♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
8. jún 2010

@memory97 ozaj, ak sa nenahnevas, foto ti poslem az zajtra lebo dnes som uz nejaka ko.

kvietok121
8. jún 2010

baby ani nehovorte to teplo je strasne, mam dojem ze sa vobec neschladilo, a zajtra ti ma byt este horsie, no idem buvat ale neviem ci sa mi to podari v takom teple papa

lenadka
8. jún 2010

xixi baby trosku teplo a uz padame ako muchy, idem aj ja do sprcha a sup k malej do postele, sme u nasich a tatino doma maka, pristavuje este chodbu a terasu k domu, jednak nam prsalo a snezilo a prazilo na vchodove dvere a zistili sme ze mame malu chodbu a neni kde kocik zaparkovat 😅

lucia20
8. jún 2010

@lenadka ani mi nehovor o prestavbe, my ideme pristavovat verandu buduci mesiac, teraz kopime material. a to nas este caka kupelka a strop v obyvacke. no to bude teda rusne leto.... ☹

memory97
9. jún 2010

@lucia20 pekne od nich, aspon mas chvilku pre seba 😉 jasne, to neponahla,ked budes mat cas, tak mi posli fotecky 😉

mne je taaaak horuco, ze ani spt sa mi neda, este aj drobec sa prevaluje, co sa nevie ulozit a zaspat 😀 ale vtaciky nam tu krasne stebocu, sa citim ako na stanovacke 😉 😀

kvietok121
9. jún 2010

dobre ranko babiky, takze dalsia tepla noc za nami, ekzemiky mam po noci neskutocne hrozne, ach jo no co uz musim nejako vydrzat

kvietok121
9. jún 2010

takze bezim do roboty, dnes ucim az do tretej, takze znova ku veceru pokecame

lenadka
9. jún 2010

lucia, ja stavebny material obchadzam uz asi 2 tyzdne, nehovoriac ako sa prasi a vlaci dnu bordel ked sa robi... a teraz tam mam navyse aj prekazkovu drahu, lebo uz spravil muriky nejake a aj pred vchodom ide betonovat, tak neviem ci za ten cas to budeme prelietat kym to spevnie a uschne, alebo budeme najskor chodit von cez pivnicu 😅 😝

barinkova
9. jún 2010

ahojte kocky,idem dnes o druhej na sono,uvidime ci to bude chlapec alebo dievca

21
9. jún 2010

Pekny horuci 😝 den! Baby, nic nevladzem. Chcem sa strcit do mraznicky.

@barinkova , som zvedava, co to bude, daj vediet.

@kvietok121 , ponozticky kupujem odhadom. Aj vacsie aj mensie, nikdy nevies, ake babo bude... Ked sa mi mal narodit druhy, kamaratka mi dala bodiky, ktore mali jej deti a boli mu male. A jej to vynosili mesiac urcite a my sme ich neobliekli hned po narodeni 😀

kvietok121
9. jún 2010

ahojte uz som doma, neznesitelne teplo
@lenadka: nezavidim - teraz prestavovat, drzkaj sa
@21: myslim ze nas je viac ktore by privitali mraznicku, takze odhad ten nemam, takze no uvidime, co vyuzijem ked sa matejko narodi
@barinkova: drz sa a tesime sa na spravu

kvietok121
9. jún 2010

dnes sa nam akosi nechce moc pisat, tie horucavy su hrozne a zajtra vyssie a v piatok este vyssie, idem si dat zmrzku

21
9. jún 2010

@kvietok121 , my sme si dnes kupili nanuky a v sekunde sa zacali topit. Strasne.

memory97
9. jún 2010

@kvietok121 ani nehovor, ze maju byt vyssie, ved stacia i tieto 😀 uz ani mraziak nezabera 😀

kvietok121
9. jún 2010

@memory97: prave som pozerala aktualne pocasie, v stvrtok o jeden stupen, v piatok este o jeden stupen viac, hrozne

kvietok121
9. jún 2010

@21: aj mne v momente bola zmrzka ako kasa

carmenn323
9. jún 2010

Ahojte no a to este len horucavy pridu 😝

memory97
9. jún 2010

@carmenn323 ani nevrav, ale nejako to musime prezit 😨

21
9. jún 2010

Ja chcem do porodu zimu!!!!!!!
Dnes som prisla z prace a doma ma cakal melooon 😀 😀 😀 (moj zlaty muz..)

kvietok121
9. jún 2010

@carmen323, memory97: myslite ze pridu este horsie horucavy, nabuduci tyzden ma byt trosku chladnejsie okolo 25, ale tiez som pocula ze leto ma byt dazdive a horuce

kvietok121
9. jún 2010

@21: ty mas zlaticko, zima do porodu urcite nebude, aj ked deje sa s pocasim kadeco, je to hrozne, neopuchli vam trosku nozicky???

carmenn323
9. jún 2010

ja som dnes vysavala a total spotena hned som sla do sprchy ,no netesim sa na leto vobec 😖 v takych horucavach bude stacit drobcom len bodinko s kratkym

kvietok121
9. jún 2010

to mas pravdu bude stacit

carmenn323
9. jún 2010

podla mna bude horuce leto s burkami,ja mam teraz melon stale v chladnicke kazdy druhy den kupujeme 😀 ja by som si zas dala ten nanuk

carmenn323
9. jún 2010

mne opuchaju ked je teplo nohy aj ruky ale nie niako extra

kvietok121
9. jún 2010

mne to tiez nevidiet, ale citim to ze nie su v svojej kozi, tiez mi zacali ked zacali tie horucavy

memory97
9. jún 2010

robite mi s tou zmrzkou a nanukmi chute, ale este nemozem 😝 melonik mnam, ja mam zas jahodky v chladnicke🙂

carmenn323
9. jún 2010

ked som bola na poradni tak sa ma pytala ci mi pouchaju a ja ze nie na druhy den bolo horuco a ja nohy jak konvy 😀 tak som zvedava co mi teraz ked pojdem 23 na to da

carmenn323
9. jún 2010

mnaaaaam jahody este som tento rok nemala

memory97
9. jún 2010

@carmenn323 na opuchy pozor nie je to dobre, nohy vykladat 😉, je dobry aj krem od elastic Q na opuchy pre tehotne🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre