♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
19. apr 2011

@eis4 ved uvidim co na to povie dr ale chcem aby mm zajtra tam zavolal nech nam to presunu zatial o mesiac neskor, uvidime ako sa to vyvinie ... dufam ze to nic zle nie je

akika722
19. apr 2011

@eis4 😅 😅 😅 😅
@memory97 😵 aj tvoj nech je ok..ryyychlo

liba78
19. apr 2011

@katkavv ja som ju nevidela ☹ ☹, nemám ťa na FB
@akika722 odporuč mi Katku, ja chcem vidieť Kajka 😔

eis4
19. apr 2011

@kvietok121 neboj bude to mať v poriadku 😉

akika722
19. apr 2011

@liba78 ok 😉 hotovo..maš ju tam 😵

liba78
19. apr 2011

@akika722 kujeeeeem 😉

akika722
19. apr 2011

@liba78 nemaš zač 😵

memory97
19. apr 2011

@akika722 dik moja, dufam, ze bude coskoro fit🙂

akika722
19. apr 2011

@memory97 😵 budete

memory97
19. apr 2011

@akika722 😵

eis4
19. apr 2011

@katkavv z neho ešte bude slovenský Brad Pit 🙂 😉

danulienka35
19. apr 2011

idem haji babulky pekne snicky prajem vsetkym a detickam posielame cmucik 😉

liba78
19. apr 2011

@danulienka35 dobrú noc, ja už tiež idem k malému. Pa ráno 😉

eis4
19. apr 2011

@danulienka35 dobru nocku a božtek Chiarke 😉
idem aj ja do postele k Nelinke,mm už volal že je na zemi a žije 😀 tak si možem ísť v klude lahnuť 🙂
dobru nocku a detičkám pusinku 🙂

memory97
19. apr 2011

dobru nocku a sladke snicky vsetkym🙂

danulienka35
19. apr 2011

@liba78 pekne snicky 😉
@eis4 i mi posielame Nelinke pusinky 😉
@memory97 Davidkovi cmucik 😉

hajatanufus
19. apr 2011

@eis4 ahojky DAKUJEM SI ZLATA hned jak som precitala spravu od teba tak som to objednala s postovnym ma to vyjde 15 a nieco takze super velmi sa tesim do soboty to pride 🙂 inak nelinka je velmi zlata a sikovna my sme boli dnes na poradni a nic sme nepribrali to znamena ze moje mliecko jej uz nestaci nastastie teraz sa nejako rozpapala tak snad to do dalsej poradne dobehneme 🙂 no jest mi chuti ale vecer mi je stale akosi blbo a dnes mi dr zvysil davku liekov na stitnu zlazu comu sa tesim lebo som mala pocit ze je mi blbo aj koli tomu 😒 takze ti lekari tu v uk nie su az taki blbi jak vsetci nadavaju zalezi jak clovek natrafi a okrem toho mam aj zapal priedusiek takze som dostala aj atb a lucinka ma zahlienene ocko tak jej dal kvapky do ocka tak som od dr odchadzala spokojna ze nas vysetril a ze nas aj prelieci 🙂 inak cely den sme neboli doma odisli sme o 10 a vratili sme sa o 6 bolo nadherne a teplo ako v lete tak som lucinke kupila aj klobucik na hlavicku lebo uz jej je vsetko male 🙂

hajatanufus
19. apr 2011

@evanns vsetko najlepsie nataske k 8. mesiacikom hlavne vela zdravicka

a vsetkym chorym augustovcatkam aj ich surodencom skore uzdravenie a posielame aj sladke pusinky na uzdravenie a sladke snicky na dobru noc 🙂

eis4
20. apr 2011

dobré ránko.my sme hore už od 5:40 😢 kedže Nelinka včera spala už o 18 tej ☹
@hajatanufus nemáš za čo.ja čakám kedy sa mi pani ozve či tá prvá predo mnou berie chodítko alebo nie ☹ včera mi mala napísať a nič 😒 aj vy sa rýchlo uzdravte 😒 zas ste tu všetci chorí ☹ hruza

alure
20. apr 2011

Ahojte babulky prajem krásne dobré ráno
Ja som včera mala tak nabitý deň,že ani neviem ako a bol večer a my sme išli spať. Ráno som išla odviesť Olivera do školy,prišli sme domov,najedli sme sa a utekala som do PK na kontrolu s klbikmi ,pre Olivera do školy a potom sme strávili krásne slnečné popoludnie na jazerách.Domov sme prišli o 18tej,rýchlo večera,kúpanie a ukladanie Denisa a ja som si konečne vyložila nohy a oddychovala 😉 Dnes mám Olivera doma,idem s ním k zubárovi potom poradňa s Denisom a zase pôjdeme na jazerá...trošku chytať bronz 😎
@eis4 jasné že ide hlavne o to aby mala ako Nelinka chodiť 😎 ja len že naše nespieva 😉 ale presne ako píšeš hlavne že splní účel.
@katkavv no vidíš to ,mňa naháňajú 😉 ty naháňaš 😉 no super deň sme mali obe,len ja menej roboty s tým.Dúfam že s tým nebudeš mať moc starostí a sklo sa rýchlo opraví.Ja som si myslela že kým kojím tak nedostanem,ale niektoré baby aj napriek kojeniu majú dokonca hneď po 600nedelí,alebo proste skôr.Ja tiež odkedy je pekne tak sa snažím byť čo najviac vonku 😎a budeme musieť niektorý deň dohodnúť stretko a vybehnúť niekam. Dnes plávete však ? juj ako vám tichučko závidím,už sa teším keď minie náš zákaz a budeme môcť ísť aj my....pozdravuj trénerku a decká 😎

@danulka3 waw ďakujem,ale myslím si že každá z nás si zaslúži obdiv za všetko čo robíme,či už pre našich mužíčkov,pre naše deti..a vôbec celkovo máme toho viac než dosť na hlave.....mm je síce dosť často preč,ale je to oveľa lepšie ako keď sme boli každý týždeň sami s Oliverkom ☹

Babulky zatiaľ prajem krásne ránko,všetkým chorunkým augustovčiatkám skoré uzdravenie.
@memory97 tak to je super že bez ATB,aspoň von môžete ísť a vyvetrať sa a načerpať energiu zo slniečka
@katulkaaaaaa malý je neskutočný fešák,fakt neskutočne krásny chlapček. A tá hrčka je tak vidieť? myslím to červené? čo na to dr.?
ešte priebežne dočítam lebo už neviem na koho som chcela reagovať...

seagull2404
20. apr 2011

ahojte, ja som vecer balila a balila a balila, ja nechapem ako sa odvezieme, ako je mozne, ze ma ten drobcek najviac veci 🙂 neviem, kedy budem mat este cas, dnes musim nieco navarit, dobalit, ist ku kozmeticke, prist spat, este co to dokoncit a potom vyrazame a zajtra bude tiez veselo, som zvedava ako to Tamarka zvladne a aj tu dlhu cestu prvy krat v klasickej autosedacke

majka35
20. apr 2011

dobré ránko prajem ... táto noc bola už lepšia, terezka sa už nebudila každú polhodinku, ale pekne spinkala, dúfam, že tie najťažšie príznaky laryngitídy sú už za nami ... barborka by zas bola najšťasnejšia, keby som ju už konečne pustila von, dala kolobežku a ona by mohla urobiť "giro di kosice" ... nič iné doma nepočujem,len kedy sa už konečne pôjde kolobežkovať ... mm má od zajtra dovolenku, takže to bude konečne pre mňa ľahšie
idem vás čítať a všetkým, čo ma podporovali, veeľmi pekne ďakujem 😉

alure
20. apr 2011

@seagull2404 tak toto je na cestovaní najhoršie.My keď niekam ideme a mm príde domov ja už pobalené,tak prvé čo počúvam je že na koľko vlastne ideme že ja zabalím jak na mesiac 😀 Ale tie deti majú fakt toho tak veľa 😲 som zvedavá ako budem baliť do Ríma,auto odvezie ale čo mi povedia na letisku 😝
@majka35 to je dobrá správa že sa cíti malinká lepšie a aj noc nebola taká zlá....aké sú vlastne prejavy laryngitídy? nech ste skoro úplne fit

seagull2404
20. apr 2011

@alure tak s dvoma detmi, to bude ina kava 🙂 ale u nas je to este komplikovane, lebo manzel sa potom vracia skor a ja este ostavam, tak musim zobrat na dlhsie a aj dva kufre, aby bolo v co odniest spat 😀 😀 ja neznasam tie eventuality typu- ked bude prsat, ked bude chladno, ked bude teplo, keby nieco... ale keby mi niekot povedal ze do Rima, tak sa zbalim aj do kabelky, len aby som sla 😅 😅 kedy idete?

seagull2404
20. apr 2011

@majka35 strasne sa tesime, ze je to lepsie 😉

evanns
20. apr 2011

@katulkaaaaaa
@seagull2404
@memory97
@liba78
@hajatanufus dik baby

ja uz som sa vcera k vam nedostala...mm bol s malou od 14 do 18 tak som umyla okna a vyluxovala obyvacku a od 20 ked naty zaspala som pozehlila 3 kopy pradla 😉

dnes este v praci a zajtra tiez balenie, piatok smer tn 🙂

KRASNY DEN VAM VSETKYM

majka35
20. apr 2011

@alure strašne štekavý kašel, ale najhoršie je to, že v noci môže prísť úplne z ničoho nič to, že bábetko sa dusí, pretože opúchajú hrtanové sliznice a vzduch sa nemôže dostať do pľúc ... museli sme byť pripravení, ak by náhodou k tomu nedajbože došlo ... čípok, pripravené veci do nemocnice 😒

majka35
20. apr 2011

@evanns šikulka, ja nemám poupratované nič, takže tohtoročná Veľká noc bez umytých okien 😕 som si to naplánovala na tento týždeň, ale nedalo še 😝

katkavv
20. apr 2011

ahojte baby,
dakujem vam vsetkym za pochvalu kajka 🙂 vsak sami vidite, nie je to nic velke, ale aspon nieco, bude mat pamiatku :D
ja som boal vcera cely den mimo, bola som s mojou maminou v obchodoch, pokupila som malemu letne vecicky a konecne som mu kupila aj okuliare, zhanala som dlho, nikde nemali, ale nakoniec som kupila ...
baby nasadila som ich kajkovi na oci, asi 2 x si ixh chytal a potom som mu povedala, ze nech si ich nechyta a necha na ociach a normalne ich mal cele poobedie na ociach a nedaval ich dole :D
@alure
jasne moja, mohli by sme sa stretnut, mozno aj buduci tyzden ked ti to bude vyhovovat ...

vladka84
20. apr 2011

dobre ranko, dnes vyzera von kraaaaaasne 😉
boli sme v masiarni a nakupila som podpultovy tovar - udene masko, slaninku, klobasky - mnam mnam 😀 @katkavv poslem ti ziadost na FB, aj ja chcem vidiet Kajka 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre