♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
28. jún 2011

@vladka84 aj u nas bola taká kosa skoro celý deň a teraz na večer sa uplne super oteplilo a už ani tak nefučí ako cez deň, asi pôjdeme teraz von 😀

kvietok121
28. jún 2011

@alure skvela oslava a super fotooooooooooo a perfektna torta

memory97
28. jún 2011

@eis4 neskusala si jej na zadocku ohnut plienocku, myslim ten vrch, mozno to zabrani, aby sa precikala. Ja mam tiez tie active baby a vydrzia celu noc.

danulienka35
28. jún 2011

@memory97 i mi sa mojko pripajame ku gratulacii a posielame velky cmucik 😉

memory97
28. jún 2011

@alure jej super, takze ste v poriadku 🙂 ta formulka je nadherna, mm sa isto potesil 😎 a nech vyjde domcek 😉
dnes sme boli skor na kontrolu a urobila nam rovno lekarka aj rocnu kontrolu. Minuly tyzden sme boli s kamoskou v MC s detickami a niekto tam doniesol neprijemny virus, maly to zvladol v pohode, akurat mal vysoke teploty, ale kamoskyna mala bola na JIS-ke ☹ uz su obaja v poriadku, no schytala som to aj ja,tak sa liecim s malym.

memory97
28. jún 2011

@danulienka35 dakujeme velmi pekne 😉

akika722
28. jún 2011

@memory97 a ta kamoška držala 3m ako sa ma?kolko zhodila?
@alure ahooooj..jeeeej rada ťa vidim 😵
to je torta? 😲 krasna...a ta stavba to je vaš domček???držiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palce 😵

eis4
28. jún 2011

@alure už si nám tu chýbala 🙂 krásna tortička a držím palce z domčekom 🙂
@memory97 to som ešte neskušala ☹ teraz som kupila už tie drahšie pampers premium care ale tiež mi ich preciká. ked ona sa tak otáča že zdvihne nožičky do sviečky a otočí sa a toto urobí za noc x krát. takže často sa stane že práva vtedy ciká a s tým asi nič neurobím ked jej to stečie po riťke až na chrbátik,plienky sa to asi ani nedotkne ☹ svokra hovorila že jej mám dať ešte na to látkové plienky,ale čo budem mať s toho? akurát že nebude mať mokré pyžamko ale mokru plienku bude cítiť aj tá ju bude chladiť 😒 ona sa v momente prebudí ked preciká 😒

memory97
28. jún 2011

@akika722 ona to tiez nedodrziavala do bodky, akurat si tam niektore veci prisposobila. Neviem kolko schudla, ale myslim, ze dost, lebo ked som ju videla po par mesiacoch, tak bola z nej kost 😉

akika722
28. jún 2011

@seagull2404 moja ma napadlo..ked bol Paťko mal precikaval plienk a ani za svet sme nevedeli prisť nato prečo..aaaaaaaaaaaaaa ked sme kupili o čislo menšie tak to bolo zas ok a bol suchy a ani otlačeny nebol

akika722
28. jún 2011

@memory97 asi sa mi nepodari schudnuť 20kg čo? 😅

evanns
28. jún 2011

@vladka84 ahoj...ano v babyboo tu trojkolku...a v takom obchodiku na ulici Rynek...vyjdes z babyboo a pojdes do prava, dostanes sa na ulicu Rynek a tam cislo 32 sa mi zda ale papierik som zabudla v smizanoch tak neviem presne je taky detsky obchodik, zvonku vyzeral taky smisny, ani by som nevosla, ale mali vonku ze akcia...a tam som kupila hojdacku, pieskovisko, stam, vedierko na piesok...a bazen mali najlacnejsie na trhu, tie co u nas bezne v dracikovi predavaju za nekrestanske prachy...tak prijemne nakupovanie!!!

memory97
28. jún 2011

@eis4 ja to malemu robim, ale na brusku, sa mu to obcas stane, ze ked zabudnem, tak mame mokre body v predu, kedze je vacsiu cast dna na brusku 😉

memory97
28. jún 2011

@akika722 myslim, ze aj ano.dobrotky su zakazane. Ked budes jedavat podla toho aj s ovocim 5x denne, tak bz to malo ucinkovat. Ona urcite schudla cez 10kg, lebo to na nej bolo dost vidno.

danulienka35
28. jún 2011

@memory97 neni zac mojko
@eis4 ja pouzivam z dm plienocky a sm velmi spokojna

akika722
28. jún 2011

@memory97 jaaaaaaaaaaaj drž palce ...defam že nezjem večer nb 😅 😖 😀

memory97
28. jún 2011

@akika722 neboj po par dnoch si zvyknes 🙂

danulienka35
28. jún 2011

pekne snicky babulky idem haji

memory97
28. jún 2011

@danulienka35 krasne snicky, aj ja idem.

akika722
28. jún 2011

@memory97 dufam moja..

padam asi aj ja

elinka27
28. jún 2011

ahojte, zasa som tu dlho nebola, chcem sa opytat, je tu medzi vami nejaka co satkuje, alebo nosi deti v nejakom nosici ci tak?

eis4
28. jún 2011

@danulienka35 teraz mám doma aj tie ale nám najviac vyhovuju pampers active.... lebo z dm mi preciká aj cez deň a to ju prebalujem často.

evanns
29. jún 2011

@elinka27 ahoj...my sme dlho satkovali a teraz sme kupili turisticky nosic McKinley

21
29. jún 2011

Dievcata, zas sa idem pochvalit, Terezka vcera urobila 5 krokov s tym, ze na konci ju zatackalo, no udrzala to!!! Nikto ju nemusel chytit... Som zvedava, kedy to zopakuje... 😀 😀 😀 To je s nou roboty... 😀 😝

seagull2404
29. jún 2011

@akika722 u nas plati naopak, uz nam boli male plienocky, lebo uz je to teraz v pohode 😉
@21 sikovna, aj my robime pokusy, ale je to este take nekoordinovane 🙂

katulkaaaaaa
29. jún 2011

ahojteeeeee oslava bola super,decka sa vyjasili,ja som stale lietala ale k tomu to patri 😀 pridavam fotky,inak tie ich gratulacie nemali chybu..ze aby si mala jednotky a posluchala rodicov,zalty boli 😀a trampolina mala samozrejme uspech,len chceli byt stale na nej vsetci 😝
@alure konecne mas net sak si ti isla volat co sa deje,kde si sa nam stratila,mm prajeme vsetko naj ,tortu mal naozaj uzastnu 🙂 a drzim palce aby vam ten vas domcek vysiel 😵
@mirmaj super ze uz nehoruckujete,maly mal vcera troska horucku ale celkovo je nervny tiez asi zuby dalsie

katulkaaaaaa
29. jún 2011

@akika722 ahoj moja kamoska s tym dala dole jedna 10kg a jej mamina 55rocna dala dole 15kg uz je to dva roky a vahu si stale drzi,ale toto neni strava pre mna ja nemusim moc ovocie,radsej od rana do vecera zeleninu,drzim palce aby zabralo 😉

vladka84
29. jún 2011

@katulkaaaaaa Kati, krasne fotky a ta torta mnaaaam 😵

@evanns vdaka za info, tak sa teda pozriem aj do toho druheho a bazen jedine na trhu 😉

inak, dobre ranko 🙂 u nas uprsane, ale uz aspon nefuci ako vcera 😒

alure
29. jún 2011

Ahojte dobré ránko
včera konečne spojazdnili net a potom mi vypadol MK ...že porucha nie je vo vašom prímači 😠 😠 😠 tak sme išli spať,ráno som skôr vstávala viezla som olivera do školy.

@vladka84 máme teplučko,trošku včera pofukovalo ale inak v pohode. darček sa páčil moc aj keď spočiatku mm nereagoval tak ako som očakávala,a bol dosť dojatý....
@mirmaj ano ano ta stavba je náš "chcený domček" 😉 dúfam že teploty už ustúpili a ste úplne fit....držte sa a dávajte si pozor
@kvietok121 ďakujem moja,oslava dopadla na výbornú aj keď ja som po pol noci už nevládala a išla som spať....fotiek bude ešte viac,len som nestihla spracovať všetko....a vy s Matejkom ako?
@memory97 ach až mi naskočili zimomriavky ☹ to musí byť des hnusné virózy ....ja som ti tie udaje doplnila k 11 mesiacom,mám to dať k roku? alebo si ho v deň roka doma nejak odvážiš? Apropo profi foto úžasné,Dávidko je na nich neskutočne krásny.Držte sa aj vy mojko nech vás chorôbky obchádzajú pozdravujem domov aj mm
@eis4 ďakujem moja 🙂 dúfam že fakt všetko výjde...
@akika722 ano mojko to je tortička 🙂 a stavba to čo by sme moc chceli 🙂 a ty ako s chlapcami?
@katulkaaaaaa ano moja sme v poriadku,net mi moc chýbal,som ako bez rúk,žiadne spojenie zo svetom...ale konečne niečo dočasne dali namiesto toho vypadnutého "neviem čoho" a fungujeme...mm bol s tortičkou moc spokojný ale ako som pozerala aj na fb tak ty si čistý profík už 🙂

alure
29. jún 2011

no a u nás krásne svieti slniečko,vyzerá to síce že sa trošku podmračí,ale dážď by prísť nemal.Pôjdeme do mesta,chcem si kúpiť nejaké letné veci,lebo mi je všetko "veľké" 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre