♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
11. máj 2011

@memory97 hrozne to leti kolko raz ja poviem co je dnes v nedelu som isla malu budit do skoly a ona ze mami ved je nedela uplne mi sibe uz

memory97
11. máj 2011

@danulienka35 heheh, ja som tiez mm posielala v nedelu do prace, ze zaspi do roboty

akika722
11. máj 2011

@dajna11 ja mu bežne robim take rizotko s kuracim mäskom mrkvičkou,hraškom,dokonca už papal aj kukuričku a nič mu nebolo..žiadne krče..nič...
samozrejme to nejedol na kila 🙂

dajna11
11. máj 2011

@akika722 jasné...dík

danulienka35
11. máj 2011

@memory97 uz sme asi na nervy moja sak stale to iste co?

lucia20
11. máj 2011

@dajna11 ja davam...

@memory97 ty si poklad....

memory97
11. máj 2011

@danulienka35 veru, niekedy nam uz prepina.

baby ja som taka specena. Som sa zabudla natriet, ked sme sli po tretej vonku. Maleho som natrela a na seba zabudla...

@lucia20 😉

memory97
11. máj 2011

babulky dobru nocku idem do hajan k drobcovi. Vcera bola zla nocka...

akika722
12. máj 2011

dobre ranko kočky 😵

majka35
12. máj 2011

dobré ránko 🙂

vladka84
12. máj 2011

dobre ranko, my este spiiime 😕 ale zasa v noci sme buntosili, tak to dospava... len ju chodim kontrolovat, ci dycha, to je nezvycajne u nas 🙂

vladka84
12. máj 2011

jaaaj, baby, ja ked citam ako sa flakate von, po slniecku, opalene ste.. a ja tu doma zatvorena 😒
chcela som ist rano k dr., ale Karinka spi, tak jej len zavolam, ze co s tymi soplikami, v noci sa jej dychalo dobre, ani ocko nema zahnisane, ale kasle stale - uz sa mi ale zda, ze vykaslieva...
dufam, ze taketo pocasie este dllllllho vydrzi! 😅

katulkaaaaaa
12. máj 2011

ahojte
mna boli v krku,ledva prehltam 😒 maly mi prave zaspal..rano strasne viki ma tak vytocila 😠 ja uz normalne nezvladam,dnes je vystupenie ku dnu matiek akoze uzastne po tom co bolo rano,sa citim jak totalne neschopna matka 😒 a to len preto ze je toho na mna proste mooooc @lucia20 ze luci?je to vsetko na prd 😕
@akika722 no ako?
@vladka84 este dnes ma byt pekne a zajtra a sobotu prsat ☹ a mi sme mali mat grilovacku,tak som zvedava co bude

kvietok121
12. máj 2011

@vladka84
@katulkaaaaaa baby ja uz som uplne fit, trvalo to asi 3-4 dni, kloktanie - tantun verde, calcium sirup, na cmulanie . mulerove pastilky a nejake s medom este na striedacku, a caj s medom a som ok 🙂

majka35
12. máj 2011

@katulkaaaaaa viem o čom hovoríš, barborka mala vystúpenie predvčerom a ja pár hodín po vystúpení som zase nezvládla stres a to len preto, že som unavená, nervózna a normálne ma už niekedy "nebaví" organizovať všetko tak, aby sa ostatní cítili v pohode a ja som pritom už v koncoch ... ked som mala jedno dieťa, tak to bolo ľahké, no teraz mám pocit, že dve deti nezvládam ... ked prejdu zuby, príde na rad choroba, potom choroba druhej, potom ja teraz mm a tak dookola, terezka nevie spať, ked je tu hluk, v kočíku zaspáva ťažko, ked sa s nou chem prechádzať, aby mi zaspala, tak barborka reve, že ona sa che hrať s kamarátkami a nie prechádzať sa kvôli tereze /a to sa jej nedivím/ ked jedna spí, druhá je ako naschvál hore ked sa zobudí, druhá chce spať ... stále napomínam barborku aby bola tichšie kvôli terezke, aby sa mohla vyspať ale pritom terezka v noci tak kričí, že barborka sa vyspať nemôže ... terezka mi ani neje už dva týždne, len mlieko ... proste už mám dosť ... ja som veľmi pozitívny človek a aj veselý, ale toto ma už fakt ubíja a potom som na všetkých zlá 🙄

vladka84
12. máj 2011

@katulkaaaaaa tak to si ma nepotesila... akurat sa dame dokopy a bude skaredo 😠
my sme mali rano tiez vystup doma... ja unavena po noci, Karinka spala a Timka krik velky, lebo ona sa nechce ucesat 😒 ja ju raz v amoku ostriham na chlapca a bude pokoj 😕
@kvietok121 ja som uz ok, ale chytila to odo mna Karinka 😖

majka35
12. máj 2011

@vladka84 toto urobím aj ja 🙄 🙄 🙄 🙄 tie jej krásne vlasy pôjdu do koša, pretože každé ráno kvôli nim na seba vrieskame 😝

katulkaaaaaa
12. máj 2011

@majka35 @vladka84 presne toto riesim kazde rano,dnes chcela saty samozrejme nemame silonky,a s holymi nohami ju neposlem...tak vystup,nic neozehlene,neucesana svokra uz cakala vonku do toho mi zobudila maleho,uz som na nu bola hnusna som povedala ze s nou zajdem psichologicke...ja fakt nevladzem...kazdy vecer si hovorim ze nesmiem byt taka ale pride rano cirkus a je to tu zase,vcera mi povedala ze jej nechutila desiata ze ju hodila do kosa,je nenormalne chuda a este toto robi,do nej nieco dostat je kazdodenny boj ☹ viki mi stale hovori ze ju uz nemam rada,ze po nej len kricim....s mm tiez sme neboli normalne ani nepametam,nemame cas sa rozpravat mi pripada ze spolu uz nezijeme len sme vedla seba,je to cele zle ☹ snad toto obdobie nejako prejde aby sme sa znormalizovali...ale ako vidim mame to tak skoro vsetky

kvietok121
12. máj 2011

@vladka84 juj tak sa skoro uzdravte

vladka84
12. máj 2011

@katulkaaaaaa Kati, cirkus s obliekanim sme mavali aj my... teraz si musi kazdy vecer nachystat co si oblecie a rano ziadne vymyslanie... predtym sa rano aj trikrat prezliekla 😠 takze teraz sa hadame uz "len" kvoli vlasom... ked sa jej vyhrazam, ze ju dam ostrihat, tak sa necha niekedy ucesat a pridem po nu poobede a ona vlasy rozpustene, strapata ako striga, polepene, lebo jej nevadi, ze ked je, tak si ich aj do taniera namoci... 😠 potom samozrejme krici, lebo ked ju cesem, tak ju skubem... a pritom je taka pekna, ked je ucesana 😕

vladka84
12. máj 2011

@kvietok121 no dufam, ze jej to prejde, je to strasne, nervozna je, stale len na rukach, ja uz budem mat svaly na rukach ako Rambo, najhorsie je to ale v noci, ked uz aj chce spinkat a stale sa budi na kasel 😒 dnes som sa tak zlakla, ked zacala kaslat a az sa tak nadychovala, ako keby stratila dych, myslela som ze skolabujem 😖

katulkaaaaaa
12. máj 2011

@vladka84 ako by si mi o viki rozpravala,ona a jej vlasy normalne ze roman mozem napisat,a ona ich ma neskutocne huste....rano krasne vycesana poobede vo vlasoch vsetko co za den jedla,ceseme sa vresti jak pavian uz 100krat som jej povedala ze ju ostriham ako je simon a hotovo 😀

vladka84
12. máj 2011

@katulkaaaaaa ja sa vyhrazam, ze ju ostriham ako je tatko 😀 ale fakt ma tym vie vytocit neskutocne! 😠 hlavna vec, ze doma mame gumicky a sponky od vymyslu sveta a v obchode vzdy dranka, aby som jej este nejake kupila... a nosit ich budem asi ja 😕 tie decka a mm su uuuuplne rovnaki 😉 a asi aj my mamy sme rovnake 😀

akika722
12. máj 2011

@katulkaaaaaa čakame kym zazvoni telefon...vraj sa už nič neda robiť....

chora som aj ja 😒
@majka35 ako dobre že ma Paťko kratke vlasy 😅

kvietok121
12. máj 2011

@vladka84 juj poznam to to bolo u nas pred tyzdnom, ale uz je dobre, tak nech vas to coskor prejde

akika722
12. máj 2011

@vladka84 inač detske sponky nosim doma aj ja 😅 😀 boli pre Kiku kupene a Kika ich nenosí 😀

mirmaj
12. máj 2011

ahojte, tak ja som sa dnes presvedčila že ešte nevymreli dobrí ľudia 😉 boli sme na nakup v tescu a skušala som si v kabinke jedno tričko a potom si dalej nakupujem a zachvíľku hlásia, že p. košutová dostavte sa na informácie, ešte hovorím mm, že ...hahaha...asi ma hľadaju a nič nakupujem si dalej a zachvíľu znova že Miroslava Košútová dostavte sa na informácie, a vtedy že no to asi vážne budem ja a vtedy sa poobzerám že ved ja nemám peňaženku a okuliare, ja som to nechala v tej kabinke a nejaký zakazník to odovzdal na info 😲 😲 mala som tam občianku, 50EUR a ešte veeeľa iných veci

akika722
12. máj 2011

@mirmaj si mala šťastie moja..v našom tescu by si take šťastie veru nemala 😀 😀 😀

vladka84
12. máj 2011

@mirmaj no tak to je super, ze sa najdu este dobri ludia 😉 a ani na odmenu si nepockal? 😅

katulkaaaaaa
12. máj 2011

@mirmaj wau no super 😕
som doma z vystupenia viki bola podarena...a ja sa stale cudujem co je on taka chuda...a co zjedla dnes,na ranajky mlieko,v skole-rohlik s pastekou ktora jej nechutila tak zjedla len tu suchu polku ostatne skoncilo v kosi 😠 na obed polievku vyvar,zemiaky s mesom...zjedla len zemiaky a salat meso bolo mastne 😕 ...boze kedy toto skonci a zacne normalne jest? @vladka84 Vladi to aj ti mas toto doma?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre