♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
17. jún 2010

@carmenn323 no ja som zbalila do najvacsej aku mame doma a zistila som, ze som spravila dobre🙂))

lucia20
17. jún 2010

@estterka ono to mysleli tak, ze napr. USA maju sest tyzdnov volno a potom sup ho do roboty a nie ze sa ako my, valaju tri roky doma a este za to aj darmozracky beru prachy.

😠

@memory97 no ja si ak sa mala narodi v septembri budem moct narokovat az v oktobri. memory, preco mame vydrzat do jula??? to som trosku nepochopila.

@21 preco sme mudre??? 😖

@memory97 nemozes sucasne poberat matersku a rodicak... odskusane. :D
oblecko z porodnice zalezi od pocasia.

@carmenn323 my sme mali zavinovacku v porodnici a na cestu dom len autosedacku. a obe isli domov v zimnych overaloch.:D

lucia20
17. jún 2010

@memory97 dokelu, musim zbalit o cvhilu aj ja. ale taaaaaaaak sa mi do toho nechce. ale mozno prave preto, ze ju zbalim ju nebudem do porodu potrebovat, ze?

kacena4
17. jún 2010

cafte babenky, dnes mam mm doma a neviem ho odtrhnut od pc, strasne 😠
ked sa tu bavite o vybavicke do porodnice, pred par minutami som nasla tuto stranku, kde je to pekne rozpisane, na mamu, na babo, pred, po, na cestu domov... a je tam aj podrobny zoznam to 4-5 porodnic, kto ma zaujem kuknite tam
http://www.dietaaja.sk/porod.php - ten prvy clanok, taska do porodnice 😲

kacena4
17. jún 2010

ja sa idem balit zajtra, clovek nikdy nevie 😀

21
17. jún 2010

@memory97 , rodicovsky mi zrusia, len co mi schvalia matersku.

kacena4
17. jún 2010

niekto sa ma pytal na pluca a 33.tt, toto som sa docitala na nete

"Ak by sa bábätko muselo narodiť v tomto týždni, pľúca by už možno boli schopné samostatnej ventilacie."

http://www.tehotenstvo.estranky.sk/stranka/33_t...

tak drzim palce babenky, tech uz sme vsetky za tymto tyzdnom a kludnejsie
prajem dobru noc 😀

21
17. jún 2010

Aj ja sa lucim-dobru nocku!

memory97
17. jún 2010

@lucia20 lebo som na rizikovom a neschvalili mi vychadzky ☹ a nebudem tety s bruskom provokovat na socialke a za svet sa tam neviem dovolat, ma to uz nebavi, ze sa tam nedvihaju telefony☹ U nas si rovno pytaju aj meno🙂
sakra, ja ze sa to da, naraz poberat, ale ked nevyjde materska (myslim, ked nebude socka vyplacat), tak rodicak ide dalej?
no ved prave si to vsetko chystam, lebo u mna sa "zakon schvalnosti" casto uplatni, ak nieco nenachystam🙂)) akurat mam dilemu s tou zavinovackou, ale asi ju nenabalim do tasky🙂

lucia20
17. jún 2010

@memory97 nebude ti nadalej bezat rodicak. musis ho stopnut a poziadat na dalsie dieta....

memory97
17. jún 2010

@lucia20 to je psycho, uz by mohli byt elektroniky poprepajany medzi uradmi a nam by odpadli taketo starosti 😀 😀 😀

lucia20
17. jún 2010

@memory97 to je jedno, lebo by si si aj tak musela po skonceni prveho rodicaku uplatnov at ten druhy. ved je to chvilocka nez to vybavis...

memory97
17. jún 2010

dobru nocku🙂

@lucia20 co uz, budem tam musiet nakoniec aj tak ist 😉

lucia20
17. jún 2010

@memory97 ale verim ze odides s dobrymi spravami.

estterka
17. jún 2010

@lucia20 no lebo mamicka na materskej sa vala doma,jaj,ze taketo reci niekto moze mat..no nic,nevyriesime.

lucia20
17. jún 2010

@estterka ale ved ja sedim doma s vylozenymi nohami. jedna dcera uprace, druha navari, spolocne sa vychovavaju a ja len čučím do tv. :D

estterka
17. jún 2010

@lucia20 ano,presne tak si predstavujem svoju matersku,pripadne este muz po robote ked dojde im moze pomoct 😀

lucia20
17. jún 2010

@estterka spravit ti veceru, ovievat ta a pomasirovat nohy, nie??? :D

estterka
17. jún 2010

@lucia20 a este ho poslem tie prachy vybrat z banky,co mi za nic nerobenie budu davat 😀

kvietok121
18. jún 2010

ahojte baby vcera som saakosi nedostala k PC, prajem dnes pekny den

@21: neboj ani ja nie som pobalena do nemocky a prichystana jul to isti

socialka: sranda ako je to vsade ine, mne ziadost nezobrala az koncom juna a este mi dala jeden papier co musim v skole potvrdit a vyplnit

kvietok121
18. jún 2010

@kacena4: ano aj ja cakam na 33 - 34 tyzden a potom by to malo byt celkom v pohode

21
18. jún 2010

Dievcata, pokial niekto ide za poberania rodicovskeho na matersku a neplatil si dobrovolne do socialky, tusim, nema narok na matersku iba zas na rodicovsky ten tych 4 700Sk. Je tak, memory?

memory97
18. jún 2010

Dobry den,

@lucia20 to aj ja, ze mi tam daju nejake dobre infosky🙂)) zle ani neberiem do uvahy🙂))

@estterka by si sa cudovala kolko ludi ma taketo reci. Ja sa vecne stretnem so starsimi zenami (ktorym deti vychovala mama), chlapmi,ktori si myslia, ze zena na materskej sa poriadne nudi🙂 ze co take male babo ved to das len najest a spat🙂 Sa mi paci jedna relacia (neviem aka je to stanica), mamicka odijde na par dni na masaze prec🙂,necha deti a zoznam a peniaze (taky prispevok,aky necha on jej) muzovi, co treba vsetko za den postihat a muz je potom cely stastny, ked sa vrati spat, lebo je chronicky nevyspaty a bez penez 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@21 presne tak🙂 Este poznam pripad, ak su dve deti naraz za sebou,tak moze vyjst aj druha materska, ak zena pred nastupom pracovala.

memory97
18. jún 2010

malo tam byt dobre rano🙂))

carmenn323
18. jún 2010

Dobre ranecko 😵 😉 ja uz z vesela peciem kurca vari sa ryza 😀 po obede odchadzame k rodine do LV vratime sa az v nedelu no taaak sa mi nechce ja nerada prespavam niekde 😖 Bude mi smutno za vami tak sa majte krasne a dufam ,ze vsetky budeme este kinder-surprise 😀 PRAJEM KRASNY VYKEND 😵 😵 😵

memory97
18. jún 2010

@carmenn323 aj tebe krasny vikend🙂 Ja tiez idem, idem robit pokus - domaci kremes, tak dufam,ze sa vydari 😀 😀
pekny dnik🙂

katulkaaaaaa
18. jún 2010

baby vcera som bola rozlietana na jednom skoleny,vecer na stretku,unavena som ako kon,v noci som nespala od 1 do 4tej,v poslednu dobu sa mi to stava bezne 😒 aj vy takto nemozete spavat?

inak od vcera uz mi vyteka mledzivo,zeby sa nieco dialo?spodok ma boli kompletne,brusko tvrdne stale,uz nech je utorok idem na poradnu 🙂

lucia20
18. jún 2010

@estterka no pekne to mas vymyslene... :D
@21 ja si myslim, ze je to tiez tak.....

@memory97 aj moj muz si to myslel, az jedneho krasneho dna, ked sme sa uz rozchadzali som odisla na tyzden do roboty, ale to som tahala dvojite smeny, vacsinou noc a rano a on ostal na dovolenke s detmi. prve dni bol geroj ake je to super, kolko casu a v stredu uz dosiel s prosikom ci nemozem ostat doma. ani za boha. :D tak si uzil, tu nasu dovolenku.

@carmenn323 neboj sa mojko. rychlo sa vratis a vsetky tu este budeme. :D
na teba cakat.

@katulkaaaaaa ja nemozem spat tiez ale inym sposobom. najprv mi hoooodne dlho trva kym zaspi a ked zaspim, tak bezne som okolo 4-4,30 hore a kukam do stropu.

a s tym mlezivom ti len tisko zavidim. mne zacalo vytekat pred mesiacom a uz mi zacina obcas aj pretekat. uz zase budem musiet nabehnut na vlozky., a v tomto horku, no supoer pocit. a tak som dufala, ze aspon teraz sa mi spusti az po porode. :D

katulkaaaaaa
18. jún 2010

@lucia20 uf tak s tym mledzivom nic moc teda,mna to akosi prekvapilo,ale este netecie ze by nejako velmi...sa mi zda ze pri malej mi to zacalo cca 6tyzdnov pred porodom,tak sa tesim ze ideme do finale 😵

lucia20
18. jún 2010

@katulkaaaaaa no sak tebe by to aj tak vychadzalo. teraz sice 7 tyzdnov, ale tak aspon vidis, ze uz si na konci. ja sa aspon tesim, ze to mliecko tam bude. :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre