♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
4. apr 2011

@alure aj ja bojujem ked je nas par ... ale ked je nas tolko .... tak vies vsetci ho chcu ... ale bol chvilku aj na zemi lebo chcel ist k maminke a maminka ho polozila na zem a hrala sa s nim na zemi 🙂

eis4
4. apr 2011

dobre ránko baby.čo tá moja malá vyviedla dnes ráno 😲 až mi ostalo zle ☹ kým som bola na záchode tak si otvorila krabicu z tabletami do umývačky vybrala si tabletu z velkého sáčku a rozbalila si ju z malého a pooblizovala 😲 😲 😲 😲 nechýbalo z toho nič ale pooblizovala 😢 v živote by ma nenapadlo,že si to porozbaluje,už ju fakt nemožem pustiť z očí ani na sekundu 😒
v noci som ju dala do spacieho vaku lebo sa stále odkrýva a častejšie je ona na deke ako deka na nej.no do 3 sa my budila 5-6 krát a kopala lebo jej to vadilo tak som jej to dala dole a bolo dobre.ešte že ide leto ,neviem čo by osm s nou robila. a asi začnem vyrábať širšie postielky,matrace a povliečku na matrac,lebo mojej dcére je tá postielka veeeelmi úzka 😀 stále sa dá krížom cez postielku a nohy jej visia dole 😒

seagull2404
4. apr 2011

@kvietok121 nestacim sa cudovat, mali ste krasny vikend, a kolko vela vas je 🙂

katulkaaaaaa
4. apr 2011

@alure nevies kolko kg ma torta?neuveris ale rano som mala stikutku 😀 a ja ze kto ma len moze spominat 😉 objednala som si nejake pomocky na pecenie,ked pridu spravim dalsiu tortu tentoraz jahodovo-jogurtovu plnku,sa uz tesiiiim,len kto to jest bude...vrrr tento tyzden som total zlenivela co sa stravy tyka,ani com necvicila...a samozrejme nic som neschudla 😠

kvietok121
4. apr 2011

@seagull2404 to hej a to boli len moji dvaja bratia s manzelkami a detmi a moji rodicia 🙂

seagull2404
4. apr 2011

@eis4 😲 😲 😲 😲 vsetko z dosahu musi ist prec, Tamarka vcera ozuzlavala sviecku, tiez mi doslo zle

katulkaaaaaa
4. apr 2011

@eis4 och to tvoje sidlo teda robi 😝 inak ani ja maleho ani na sekundu nemozem spustit z oci...on je fanatik na kable,eletriku a podobne hovadiny....uz na seba stiahol fotak som sa tak bala ci mu nieco nebude,hrca jak hrom a ta modrina 😒 stale v pohybe

seagull2404
4. apr 2011

@kvietok121 mne to niekedy velmi chyba, my sme tu taki sami, niekedy by mi tak pomohlo, keby som malicku niekam "odlozila", alebo keby som mohla niekam ist, aj ked mm nie je doma ☹

alure
4. apr 2011

@kvietok121 no veď to je samozrejmé 🙂 ale hlavne že máte za sebou super víkendík.Inak tá fotka pri jazere čo je tatino s Matejkom to vyzerá ako pri našich jazerách 😉
@eis4 moja viem si predstaviť ten strach 😲 no veru už to začína,mamina stále v strehu a dávať pozor na každý pohyb...mne sa tiež Denis pravidelne dá priečne cez postielku a potom sa "zasekne" medzi tyčkami a reve na raty 🙂

kvietok121
4. apr 2011

@seagull2404 to ti verim aj ja sa velmi tesim ked niekto pride ku nam doma aj ked potajme sledujem a stale uz si na rukach, musite miho dat na zem lebo potom nechce spinkat a tak ale aj tak som rada ze si tu vsetci a bratove deti boli skvele normalne sa az o neho trhali vsetko mu ukazovali spievali, hrali sa stale mu stavali kruzky a on ich zhadzoval 🙂

kvietok121
4. apr 2011

@alure to je pri vahu v strecne ... za priehradou tam je taka pokojna voda 🙂

kvietok121
4. apr 2011

@katulkaaaaaa ja tiez dnes peciem torticku lebo zajtra pridu mm rodicia gratulovat 🙂

seagull2404
4. apr 2011

@kvietok121 ake kruzky? oni niekedy pridu, ale to je viac unavne, lebo sa o nich treba postarat, ale ked som ja doma, nemusim nic, ani varit 🙂

katulkaaaaaa
4. apr 2011

@kvietok121 potom hod foto 😉

vladka84
4. apr 2011

@katulkaaaaaa ja by som tiez bola cele dni von, len Karinka protestuje, ona si proste musi cucnut kazde dve - tri hodiny a von to nie je mozne, lebo to musi vsetko sledovat, takze utekaaaame vzdy domov 😒

kvietok121
4. apr 2011

@seagull2404 to hej, nieco taketo mame http://www.slnieckovo.sk/index.php/domov/156-pr... ja postavim poviem bac on sa priplazi, znova postavim dam dalej a poviem bac a on sa priplazi a urobi a teraz to zacal robit aj s flasami 🙂
@katulkaaaaaa juj to ja len taku s piskotou bezlepkovych a tvarohu ☹ taku jednoduchu ale ja mam rada tieto svieze 🙂 a mozem aj ja ked dam bezlepkove, eln ten tvaroh ... ale co uz jeden prehresok mozem no nie?

katulkaaaaaa
4. apr 2011

@vladka84 sme na tom rovnako 😒 kojim viac ako ked bol malilinke babetko a v noci ani nehovorim snad kazde dve hodky prsia ma tak bolia ☹

seagull2404
4. apr 2011

@kvietok121 jeeeeej, ja mam take ale drevene, tak to este nechcem davat, ale mozno zacnem 🙂

kvietok121
4. apr 2011

@seagull2404 my sme dostali take umele, ja som tiez chcela drevene, ale nestihla som a teraz uz nekupim ☹ inac velmi to ma rad ked mu to staviam, vzdy opakujem farby ked to tam davam ... a pozera kuka ... a potom zvali, inac vzdy to prestane bavit skor maminku ako jeho 🙂

kvietok121
4. apr 2011

@katulkaaaaaa
@vladka84 aj my dost casto kojime ale v noci je to menej ak nema nejake bolesti zubkov, tak mu staci jeden dvakrat a ked sa aj zobudi tak staci cumlik 🙂 ale ked bolia zuby tak to je tiez vlemi casto niekedy aj kezdu hodinu ☹

alure
4. apr 2011

@katulkaaaaaa no teda takže štikutka 😉 no silno som na teba myslela. Neviem gramáž torty ale bude mať veľkosť 30x30cm nechcela som moc veľkú.Na oslave bude len 7 detí...Oliver nemá veľmi ráde veľké skupiny detí
@kvietok121 je to tam fakt krásne..máme nádherné kúty Slovenska a tá nedotknutá príroda 🙂

kvietok121
4. apr 2011

@alure ani nehovor aj ja milujem sr a to nie len kvoli tomu ze som geografka 🙂

seagull2404
4. apr 2011

@kvietok121 uzasne, to drevene je ale tazke a ked sa to uklada, tak to dost trieska

alure
4. apr 2011

@katulkaaaaaa , @vladka84 , @kvietok121 my sme na tom všetky rovnako 😒 aj mňa niekedy (hlavne v noci) to kojenie ubíja,ani nie tak kojenie ale to že sa musím na chvíľu prebrať a potom to ráno aj tak vyzerá že som zbitá ako pes ☹ Kati aj mňa niekedy bolia prsia,ale niekedy mám normálne obavy či tam ešte vôbec niečo mám 😉 toľko zo mňa stiahne...a čo sa týka jedla a cvičenia,neboj bude dobre..ja som tiež dosť poľavila,síce som za pár dní čo mi bolo zle aj dosť schudla ale včera som to dohnala späť 😉 konečne som sa vedela ako tak najesť bez toho aby ma to veľmi bolelo ..a v poslednej dobe nie som v stave niečo robiť,jednoducho nevládzem..a zase prepínať organizmus ani nechcem,bojím sa aby to nemalo za následok daľší kolaps 😢

kvietok121
4. apr 2011

@seagull2404 aha tak nakoniec dobre ze mame umele 🙂
@alure moja len oddychuj a hlavne pi pi pi

alure
4. apr 2011

@kvietok121 ja napriek tomu že som západňarka,vyrastala som na Gemeri a milujem Slovenský Raj a Slovenský Kras..celá tá scenéria,tie planiny a proste lesy ktoré obklopovali Rožňavu som milovala..teraz mi síce veľmi chýbajú hory ako také ty v Senci samá rovina,ale zase jazerá a letná sezona tu je nádherná...všetko má svoje pre a proti 😉

alure
4. apr 2011

@katkavv apropo mojko mohli by sme niekedy znehnúť aj na tú Rozálku v PK ,ja som tam tuším ešte nebola,nech viem kde to je a vzala by som tam niekedy aj mm a Oliverka 😉
@kvietok121 oddychujem a veľa pijem 🙂 teda snažím sa.
Dnes by som sa chcela pustiť do triedenia vecí pre Denisa a aj Olivera a povymieňať v šatníku za jarné a letné kúsky ...tak sa mi do toho nechce pustiť..ale aspoň prevetrám skrine a bude to tam voľnejšie dýchať.... 😉

mirmaj
4. apr 2011

ahojte, práve sme prišli od Dr. lebo Tamarka cez víkend dosť kašlala a zdalo sa mi že aj chrapčí tak som sa bála, či nemá chytené priedušky, ale chvalabohu nemá, takže dostali sme len kvapky od kašlu a už spinka doma v postielke. Kamoška mi dala jednu radu, že ked sa jej mala začala stavať v postielke tak ju priložila vankúšom aby sa nepostavila a vždy jej tak zaspala 😲 😲 zdalo sa mi to teda poriadne divné ale ved prečo nevyskúšať a fungovalo to teraz aj u nas, Tamarka zabuvala bez toho aby sa čo i len 1x postavila 😀 😀
@katulkaaaaaa áno už sa nám v sobotu prerezal, neviem či už teda sa to považuje za zubok ale je ho aj vidieť aj cítiť, samozrejem ešte nie je celý vonku, ma asi milimeter 😀

alure
4. apr 2011

@mirmaj ahoj moja,tak to je super správa,že to nie sú priedušky a GRATULUJEME k zúbku 🙂
my sme asi jedinný bezzubý 😀 😀 😀 aj keď už vidím že zúbky idú,vonku nie ke ani jeden a to sa mu tlačí naraz 5 😲

vladka84
4. apr 2011

@katulkaaaaaa ja takisto 😒 a to este dokojim a ona spusti, ze haaaaam, mnaaaam, haaaam a musim jej este nieco dat 😅 tak ja neviem, ci moje mliecko ma uz len na chvilku alebo od smadu 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre