♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
2. mar 2010

silwi ahoj 🙂

silwietta
2. mar 2010

evit, dnes sa nam zacal novy tyzden 😉

bihan
2. mar 2010

Čafte 🙂

Ja sa už tááák teším, že mám od pondelka 2t prázdniny..akosi som stále v nejakom kole, dnes mi nemôže opatrovateľka zobrať malú, tak ide so mnou do školy, zajtra na angličtinu, v MC som dnes stretla jednu pani, ktorá má rodinu v Londýne, tak sme si trošku pokecali, len mi to prišlo hrozne zvláštne zrazu prepínať medzi tromi jazykmi 😀

Tiež pozerám, že jeseň bola veľmi plodná a v auguste budú prepchaté pôrodnice 😀 Inak mi to začína pekne liezť na nervy, že mi tu každý hovorí, že som hrozne mladá a už čakám druhé dieťa... a to mám 28.. oni sú fakt na hlavu, tu skoro každá ženská rodí po 30-ke prvé.

evitkamalicka
2. mar 2010

ano tesim, za chvilu budem v polovicke a ty ma potom pekne dobehnes.....kedy mas dalsiu poradnu? ja idem vo stvrtok tak sa dozviem aj vysledky AFP

silwietta
2. mar 2010

evit buduci tyzden idem na krv na AFP test a na dalsi tyzden na poradnu, kde mi povedia vysledky plus mam nadej ze na sone sa ukaze co to bude 😵

evitkamalicka
2. mar 2010

tak drzim palce, aby testy dopadli dobre

silwietta
2. mar 2010

bihan kasli na nich, ved kazdemu vyhovuje nieco ine... ale tiez nemam rada ked mi ludia ktorych ani nepoznam mudruju do vsetkeho...

evitkamalicka
2. mar 2010

bihan ja budem mat 28 v auguste, nic si z toho nerob

silwietta
2. mar 2010

dakujem evit

bihan
2. mar 2010

ono to nie je v zlom alebo s výsmechom, len keď to počujem tretíkrát za jeden deň, tak by som už vraždila 😝

pipi1211
2. mar 2010

pekne ranko zelam 🙂
bihan a co by potom povedali mne, hehe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inak dr mi vravela ze od januara co zistuje mamickam pohlavie tak ze len raz to bolo dievca inak sami chalani 😵 😵 😵 😵

michaela80
2. mar 2010

bihan do mna zase vrtaju ze co sme tak dlho otalali s druhym babetkom ze bude velmi velky rozdiel.....

ladywitch26
2. mar 2010

bihan, ja mam tiez 28, stanku som mala v 27ke a tiez vsetci, ze aka som mlada. akurat jednu kolegynu co mam, ta uz ma 20rocnych synov, ta mi povedala,ze ona mala prveho v 25ke a druheho mala do roka po prvom, a ze sa nestazuje, ze je to super. ale ked si vezmes, tak oni maju taky zivotny styl. najskor si nasetrit na dom, svadba az po 30ke a az po nej deti. a najlepsie tri, styri za sebou. no co, vsak uz maju vek, tak ak chcu stihnut tri do 40ky, tak sa musia ponahlat. 😀 my chceme aj tretie, ale mozem si dovolit ten prepych, ze si dame pauzu tak zo 5 rokov. 😀

evitkamalicka
2. mar 2010

u nas mi nikdy nikto nepovedal, ze som na to mlada.....takmer vsetky moje spoluziacky uz maju 2 deti a tie starsie uz zacinaju so skolou

bihan
2. mar 2010

Pipi, ešte donedávna mi tu bývala kamoška, čo mala prvú babenku v 21 a teraz v júli čakajú druhú kočku.. a ešte nemá 25 😀

keď som bola v Škótsku, tak som robila pre jednu rodinu, ktorá mala 3 detváky a všetky s odstupom 1,5r a s prvým mamina začala, keď mala 33... a bolo to na ňu strašne veľa a z jednej úspešnej manažérky sa stala neforemná a neupravená postaršia mamina... tehotenstvo je slušný zaberák na telo a som rada, že si to "odkrútim" teraz.

evitkamalicka
2. mar 2010

veru, ja som tiez rada, ze to budem mat za sebou a po tomto druhom tehu mozem zacat na sebe pracovat, kedze sme sa nakoniec rozhodli, ze asi ostaneme pri 2 detickach

denisocka
2. mar 2010

bihan,no ja som sa teraz rozkecala kamarátkam,že čakame druhe a každa jedna na mna,že či sme to vobec planovali,že čo tak plodím po sebe .,.... či sme to vôbec chceli .... a take dristy ..... a v septembry budem mať 27

rubinka
2. mar 2010

Bihan ja si nemyslím že si prehnane mladá na 2 deti, šak to je tak akurát. Lepšie jak začínať až po tridsiatke podľa mňa. 🙂

Ja tiež chcem 2 deti do tridsiatky stihnúť.

zuzannas
2. mar 2010

Ahojte babulky,

tak ja vobec nelutujem, ze som pockala s prvym dietatkom az do 30-tky..pekne som si pouzivala zivot, pocestovala slobodne kade-tade, mam kamosku v Londyne, predtym bola v Milane, tak som chodila casto za nou, zurovali sme...vybudovala aspon ako taku 6-rocnu karieru...nebudem mat snad problem potom po materskej sa zamestanat 🙂
Teraz je to uz uuuplne iny zivot a ako ten predtym uz nikdy nebude...Ale samozrejme ked sa niekto na dietatko citi uz v 22-jke vobec mu to nezazlievam, kazda zena je ina a uplne inak to citi, ze kedy je pre nu ten najspravnejsi cas... 😉

denisocka
2. mar 2010

inač,prve som planovala v 20 , ale nevyšlo to , druhe v 21 a tiež nič z toho,takže ja som tiež chcela mať decka čo najskor . stale vravím,že aby som na stužkovej bebola už babka o paličke 😀

trebars moja svokra mala posledne dieťa v 42r 😀 asi a teraz ma mlada 13r a svokra aj svokor už pred dochodkom ,teda svokor už na dochodku, proste uplne diametralne odlišna generacia, no nepači sa mi to vôbec. a kdeto ešte do stužkovej 😀

rubinka
2. mar 2010

Hm, tak ako píšeš, každá to cítime inak, niekto chce najskôr kariéru a užiť si života a niekto hned dieťa. 🙂

pipi1211
2. mar 2010

ved ja detto tento rok budem mat 23 a uz druhe dieta 😵 😵 😵 😵 ale tak aspon budeme mat potom klud a snad dobry kamaratsky vztah s detmi 😵 😵 😵 😵 😵 to sa strasne tesim ze s momo budem moct ist uplne v poho na diskoteku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
2. mar 2010

mna mamina mala v 27

denisocka
2. mar 2010

ano ,tak,každa to vníma a citi inak 😉

rubinka
2. mar 2010

Pipi tak ty si iná šikovnica 😀

pipi1211
2. mar 2010

no ale to prve sme neplanovali.... ale ked uz je tak pokracujeme 😀 😀 😀 😀

rubinka
2. mar 2010

Budete mať akurát taký ideálny vekový rozdiel medzi deťmi 🙂

bihan
2. mar 2010

Mňa mamča mala v 20-tich a starká mamču tiež v 20-tich a to bola druhé dieťa 😀

Ja som si pocestovala a zažila toho až až.. precestovala polku Európy, 3 roky žila v Ind. Oceáne, pracujem od 17-tich, v odbore, ktorý som vyštudovala, trošku pracujem aj vo Fr, hovorím 2 svetovými jazkymi.. čo mi chýba 😀 Vybral som si život pre deti, nechcem ich nechať o siedmej ráno u opatrovateľky a večer o siedmej ich tam vyzdvihnúť, ako sa to tu bežne deje a neľutujem absolútne nič.. lepšie sme si to nemohli vymyslieť 🙂

rubinka
2. mar 2010

Bihan tak to si toho zažila ozaj dosť. Môžeš byť maximálne spokojná 🙂

evitkamalicka
2. mar 2010

my chceme cestovat ked deti troska podrastu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre