♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lulusha
29. jan 2010

ja by som mala letiet v marci na sluzobku, ale kedze som stale vypisana, zrejme to odpadne...lekarka mi to neodporuca... 😒

spapulka
29. jan 2010

bihan, no niektori mozno ano, ale viaceri to robia podla standardov a tie su rovnake aj v nemecku, to som chcela naznacit, ze tu na SK sa nerobi inac, ale tak ako v CR a Nemecku a co ja viem este kde v tramtarii 🙂 ale to, ze to tam kde si ty robia este preciznejsie, tak len dobre pre teba a babo, no to neznamena, ze my sa tu vsetky mame obavat 😉
ten let teda nezavidim, ja som v poslednej dobe strasne ustrachana 😕

marija
29. jan 2010

bihan a co bolo s jankou? ked nestiham docitat vsetko co sa popise potom nemam prehlad :(

marija
29. jan 2010

inak ja mam problem s lietanim. Vela krat so uz letela a za kazdym sa bojim viac... v tehu by som asi letela len ak by som nevyhnutne musela ako napr. dostat sa z ostrova 😀

bihan
29. jan 2010

Ja to lietanie s pupkom z ostrova a na ostrov mám asi v osude.. sem som letela v šiestom mesiaci, odletím zase v ôsmom 😅 Takto som to síce neplánovala, ale tak mimi rozhodlo za nás
Spapulka, možno to bude iba mnou, lebo Rh inkompatibility som sa až tak nebála v prvom tehu ale teraz ako vkuse špiním, to vidím trošku inak 😖 Naposledy boli našťastie negatívne, tak dúfam, že to tak aj ostane.

Marija, Janka mala hematóm, menšie mimi ako by malo byť a lekár jej odporúčal ukončiť tehotenstvo.. a odvtedy sa tu, myslím, neukázala. 😒

Inak s tým lietaním už mám tiež odlietané svoje a doteraz sa nikdy nič nestalo, tak si hovorím, že štatisticky sa každým letom zvyšuje šanca, že sa niečo pototo.. aj keď som minule pozerala štatistiky a šanca, že do vás vrazí blesk je 2x vyššia ako ocitnúť sa na palube padajúceho lietadla.. to celkom ujde, nie? 😀

marija
29. jan 2010

ejha... dufam, ze su v poriadku 😔

lenadka
29. jan 2010

bihan, bodaj by 😀 😀 😀 ale nieco som pocula ze tehulky po 36 tt nechcu pustit do lietadla? je to pravda? 😕

lenadka
29. jan 2010

napisem janke na FB vidavam ju tam 😉

bihan
29. jan 2010

Lenadka, to záleží na spoločnosti.. odtiaľto lietajú 3 a 2 prepravujú do konca 7m bez papiera, do konca 8m (tu sa to počíta od oplodnenia, nie od poslednej MS) s papierom od lekára, že nie je riziko predčas. pôrodu.
No a Air france do konca 8. mes. bez papiera a v 9. m s papierom...a potom neodporúčajú letieť týždeň po pôrode.. to je všetko...
Napr. Air Berlin bez papiera do konca 36tt, Sky Europe mali bez papiera len do 28tt, ak sa nemýlim a do konca 32 s papierom.

lenadka
29. jan 2010

mas to zmaknute, ja som zatial letela lietadlom len 2x, zo skusky ani nepocitam 😀

bihan
29. jan 2010

Lenadka.. no, musím 😀

lenadka
29. jan 2010

janke som poslala spravicku, snad sa ozve 😉

jaz
29. jan 2010

marija, aha, ani ja by som nesla 😉, musim sa pri najblizsej poradni pozriet, ake riziko som mala ja pri malej

denisocka
29. jan 2010

Ahojte,dnes sa nam babatko krasne predvadzalo,pocitali sme aj palceky na ruckach.mame 64mm a som 12+5tt.konecne mam knizku a Tp- 8.8.

ladywitch26
29. jan 2010

k tomu lietaniu, podla mna to letecke spolocnosti zamietaju len kvoli tomu, ze nechcu, aby im tam kedykolvek rodili mamicky vo vzduchu. lebo viem si predstavit, ze napr. nejake mamicky by to zneuzivali uz len kvoli tomu, aby malo ich dieta ine obcianstvo. napr. matka zo sudanu si kupi v posledny tyzden letenku a porodi niekde nad nemeckom. to by sa hned zacala pestovat takato turistika. 😀

ladywitch26
29. jan 2010

denis, no krasny datum mas 😉 uz len nahovorit babo, aby sa v ten den aj narodilo 😀

bihan
29. jan 2010

LadyW, lenže lietadlo je takej národnosti štátu, v ktorom je regisrované 😀 čiže ak sa narodí sudánskej matke na palube sudánskej spoločnosti dieťa (kdekoľvek na svete), tak bude mať sudánsku národnosť. 😉
Skôr sa boja toho, že by museli celé lietadlo otočiť alebo pristáť núdzovo.. prípadne toho, že by malo mimi celoživotne lety tej spoločnosti zadarmo 😀

ladywitch26
29. jan 2010

bihan, tak v tom pripade si staci len vybrat tu spravnu letecku spolocnost :D z irska napr. nesadnut do slovenskeho danube wings, ale napr. british airways 😀

bihan
29. jan 2010

to aj nejaké danube wings sú? 😀

ladywitch26
29. jan 2010

baby, idem vas zasa otravovat aj dnes s hlasmi. 😀

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=5e...

dakujeeeeem

mimi21
29. jan 2010

ale lady, kde som ta to nasla 😀 😀 😀 inak hlasujem aj ja 😉

ladywitch26
29. jan 2010

bihan, dokonca lietaju z popradu do dublinu 😀

ladywitch26
29. jan 2010

mimi, a co sa chces pridat aj ty sem? 😀 ale to si mala este pred vianocami rozmyslat 😀

jankaat.
29. jan 2010

ahojte..ja viem dlho som sa neozvala..
doma u nas vsetko v poriadku .mamka sa s tym pomalicky ale isto zmierila i ked vidim ze nas vztah nie je stopercentne este dokonaly ale aspon sa uz spolu dokazeme normalne porozpravat zasmiat🙂
inac v celku nemam nic nove 🙂

ladywitch26
29. jan 2010

janka ahoj, a doktor co povedal? bola si aj u ineho konzultovat? ci zatial len vyckavacia taktika?

jankaat.
29. jan 2010

bola som aj za inym lekarom a podla neho to nie je az take strasne ako ma strasil moj doktor.. vraj to chce cas🙂.. nabuduc tyzden mam dalsiu kontrolu tak uvidim co bude.. ale malo by byt setko ok..

ladywitch26
29. jan 2010

jooj, tak budem drzat palciaky, nech to je vsetko ok. budeme mat malych tigrikov podla cinskeho horoskopu, tak ti sa len tak nedaju 😀

denisocka
29. jan 2010

janka,super !!!!

ináč, pýtala som sa či máme tu nosovu kostičku,tak vraj sa to v našej nemocke nemera tak skoro, vraj maju slaby stroj,nieje to vidieť . pozerala ale nevidela, akurat že chrbtica OK, bránica vyvinuta , že oddeluje brucho od hrudníka ...

denisocka
29. jan 2010

kde ste???

na mykozu mi nič nedala,že vydržať ešte zo 2 týždne, že kým sa to da zniesť a nesvrbí tak nechce do mna nič davať

tea333
29. jan 2010

Ahoj baby,

akurat sme sa vratili z TN, sobas mame vybaveny, takze uz len kupit topanocky a dat vycistit saty 🙂

halintoa ty si mi vcera odpisala na tu pilu a az teraz som si vsimla 🙂 Planujeme v Pile pozerat nejaky pozemok, ale stale tam predavaju 2 domy a 3 pozemky tie iste, z toho 2 velke a drahe a 1 bez pristupu 😖
Takze ked vies o peknych pozemkoch, kludne pis do IP 😀 🙂 😉

denisocka vidim ze lekar dobre dopadol 😉
idem precitat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre