♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
24. máj 2010

denis u nas tiez davali ked niekto nemal

kvietok121
24. máj 2010

balil ma manzel, ktory mal na to pol hodinu a zabalil co videl

lucia20
24. máj 2010

@kvietok121 hrozny pristup. tiez si asi nevedela ze tam pojdes. ☹ v takej situacii mohli byt ovela milsi.

lucia20
24. máj 2010

@kvietok121 no to moj muz, keby ma mal balit, tak by som ho hodinu musela navigovat po telefone. :D takze mas sikovneho manzela.

bihan
24. máj 2010

Ja som ich dostala v pôrodnici, boli to presne také isté ako jednorázové prebaľovacie podložky a použila som asi 2ks aj to len kvôli tomu, že mi ich vymenili, vôbec mi ich nebolo treba a potom som hovorila, aby mi ich ani nedávali.

kvietok121
24. máj 2010

lucia20: ani nehovor, to som ti nepovedala tie ich neznesitelne urazky, napr. ked som sa sa spytala (este pred potratom) ze ako sa ma babenko (8 tyzden), chcela som sa sa dozvediet viac, lebo mi nik nic nepovedal, tak odvrkol ze to dieta nie je ze to je len embryo, viac som povedala ze do za nevkrocim,

kvietok121
24. máj 2010

ked citam, kazda maine skusenosti asi zavisi od nemocnice a aj od situacie

denisocka
24. máj 2010

Ja uz mam zasoby obycko vloziek,ja ich nelepim v nemocke,len vkladam medzi nohy.najprv som hrdinsky mala alwaysky,az ma vyzrali do krvi

lucia20
24. máj 2010

@kvietok121 to nemyslis vazne??? no vidim, ze si mala podobne skusenosti ako ja. niekedy je to hrozny pristup, akoby si neuvedomovali aky je to pocit mat v brusku maleho cloviecika.

@denisocka ja to robim presne a tak ako ty. tiez som boal hrdinka s alwayskami. :D velmi rychlo som si to rozmyslela. 😀 hold clovek sa uci na svojich chybach.

kvietok121
24. máj 2010

lucia20: teraz chcem vyskusat CA

memory97
24. máj 2010

ako citam tak je to asi individualne, takze nabalim take aj take a pri dalsom uz budem mudrejsia🙂

lucia20
24. máj 2010

@kvietok121 to je cadca??? 😖

@memory97 kludne si zober aj tak aj tak. ked uz nic ine, tak ty budes mat jedny a babatko druhe. :D

kvietok121
24. máj 2010

lucia: ano CA

lucia20
24. máj 2010

som si neboal ista. a ides tam skusat ten UZV?

memory97
24. máj 2010

@kvietok121 bolo to od nich netaktne, ako sa spravali, skoda, ze nebol pri tebe aj manzel, hned by zmenili ton reci... a na to mas pravo, ak sa nieco opytas, aby ti aj odpovedali...
ja som zazila velmi pekny pristup v nemonici, ale radsej poklopem, aby som to nezakrikla, klop, klop, klop,...

memory97
24. máj 2010

@lucia20 myslis, aj tie lidie, ze vyuzijem pre babo, ak mu nesadnu pampersky 😀

lucia20
24. máj 2010

@memory97 ani ja sa na nemocnicu nemozes stazovat. zle som zazila len v petrzalke a na moje prekvapenie tak velmi zly pristup mali v jednom sukromnom centre, tam kde sme boli na to 3D velmi ma to sklamalo. potom to zachranovala riaditelka, peniaze mi vratili ale ten pocit......

kvietok121
24. máj 2010

preto ho chcem mat pri sebe na porode velmi sA bojim

kvietok121
24. máj 2010

ano pristup je dolezity a velmi pomoze

memory97
24. máj 2010

@lucia20 ono je to hrozne, ak nieco zle zazijes v nemocniciach... si potom rychlo urobis obraz o ich kvalite prace... esteze boli tak takticky, ze vratili peniaze...

memory97
24. máj 2010

@kvietok121 neboj vsetko bude v poriadku a ma niekto s tou nemocnicou skusenosti z tvojho okolia?

kvietok121
24. máj 2010

memory: ze vraj su vpohode, je to nanovo prerobene, tak uvidime

lucia20
24. máj 2010

@memory97 no ty si ake cislo s tymi lidiami si ma dostala. :D

@memory97 tie peniaze mi nariadila vratit raiditelka, ale doktor mi to dal patricne pocitit. no ale uz je to za nami. uz k nemu isto nepojdem.

memory97
24. máj 2010

@kvietok121 urcite bude potom vsetko v poriadku 😉

kvietok121
24. máj 2010

idem buvat tak sa drzte babulky, pokecamezajtra, prajem pekny vecer

memory97
24. máj 2010

@lucia20 si mi to tak nahrala a to vies, uz ma potom napadaju somariny🙂 😉 😉
esteze nie su vo vsetkych nemocniciach iba zli doktori🙂 ale je to za tebou a mozno natrafis este na lepsich doktorov ako doteraz 😉 😉

memory97
24. máj 2010

dobru nocku 😉

evanns
24. máj 2010

Caute baby,

mne mamina-lekarka tiez uz pripravila tie jednorázové prebaľovacie podložky...tak uz aspon viem na co mi budu 😝

lucia20
24. máj 2010

@memory97 ja uz mam odskusane, ze nikde inde ako na kramaroch nedostanem kvalitu. su tam sice strucni, vacsinou ale odbornici do jedneho.
ja si ani neviem predstavit, ze by som mala rodit inde.

kvietok, dobru nocku.

lucia20
24. máj 2010

@evanns jej vy budete mat natasku, ja som ju tak chcela ale muz je strikne proti a ked sme este ani nechyrovali o tretom, tak hovorim, ze ked uz nemam dcerku natasu nech mame aspon psa tasu. takze uz ho pouzit nemozeme. 😖 ale meno je to nadherne.

to mas vzornu maminu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre