♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
8. jún 2011

@majka35 nasa zas predvcerom zacala na stare kolena lozit, no nebavi ju to, lebo nevie rychlo... 😀 😀 😀 tak zas iba do stoja... 😝

memory97
8. jún 2011

@liba78 😀 😀 😀 😀

@alure takto bude super darcek 🙂 ja by som brala let balonom 🙂

@danulka3 nie si zaregistrovana v DM-ku, je tam aj pre baby, ale treba to dodatocne prihlasit (neviem ako sa to presne vola) a teraz boli poukazky na 10% na akukolvek autosedacku v predeti.sk

akika722
8. jún 2011

@memory97 lebo som ho tam postavila,tak takto on postoji ak ho daš 😀
@majka35 ano a my sme zmokli 🙄 😅
@21 jééééééééj...teraz ste mali?

danulienka35
8. jún 2011

pekny podvecer babulky ako sa mate? ste toho zas napisaly ach jo posielame foto z rana

kvietok121
8. jún 2011

@danulienka35 zlatunkaaaaaaaaaaaaa
@meredit jasne ze je to dost, az az aj menej moze pribrat, vodicku len skusaj, aj ja stale skusam najprv mliecko, nechce tak dam vodicku

katkavv
8. jún 2011

ahojte, idem precitat ako sa mate, par dni som tu nebola ....
@katulkaaaaaa @alure @liba78 ja by som sa rada tiez s vami stretla, dobehnem aj do senca aj do BA, mne je jedno :D

danulienka35
8. jún 2011

@kvietok121 dakujem mojko si zlarticko

katkavv
8. jún 2011

baby slahne ma, odpisujem tu skoro kazdej uz mam napisane na stranu a v tom sa mi to vsetko strati :( mozem ist znovu pisat ...

katkavv
8. jún 2011

@vladka84 tesime sa ze ste ok, neboj uz len dobre bude 🙂
@akika722 nokrasnucke mas tie deticky, zlatusikovia
@alure podla mna si vymyslela super darcek, fakt ze dobry, mm by to nenapadlo si dopriat a to co potrebuje si asi sam kupi :P
@meredit mne kajko z zaciatku tiez nechcel velmi pit, vyskusali sme viacej flasiek a hrncekov a nakoniec mu vyhovoval tento: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8860751&tab=10 ale s kaucukovym (zltym) naustkom, ten mu vyhovuje, sam z neho pije a vypije okolo 600 -700 ml za den, ale su dni ked nechce nic a vypije iba 200 ml

katkavv
8. jún 2011

@majka35 moja ty to mas ze uplne tazke, takto sa dlho vydrzat neda, neviem ti poradit ... ja nechavam kajka vyplakat, ked treba a zabera to, ale ty mas aj druhu babu, cize chapem, ze ju nechces zobudit ☹

katkavv
8. jún 2011

@danulienka35 no ta tvoja mala je tusim z nas najtazsia, ze? ale zlatunka :D :D :D mne furt na kajka ludia vypravaju, ze aky je chudi, chapes to? a to ma 9 300g ...

katkavv
8. jún 2011

@21 hehe anjel s dablem v tele :D

21
8. jún 2011

@akika722 ano, tento vikend.

21
8. jún 2011

@katkavv 😀 😀 😀

danulienka35
8. jún 2011

@katkavv ahoj moja ano je mame 14,350 ale co by bol chuducky ved som ho videla aky je na fb je krasnucky a je tiez riadny chlap

katkavv
8. jún 2011

@evanns som sa ta chcela spytat,ako ste prezili cestu do chorvatska s malou? my pojdeme tiez, ale cca 850 km, tak mam obavy, ale chceme ist na noc ...

katkavv
8. jún 2011

@danulienka35 no ale fakt, niektori ludia ked ho vidia, hovoria, ze je jak hlista, tenky a dlhy :D ale neriesim tie reci, ja som s nim spokojna a aj dr. 🙂

katkavv
8. jún 2011

baby doporucujem pre zle deti 🙂

danulienka35
8. jún 2011

@katkavv ja zas pocuvam aka je tucna ale neriesim to tiez je zdrava chuti jej tak co

danulienka35
8. jún 2011

@katkavv no toto je brutalne boze 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
8. jún 2011

@katkavv kati v senci,predbezne sme dohodnute na pondelok cca o 10tej dame kaveju u @alure 😉 baby nestraste s blavou ja som rada ze trafim do senca 😀 musim ist na trnavu lebo oresany su zaplavene 😒

denisocka
8. jún 2011

ahojte baby , poprosíme podporit v hlasovaní za PRESOV - velka vdaka https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-jun-2011-mesiac-so-samsung-vyhraj-fotoaparat-samsung-v-planeo-elektro-presov/ každý hlas nám pomože

katkavv
8. jún 2011

@katulkaaaaaa @liba78....... jej, super, rada pridem, sa konecne uvidime, aj ked s @alure sme sa viac krat stretli 🙂 a miesto uz mate dohodnute?, neviem presne, kde byva alure ;)

katkavv
8. jún 2011

@danulienka35 ta ma ake miery :D :D :D riadna baba to je

evanns
8. jún 2011

@katkavv my sme zvladli cestu v pohodke, mali sme to cca 800 km, co sme zmakli za 9 hodin...isli sme v noci a Natasha spala cely cas...tak sme sli bez prestavky, sme sa striedali a iba jednu rychlu kavu nad ranom sme dali...Nati vstala 40 min pred dojazdom do ciela 😉

lji
8. jún 2011

ahojte kočky. zbehla som sem a pozerám že riešite váhu.
@katkavv saša má 9000g a všetci jej vravia že je tlustá bacula a že mám teda čo vláčiť 🙄 nechápem... asi stretávame výrazne odlišných ludi 😀

@danulienka35 kočka, ja som si spomenula že môj brat mal okolo pol roka 11 kg a doktorka sa "vyhrážala" mame aby s tým niečo robila lebo mu hrozí infarkt. a to jedol normálne a môžem ti povedať že mama s ním nič nerobila a z nás piatich detí je on jediný chudý 😀 😀 takže pokial je Chiara spokojná a zdravá tak je dobre že to neriešiš 😉

katkavv
8. jún 2011

@lji no hej, ale on ma 78 cm, tak je taky slizik ;) ale presne, su asi slepi ti ludia, hehe 🙂

katkavv
8. jún 2011

@evanns jej, tak super, dufam, ze aj kajko prechrape celu noc, a aku sedacku mate? my sme kupili maxi cosi tobi, no a moc nejde dat do lahu, taky polosed je ta najspodnejsia poloha, tak snad to zvladneme aj my 🙂 ale inak je dobra ta sedacka ...

danulienka35
8. jún 2011

@katkavv to hej mala by si ju vidiet 😀
@lji dakujem mojok ano aj babulky moje boli tucne a akae su chuducke

danulienka35
8. jún 2011

@akika722 mojko tento pribeh to je?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre