♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nika.r
19. jan 2010

Pekný večer!

Jéj, ďalšie tajomstvá prezradené 🙂 myslím, odhalené pohlavia. Gratulujem!

Zuzka,veru, aj ja mám pocit, že sú viac želané dievčatká.

Ale poviem Vám, chalan, to je paráda. Síce je to živel, stále to kdesi behá, do všetkého štuchá, ale je to pre mňa úžasné obohatenie. Lepšie chápem mužov, proste som pochopila, že niektoré ich podivnosti sú proste dané geneticky 😝 Napríklad Tomáškove prvé slovo bolo brm-brm - auto. Všetko napríklad rozoberá a študuje, ako to funguje. On v jeho veku asi niektoré princípy pozná lepšie ako ja 😀 Lebo si všetko prakticky chce odskúšať. Túto priestorovú a technickú predstavivosť som u mužov nikdy nechápala. Ja som šťastná, že mám syna. Chceli by sme tri detičky a dúfame ale, že apsoň jedno znich bude aj divečatko, rada by som sa ešte zahrala aj s bábikami. 🙂

lenadka
19. jan 2010

halintoa, ja som isla do nemocnice s krvacanim v 6tt, robili sono ze babo je ok, ale krvacanie sa zhorsovalo, nic mi nedavali len kanavit injekcie, preradili ma na rizikove odd. tam som im skolabovala, tak ma previezli na jisku, na dalsi den sono-babatko uz bolo prec, tak rozhodli kvoli krvacaniu urobit kyret, naozaj sa to tym zastavilo,,,pytla som sa sestriciek ako sa to robi, povedali mi ze v tomto rannom stadiu sa len zvysky tehotnosti vysaju hadickou-ziadne skrabanie, ale to mi asi mylosrdne klamali 😅 lebo od coho by som mala zrasty?

ladywitch26
19. jan 2010

nika, no ja mam sice babu, ale tiez je to zivel, do vsetkeho stucha, vrta a nonstop nahana psa po kuchyni v choditku 😀 a po slovach havo a mama bolo brm-brm, tak tiez teraz neviem, ci z nej nebude soferka 😀 no ale zasa ked mala 4mesiace, presli sme s nou v aute 5000km, tak sa nedivim...
aj druhu by som chcela babulku a az o par rokov chlapceka. aj ked muz dufa,ze chlapcek bude teraz. ale tajne ho podozrievam, ze je to kvoli tomu, ze sa chce hrat, lebo zakazdym v hrackarstvach pozera po velkych autach a traktoroch a loptach, ze ci by sme stanke nekupili... 😀 😀

tiriel
19. jan 2010

dala som foto 3D mojho maleho

ladywitch26
19. jan 2010

ja mam iba 2D vsetky foto. 3D robia iba na troch klinikach v irsku a plati sa za to 300€. za to som kupila kocik a postielku, takze kaslem na to...radsej si pockam tych par mesiacov... 😒

zuzannas
19. jan 2010

Aj ja som štastná, ze mam chalana, uuplne najuuzasnejsie je ked ma objime a povie: Aďo ľúbi maminku 😵 to ma totalne dojíma, je fakt zlatý!

Witchka: gratulujem k dievčatku! a kde pracuje ten tvoj doktor? ja budem rodit na 99% na kramaroch, ak bude všetko v poriadku, rodila som tam aj prvý krát a bola som spokojná 🙂

zuzannas
19. jan 2010

noo možno by to povedala aj baba, ale myslim, ze chlapci su k matkam pritulnejsi.. 😵

ladywitch26
19. jan 2010

zuzka, na toto sa ja najviac tesim, ked uz ma mala konecne objime a povie, ze ma lubi 😵 teraz sa obcas na chvilu prituli, ale vacsinou len ked uz sa jej chce spat. inak je strasny nezavislak z nej, vsetko chce sama, zatial ju este mozem nosit na rukach, ale ratam s tym, ze ked sa nauci sama chodit, tak uz som jej zbytocna... 😀

lenadka
19. jan 2010

tiriel, krasne aky ma nostek gombicku a bolo vidiet aj co to je? Mne sa zda ze mu tam nieco zavadzia medzi nozkami, alebo mam bujnu fantaziu 😀

nika.r
19. jan 2010

ladywitch, nie všetky deti sú typickí chlapci alebo dievčatá. Tá Tvoja bude asi všestranná baba do koča i do voza. 😉

Inak aj môj Tomi je veľký maznáčik. Veľakrát cez deň príde a pritúli sa, chvíľku sa poobjímame a potom si ide ďalej po svojom. 🙂

tiriel
19. jan 2010

jj, je to Momo, mam 2D fotku,hodím ju

ladywitch26
19. jan 2010

nika, vsak co sa ja stazujem, ze sa nechce objimat, ked ja som bola taka ista. ani za svet sa pritulit a ked sme prisli na navstevu k starkej, tak to ma museli doslova prinutit dat jej pusu na lice 😀 ale podla horoskopu je stanka byk a aj podla cinskeho je byvol, podla numerologie 5ka, takze nezavislak, tvrdohlavec a materialista...sa to vsetko stretlo dokopy 😀

tiriel
19. jan 2010

leni,a kde tam vidiš pipika? na tej kde mu trčia rebra?

lucy1990
19. jan 2010

Ahojte, boli sme v restike na palacinkach 😀 zuzka, aj ja budem rodit bud na kramaroch, alebo u Kocha-toho by mali v marci otvorit, tak este neviem 🙂

lucy1990
19. jan 2010

Inak ked by som mala chlapca maznacika, bola by som veeeelmi rada 🙂 ja som strasny mazel a moj muz je zasa opak 🙄 ale aj tak je chutny 😵

zuzana76
19. jan 2010

aj ja mam chlapca maznacika, velmi rad sa tuli, objima ma, bozkava a hovori mi,ze ma lubi, je to nadherne

nika.r
19. jan 2010

ladywitch, tak ten môj len pusy rozdáva. nemá problém posielať pusinky predavačkám v obchode ani tetám na úrade. Na líce dáva pusinky celej rodine a mňa občas ide zjesť, ako ma spusinkuje. 😵

zuzana76
19. jan 2010

aj dnes rano sa ku mne tak pritulil a silno ma vystiskal, ked sme sa zobudili

tiriel
19. jan 2010

dobru nc baby,idem sa vyvaliť,ked spacifikujem najmladšieho cickoša

lucy1990
19. jan 2010

Tak to musi byt strasne super! 🙂

nika.r
19. jan 2010

zuzka, aj ja toto milujem. Najlepšie je, keď ma ráno s takým veľkým CMUUUUUUK zobudí. 🙂

idem aj ja pomaly do postele. Majte sa krásne.

ladywitch26
19. jan 2010

nika, no to su celi chlapi...zavcasu zacinaju, moj muz ked sme spolu zacali chodit by ma hadam aj zozral a pusinkoval by sa vsade 😀

zuzana76
19. jan 2010

dobru noc

no a moj na mna este niekedy tak pekne zmurkne, uz vidim ako bude balit baby 😀

tea333
19. jan 2010

jee gratulujem k dievcatkam :D

ja som mrtva, unavena, zajtra vas precitam

biba12
19. jan 2010

Gratulujem k dievcatkam🙂
Ja si asi pockam na ten UZV. Aj tak 4 D musim platit a nechce sa mi 2 krat. Ale 1.2. sa dozviem/snad/ ci ma caka 1 alebo 2 babatka. Tak dufam, ze je tam len jedno.
Ja mam prveho syna, je to mlay vymyselnik. Ale dnes mi povedal, ze som sikulka a ze ma lubo asi 15 krat. To je asi to najlepsie a najkrajsie , co mozete od deti pocut. HLavne, ked ma drzi , ked zaspava, dostanem asi 100 pusiniek, 10 vyznani lasky....

simuska153
19. jan 2010

Ahojte 🙂,

aj ja sa pripajam ku gratulacii - tak sa nam to pomaly rozrasta o dievcence 😵 .
Ja tiez pockam, ked sa ukaze, tak sa ukaze - v podstate je nam uplne jedno, co to bude, len nech je zdravucke. A mozem tiez potvrdit, ze Adamko je tiez strasny tulko a maznacik 🙂 - ked to porovnam s dievcatkami v rovnakom veku, tak ani jedno sa takto neprituli 🙂 ... a fakt je uzasne, ked uplne spontanne ma chyti okolo krku a da mi takuuuu pusu ako dvere autobusu 😀 . A ked ide spinkat, tak aj 5x si klakne, objime ma okolo krku, chvilku sa postiskame, da mi pusinky a spokojne si opat lahne. 😵 😵 😵

simuska153
19. jan 2010

Lenka, bola si na infektologii u Dr. Malinjaka? Pri Adamkovi som tam tiez chodila, pretoze mi zistili takisto toxo - vraj prekonanu v detstve. Tiez ma vtedy zaujimalo, ako je mozne, ze pri prvom tehotenstve sa to nezistilo... vraj sa zmenili metody 😠.
Ale Dr. je fajn, v tehotenstve som tam bola asi 3x len na beznu prehliadku, po porode brali malemu krv na zistenie protilatok. No a potom som tam bola s malym asi 2-3x, ale tiez len na kontrole, krv mu zobrala detska Dr. a s vysledkami sme isli na infekcne. Do pol roka sa mu protilatky odburali, takze uz potom bolo vsetko OK. No a Dr. mi hned vravel, ze nie je problem dalsie tehotenstvo ani porod 🙂

lucy1990
19. jan 2010

Aj ja idem uz hajat...ale ked si tak citam, ake je to krasne mat chlapceka, tak aj ja po nom tuzim 🙂 pre mna je mazlenie a objatie velmi dolezite...tak krasne sny 😵

anxuska
19. jan 2010

ahoj, tak ja skôr prísť nestíham 🙂 gratulácia k babenám 🙂
my sme dnes boli na očkovaní, no príšerné 😝 fedor vrieskal, odkedy sme vošli k doktorke a do vtedy kým sme neodišli. tak vážil 10600, zdá sa mi, že málo priberá a to vôbec nie je chudý
Fedorko je tiež velký maznáčik, vkuse ma pusinkuje 🙂

jankaat.
19. jan 2010

ahojte.. takto neskoro som tu aj ja.. mne dneska otrasne..toci sa mi hlava, boli ma podbrusko.. uplne zvlastne mi je..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre