♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
1. mar 2010

a ešte som našla toto.. http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=jindy.php

vložte si dátumy narodenia a počatia a keď vám vyhodí graf, tá farba, ktorá je na grafe vyššie voči kolmici počatia, je pravdepodobnejšia pre pohlavie.. mne v oboch vychádza pipík.. kua.. ak to bude pipka, tak ma to fakt prekvapí 😅

michaela80
1. mar 2010

lulu pri prvom je to tak jedno co to je ...len nech je zdravucke....

bihan
1. mar 2010

tak nie.. vraj je dôležitejšia kolmica pravdepodob. narodenia dieťaťa.

zuzana76
1. mar 2010

ahojte

wow, bihan, mne to na patrika sedi, vtedy mi vychadzal chlapcek a teraz mi vychadza dievcatko, no som zvedava 😀

zuzana76
1. mar 2010

aj podla kolmice narodenia dietata mi to teda sedi 🙂

ladywitch26
1. mar 2010

jej chcem este jednu pipku...... 😀 aj ked stanka bola do 22tt pipik. stale som zrala len maso, slane a stiplave, tak automaticky, ze to ma chute ako chlap. aj sme nejake modre veci uz pokupili a naraz v 22tt sono a ze susulka. tak nam s muzom padli sanky. a hned zo sona do obchodaku nakupovat ruzove oblecko 😀 ale muz sa skoro odtrhol z retaze, musela som ho krotit, on by jej kadejake satocky pokupoval, co by v zivote nevynosila. a splnilo sa mi zelanie, ja som velmi chcela, aby bola po nom, no a kazdy,kto na nu pozrel, tak hned, ze to je ockova kopia. este aj zlozvyky ma vsetky po nom teraz 😀 😀

michaela80
1. mar 2010

tak toto nesedi zase mne... ☹

zuzana76
1. mar 2010

inak, ale ta moja krivka, ked je vyssie, tak to bolo len asi nieco vyse roka a muzova je od roku 2004- 2008 vyssie

bihan
1. mar 2010

Babské pletky 😀

zuzana76
1. mar 2010

a moj syn ani nie je dcera a ma vsetko po otcovi, este aj tak zboku pozera na Tv, ked davaju nieco zaujimave, bude zrejme lavak, lebo len do tej ruky vsetko berie, este sa na neho aj podoba

zuzana76
1. mar 2010

ja som si pospala 2 hodiny

michaela80
1. mar 2010

zuzi moj maly je tiez muzova kopia...uplne vo vsetkom a to uz od narodenia...to sa sestricky pri inkubatore smiali ze otecko je isty no mamka nevyzera ze by vobec rodila...

ikulka
1. mar 2010

no tak podla tej prvej tabulky by to mal byť teraz chlapec...a u sašky to sadlo tam vychádzalo že dievča tak som zvedavá čo to bude teraz......

denisocka
1. mar 2010

ako vyššie ???nechapandos???? mne vijde že dolna je modra a horna je červena a cez to ide ta kolmica

zica1
1. mar 2010

No ja som mala byt podla tabulky chlapec a moj brat sa vydaril na chlapca 🙂 tomu to sedi :D

bihan
1. mar 2010

Deni a horná a dolná nie sú vyššie a nižšie? 😝 Tebe to nedesí 😉

Inak u nás je to celkom sranda s tou podobnosťou, lebo keď sa malá narodila, tak bola ako moja kopia a ako rástla, tak teraz je celý MM.. navyše ja mám tmavé vlasy, pleť, oči a Sára je blonďatá (ako jej otec ako dieťa) a modrooká 😵

denisocka
1. mar 2010

pozri bihan do mojho albumu a prosim,podaj hlasenie

ikulka
1. mar 2010

no tu druhu tabulku nemožem skusiť lebo neviem dátum počatia tak toa si nezistím ale tá prvá sedí

denisocka
1. mar 2010

bihan a ty čo chceš,pipika???

zuzana76
1. mar 2010

bihan chce dievcatko

denis, podla toho co pisala bihan ak je to pdola tej kolmice narodenia dietata, tak ti vychadza pipik

denisocka
1. mar 2010

ale šak pri splodeni je vyššie červena

zuzana76
1. mar 2010

ja si to zase neviem ulozit do albumu, lebo je to v nejakom inom formate

bihan
1. mar 2010

Deni, čo nevieš čítať? 😀 tiež ti vychádza pipík.. dôležitá je tá kolmica pravdepodobného pôrodu a pri tej kolmici je horná čiara modrá.. čiže chlapec 🙂

Ja by som si viac priala dievčatko, ale MM aj keď tvrdí, že mu je to jedno, by si viac prial chlapca.. tak mu asi bude vyhovené.. už sa s tým začínam zmierovať 😅

zuzana76
1. mar 2010

hej, ale ona potom pisala, ze dolezita je ta pri narodeni, ja som tiez vedela,ze je dolezita ta pri splodeni

elinka27
1. mar 2010

tak mne podla toho vychadza dievca a aj podla cinskeho kalendara,ale ja mam stale take vnutorne tusenie ze to bude chlapec 😀 tak neviem pri malom som pozerala len cinsky kalendar a vyslo mi to presne,tak to som teda zvedava fakt

zuzana76
1. mar 2010

bihan, ale ved jedno dievcatko mas, mne by stacilo aj jedno, dala by som sa aj na 3. dieta, len s mojim vekom uz asi nie

zuzana76
1. mar 2010

aj ja mam vnutorne tusenie,ze bude pipicek 😀

bihan
1. mar 2010

Mne ten chlapec vychádza aj podľa času, kedy sme mimi splodili, preto hovorím, že by ma dievčatko prekvapilo.. no nič.. budem rozpredávať tie najkrajšie kúsky výbavy, čo som si odkladala.. kto máte záujem 😀

elinka27
1. mar 2010

bihan ak to bude baba tak sa ozvem,lebo mne tak vychadza ja mam zasa doma kopec chlapcenskych tak sa dohodneme 😀

ladywitch26
1. mar 2010

je chcem dievcatko hlavne kvoli stanke, asi by jej teraz bola sestricka blizsia. a chlapcek moze byt o par rokov. muz moze pockat, nie? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre