♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ladywitch26
26. jan 2010

hali, ja termin uz vobec neriesim, mne prvy pri stanke doktorka podla MS vypocitala na 4.maj, potom v nemocnici mi podla sona 8.maj a mala sa aj tak narodila az 16teho 😀

zuzannas
26. jan 2010

Mata, rada by som Ti dala dake povzbudive slova, ale myslim, ze uz Ti v 9 mes.bude vadit vsetko, nie len guma na gatiach... 😀 mne pri prvom tehu nebolo absolutne nic, ani som nevedela, ze som tehotna, ale ten posledny mesiac bol fakt hruuza, nevedela som sa dockat porodu, aj ked som sa ho strasne bala..

halintoa: gratulujem!! 😵

ladywitch26
26. jan 2010

mata, jedina dobra rada, chod na matersku co najneskor, ak pracujes. ak nie,tak si najdi cosi, zacni strikovat trebars. lebo fakt zosedivies.ja som sla na matersku dva tyzdne pred terminom, ale stanka sa narodila neskor, tak som bola nervnaaa. nikde som nemohla ist, lebo na zachod kazdu chvilu, s tym bruchom som sa uz ledva gulala, tak som aspon sedela za pc. ale aj to ta po chvili omrzi. a stanka straaasne kopala do rebra. ja som sa uz potom ani nebala porodu, ja som bola stastna, ze uz konecne bude vonku. 😀

mata299
26. jan 2010

lady...ja som doma už teraz, som na rizikovom....rada by som niečo robila, normálne fakt rozmýšľam nad štrikovaním 😉

ladywitch26
26. jan 2010

mata, ja som zacala hackovat 😀 a teraz budem mat aspon o zabavu postarane pri stanke.
inak to nebudes na rizikovom az do konca, ci hej?

mata299
26. jan 2010

lady...až do konca, hneď ma hodili na rizikové...som po mozgovej príhode dva roky dozadu 😖

ladywitch26
26. jan 2010

jaaaj, no tak to zacni nielen strikovat, ale aj vysivat 😀 alebo si za ten cas uz aj zvyknes. 😀

mata299
26. jan 2010

hm...kedysi som čítala strašne veľa, teraz ma to nejak nebaví...radšej by som robila niečo manuálne...a ani vyšívanienie nie je zlý nápad...ja som hrozne hyperaktívna, keď mi praskla tá aneuryzma pred dvoma rokmi a mávala som zubatej, tak som sa skľudnila, ale aj tak, keď nemám činnosť, tak mám depky.... 😉

press
26. jan 2010

tea, aj mňa dnes ráno pri kýchnutí tak pichlo v boku, že som až skričala. Po cca 5 min. to prešlo, ale keď si idem kýchnuť, tak už s obavami 😀

denisocka
27. jan 2010

dobre ranko ,
maťka,ja som doma od apríla 2007 ,kedy ma dali na Rizikove. ale nejak som nesivela ako ty, spala som a sedela pri nete 😀 , objednávala a mínala prachy cez MMB 😝 a nakoniec aj hačkovala 😀 . neviem ti poradiť,alebo skus piecť

press
27. jan 2010

dobré ránko,
dnes mi je zatiaľ nanič, pokúšam sa zjesť rožok a uvidíme 😉

denisocka
27. jan 2010

ja už mám za sebou kavu a pred sebpu kopa radiu a bordel po malom 😀

denisocka
27. jan 2010

* riadu - oprava

bihan
27. jan 2010

My máme o 3 hodiny viac, takže už som stihla hodinu angličtiny a pripravujem obed 😀

lenadka
27. jan 2010

dobre ranko, mal v solke mm brnka na gytaru a ja sa snazim vcerajsie vecerne prejedenie zakamuflovat tym, ze papam celozrnne cerealie nestlé a jogurt 😀

lenadka
27. jan 2010

deni, naco sa opravujes? ja som precitala riad 😀

lenadka
27. jan 2010

dnes mame sud, teda ja sa tam nejdem stresovat, ale mm je uz pomalicky zeleny 😅 🙄

biba12
27. jan 2010

Denisocka, to chce umyvacku🙂 A bordel po malom mam furt. Niekedy mam pocit, ze ked upracem posledne, tak o nto prve stihol uz zase rozhadzat.
A Matka, co sa bojis, tehotenstvo zvladnes. Ked pretrpis nevolnosti, bude to v pohode. Uzivaj si ked kym ste este sami, chodievajte spolu von, lebo potom sa nikam nedostanes🙂 Aspon polroka kym nebude papat aj nieco ine okrem materskeho... Aj to len pozvolna a pomalicky.
Posledny mesiac si budes priat nech to dieta vylezie okamzite a hned a kedykolvek, hlavne co najrychlejsie. Zvladnes to.
Tak idem skladat s malym kocky, taha ma do izby. Pekny den dievcata, neviem, ci sa sem dostanem.

zuzannas
27. jan 2010

Dobre ranko babulky,
ja prave idem pit moju kavicku, dnes sme vstavali uz o 7:30 😖 (zvycajne vstavame okolo 8:30) maly bol zda sa hladny, vcera poobede a vecer bol u svokry a asi mu nestacila iba polievka na veceru.. 😝

zuzannas
27. jan 2010

Lenadka, a koli comu mate sud, ak to nie je indiskretna otazka? 🤐

bihan
27. jan 2010

Maťa.. možno do toho posledného mesiaca ani nevydržíte 😅 ja som si od takého 33tt pomaly hovorila, že už by bambulka mohla konenečne vyliezť, že už to začína byť náročné, ale potom, ako začali niektoré kočky u nás v termíne rodiť predčasne, tak som si nadávala, aká som sprostá, že chcem, aby vyliezla skôr.. nakoniec vyliezla dva dni po termíne a bolo to nádherné, dopečené, bezproblémové miminko 😵

Prvý mesiac po pôrode bol náročný, ale potom sme začali robiť výlety, menej sedieť na zadku doma a hneď bol život krajší 🙂

denisocka
27. jan 2010

ja som si minule pozrela fotky z posledneho mesiaca a prišlo mi "zle" ako to som vizerala fakt jak pred poražku,obrovske brucho,pamatam ako mi maly večene kopal pod rebro , už som sa nevedela dočkať. skakala som na fitlopte aby som už rozbehla porod,po 5dnoch ako mi pri vyšetreni vyšla troška hlienovej zatky som to na lopte aj rozbehla, tak som sa tešila 😀

evitkamalicka
27. jan 2010

dobre ranko, ja som len teraz vstala, maly este spi, rano mu dal papat muz a mna nechal pospat

lenadka
27. jan 2010

zuzi to vies sedlaci z dediny, grunty, role, šopy, stodoly 😀 mame stodolu co ciastocne stoji na susedovom pozemku, problem je v tom, ze my sme ju tam nepostavili stoji tam cca od roku 1939 😅 kupili sme ju s domom a sused trva na tom ze ju mame zrutit /samozrejme bez financnej kompenzacie/, lebo stoji ciastocne aj na jeho pozemku, mm nechce, ma tam traktor, gaz do hory, furiky, miesacku, drevo a take kraviny a chce ju opravit a dat si tam auto veterana

bihan
27. jan 2010

Deni, ja tiež keď pozerám fotky, tak neverím, že sa to brucho dokáže natiahnúť do takých extrémnych rozmerov :D

denisocka
27. jan 2010

bihan,tak 😀 , ale vtedy som to aspon zamaskovala,bola zima,von som velmi nechodila , a ked tak vetrovka,ale v lete,to bude maraz 😀

bihan
27. jan 2010

ale nebude.. tehotenské brušká sú predsa také "chutné" 😝 Ale pamätám si, ako som funela pri zaväzovaní šnúrok...človek tak rýchlo zabúda 😀

lenadka
27. jan 2010

hm ja ani nemam fotku s az takym bruchom 😀

lenadka
27. jan 2010

bihan, ta satka je pekna, rano som na nu kukala v inzeratoch 😀

hiva
27. jan 2010

ahojte baby...na zaciatku temy som sa k Vam pridala....ale bohuzial, opustam Vas....v 10 tt som mala missed abort a uz som aj po kyretazi....neviem presne, ktora z Vas robi tu tabulku, ale prosim o moje vymazanie z nej 😔

vsetkym Vam zelam vela zdravicka a krasne augustove babatka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre