♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
18. júl 2010

ja mam posledny tyzden taky nespavy, predtym som spala ako drevo, maximalne raz za noc som sla na vecko poslepiacky a spala dalej, teraz je to hroza...

kvietok121
18. júl 2010

@vladka84 mozno ti uz babo uislo dolu a tlaci na moc mechur

kvietok121
18. júl 2010

tak aj ja to balim idem buvat papa

jankasramka
19. júl 2010

pisem z nemocnice, uz mame po....maly mateo vazi 2570g, meria 47cm a bolo to o 14,27,
same sedmicky🙂 len v datume nie🙂))))
boli trosku problemy, potom vam napisem...

jaj, uboleni sme ale stastni🙂))))))

nivejka
19. júl 2010

@jankasramka ......nedá mi nereagovať........gratulujeeeeeeeeeeeeem k synčekovi 🙂 🙂 🙂

carculca
19. júl 2010

@kvietok121 tak sa tam mozno aj stretneme 🙂, dobry spanok ti mozem len zavidiet, odkedy som tehu, tak podobny pojem ani nepoznam 😒

carculca
19. júl 2010

@jankasramka Janka, krasa, gratulujem 🙂

evitkamalicka
19. júl 2010

@jankasramka gratulujem

helen1007
19. júl 2010

@jankasramka gratulujem 🙂

katulkaaaaaa
19. júl 2010

@jankasramka gratulujem 🙂
baby tak to bola noc,myslela som ze uz rodime,bolesti som mala celu noc,sem tam som zaspala,budila som sa cela mokra...asi trikrat ma prehnalo na wecku,niekde som citala ze pred porodom zena schudne ccapol kila,no tak sm sa rano vazila a sedi to 😒 teraz je to docela ok ale len ked sedim,ked chodim picha ma vsetko odspodu,malinky kopka ... och ak toto boli len poslickytak sa fakt tesim na porod 🤐
idem vas docitat

alure
19. júl 2010

@jankasramka
GARTULUJEM !!! A prajem rýchle zotavenie a veľa veľa radosti so svojími chlapmi 🙂

lenadka
19. júl 2010

@jankasramka gratulujem!!! rychlo sa zotav 😉

@katulkaaaaaa ja mam to iste, vcera 3x prehanka, nechuti mi jest a krize boleli, ale ja som asi fakt nieco ble zjedla, aj ked ani srnka netusi co, lebo vsetci papame to iste a nikomu nic neni 😝 no a v noci som okolo 3.30 sedela zufala na posteli ci idem vracat alebo nie, ale nakoniec ee a spala som celkom fajn na to ze mi nebolo najlepsie...a dnes zas citim ze pojdem na wc asi viac krat 😅 tak skusim dietku, banany, suchare, cierny caj....a uvidim 😅

katulkaaaaaa
19. júl 2010

@lenadka po pravde som rada ze som neni sama,aj ja citim ze bude dnes na wecku castejsie,nevies ci by som si mala dat magnezko?beriem ho tri krat denne,ale ak sa uz nieco zacina neni to zbytocne?na nete pisu vsade inak...

lenadka
19. júl 2010

@katulkaaaaaa podla mna ho uzivaj normalne, vec sa nieco vstrebe 😉
ja som uz magnezko vysadila, len vecer som si uz davala kvoli krcom v nohach, ale uz dva dni neberiem...

21
19. júl 2010

@jankasramka , vela zdravicka, gratulujem!

@katulkaaaaaa
@lenadka , tak ja som v noci moc nenaspala, aj som bola na velkej, straaaasne ma bolelo brucho a krize... Zaspala som az nad ranom... Takze je nas uz viac... Co to bude.? 😝

katulkaaaaaa
19. júl 2010

@21 no veru neviem,zeby fakt porod sa pripravoval?inak niekto si povie ze co mi co cakame druhe ,tretie uz to musime mat v malicku,ale ja si pripadam akoby sa to dialo prvykrat 😖 a bojim bojim

kvietok121
19. júl 2010

@jankasramka jani to je skvele gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

kvietok121
19. júl 2010

@carculca ty ides tiez do CA, nechodis nahodou na predporodne kurzy???

kvietok121
19. júl 2010

@katulkaaaaaa @lenadka ze by dalsie na rade?

21
19. júl 2010

@katulkaaaaaa
@lenadka , ale ja viem, z coho som to mala. Oblubena kapusta.... Okrem toho, ze som na nu alergicka, tak viete, co moze este sposobovat... 😀

katulkaaaaaa
19. júl 2010

@21 😀 😀 😀 teda kapusta je na vine?ja som prave vcera skoro nic nejedlaod rana mi bolo divne,a dnes je to to iste,len ma prehana....no uvidime

21
19. júl 2010

@katulkaaaaaa , presne, aj ja, akoby toto bolo prve tehotenstvo a samozrejme, aj sa bojim. Nie preto, ze neviem, co ma caka, ale prave preto, ze viem, co ma caka... 😀 😀 😀 😝

21
19. júl 2010

@katulkaaaaaa , moju mamu pred porodom prehanalo... 😉

lenadka
19. júl 2010

@21 kamoska mi vravela to iste ze pred porodom prehanka a dalsia ze si myslela, ze ma salmonellu a to predporodne prehanky...fakt neviem, pri malej som ziadne predporodne prehanky nemala 😅 a tiez sa bojim, lebo uz viem co ma caka a ze to nebude vobec lahke ☹

katulkaaaaaa
19. júl 2010

@21 sak aj ja sa bojim prave preto lebo viem co ma caka 😀 😀 😀 a az stredu mi kamoska privezie kocik,a stredu mam poradnu 17:30 vecer,bysom to rada este vsetko stihla po poradni uz mozem kludne ist rodit 😝

groka
19. júl 2010

caute baby,mna to vnoci chytilo,kazde 4 minuty,bolo to horsie ako ked kazdch 5 minut,od3 00 do 5 30 hore,potom to preslo,spomynate prehanky?o 3 30 som dostala taky tlak ze som ledva doletela na wc ale aj s kontrakciou,a to dakujem ze mame tak uzky hajzel ze som sa mohla aspon stien drzat
bolesti mam aj teraz,ale intervali su neni,takze sa to zmiernilo,akurat vcera vecer ma bolelo okolo pupku a na pravej strane pod rebrom a vyrazalo mi to mierne do pravej strany pod lopatkou

jankasramka uz ma nieco?

kvietok121
19. júl 2010

@katulkaaaaaa @lenadka @21 baby drzte sa idem s kamoskou malovat izbu tak sa dlhsie neozvem, pekny den vam prajem

groka
19. júl 2010

@jankasramka no gratulujem ,parada

kvietok121
19. júl 2010

@groka ahoj groka ano uz ma matea, drzkaj sa aj ty a oddychuj, dnes idem robit izbicku ja papa

carculca
19. júl 2010

@kvietok121 chodim ale do ZA, do CA by sa mi stale behat nechcelo, tam sme si to boli len pozriet teraz v sobotu a skonstatovali, ze ZA je v tomto 100 rokov za opicami 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre