♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
6. apr 2011

@jajka377 dík 😀
@hajatanufus 😀 😀 😀 😵

danulienka35
6. apr 2011

@hajatanufus no pekne teda chudatko nase len si oddychni mojko aby si nacerpala sily 😉

vladka84
6. apr 2011

@evanns @seagull2404 dik baby, mam ten cislovany, ale nevedela som, ze ktorou stranou mam dat to cislo 😕 aj som to na sebe skusala a mne sa zdalo, ze to slo vzdy rovnako... jaaaaj, to ani blondina nie som 😀 takze k nosteku 😉

@jajka377 ani ja, pri Timke som mala topanocky, nastastie ma nozky v poriadku 🙂 no co, clovek sa uciiii cely zivot...
@akika722 krasne spinkaju, moje detuchy najskor o 20h...a to ja uz som skor unavena ako oni

kvietok121
6. apr 2011

ahojte baby ja nemam sancu vas citat. co je tu noveeeeeeeeeeeeeeee?

vladka84
6. apr 2011

no nic, som sa napraskala velkym pribinacikom, mozem ist "spokojna" spat 😀

akika722
6. apr 2011

@vladka84 😀 😀 😀 ..nechcem provokovať 😅 😅 😅 😔

alure
6. apr 2011

Ahojte babulky
dnes sme boli na plávaní a potom som išla do BA, Oliver mal dnes rodičovské tak sme pokecali a začínajú deckám quartálne testy tak sme sa trošku učili 😉
@memory97 ja mango robím s jablčkom na parnom hrnci a potom rozmixujem so šťavičkou,takže v podstate ako výživku. Denis mi zatiaľ surové ovocie nechce 😒
@veve10 no ja som to myslela tak že polievočku (zeleninku) potom ju jemne rozmixovať a takú riedku s vývarom dať papať (aj keď sa pri tom trošku natrápime a bude všade bordel) a druhé (zemiačik s mäskom,alebo cestoviny,ryža a mäsko)
@veve10 , @danulka3 tabuľku dorobím zajtra,dnes už nestíham a pôjdeme za chvíľku spinkať 😉
dnes sme boli na plávaní a stala sa malému Kajkovi "nehoda" zošmykol sa s lehátka a buchol si hlavičku tam kde aj minule keď potom boli s Katkou v nemocnici ☹ jedna baba tam vravela Katke že jej ho postráži a to bola sekunda a bol na zemi. @katkavv ako sa cítite mojko? čo Kajko? myslím na vás ....
@kvietok121 mojko avokádo a baklažán som ešte nedávala a neviem či to nie sú až po 10 mesiaci..toto musím preveriť,takže neporadím 😖
@hajatanufus daj sa rýchlo do poriadku a dúfam že ťa chorôbka rýchlo opustí...viem ako sa cítiš ja som teraz pár dní bola úplne mimo ale už som ok....

akika722
6. apr 2011

@alure čo je s katkavv?????som zas mimo??? 😨

kvietok121
6. apr 2011

@alure ak zistis daj mi vediet dakujem, ja pockam akurat do konca 8. mesiaca a skusim davat kasu a ked nebude chciet tak by som mu miesto kase robila polievocku 🙂

hajatanufus
6. apr 2011

@danulienka35 dakujem ved si o chvilu uz idem lahnut len doteraz sa nedalo lebo raz jedna raz druha ritulka plackala tak sme ich s mm utesovali rachel chcela spinkat a navedela zaspat asi ju bolia dasienka koli zubkom tak sme dali calpol a lucy zaspala o 6 ale dva krat sa s placom zobdila tak dufam ze uz to teraz potiahnu a budem moct aj ja ist spat 🙂

vladka84
6. apr 2011

@akika722 ani sa neopovaz... toto moje male o 20h. zaspalo a uz mrnciiiii 😒 si akurat v rychlosti umyjem zuby a mozem zasa kojit celu noc 😖

katkavv
6. apr 2011

@alure @akika722
ahojte,
kajko vizera ok, tak snad sa len udrel 😒
ale co vam budem hovorit, tak som bola nasrata, ze zo mna nevypadlo ani slovko ... ale vsak v piatok jej asi nieco poviem, inak ani bu ani mu som od nej nepocula
o co islo: potrebovala som si na minutku odbehnut a ponukla sa mi jedna baba co plava s babom v nasom kurze ze kajka postrazi na tu minutku, no a postrazila tak, ze jej preliezol cez lehatko co tam je a padol rovno na dlazku, esteze tam na dlazke bola nejaka taska, tak ho to stlmilo, ale mala som z toho dost, uplne som zamrzlla, kajko sa zlakol, udrel a plakal o dusu
cize ponaucenie: nenechavat u cudzich ludi dieta, a dat ho radsej do ohradky ak je volna alebo @alure postrazit
☹ ☹ ☹

vladka84
6. apr 2011

@jankasramka @liba78 vy kde sa tulate baby? zanedbavate nas? 🙂

@katkaw jooj, chudatko, dufam, ze je Kajko v poriadku 😉

dobruuuu!

evanns
6. apr 2011

@katkavv ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

akika722
6. apr 2011

@vladka84
@katkavv ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ juuuuuuuuj,,,moje zlaté ☹ ☹ ☹ ☹

alure
6. apr 2011

@katkavv mojko som rada napriek všetkému že ste ok..cestou si určite pospinkal a doma už bol ako živé striebro ,však 😉 veru veru doteraz sme si stále navzájom strážili deti a nebol problém....
@kvietok121 predchvíľou som čítala spätne čo sa tu písalo a niekto prihodil link http://www.alinka.sk/c/baklazan-v-strave-babati... a tam je že je to maximálne vhodné na začiatku ...šak prečítaj (ospravedlňujem sa že neviem kto to prihodil,ale narýchlo čítam čo ste popísali) aby som ráno nemala toho až tak veľa...
dobrú nocku

hajatanufus
6. apr 2011

@alure dakujem snazim sa dnes som bola vonku s detmi chytat trosku slniecka bolo teplo ako v lete a ja mam jarne slniecko rada a viem ze je aj zdrave na nadchu 🙂 som rada ze si uz fit 🙂

kvietok121
6. apr 2011

@katkavv hlavne ze ste v poriadku
@vladka84 moja drzsa a kolko kojis pocas dna?
@hajatanufus hlavne si oddychni potrebujes veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela sil maminka

danulienka35
6. apr 2011

@katkavv to mi je ozaj luto velmi dufam ze ste v poriadku mojko?co to bola za baba? ☹

danulienka35
6. apr 2011

@hajatanufus to ti verim ale odychuj vela ako mozes a vela vitaminkov potrabujes 😉

hajatanufus
6. apr 2011

@katkavv mrzi ma co sa stalo kajkovi chudacik vidis hlupa nahoda ja sa tiez bijim nechavat deti s cudzimi jedine s mm sa az tak nebojim ale to som mu rachel nechala len asi 3-4x a to s nou nemal ziadnu starost lebo spinkala cely cas co som bola prec a to bolo vyse troch hodin takze si ju ani neuzil a lucinku mal na stariosti len dva dni co som bola v porodnici a teraz v piatok ju zase bude mat na starost lebo idem s jeho kolegom do londyna dat malu zapisat do pasu ale malu beriem ak by trebalo kojit a lucy bude s nim lebo by sme sa vsetci nezmestili do auta on mam male auto a vzadu ma len jeden dobry pas

akika722
6. apr 2011

@alure a kde je spoločne foto z plavaniaaaa???? 😎

hajatanufus
6. apr 2011

baby pomoooooc aj ja chcem spat pred chvilou sa mi obe deti zobudili ale lucy uz asi zaspinkala len rachel stale placka a ja uz nevladzem stale ju mat len na prse sa neda pomooooc

hajatanufus
6. apr 2011

@kvietok121
@danulienka35 dakujem babenky ste zlate veru potrebujem oddych ale sa mi to stale akosi nedari ach jaj

kvietok121
6. apr 2011

@hajatanufus moja zlata rachelka spinkaj nehnevaj maminku

hajatanufus
6. apr 2011

tak teda dobru nocku vypinam comp a idem malu prezliect nech jej neni zimka a snad uz zaspinka a ja tiez sladke snicky a uz krici aj lucy 😠 papa

memory97
6. apr 2011

@hajatanufus dufam, ze ti to pomoze a budes skoro fit 😉

@akika722 zlatucki su🙂 obaja🙂

kvietok121
6. apr 2011

@alure na konci v tych diskusiach je ze az od jedneho roka 🙂

hajatanufus
6. apr 2011

@kvietok121 dakujem odovzdam jej odkaz snad posluchne 🙂

kvietok121
6. apr 2011

@hajatanufus urcite povedz ze som pani ucitelka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre