♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
12. máj 2010

lucy, ja som pri prvej masirovala, aj tak som malal na strich, tkaze mi to bolo prd platne. 😒

snehulienka24
12. máj 2010

no tiez rozmyslam ci zazmluvnovat, ci nie... presne toto som dnes lucy vravela svojej gynekologicke, ze keby si mam vybyrat porodnika, tk je to ona, lebo ju poznam a doverujem jej..a nie tam nejakemu dat prachy a ani ho nepoznam :( neviem.... ale ze celkovo na kramaroch sa neoplati zazmluvnovat, radsej nech si ditko ide von, kedy ono chce... 😵

lucia20
12. máj 2010

lucy, zuzanas, mozno sa tam aj stretneme na tych kramaroch. ja sa tam chystam tiez. :D to by bola aka nahodicka. :D

snehulienka24
12. máj 2010

a tiez mrkam na olejecek od weledy, takze uvidim...podla mna to zalezi od porodnika....nechceeeeem ☹

snehulienka24
12. máj 2010

zuzi, no my mame sancu sa tam stretnut ;)

snehulienka24
12. máj 2010

no nic babule, idem ja spat... dobru noc, citame sa zajtra 🙂

lucia20
12. máj 2010

obcas mam pocit, ze si pisem sama so sebou.... 😒

lucy1990
12. máj 2010

Luci, ja som tu 😉

lucy1990
12. máj 2010

A ono tu kazda je na etapy, takze preto tych 13 stran 😅

zuzannas
12. máj 2010

Snehu, noo tak to mame.. 😉 mozno sa aj stretneme...

Lucy, ja som tiez masirovalo o stosesto, ti poviem, veeelmi poctivo, som tiez velmi nechcela nastrih..aj drahy ked som uz rodila vravi dokymu, nenastrihavajte ju, my sme masirovali 3 mesiace a doky mu nato, ze to je standard pri kazdej prvorodicke ten nastrih 😀 😝

zuzannas
12. máj 2010

Ale lepsi nastrih, ako natrhnutie..spolubyvajuca bola natrhnuta ako zvonku tak aj zvnutra, ju nestihli nastrihnut 😖

groka
12. máj 2010

baby mam otazku,plienky periete na kolkatke?ked dam na 90 st.zbehnu sa?alebo na kolkatke ich mam prat?

lucy1990
12. máj 2010

Zuzi, by som ho kopla do zadnice 😠 take nieco ze porodny plan tu nepoznaju...a je jedno ci mas zazmluvneneho doktora...svagrina to zabila tym, ked mi povedala, ze doktor ani nevedel, ci chce epiduralku 😖

zuzannas
12. máj 2010

Lucia20, teraz citam aj dozadu..mozno ze aj s tebou sa stretneme... 😉

groka
12. máj 2010

a este mam zavinovacku na suchy zips,je na nej ze rucne prat na 40 tak ked ju dam na 30 do pracky nestane sa jej nic?hlavne vnutro sa nezafrabi?lebo vonkajsok je modry

zuzannas
12. máj 2010

Lucy, no pekne! 😠

lucy1990
12. máj 2010

Groka, na plienke by si mala mat stitok, ale plienky sa peru na 90tke, dokonca daju sa aj na 95 😅

zuzannas
12. máj 2010

Groka, ked das na 30tku podla mna by sa nemalo nic stat...

groka
12. máj 2010

luci ani na jednej plienke nemam stitok,a nezbehnu sa na mini plienky?

zuzannas
12. máj 2010

aj podla mna plienky sa peru na 90tke

lucy1990
12. máj 2010

Groka, neboj, nezbehnu 😉

lucy1990
12. máj 2010

Ja mam na plienkach napisane, ze prve pranie na 95 stupnov...

lucia20
12. máj 2010

ale zase na druhej strane, ja som si vravela, ze radsej nastrich ako keby som sa roztrhla. mala som jednu spolubyvajucu, ale uz pri katarine, a ta sa roztrhla az po konecnik. ja som mala druhe sitie hrozne, ale jej mi bolo viac luto ako samej seba. chudatko, nic nemohla a len plakala... 😒

lucy1990
12. máj 2010

Hmmm, ved to...pri roztrhani sa trha aj svalstvo ☹

groka
12. máj 2010

baby nemoze sa nic stat malemu?lebo ma pred asi vyse hodinou drblo v krizoch,ale riadne a furt to boli dost,zohnut nehrozi a vstat tiez

lucy1990
12. máj 2010

Fuuha groka, tak nic nerob a oddychuj 😒 ja si musim zaklopat, ale neviem co je to seknutie v krizoch...

groka
12. máj 2010

luci bud rada,ved toto je ako ochrnuta na pol

kvietok121
13. máj 2010

dobre ranko tak o piatej som to vypila, len sa mi priserne chce cikat, male sa to vobec nepacilo, pretoze ma od piatej stale kope, takze letim do poradne caute

kvietok121
13. máj 2010

poobede sa ozvem, ked pridem z roboty

kvietok121
13. máj 2010

pekny den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre