♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

niky13
27. apr 2011

@liba78 ahoooj, ako vase pitie? nejaka zmena? ja som kupila dalsi hrncek, ci to nebude lepsie, zatial vypije 50 ml za cely den.

kvietok121
27. apr 2011

@vladka84 tak na tom vtipe sme sa zabavili
@niky13 aj nam ide pitie slabo, ale ze do 10 mesiaca je to v pohode ak pije MM tak zatial nestresuejem

danulienka35
27. apr 2011

@niky13 ahoj mojko kde si sa nam tulala chybala si nam tu cmuk 😉

mirmaj
27. apr 2011

@akika722 ako pokračujete? už zaspal?
@vladka84 😀 😀 😀 😀 som sa inak pobavila 😀 😀 😀
@vladka84 ked tak máličko spala možno potiahne, my sa ešte vo veľkom hráme, o spaní ani chýru ani slychu 😝
@danulienka35 šikovnica, ako jej tie vlasky pristanú 😉

danulienka35
27. apr 2011

@mirmaj ahjo mojko dakujeme holky sa hraly sak vies 😀

akika722
27. apr 2011

@mirmaj ZATIAL vyšiel 8x,z toho chcel 5 hračiek,jogurt si zjedol aaaa čakam 😅

niky13
27. apr 2011

@danulienka35 ahoj moja, cmuk, cmuk
konecne som sa dala trochu dokopy, najprv sme mali nieco s pripojkou, tak nam nesiel net, potom si manzel zmyslel, ze sa stahujeme - do 5 dni sme aj boli fuc, ale ja som fungovala uz len na baterky - maly v nosici na mne a 5 dni som tak balila, lebo mm bol doma len po veceroch. Potom sme to preniesli a o 4 dni sme isli si "oddychnut" - nasiel hotel, kde sme boli na par dni - nevies si predstavit ako som hladala veci v tom bordeli - my sme totiz nestihli ani vybalit, len to najnutnejsie. Tak som zbalila 4 osoby do 1 kufra - haha, mm vravel, ze moj rekord. 😀
A ty ako moja? vsetko OK? niekde som citala, ze si na vojnovej vyprave s mm? alebo uz je to OK?

danulienka35
27. apr 2011

@niky13 neni ok sme prec neriesim ho nechcem uz mojko skoda reci 😒

majka35
27. apr 2011

ahojte 🙂

@danulienka35 kam ste išli? to bolo až také vážne?

niky13
27. apr 2011

@danulienka35 to mi je luto 😒
inak mala je herecka, normalne som ju nespoznala 😀 vy ju maskujete ako tajny agenti, este si dajte vy s Niky parochne a budete ako Charlieho Anjeli. 😀

danulienka35
27. apr 2011

@niky13 😀 😀 😀 no ja ano 😉

akika722
27. apr 2011

@mirmaj v spalni je tichoooooo 😨 ešte nejdem kuk 😅 pre istotu

akika722
27. apr 2011

@majka35 ahoj 🙂

danulienka35
27. apr 2011

@majka35 isly sme preco mojko hej viac napisem na fb nebo do ip ju?

memory97
27. apr 2011

@katulkaaaaaa dakujeme🙂
@akika722 neskusala si mu kupit plysoveho macka, s ktorym pojde spinkat alebo mu nejakeho daj.

akika722
27. apr 2011

@memory97 moja,mame plyšakov obrovskyyyyyyy box 😀 😀 😀

mirmaj
27. apr 2011

@akika722 tak vyzerá že ani to nebolo také ťažké 😉
@danulienka35 presne som sa chcela spýtať, že si tu dlho nebola ale asi ste sa presúvali však? 😒
@majka35 ahoj, princezné búvaju? 😉
@niky13 keby som sa mala pobaliť na oddych asi by som to aj ja stihla, ale to sťahovanie celkovo neviem neviem 😝

akika722
27. apr 2011

@mirmaj nooo..začula som zvuky 😨

mirmaj
27. apr 2011

@akika722 aj ja ale ešte vedľa seba, lebo tamarka ma ešte straaaašne veľa roboty 😀 😀

majka35
27. apr 2011

@mirmaj búvajú, konečne a mm išiel na prechádzku, tak si tu sedím, nohy vyložené a je mi dobre 😵 😵

liba78
27. apr 2011

@niky13 Ahooooj, tak to máš akčného mm. A kde teraz prebývaš ? Sťahovali ste sa ďaleko ?
Čo sa týka pitia, nič moc ☹ Ráno dostanem do neho tak 10-20 po lyžičkách. Už mám doma 3 druhy fliaš a 2 sosavé hrnčeky a nič ☹ Teraz som ho večer kúpala a on mal za 3 hodiny len úúúúplne malinký cik v plienke ☹
@akika722 ticho je dobré znamenie 😉 nakoniec to Pati zvládne excelentne 🙂
@evanns hlavne, že ti je lepšie. Snaž sa oddychovať čo najviac 🙂

danulienka35
27. apr 2011

@mirmaj ano mojko presuvala som sa ☹

memory97
27. apr 2011

@mirmaj super, vidis aku ma krasnu zabavku🙂 a ani mamina jej nechybala🙂 my sme dnes objavili buchot, ked veci dopadnu na zem🙂 maly zhadzoval a ja som dvihala 😀
@eis4 skus jej prevarit repik a tym vytierat ritulku alebo na hrubo sudokrem, este aj pytiol pomaha. Niekedy je to aj priznak dalsich zubkov🙂
@liba78 dakujeme, veru si tam dobre kraluje, akurat musime mikrovlnku prestahovat, lebo sa v nej vidi a kasle na papanie 😀
@danulienka35 kde si sa nam tulala moja🙂 waw, ta bude kocka, blondacka🙂

evanns
27. apr 2011

@majka35 aj ja tak, mala spi, mm v nocnej a ja za pc...ale pracka plna, 2 kose pradla a plne umyvadlo riadu 😀 😀 😀

evanns
27. apr 2011

@liba78 no bije sa moje poriadkumilovne ja s mojim unavenym ja 😀

mirmaj
27. apr 2011

@majka35 tak si užívaš ticho 😀 ešte si daj vinečko 😉
@liba78 aj ja som prebalila Tamku niečo pred siedmou a teraz ked som ju dávala do pyžama mala uplne suchu plienku a ona vypije dosť, možno takto na večer už toľko necikaju alebo čo neviem 😲

danulienka35
27. apr 2011

@memory97 ved som tu nebola len 1 den lasky moje mam vas moc rada cmuky 😉

niky13
27. apr 2011

@mirmaj ja som toho viac nenasla v tych vreciach 😀

@akika722 tak si tie zvuky nevsimaj 🙂

@liba78 on o tom rozmyslal uz dlhsie, a teraz si zmyslel, ze radsej sa vrati z oddychu do noveho ako zase do stareho, som nadavala kazdy den
my mame tiez kopec cumlikov, flias aj hrncekov - zajtra zase idem skusit novy, on by mozno vypil aj viac, ale ak pije, tak pije hlavo a nakoniec mu zabehne a tak dalej nepije. Ale nacikane ma tak akurat. Tak dam vediet ako zase novy hrncek. A kojite sa este casto? Mozno mu staci MM.

liba78
27. apr 2011

@evanns tak poriadkumilovné ja zatvor do skrine a unavené ja nech napíše odkaz mm, v štýle:
.....miláčik, ešte sa na to necítim. Treba vyprať, umyť riad a niečo dobré do pusy by sa tiež zišlo. Dík. PS: aj ja ťa ľúbim 😀 😀 😀 možno to zaberie 😵

mirmaj
27. apr 2011

@danulienka35 to vážne? ja som myslela že viac 😲

akika722
27. apr 2011

@mirmaj bola som pri nom..ležala som..stiskal ma o 106..anjelik...a asi spi 😅
@liba78 nooo..mm mi neuveri 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre