♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
28. feb 2010

No kazdému vyhovuje nieco iné, dolezité je udrzat hladinu cukru v krvi aby nevolnosti ustupili, mne pomaha aj harmancekovy caj, ale jednoducho treba jest pravidelne aj kazdé dve hodiny malé davky, chlieb, cestvoviny, zemiaky, proste uhlohydraty aj ked nemate hlad, lebo tie dlhsie udrzia hladinu cukru v krvi ako ovocie, ovocie pomoze rychlo ale dlho nevydrzi a zase je vam zle, teda okrem bananov, tie drzia cukor dlhsie.

mywiel
28. feb 2010

Ked mi bolo fakt na nic doki mi povedal ze mozem popijavat trosku coca coly a pomahalo mi aj cucat kondenzované sladké mlieko pocas dna... 😝 😀

ladywitch26
28. feb 2010

mywiel, ale mne je prave naopak po sladkom este horsie...dlabem do seba cestoviny a zemiaky, ale pokial na tom nie je nejaka slana alebo riadne pikantna omacka, tak to niekedy ani nedojem a uz bezim.... 😝

maculienka123
28. feb 2010

ahojte,uz dva dni ma trapia silne bolesti hlavy v kuse a neustupuje,len rano na chvilku som mla pokoj a zas,ale je to strasne,ked si mozem dat len paralen a ten vobec nezabera,uz som zufala,lebo nemozem normalne fungovat,tie bolesti su ukrutne a neprechazdaju.mate nejaky osvedceny recept?prosim ☹

biba12
28. feb 2010

NO ja si vzdy dam kavu a zaberie to. Mna to tiez vzdy drvi dva dni. Skusi ist na hodinku von, prejst sa, nadychat cerstveho vzduchu.

biba12
28. feb 2010

A neviem sko si na tom so sladkym, teda s cokoladou. Mne to totiz vacsinou vyvola cokolada. Tak sa jej snazim vyhybat.

lucy1990
28. feb 2010

No vidim ze hotovy lazaret dneska 😅 ja som stale chora, rano som nemala hlas, takze sa liecim zazvorom. A znova mi zacalo tvrdnut brucho 😖 a to jem 2x denne to magnezko...na bolest hlavy moze zabrat kava, studeny obklad, vela pit a oddychovat...drzim palce nech ti to prejde 😉

lucy1990
28. feb 2010

Biba, myslis bolest hlavy ti vyvola cokolada? 😕

biba12
28. feb 2010

Hej, som si to overila niekolkokrat. Zavisi od toho kolko som toho pojedla a aka som pazrava. Pred tehu to tak nebolo, len teraz. TAk ju nejem. Radsej si dam lizatko, alebo nejaky cukrik, ked na man pride kriza. Lebo ta bolest je fakt hroza, boli ma cela zadna cast hlavy, celo a vyraza to pri koreni nosa. A to musim este fungovat pri malom, takze oddych nehrozi. To radsej nebudem jest cokoladu.

lenadka
28. feb 2010

Caute, pisali ste ako pašujete do deti ovocie, tak moja tiez najradsej pokrajane na mesiaciky, ale v lete chodi a obera si sama zemolez, maliny, jahodky a ceresne a melon tiez zje, ale napr. broskynu, marhulu ani za svet 😅 mrkvicku ma najrasdej cerstvo vytiahnutu zo zeme, len umytu, to je ako zajko, ale napr. hrasok a chery paradajky ktore sadim len pre nu nechce, pritom ine deti to miluju, rajcinu nezje ani nakrajanu, ale za rajcinovou polievkou sa ide zabit 😕 , preto som nase rajciny odstavila, stavu zavarila a robim polievky z nej, ziadne pretlaky a umeliny...
mm zase nezje jogurt, ale ked im po veceroch robim ovocne salaty zvyknem tam jeden zamiesat 😀

inak mam kolko krat pocit, ze nemam jedno ale dve deti a s tym odrastenym je to kolkokrat tazsie ako s tym 5 rocnym 🙄 😅 🙄 aj dnes volam ich k obedu a obaja zaveseny na pocitaci hrali hry, mala prisla zacala jest polievku ale mm tam sedel dalej, behala potom za nim az som musela narobit krik, polievku zjedol a zas utekal hrat hru...mala zacala jest druhe a co lyzicka to beh za nim, normalne som to vzdala /sadla k telke s kavickou/ a nechala ju tak, tak zjedla obed za behu a mm som o 14.30 ako male decko musela vyhnat dojest obed 😝
u nas si vychovnu viac zasluzi to velke decko ako male 😀

lenadka
28. feb 2010

baby citam ze fakt lazaret tu mame, ja som dnes rano dobrala ATB a stale mam pocit ze citim tie mandle 😝 nadcha rovnaka ako aj bola...taketo cosi som mala pred rokom, chodila som k dr. ze mam nieco s hrdlom, vytery 2x po sebe negativne, tak som len pokrcila plecami, ze som asi blazon, na to o 2tt taka angina s teplotami vysokymi ze ma islo vyvalit, ked som prisla k dr. tak na man pozera, ze prisli vysledky sterov ok...a ja ze nech sa mi pozrie do hrdla-tak neverila vlastnym ociam...dufam ze sa toto nezopakuje 🙄

ze by som si chleba s cesnakom dala na veceru???? alebo cesnak s chlebom? 😀

ladywitch26
28. feb 2010

macu, aj mna posledne dva dni priserne bolela hlava. mne pomaha, ked vela pijem a skus ten studeny obklad ale nie na hlavu, ale dozadu na krk.

lenadka
28. feb 2010

jankaat, je zas tehulka ...tichy bonz.... 🤐

lucy1990
28. feb 2010

Lenadka, uz som to pisala davnejsie, ze jankaat ma sladke tajomstvo 🙂

jankaat.
28. feb 2010

špionky 😎 🙂

lenadka
28. feb 2010

jani 😀 😀 😀 dve veci neutajis dlho, dlhy a tehotenstvo 😀

jankaat.
28. feb 2010

lenadka😀 ale som myslela ze aspon paru dni to utajim ale ako vidim tak nie😅😀

lucy1990
28. feb 2010

😀 😀 😀

ladywitch26
28. feb 2010

lenadka, obcas sa aj to tehu da utajit dlho. nasi este nevedia 😀 😀 planujem oznamit, az ked pojdeme v maji na dovolenku. sice skypujeme kazdy den, ale sedim v kresle, kde mi brucho nevidia a vacsinou kameru aj tak natocim na malu. a ked potrebujem prejst, tak si niecim brucho zakryvam. zatial mi to vychadza 😀 😀

ikulka
28. feb 2010

ahojky kočendy včera osm písala riadne dlhýýýýýýýýýýý príspevok a mi ho neodoslalo 😠 som zurila
no veru akosi choroby a problémy na nás lezu prajem všetkýms kore zotavenie
jeej jani grautulujem to sa rýchlo podarilo 🙂
no mna teraz strááášne brucho bolí ako pri kramoch tak čakám kedy to prejde

halintoa
28. feb 2010

ahoj kočky 🙂 ,
jani: gratulujem, tak som čakala, či Ti to doktor potvrdí 😵 . O mimi sa neboj, ja som mala medzi potratom a ďalším tehu pauzu iba jeden cyklus, tiež som bola od začiatku rizikovka a teraz sme v 2 trimestri, tak verím, že všetko bude v poriadku 😵 .

Baby, aj Vy máte citlivé bruško keď dlhšie upratujete, alebo robíte na záhrade? 😒

ikulka
28. feb 2010

halintoa ja nemám lebo nič nerobím 😀 u nás je v záhrade ešte sneh....

denisocka
28. feb 2010

Jejda Janka,ja sa tak tesim!gratulujem

denisocka
28. feb 2010

A kam patris?do oktobra teraz? Joj,tvoju mamu rozpuci,tak nech.super,strasne ti fandim

rosienka
autor
28. feb 2010

to fakt jani? 🙂 ...ale tentokrat ste to chceli?

tak dobru noc lazaretacky 😉

evitkamalicka
1. mar 2010

dobre ranko

Jani parada

bihan
1. mar 2010

Čafte 🙂 Dnes som si bola po výsledky z labáku - protilátky negatívne, cukor a bielkoviny v norme, o týždeň idem na kontrolu, tak už budú aj AFP testy a o dva týždne aj niečo konečne veľký UZV 😵
Som tehotná a cítim sa skvele, čo viac si človek môže priať? 😀

evitkamalicka
1. mar 2010

bihan super....ja idem vo stvrtok do poradne tak sa dozviem vysledky

bihan
1. mar 2010

Ja si z nich fakt hlavu nerobím, pri minulom tehu som ani nevedela, ako vyšli 😅 Lekár mi len povedal, že keby niečo, tak mi zavolá... nezavolala a na ďalšej kontrole som sa nepýtala 🙂 Ale doktorku som nevidela už 1,5m, lebo mala dovolenku, tak tento týždeň má zase nátresk.

Tak mi na padá, na tú sladkú žbrndu sa už asi chodí teraz systematicky, že? Celkom rada by som sa tomu testu vyhla 😝

evitkamalicka
1. mar 2010

na tu zbrndu sa chodi tusim v 24-28tt aspon ja som pri malom tak bola, zial u nas to musia absolvovat vsetky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre