarku, tak som musela cielene kontaktovat oficialnych vseobecnych fotografov a tu palku co mi povedal som uz radsej aj zabudla 🙂 uvidime

katulkaaaaaa
22. mar 2011

ahojte prave sme sa vratili z poradne
@alure vazime 7740gr a meriame 70cm 😉 ja stale hovorim ze minule mali pokazenu vahu,dr hovorila ze krasne prospieva takze vsetko ok
ale dostali sme druhu davku ockovania do oboch noziciek tak som zvedava aka bude noc,vresti kvoli zubkom teraz bude aj kvoli tomuto,prerezavaju sa mu dva naraz 😒 teraz mi zaspal v autosedacke tak narychlo obedujem

katulkaaaaaa
22. mar 2011

@seagull2404 skusim do jogurta ,ten mu vcera velmi chutil..inak ked mu dam do puse jablcko az ho napina ale ked som mu dala jablko do ruky tak ho jedol ze mnam....tak ja nechapem 😝
ja som malemu nedelu varila zemiak,mrkvu a krupicu velmi mu to chutilo ale vcera nemohol kakat,az mu slzicky isli ako ho to ucpalo,tak davam teraz ovela viac cajika pit pre istotu
@jankasramka jani diky za typ s ryzou a ja ze co maly sa vzdy zacpe chudatko....skusim aj ryzu s ovocim zajtra 😉 krasne fotky
inak co sa tej kefky tyka mne vcera mm povedal dalsiu blbost ides kupovat???ale ja ju aj tak kupim 😀 som mu povedala ze on je s malym hodinu denne a ma dost a ja cely den nech si skusi hrdina 😝

hajatanufus
22. mar 2011

@jankasramka aki ste obaja krasni naozaj ste zlatucki 🙂 🙂 🙂

hajatanufus
22. mar 2011

@majka35 baby mohli by ste hodit recept na tie brokolicove fasirky a este mi neviete poradit co sa da urobit z cukiny as z tekvicre? ja nepoznam ziadne recepty a dnes to budem varit malej len nevierm co so zbytkom nechcem vyhadzovat malej asi uvarim viac a zamrazim na 2 dni diky

kvietok121
22. mar 2011

@alure nie my mame predajnu aj v za, na tej stranke je zoznam predajni, my mame maso parizek tak mam tel cislo zavolam a oni my odlozia a dnes mi odlozili a zajtra budeme mat kuru
@seagull2404 zajtra budu mat 🙂
@eis4 tak to je princeznicka sikovna 🙂
@katulkaaaaaa no vidite ako krasne super tesime sa s vami 🙂
@hajatanufus tekvicu ako privarok na kocky a so smotanou a cuketu vyprazam alebo nastruham obidve a davam do cestovin zapiest spolu so syrom alebo robim tekvicovu poliveku - cibulku uprazit povarit tekvicku a zemiacky - rozmixovat a dat slaninku mnaaaaaaaaaaam

kahlan1
22. mar 2011

ahojte

@memory97 ten koberec vysiel na 24 eur lebo som kupila tri sady jedna bola 10 ks - 30 cm x 30 cm tak ma taky velky teraz
a davam jej ten infacol espumisan ani sab simplex nepomohli a na gastre nic nezistili skusam teraz tak ze dnes mala len mlieko a vyzivu broskynovu a na obed mlieko a potom na veceru bude mat jogurt dnes mala stolicu uplne makku ale aj tak sa puci - to budu zastavene vetry elbo nic nepukoce ☹ a vdaka za link idem prestudovat 🙂

a vy sa ako mate co nove? ani nestiham citat je u mna mamina tak som tu stale len takto na skok

vladka84
22. mar 2011

ahojte baby, mali sme navstevu, necakanu ale o to som sa viac potesila, prisla nas pozriet byv. spoluziacka, ktora teraz zije v Prahe a byv. spoluziak, ktory sa prave vratil z Australie 😵 tak sme prekecali cele doobedie, ani navarit som nestihla, takze dnes mame buchty na pare 😀 😀 😀
@katulkaaaaaa kraaasna vaha moja 😉

baby, co ste davali na sopliky staci fyziologicky roztok? tak sa mi zda, ze Karinka chrapci, ked dycha, toma urcite od Timky, mam doma Physiomer Baby...

akika722
22. mar 2011

ahojte ☹ vyšla som z cviku alebo čo ☹ nestiham vas dočitavať ☹
čaka nas prva noc v NOVOM 😅
aaaaa dnešna poradna... 8900g a 74cm 😀 😀 😀 povedala že vyzera ako ročny a že mame velmi pekne dieťa 😀 😀 😀 potešila
tak ak sa podari idem dočitať..ak nie tak večer isto 😉

akika722
22. mar 2011

baby vidím že viacere mate takych "šikovnych mm" 😀 memory dííííík mojko za rady 😉

a mate kraaaaaaaasne detičky..veeeelmi
@alure
dnes nam dr povedala že maly može piškotky/on ich už papa dlho a že mu mam začať davať cestoviny 😕

kvietok121
22. mar 2011

@akika722 krasne miery uz cestoviny???

akika722
22. mar 2011

@kvietok121 aj ja som sa čudovala že už cestoviny 😅

majka35
22. mar 2011

@akika722
@kvietok121 aj mne povedala, bezvaječné

kvietok121
22. mar 2011

@majka35 ale aj tak sa mi to zda skoro, ved ja len teraz zacinam s maskom, ryzou a tak ... no my to mame asi vsetko posunute 🙂

majka35
22. mar 2011

@kvietok121 ty áno, ale ja som nedojčila, tak my sme začali skôr, ale ja aj tak ešte nedávam

akika722
22. mar 2011

@majka35 davala si už ??

alure
22. mar 2011

ahojte babulky
tak sme doma ale ja len na skok,idem načerpať energiu na slniečko 🙂
@akika722 , @katulkaaaaaa miery zapísané 🙂 obom som vám priradila miery k 7 mesiacu. @akika722 u teba mi chýba Samkova váha a výška k 6 mesiacu 😉 waw že cestoviny a piškoty 🙂 som zvedavá čo povie nám ale my ideme až 6 alebo 13.apríla uvidím kedy pôjdeme....
@kvietok121 tak to máš super 🙂 a tekvičku si Matejkovi už robila? Ako? chutila mu?
mne teraz Denis už druhý deň odmieta jesť,všetko vypľúva ale možno je to aj tým že už už sa prerezáva zúbok a je dosť umrnčaný a asi aj ubolený 😒

akika722
22. mar 2011

@alure díík mojko..na 6 mesiacov sme namali poradnu...

alure
22. mar 2011

@akika722 mojko ten mejlík to naozaj funguje? myslím ak to prepošlem..pôjdu im tie peniažky? ☹

kvietok121
22. mar 2011

@alure chcela som sa ta spytat ako davas denisovi, obed a desiatu ovocicko, davas pocas dna aj ine? dnes som ho chcela o pol siestej nakojit a tak sa spieral a reval ... nakoniec som to vzdala a dala som mu vyzivku 🙂
dnes som mu urobila ryzu s telacinkou, a mrkvickou, a tiez sa mi rozreval, doteraz bol vzdy zemiacik alebo zeleninka ale rozreval sa aj pri mliecku, dala som gelik zaspinkal, potom po hodinke si trosku potahal, a potom ked sa o dalsiu hodinku zobudil tak dopapal obedik ... ano mali sme aj tekvicku so zemiacikom, tu sme mali z obchodu z flasticky a ta mu velmiiiiiiiii chutila 🙂 uz mam v mraznicke aj domacu, tak mu urobim aj taku 🙂
ideme na poradnu zajtra tak uvidime 🙂
@majka35 vsak to je len mesiac dopredu nie?

danulienka35
22. mar 2011

ahojte bambulky 😉 pridavam nasho flegmosa ma ma na haku ked ide telka 😀

mirmaj
22. mar 2011

@majka35
@akika722 dnes som bola v tescu a pozerala som príkrmy a tam boli cestoviny od 7.mesiaca, ale čo ma viac prekvapilo bolo že od 8.mesiaca tuniak 😲 😲 a ako vám povedala dr. ich davať? rozvariť alebo rozmixovať?

kvietok121
22. mar 2011

@danulienka35 zlatusik, aka uz je velka - kolko meria?

hajatanufus
22. mar 2011

@majka35 pozerala som na nete ze kde maju to kurca tak ze vraj aj v kauflande a v tescu tak mozno aj v kosiciach

hajatanufus
22. mar 2011

@alure ahojky ja vas este docitavam z doobedia takze opozdene reagujem ale chcem ta poprosit ci by si nam nedala do tabulky vahu dnes sme boli v poradni a mame 7,2 kg tak sme uz presli cez 7 a tomu sa tesim

danulienka35
22. mar 2011

@kvietok121 meria 74 je velka a tazka 😀

kvietok121
22. mar 2011

@hajatanufus super ze ste prekonali hranicu, my ideme zajtra na poradnu tak uvidime

kvietok121
22. mar 2011

@danulienka35 tak to ma poriadnu dlzku, ved sa mi zdalo ze akosi vykuka zo sedacky 🙂

danulienka35
22. mar 2011

@kvietok121 to hej i s vajicka jej nohy trcia 😀 musime kupit novu sedacku ani v lehatku uz sa jej nepaci 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre