♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
10. apr 2011

@memory97 nakoniec som sa nedala lebo by to trvalo dlho,aby Nelinka doma tatinovi neplakala.zafarbím si doma niektorý deň 😉 takto som vyzerala blond ked som mala 18. jedna je zo školy a druha zv kaviarni ma odfotila kamoška 🙂

seagull2404
10. apr 2011

ja akosi dnes nestiham, som rada, ze je mm doma, tak sa obaja venujeme nasej lasocke 8mesackej, par foteciek

seagull2404
10. apr 2011

@eis4 ze aka kocka 18tka, si musela mat chlapov... 😀 😀 😀

eis4
10. apr 2011

@seagull2404 😀 😀 😀 😀
malá je krásna na fotečkách ako vždy 🙂 a gratulujeme k 8. mesiacom 🙂

seagull2404
10. apr 2011

@eis4 dakujem moja 😉

liba78
10. apr 2011

@seagull2404 gratulujem Tamarke k 8. mesiačikom.
@alure teda Oli je skvelý brat, aká krásna reakcia na 1. zúbok. Idem hneď na FB kuknúť fotky, aj Kubíkova oslava sa blíži 😉

@eis4 Teda riadna kočka aj vtedy a určite aj teraz 😉

fialka5959
10. apr 2011

@memory97 Tak to ano vsetke deticky su zlatucke a najviac tie nase 🙂

liba78
10. apr 2011

@seagull2404 krásna Tamarka, tam kde dvíha ručičku je úžasná 😉

akika722
10. apr 2011

ahojteeeeeee..nechce sa mi dočitavať 😖 udialo sa niečoooo???

akika722
10. apr 2011

@eis4 jéééj cicuš,teraz vyzeraš mladšie si krááásna baba 😵

akika722
10. apr 2011

@seagull2404 božinku aka sponečka,umrem,naadherne dieťa

liba78
10. apr 2011

@fialka5959 šikulka Ivanka, môj Jurko povie len "ham" a to čo si dala fotku, to máš doma ? Alebo by si chcela mať miesto klasického chodítka.
@katkavv super, už aby bola reklama vo vysielaní. Moc sa teším na Kajka "naživo"

memory97
10. apr 2011

@seagull2404 vsetko naj k 8mesiacikom🙂
veru som to zatial s tymi tycinkami neskusala, ale citala som o tom v maminke a aj znama to pouziva pri detoch🙂 pisali o tom, ze u babatiek je to na predchadzanie prave zapalom stredneho uska, ale nepamatam od akeho veku mozes ich dat babatkam.

akika722
10. apr 2011

@katulkaaaaaa Paťko mal problemy so zapalom ušiek ako nastupil do školky,mal to asi 5x behom 2mesiacov z toho 3x zapall stredneho uška ☹
@fialka5959 moj Pati bol v chodaku a na 10mesiacov krane chodil NIE NA šPIčKACH,nemali sme problem
@katulkaaaaaa krasne kukla som 😵 aj my tak behame za ručky,len frajer mi pušta už jednu ruku a to už nezvada 😀
@seagull2404 gratulujemééé

memory97
10. apr 2011

@eis4 veru na tych dvoch fotkach sa velmi na seba nepodobas, na tej prvej je tedda riadna dracica 😉 ale podla mna ti viac seknu tmave 😉

@seagull2404 Tamarka je nadherna a cely tatino🙂 ja sa uz tak tesim az budes zariadzovat, sa mi velmi pacia doplnky na fotkach🙂

kvietok121
10. apr 2011

dobry vecer ze 7 stran 🙂 idem docitat pri superstaar

akika722
10. apr 2011

😵 krpci+havko+ako som poťahal bračeka za vlasy+ako sa škerim 😖 😀

eis4
10. apr 2011

@memory97
@akika722 dakujem 🙂 ja tie farby zvyknem tak striedať a ked dám blond tak mi povedia že tie su lepšie a ked dám tmavé tak zas na tie 😀 😀
@liba78 od toho mám už daleko ako som vtedy vyzerala 😔 ale pokial sa mm páčim tak je dobre 🙂
@akika722 bože tie tvoje detičky no krááááááááásny su 🙂

kvietok121
10. apr 2011

@alure zlaty ze najkrajsi darcek, a neodfuklo vas na oslave? gratulujeme k zubku
@danulienka35 zlatunka je
@niky13 ja davam f lyzicky vodicku a potom chcem naucit na poharik
@akika722 citam ze patko vytocil maminku
@liba78 aj my sme hlavne na MM, ale za obedom vypije z lyzicky tu vodicku zo zeleninky ked varim, aj my sme bez menezesu 🙂
@hajatanufus juj ja by som mohla otehotniet este pred menzesom 🙂
@memory97 neboj davidko ... bude papinkat aby mali z neho rodicia len radost 🙂
@seagull2404 my si zaciname akosi placom vela veci vydobijat, ale poriadnym az som z toho niekedy zhrozena, ze mame doma poriadneho leva, tiez niekedy zvysim hlas a musim povedat nono hlavne ked ufujazdi k zasuvke a chyti snury a da do pusy a podbne
@katulkaaaaaa tak ty uz mas doma poriadneho betara, aj my sa vsade doplazime ale este to az take rychle nie je, alebo by som povedala ze sa to spomalilo a zacal sa snazit dvihat na 4 a tak dost casu venuje neustalym zdvihanim a skusanim posuvania rucicky 🙂
@eis4 a normalne pije zo slamky teda nelinka je riadne sikovna, inac ako vam je este ste vrackali? myslim ze mliecko MM moze kedykolvek, to ako zliezla z postele?juj a nic sa jej nestalo?
@katkavv je augustovca bude medialnou hviezdou
@memory97 salatik som si aj ja ulozila
@fialka5959 ten je perfektny svagrina ho ma a ked sme u nich na navsteve tak sa maly od neho nepohne
@seagull2404 super miery
@seagull2404 gratulujeme, a ta sponecka je nadhernaaaaaaaaaaaaaaa, teda tamarka so sponkou
@akika722 super foto a jak braceka bozkavaaa zlatucky

akika722
10. apr 2011

@eis4 krasnym babam pasuje všetko 😉
dík moja 😵 Paťko sa škeril ako opička 😀

akika722
10. apr 2011

@kvietok121 ahoj..ale nieeee..no zlaty bol dnes 😵 díík 😀

eis4
10. apr 2011

moja je dnes nejaká ukecaná hodinu nám niečo vysvetlovala a strášne nahlas a my jej nerozumieme 😒
ona si stále nejak ublíži,ráno zas spadla z postele kým sme spali ☹ potom sa niekde doškrabala na krku,novu modrinu má na čele ako niečo vyberala spod postele tak sa buchla 😔 ja neviem čo mám s nou robiť ☹ ona bude asi hyperaktívna 😒 a velmi 😒

kvietok121
10. apr 2011

baby ze od utorka do nedele prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😠 😠 😠 😠
@eis4 moja potesim ta ale ze vraj babetka narodene v roku 2010 su hyperaktivne 🙂
@akika722 tak niekedy musi mat aj horsi den 🙂

akika722
10. apr 2011

@eis4 Paťko 2? 😀 😀 😀
@kvietok121 on dnes fakt pohoda...len večer som bola hotova..bože baby čo mate 3deti OBDIV..dnes som kupala 3deti...taaakže...ostavam ja pri dvoch 😵

eis4
10. apr 2011

@kvietok121 pekne pije zo slamky,strašne zlatá ako cucká 🙂
no ráno kým sme spali tak sa zobudila o 6:30 ,zliezla nám k nohám a tam skočila ☹ ináč je v poriadku.trošku kriku bolo ale po chvílke sa smiala 🙂 v noci už nevracala až dnes trošku grckala ale to tak normálne 🙂

liba78
10. apr 2011

@eis4 moja, máš to už ťažké. Neskúsiš jej dať takú prilbu. Ja som to nemala, ale známy ju kúpil synovi, keď začínal liezť a pochvaľoval si. Vraj im to ušetrilo kooopu plaču a buchnutí. Je to niečo ako na box býva. Také mäkké, polstrované. Uvidím, možno sa aj ja časom poobzerám po takej. Ale zatial nehrozí nášmu lenivcovi takmer nič, dúfam 😔

kvietok121
10. apr 2011

@akika722 nestras ja by som chcelaaaaaaaaaaaa tri, asi neviem co ma caka co?

kvietok121
10. apr 2011

@eis4 tak to je poriadny betar, a velmi sikovna, a to len tak si dala slamku a zacala sama od seba tahat?

liba78
10. apr 2011

@akika722 pekné fotečky 😉 Zlatučkí sú obaja.

akika722
10. apr 2011

@kvietok121 blazniš? 😅 bola tu suseda tak sa mala kupala s Patim 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre