♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
1. máj 2010

Baby, naramne dobre som sa zasmiala 😀

https://www.youtube.com/watch?v=Wvo-g_JvURI
tocikova
1. máj 2010

Vdaka za odpoved Halintoa , gratulujem k dievcatku , skusim teda tu inchebu , nahodou tel.c. do Gin fivu a adresu by si nemala ? 😉

lucy1990
1. máj 2010

Paci sa ti tocikova 🙂 http://www.novedieta.sk/?IDe=6225 , je to na zahradnickej v poliklinike, ja tam idem teraz v utorok 😉

pipi1211
1. máj 2010

v tej inchebe sa uz ten 4D neda... dnes som tam bola a robia iba na objednavky 😒 😒 😒 😒 a uz maju uplne plno az do konca ☹

ikulka
2. máj 2010

ahojkjte peknu nedelku prajem
včera som tu neobla len som narýchlo mrkla a išla som si lahnuť obla som totaálne KO tak som oddychovala pred telkou
hali gratulujem k dievčatkuuu
miška ako si ešte v nemocnici? držkaj sa......
naša malá veru kopká extremne málo niekedy aj veru 3-4dni nič aj dnes ráno som ju budila tak mi len taký lenivý slabý buchnátik dala...som to v utorok vravela aj dr. ale on alen popočuvala srdiečko či bije a že ked bije je to ok
len bolo to taký tlmený zvuk že je niekde v krížoch uložená chrbátikom....

marija
2. máj 2010

Ahojte kocky. Tak vcera som bola cely den na nohach, najprv hody v Raci, potom Incheba a potom opat hody a vecer ma brutalne boleli nohy a v sprche som zistila, ze pozdlz celeho laveho stehna vzadu mam brutalnu krocu zilu, vystupenu 😕 v noci to bolelo, dnes to boli, to co je???? 😨 🙄 ☹ to bude este horsie? To ma caka aj na druhej? Pomoooooooooc 😒 a to kto riesi, gynekolog, ci mam ist za cievnym?

marija
2. máj 2010

Pipi asi som ta vcera videla v Inchebe 😀 teda tvoja mala skakala na nafukovacom hrade a sa udrela a zacala plakat a ta kocka co to tam malana sratosti ju vzala a isla ta pohladat, si tusim akurad stala na 3D? Ci niekde tam, ci nie? 😕

lulusha
2. máj 2010

ahojte baby...pocujte, tie co ste boli v Inchebe, za kolko ste to cele popozerali? ja mam ten usg na poobede a rozmyslam, v akom predstihu tam mam ist, aby som stihala vsetko pokukat...

lucy, tie macky boli super 😀 😀

marija
2. máj 2010

Lulu nakolko sme tam boli aj s malou tak sme tam boli okolo 2 hodin 😀 lebo ona sa hrala,skakala na anfukovacom hrade, pozerala program atd. Podla mna za hodinku to mas pochodene a co nestihnes este mas cas po UZV 😉

lulusha
2. máj 2010

diky marija! po usg uz nestihnem, lebo dnes to konci o 16.00... takze hodinka staci, super 😉 a aj si nieco nakupila?

halintoa
2. máj 2010

lulush: to záleží od toho, koľko stánkov Ťa tam zaujme 🙂 , prejsť sa to dá rýchlo, ale mňa zaujímali aj výklady, ktoré v niektorých stánkoch podávali k produktom, tak som tam bola vyše 3 hodiny (bola som však aj na jednej prednáške a na 4D)
Ale takú hodinku - hodinku a pol si na to vyšetri 😉 .

Baby: otázka do pléna, ako s Vami Vaši polovičiaci očakávajú príchod bábätka? Zaujímajú sa dajako oň, alebo to berú tak, že ,, sa tešia, keď sa to narodí" a potom sa budú viac zaujímať? Lebo ten môj to so mnou dajako extra neprežíva, aj k tomu, aby si pozrej DVD s ultrazvukom som ho musela dokopať... Ale už mi aspoň začal hovoriť, že NÁS ľúbi a teší sa na nás, keď niekam idem. Či to je tým, že mám ešte stále pomerne malé bruško, alebo to tak proste má byť, neviem.

bihan
2. máj 2010

Hali, ber to tak, že chlapi to nemôžu prežívať úplne rovnako ako my, pretože oni to miminko necítia, ich telo sa nemení tak ako naše 🙂 MM sa síce na malú tešil, ale väčšinou som mu musela dať ruku na bruško ja a mala som pocit, že ho to nejako extra neberie, pritom viem, že sa veľmi tešil aj na Sáru a teší sa aj teraz. Oni to proste prežívajú trošku inak 🙂
Je dosť možné, že ho to ani po pôrode nechytí tak úplne intenzívne, pretože novorodeniatko pomerne málo reaguje, teda trošku inak, než by si chlapi predstavujú 😀 ale treba ich zapájať, ono to príde časom.

marija
2. máj 2010

baby s tymi krcovymi zilami ziadan skusenost nemate? 😕 potrebujem poradit ☹

bihan
2. máj 2010

Marija, skúsenosti nemám, ale poraď sa s lekárom, možno ti poradí kúpiť v zdrav. potrebách špeci pančuchy (za nechutné prachy 😝) ktoré ti posilnia žily. Príp. skvelou vecou na posilnenie žíl je pravidelná studená (takmer ľadová) sprcha na lýtka.

mata299
2. máj 2010

ahojte, dnes je tu nejaký kľud...hali,súhlasím s bihan....chlapov to až tak neberie, ako nás...ten môj síce pohladká bruško, dá mu pusu, ale tiež nie často a ja sa ho snažím trocha viac zapájať, hlavne keď malý kope...potom mu rozprávam,že to reaguje tak na neho, potom je iniciatívnejší, keďže má pocit dôležitosti...trocha motivačného klamstva nezaškodí, no nie? 😉
marija...krčové žily určite skonzultuj s gynekológom a popros ho nech ťa pošle na angíológiu, tam už vedia čo s tým...čo môžem odporúčiť, kúpiť si rozmarínový olej a balzam s pagaštanom konským a striedať to

michaela80
2. máj 2010

hali, moj mm pri prvom chodil so mnou do poradni i na kazdy ultrazvuk a ruky so mna doma maloco odlepil ked uz kopal a po narodeni ,tym ze 6 tyzdnov ho videliba za sklom sa velmi aktivne zucastnoval pri starostlivosti o neho...v noci staval, kupal ho v podstate vylucne on...teraz uz nie je taky...ruku mu tiez musim dat ja ked kope, ultrazvukove fotky si pozrie az ked mu ich strcim pod nos...a ked sa vratim z poradne tak ja sa vykecavam ze co a ako a on sa na nic nepyta...ale tak pred kamosmi a tak rozprava o nej.....a maly tiez je taky ze da ruku ked kope ale nic extra....

zuzannas
2. máj 2010

Marija: s krcovymi bohuzial nemam skusenosti, ja neporadim prepac ☹

Hali: no tem moj to bere asi tak, ze ked som chcela ist sama na 3D tak sa pomaly urazil, ze ho nechcem zobrat so sebou (teda nie ze by som ja nechcela, ale bolo to v takom case ked nas maly mal spinkat akurat)..ale myslim si, ze sa zaujima tak normalne..pohladka ma po brusku, opyta sa ako sa mam, kedy idem najblizsie do poradne a tot vsjo... 😉

michaela80
2. máj 2010

no moji chalani ma boli pozriet a akurat vynasali z porodnej saly babo...tak sa dohodli ze ked to bude porod cez den tak maly bude cakat v hale s tatikom ...cize to uz asi vonkponcom nedostanem mm k porodu...tak nic pojde svagrina...

rubinka
2. máj 2010

Ahojte 🙂

Deni gratulujem k poradni

Halintoa, takže dievčatko? Srdečne gratulujem 🙂

Miši drž sa v tej nemocke a nech ťa čím skôr pustia domov 🙂

denisocka
2. máj 2010

rubi dik 😵

marija
2. máj 2010

Kocky dakujem za radu 😉 asi zavolam gynekologovi a opytam sa. Mam ist do poradne 25.5 ale mam pocit, ze za tie tri tyzdne sa to moze zhorsit tak nebudem asi tolko cakat... ked za jeden den sa mi to tak zhorsilo, bohvie ako to bude pokracovat 🙄

kvietok121
2. máj 2010

ahojte kocky prajem prijemnu nedelu, ako rychlo sa tu menia info ked som tu chvilku neni. miska drzkaj sa v nemocnici a nech si cim skor domka, vidim ze niektorych uz nakupovanie poriadne chytilo ja este nic nemam ale hadam sa k tomu niekedy dokopem. zajtra nastupujem zas do skoly, piata nemoc ustupila, aspon dufam ze uz je to ok.

abbey1
2. máj 2010

Ahojte.Konečne sa hlásime i my.Blahoželáme k slečinke.A ty Miška,šup šup domov z nemocnice.Žiadne predbiehanie v termínoch.Včera sme si super užili celučký deň mimo domu.Detská sa vybesnili na ihriskách,dali sme si super obed,večer fantastický koncert Chodúra a potom nádherný ohňostroj.Dnes trošku práca a obedík a už sme len vegetili s návštevou.Ale som úplne mrtvá.Teraz by som potrebovala ďalší víkend na oddych.Našťastie už vo štvrtok cestujeme,tak si trochu oddýchnem.

zuzannas
2. máj 2010

my sme sa prave vratili z plavby po Dunaji, sme boli na Devine a spat, bolo to super! 😵

michaela80
2. máj 2010

no akurat mi urobili ultrazvuk..robil mi ho spoluziak tam mi ukazal kde ako co ma....presne ako je ulozena...nechapem ako moze byt v takej polohe....mame vsetko co mame mat....a zase sa potvrdilo dievcatko...vsetko vyzera o.k....zajtra mam interne vysetrenie ...vraj pred tou liecbou na udrziavanie je to nutne, lebo to ovplyvnuje srdce a tep.....cize zajtra ma asi domov nepustia...no co uz..nejako to tu vydrzim este par dni.......a vy piste nech sa nenudiiiiiiim.... 😀 😀 😀 😀

abbey1
2. máj 2010

Tak rada počujem,že to vyzerá dobre.Snáď ťa už čoskoro pustia a s tou liečbou sa udržíte čo najdlhšie.A ako malý bez teba?Zvláda to?My sme včera na ihrisku zažili šok.Boli sme tam so známymi a naše deti sa jašili na maxi trampolíne.Prišli tam i kolega toho našeho známeho so 14mesačným synom.Mamina ho dala do takej tej plastovej hojdačky pre najmenšie deti.Behom pár sekund strašný tresk a ten maličký sa prevráti dozadu rovno na temeno hlavy.Ja som to našťastie nevidela,len počula,lebo som sledovala naše deti.Ale muž áno a bol úplne mimo.Malý samozrejme plakal,ale za chvíľu sa utíšil.Nechápala som,že mamina s ním okamžite neletela do nemocnice.Až po asi 15min si uvedomila,čo sa stalo a moja kamoška ešte do nej húdla,aby išli na pohotovosť.Napokon šli,a aj ich tam nechali.Dnes nemám info,ale dúfam,že sú OK.Až mi z toho bolo zle.

halintoa
2. máj 2010

Ahoj kočky,
ďakujem pekne za odpovede, takže mm nie je ľahostajný, ale normálny 😀.
miška: super, že je maličká OK, teším sa. Hádam aj liečba bude v pohode a čoskoro Ťa pustia.
abbey: no také niečo vidieť by som veru nechcela a s tou pohotovosťou tiež nechápem, že neletela hneď...

Zajtra mám poradňu a morfologický ultrazvuk, tak verím, že bude všetko ako má byť, doktorke asi neprezradím, že viem, čo čakáme, nech sa potrápi sama 😀 .

michaela80
2. máj 2010

maly je uplne v pohode...len som zvedva ako budu gazdovat...myslim prat, zehlit,atd.... 😀 😀 😀 ta este ze sli sak to nie je sranda ked tak spadol..

abbey1
2. máj 2010

Ty sa máš,zasa uvidíš maličkú.ja musím 2 týždne vydržať.Ale to naše dieťa v brušku je strašne divoké.Dúfam,že ho to prejde,keď sa narodí.Môj manžel sa teraz prekonáva.Mám pocit,že si toto tehu užíva najviac.Je úplne unesený,ako sa maličká stále vrtí,ale na druhej strane neprežíva so mňou taký ten strach,aby všetko dobre dopadlo a podobné mamičkovské starosti.A ani nakupovanie.Na to mám našťastie dcéru.Keď sa mu posťažujem na tehu problémy,vždy mi len povie.Veď zostaň už doma a oddychuj.Je viem,že to je najjednoduchšie riešenia.Ale ja to chcem skôr rozoberať a posťažovať sa.Typicky babsky,a on hneď radikálne riešenia.

ikulka
2. máj 2010

ahojky zas vás idem babulky len pozdraviť idem si zas lahnuť s vankušom pod zadkom lebo dnes mi je zas nejak divne.... tak snád zajtra aj viac počítam....držkajte sa....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre