♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ladywitch26
3. mar 2010

mywiel, mne nahravalo to, ze bola taka poladovica. iri na tom nevedia jazdit, ale ked mas nejaku tu prax zo slovenska, kde to mame bezne par mesiacov do roka.... 😉 a ladybird som objednala doma cez net, nahodne som objavila stranku, ale to som zurila, lebo som sa vyhadzala z penazi v tom nexte predtym. tak tam som sa uz musela riadne krotit. no skoda, buduci rok uz budem vediet.... 😀

bihan
3. mar 2010

Ladybird veľmi nemusím, sestra mi poslala pár vecí a bodíčka sa mi divne natiahli, začali sa párať.. Next môžem 🙂 a Fr značky ako Du pareil au meme, Okaidi (kua, nikdy neviem, ako sa to píše) tiež môžem, ale iba keď sú výpredaje, lebo inak sú to iné pálky. Antony mi príde dosť infantilný pre dieťa nad 3m, ale majú aj veľké overaly, tak pár ks máme doma.

mywiel
3. mar 2010

Vsak vy ani nemenite ze zimne gumy nie? Vy mate jedny cely rok.. 😕 Ja milujem Franc. znacky uzasna kvalita a velmi dobre prakticky vymyslené co sa taky obliekania, Cadet Rousselle, Alphabet, Okaïdi, Sucre d'Orge a plno dalsich tie veci sa im neda proste odolat ze Bihan? 😀 😵

mywiel
3. mar 2010

Antony som kupila jedine body a pyzamka z bavlny inac vyber nemaju velky ale tie body rolaky mi bodli, tu som absolutne rolak body nenasla. A je to za facku Slov. vyroba.

bihan
3. mar 2010

Rolákové body som videla v Redute, ale na malých deťoch to vraj vyzerá smiešne, lebo nemajú krk 😀 Neviem, neskúšala som.

mywiel
3. mar 2010

Ale Redoute je drahy aspon tie rolaky sa mi zdali drahé, tieto Slovenské mi vyhovuju jedno farebné bez nejakej potlace som kupila zo vsetkych farieb. 🙂 Redoute je fajn ked su zlavy ale niekedy je to drahé, radsej idem do H&M ci C&A a nemusim platit postovné. Aj Verbaudet je fajn ale tiez mi pride niekedy predrazeny, ked su zlavy tak sa da.

mywiel
3. mar 2010

Tie rolaciky su také nizke vyzera to v poho. 😉

mywiel
3. mar 2010

A su na cvocky cize nemusis rolak tahat dietatu cez hlavu da sa pekne rozopnut.

ladywitch26
3. mar 2010

mywiel, no tiez mame len letne gumy, ale ked uz nejakou tou "skolou smyku" prejdes na sr, tak nejaku prax mas. irom tu nasnezilo tohto roku tolko, ze si taky sneh hadam uz len 80rocni deduskovia pamatali, tak mali z toho soky. nam napr. tri dni neprisiel tovar do obchodu, police vybielene, ludia v panike, nikam sa nedalo dostat skoro tyzden. lebo posypacich aut ak maju mozno 20 v celom irsku 😀

a vela rolakov ani tu nenajdem. a overaly na zimu len tak do 6m, vacsie nie. nemavaju tu taku zimu, tak to nikde ani nepredavaju. a tu normalne vidis deticky, ze matka v kozuchu pomaly, a dieta len ponozticky a studene nepodsite riflicky, aj to ich ma vyhrnute az nad kolena a hole nohy. a ciapky nosia akurat tak polske deti. ja sa snazim aspon ked vietor fuka stanke tu ciapku dat, ale potvora, jej sa paci, ked jej vietor veje s vlasmi, tak si ju stale strhava a potom sa na tom rehoce 😠

mywiel
3. mar 2010

No ja mam este zimné gumy a do maja ich nevymenim zatial aj ked uz zacina byt 10 stupnov. 😉 Ja mam rada rolak lebo neznasam sale okolo krku pre deti dost su ovesané chudaci. 😅

mywiel
3. mar 2010

Lady u nas uz nemaju sol na cesty, vsetko minuli teraz rozsypaju drevené kusky je to celkom ok, ja uz chcem jar, pomaly ale isto je tu, uz aj snezienky vykukli. 🙂

evitkamalicka
3. mar 2010

aj u nas uz boli minuly tyzden snezienky

ladywitch26
3. mar 2010

tak nasa stanka mala sal asi len trikrat, aj to nie okolo krku, ale cez usta, ked boli tie mrazy. inak ma stale holy krk.

a my uz mame jar. v dubline sice este obcas nasnezi, ale my sme uplne na juhu pri mori, a tu sme mali sneh len jediny den. potom zliezol. ale stale je dost zima. minuly rok uz ruze kvitli o tomto case a teraz zatial nehrozi.

ok, uz sa mi zobudila, ideme mrknut ostatne decka do materskeho centra. neboli sme dva tyzdne, lebo som bola na sone a predtym v poradni so stankou, tak jej to uz aj bude chybat...

lulusha
3. mar 2010

ahojte baby! tak som dnes bola u mojej dokiny pre dalsi papier na PN...vyzera to tak, ze robota mi velmi nehrozi...ach jaj...ale AFP testy mame negativne a od minuleho tyzdna malinky pribral 20 gramov 🙂

ja este nenakupujem nic, akurat sebe som nakupila par tehu veci...ale kedze som zase doma, asi sa v nich budem promenadovat iba pred manzelom, pripadne do obchodu 😀

ladywitch26
3. mar 2010

akurat sme dosli, stanka sa tam riadne vyblaznila. a bola tam jedna mamicka s dcerkou, sedeli sme na deke s nasimi malymi a jej ze este len teraz nedavno zacala dcerka sediet. take male dievcatko, no tak pol roka by som jej tipovala. a len sa jej tak pytam,ze kolko ma mesiacov a ona ze desat ! a moja stanka este dva tyzdne mladsia od nej a pomaly dvojnasobok nej. a stanka uz chodi a to male este len sediet zacalo. urcite sa aspon dva mesiace predcasne narodilo. 😒

denisocka
3. mar 2010

😔 aj ja chcem kupovať z EBAY ale neviem ako

evitkamalicka
3. mar 2010

deni musis mat embosovanu platobnu kartu ked chces nakupovat z ebay, treba si ju vybavit v banke

halintoa
3. mar 2010

Ahoj kočky,
dajako Vás posledné dni nestíham. Včera som bola na EKG a u našich a dnes mi prišla maminka pomôcť v záhrade a poskladali sme postieľku, v ktorej som spávala ešte ja a moji 3 súrodenici 🙂 . O týždeň mi totiž príde na návštevu kamarátka so 7 mesačnou dcérkou 😵 .
Ja nemám ešte kúpené žiadne oblečko pre mimi a ani sa tak skoro nechystám, lebo mi zo všetkých strán sľubujú priniesť, tak čakám, čo sa nazbiera a uvidím, či vôbec niečo bude treba 🙂. Zato sa fajne vybláznim pri plienkach 😝 .
Pre mňa je tento druhý trimester zatiaľ OK, len ma štve, že sa zatiaľ moc ani ako tehotná necítim, nič mi nie je, bruško mini... Už aby narástlo a musím sa konečne objednať na malý utz do gyn-fivu, aby som sa upokojila, že je bambuľka OK.

denisocka
3. mar 2010

to je zas jaka karta? mam VISA electron zo SLSP 😝

ináč, maleho citim menej ako šimona,asi preto že ma zadok dole a hlavu hore,takže ma nekope hore do brucha ale rozkopáva mi krčok a okolie

rubinka
3. mar 2010

To je taká ktorá má tie písmenka a čísla na karte také výpuklé, ked to máš rovné tak nemáš embosovanú.

denisocka
3. mar 2010

hej baby nakupovačky,ked potrebujem z UK botasky malemu, vnutro cca 16cm - tj. č8 § to sa píše že " C8 " ?????? či čo tie Cečka znamenaju

evitkamalicka
3. mar 2010

denis je to taka, na ktorej su vystupene cisla....potrebujes ju na to, aby si nou mohla platit cez paypal, s obycajnou kartou sa to neda, ked ju budes mat, potom sa musis zaregistrovat na paypal, vsetko to troska trva

ladywitch26
3. mar 2010

ideme stanke kupit toto http://www.argos.ie/static/Product/catalogId/15...

chcela som jej nieco na chodenie, ale mame len plavajucu podlahu a vsetky tie choditka chodia strasne rychlo,ak clovek nema koberce doma. ale dnes sme v materskom centre vyskusali toto, a tie kolieska idu dost tazko, takze aj na drevenej podlahe jej to neutecie pred nou. a strasne sa jej to pacilo. 🙂

halintoa, postielka po 4 detoch? to ja som svoju stihla rozbit sama, segra musela mat svoju 😀

denisocka
3. mar 2010

vystupene čisla tam su

baby, ja som z tých čisel magorica.... sa bojim že objednám topky a budu velke,alebo male ....doriti

zuzana76
3. mar 2010

ahojte

bola som na nefro, oblicky funguju, ale mam malo zeleza, a zasoby takmer ziadne, tak mi zase predpisali Fe

denisocka, je tu aj tema o nakupovani cez E-bay

tak volala som so sestrickou a stale nema vysledky AFP, vraj v labaku chybaju nejake sety a krv zamrazuju a vysetria neskor, no fasa a ja uz kludna, ze teda to asi bude ok, ked nevolali a oni to mozno este ani nemaju vysetrene, ma picne

rubinka
3. mar 2010

Ja budem na moje výsledky čakať tiež pekné 2 týždne lebo mne vždy povedia že výsledky budú na poradni. Na odber idem 9.3 a poradňa je 25.3

evitkamalicka
3. mar 2010

ja sa vysledky dozviem zajtra na poradni, ale urcite su ok, kedze mi nevolali

rubinka
3. mar 2010

A to všade tak robia že ked sú zlé, tak volajú? Lebo mne nič také nespomínali.

zuzana76
3. mar 2010

no, len mne to mzono este ani nevysetrovali tu krv, na to nie je nejaka lehota dokedy to musia vysetrit? ved ked enmaju sety, nech to ani nevysetruju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre