♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

luna22
24. mar 2011

@kahlan1 a že sa stavia na špičky to mi povedala neoroligička

kahlan1
24. mar 2011

@luna22 ako na spicky? ked ju dvihnes do stoja,

majka35
24. mar 2011

@eis4 ešte k tej cole ... som si spomenula, čo si písala ... to prečo preboha dáva colu takému malému dieťaťu???

luna22
24. mar 2011

@kahlan1 ano keď ju zdvihnem

akika722
24. mar 2011

@kahlan1 dufam že eéé 😅 tebe to prajem...sebe teraz nie 😅
najedla som sa a prestalo to 😅 mm hovori že tam je krokodil 😖 blb

kahlan1
24. mar 2011

@luna22 ved to robi vela deti skus zmenit neurologicku kazda je ina

kahlan1
24. mar 2011

@akika722 😀 😀

luna22
24. mar 2011

@kahlan1 práveže ja chodím ku dvom. Len jedna mi káže stále to cvičenia a stále , že je pozadu ☹

kahlan1
24. mar 2011

@luna22 a preco k dvom? co vravi druha?

luna22
24. mar 2011

@kahlan1 k jednej chodím do Martina, lebo tam som aj rodila a tam to oni kontroluju a druhé ma poslala obvodná

kahlan1
24. mar 2011

@luna22 len nebud smutna niektore deticky sa ani nepretacaju a je to v poriadku co dr to iny nazor

luna22
24. mar 2011

@kahlan1 veď to, len čo tu čítam aké mate šiluky. Narodila sa predčasne, tak sa o ňu bojím

kahlan1
24. mar 2011

@luna22 neboj sa urcite je vsetko ok, ja som robila vsetko skoro ked som bola mala aj zuby som mala skoro a mm zasa zacal chodit v 13 mesiacoch a ja v 10 mesiacoch aj zuby mal neskoro a vies aký je sikovny 😀 takze sa urcite neboj a aj on sa narodil predcasne 🙂 urcite je vsetko v poriadku niektore deti robia veci skor ine su poholdne a robia veci neskôr ale potom sa vsetko vyrovna a je jedno ci sa zacali plazit v 6, 7 či v 8 mesiaci nakoniec to zvladnu vsetky. Vojtovka je hit tak tam posielaju deticky - aj nas tam chcela poslat neurologicka lebo mala bola vraj hypotonicka a ma chudobnu motoriku ale nasa kardiologicka nam povedala ze nech nie sme hlupi ju tam trapit ze mala je uplne v poriadku - tak sme povedali ze cvicenia nam na kardiu zakazali a ked sme boli na druhej kontrole u neurologicky tak vravela ze je sikovna a uz nei je hypotonicka a vsetko je ok. Tak to je tak s nimi. Som zvedava co to bude teraz - ale co mam taky letak od nej tak okrem plazenie vieme vsetko ale to este vediet nemusi podla toho letaka. Plazenie tam je od 8- do 9 mesiaca. O sedeni tam pise ze v siedmom mesiaci sedia iba chvilku operiaju sa o rucky a dlho sediet nevydrzia Takze mala je uplne v pohode 🙂

kvietok121
24. mar 2011

chvilku tu nie som a tolko stran
@kahlan1 neboj ona zacne, vies ake su deticky zo dna na den nieco urobia auz neprestanu a potom si budes hovorit kde su tie zlate casy 🙂
@eis4 nadherna je fakt aj ja chcem dievcatkoooooooooooo, myslim k matejkovi 🙂
@jajka377 je krasne ze, gratulujeme
@akika722 to by bolo skvele, tak konecne dievcatko 🙂
@luna22 urcite nie ste pozadu, vsetko ma svoj case, niektore su vrtkejsie niektore maju na vsetko cas, je to od povahy dietatka asi bude flagmatik 🙂 alebo zasneny melancholik 🙂

kahlan1
24. mar 2011

@kvietok121 ja sa nebojim al emam pocit ze stale to brusko nase, ked je na brusku tak krci nozicky pod seba a ja neviem ci to ma take krce alebo sa snazi na 4 ale uz to robi par dni a na 4 sa nepostavila tak to bude asi brusko

kvietok121
24. mar 2011

@kahlan1 moja aj nas tak skusa na styri zaryje hlavu do zeme a nozicky pritiahol, tak to nemusi byt brusko 🙂

luna22
24. mar 2011

@kvietok121 bola som dosť z toho smutná, keď ty povedie, že si pozadu

kahlan1
24. mar 2011

@kvietok121 no presne nozicky da podbrusko a hlavicku zaryje do zeme a tak ostane a snazi sa - som myslela ze ma krce ked toto robi potom sa zrazu natiahne a zacne sa tocit dookola za hrackami a potom opat nozicky pod brusko a hlavu do zeme a niekedy to robi dlho - tak si myslis ze to sa len snazia na 4? jooooooj to by bolo fajn keby to nebolo bruskom lebo som sa uz bala

a dost ju to unaveje

kvietok121
24. mar 2011

@luna22 to ti verim a kam chodis do za?

kvietok121
24. mar 2011

@kahlan1 no jasne, podla mna sa snazi na 4, tak vidis, tvoja sa nebude plazit, tvoja bude hned lozit 🙂 aj nas maly to zacal robit, potom to preslo ze skusal aj naopak rucicky vystriet a teraz sa zdvihne aj na ruky aj na nohy pohupe, pripadne zdvihne aj ritku uplne ako keby sa chcel postavit a potom padne na brucho, a inac moja ked sme to zacali robit tak po chvilke rev .... zistili sme ze ho to unavuje, lebo ked som ho zdvihla tak zadychcany a teraz uz vydrzi trosku viac, aj ked to slava nie je, myslim ze sa to zlepsi az ked sa dostane aj pohybovo na 4, inac mozno je preva lepsie ze sa neplazite, aspon si nezatazuje brusko, vidis ona je sikulka, ma to prespekulovane 🙂

vladka84
24. mar 2011

ahojte dievcence, som tu nebola chvilu a veru vas zase nemozem docitat, to vy tu tooolko popisete 😲
@eis4 kraaasne je bambulka a kde si kupila ten slnecnik? musim sa popozerat na nete, lebo to mi ani von nemozeme ist, zlosti sa, ked jej svieti slniecko 😒
@akika722 bude Kristiiiinka 😀

kahlan1
24. mar 2011

@kvietok121 lebo ona vie pekne tak ze sa dvihne na rucickach hore - ich ma pekne vystrete ale vtedy je zadok aj nozicky dole a ked vypuci zadok tak predok ma zaryty do zeme - a tak si ochka achka preto som myslela ze ju boli brusko - ze sa puci aj ked mi neslo do hlavy ze predtym sa na brusku nepucila iba na chrbatiku a teraz na chrbatiku sa uz nepuci len toto robi. Tak sa asi snazi ta nasa bambulka - je to poklad. Ved niektore deti sa tusim neplazia nie? Ona sa vie krasne tocit za hrackou dookola len dopredu nevie - tak mozno uz coskoror zacne lozit po 4
velmi si ma potesila - sa mi ulavilo

kvietok121
24. mar 2011

@kahlan1 moja nebojkaj, anetka je sikovna a naozaj asi pojde rovno na 4, niektore deticky ani to nerobia a rovno chodia, no proste deticky su rozne neboj v roku a pol budu vsetky chodit 🙂a to je jedno kedy zacnu 🙂

akika722
24. mar 2011

@kvietok121
@vladka84 babýýýýýý neprovokujtéééééé 😝 mm by som vykastrovala 😅

kvietok121
24. mar 2011

@akika722 moja ja viem ze ty nie, ale ja by som bola stastna ako blchaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kahlan1
24. mar 2011

@kvietok121 jj to viem toto ma netrapi mna len trapilo to ci to nie je brusko - som sa uz zacala bat a rozmyslat ci nemame ist k lekarovi opat - aj ked predtym nam nic nezistili - tak je dobre potom 🙂

kvietok121
24. mar 2011

@kahlan1 neboj to by plackala keby ju bolelo brusko, ale chapem ta, ja som tiez taka vsetkeho sa bojim, vcera sme boli po velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dlhej dobe na prechadzek s tatikom a ja furt, otoc ho nafuka mu do ociciek chod s nim jemnejsie ... no proste take sme mi maminy

kahlan1
24. mar 2011

@kvietok121 🙂 no presne tak ja som tiez taka ustracha 🙂 vsetko si vsimam a podobne ale to ze nelozime alebo sa neplazime my zatial vobec nevadi 🙂 mm stale vravi ze nemozem byt taka ustrachana ale tak co uz s tym narobim - na buduci pondelok mam morfologicky UTZ a to nemam ze strach ale vyslovene panikku - velmi sa bojim - kedze sme mali problemy so srdieckom teraz :(

seagull2404
24. mar 2011

@majka35 ako chlap 🙂 co by sme bez nich robili? my hlupucke zienky, co by sme bez nich robili 😀 😀 😀

kvietok121
24. mar 2011

@kahlan1 neboj vsetko dobre dopadne uvidis, a mm mi hovori to iste, ale ja mu na to poviem, vies to ze sa maminky boja o svoje deticky sme dostali od boha ako dar atak ho naplno vyuzivame 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre