♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ninkaa89
16. okt 2010

ahojte maminky, potrebovala by som poradit ohladne pitia cajiku.. Moja mala ma 8 tyzdnov, papa umele mlieko Nutrilon, a doteraz som jej cajik nedavala, lekarka mi nic nepovedala... a dnes na pohotovosti - mala pokaslava - na mna lekarka vyletela, ze ci to nemyslim vazne, ze jej nedavam cajik!! a este ze hipp feniklovy nemozem, ze tie nie su dobre, ze nejaky sackovy na zalievanie, ale v lekarni ich mali asi 20, ale vsetko od 6. mesiacov, na taketo male babatko mali len hipp.. aky mate na to nazor vy?

akika722
16. okt 2010

@jankasramka dik moja no bojim sa že naša dr.nam to nepredpíše ☹ ona nato kašle ☹ ☹ ksusim sa opytať mojej dr...si zlata..no ked papa bolesť strašna 😒

akika722
16. okt 2010

@ninkaa89 ked je babo na UM čajik treba davať,no su aj sačkové ja som mala feniklovy bio od myslim 2.alebo 4.tyždna...skus obehať viac lekarni určite najdeš 😉

jankasramka
16. okt 2010

@ninkaa89 od 6.mesiaca tam pisu preto lebo do sieteho sa koji ale urcite mozes davat ked si na UM. sak aj vyzivy su od 6. mesiaca ale niektori zacinaju skor- v 5. dokonca aj v 4. mesiaci. to je tam napisane len aby matky predcasne neodstavovali. sackovy je urcite lepsi ako hipp.

katulkaaaaaa
16. okt 2010

@evanns ja som bola zaniest ziadost myslim okolo 20.septembra a vcera mi prisiel
@liba78 dakujem 🙂 @jankasramka mna vysla ta antikoncepcia 25eur n tri mesiace,predala som to za 12eur,som rada ze sa mi nieco vratilo,inak by som to hodila do kosa 😉 ze mala kengura 😀 😀 😀 ale viem co si myslela 😝
cakame navstevu od rana som upratovala,chystala...baby skusala som si saty co som si chcela dat na krst...akoze ak sa nezbavim tej pneumatiky na bruchu mozem zabudnut,vyzeram v tom ako prava venusa ,,ceckata,bruchata" 😀 😀 😀

liba78
16. okt 2010

@ninkaa89 ja som kúpila obyčajný fenykl plod od Lerosu. Ten je taký málo aromatický a v sáčiku len po 1,5g. Od inej firmy strašne divno smrdel O===== (akikin grcajúci smajlík)

liba78
16. okt 2010

@jankasramka teda nechápem, ako nás tak môžu nechať trápiť keď existuje liek. My sa trápime už x týždňov, od mojich antibiotík. A bolesti čo som si užila a ešte užívam 😢 fňuk.
@akika722 ja som skúšala aj ten calcium. Nepomohlo ☹
@katulkaaaaaa môžeš si dať aj vrece, len sa tvár tak ako na fotkách z malým a bude to ok. 😉

liba78
16. okt 2010

@jankasramka čítala so ten leták a je tam:
Podávanie lieku sa dojčiacim matkám neodporúča. 😕 Možno preto nám to nik nenapísal. Ja mám kamaráta farmaceuta, skúsim mu v pondelok zavolať, čo mi povie...

lenadka
16. okt 2010

@katulkaaaaaa naaadherne fotky maly je uzasny a aj tebe to sekne 😉

memory97
16. okt 2010

@ninkaa89 hipp caje neodporucaju kvoli tomu, ze obsahuje cukor a tym sa mozu kazit zubky, ked zacnu rast. Mam kamosky, co si kupili v lekarni hipp a nedavaju presnu davku, ale menej, aby nebol taky sladky. Ja som si zas kupila v lekarni feniklovy detsky caj, ale malemu ho zatial nedavam, zatial ho pijem ja a on ho ma v mliecku. malemu ho zacnem davat az ked bude mat 4 mesiace a tyzden. Davame mu do flase prevarenu lucku a sem-tam si odpije, ked je hladny🙂, inac nie.

akika722
16. okt 2010

@liba78 chi smajlikovi si zabudla oči : 😀 no potom daj vedieť čo ti povie som zvedava ja skusim všetko už som z toho zufala...maly ma intervaly medzi papanim 3-4 hodky občas aj cez 4 hodky no to ho budim už ale ja normalne trpnem dopredu od bolesti 😒

liba78
16. okt 2010

@akika722 aké oči ? Zabudla som, hoď ukážku 😅

akika722
16. okt 2010

@liba78 xi xi :O===že dvojbodka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 natieram teraz tym kremom no som zvedava ale pochybujem že ppomože ani trošku sa to zatial nezmenilo aj boli rovnako 😠
a čo ma potom kvietok?to čo mame mi je asi malina 😒

liba78
16. okt 2010

@akika722 no neviem, ale radšej ani nechcem vedieť. Skutočne mi táto bolesť stačí. A obišla by som sa aj bez nej. 😉 a : už nezabudnem

akika722
16. okt 2010

@liba78 😀 😀 😀
no...my to mame len teraz ale chudinka kvietok už dlhšie,,,a ozaj kvietok kde si??? 😀 😀 😀

vladka84
16. okt 2010

@evanns ja som to mala rychlovku, ziadost som zaniesla 8.oktobra a 14teho som mala peniaze na ucte, tak to je paraaaada 😀

@katulkaaaaaa krasne fotky, naozaj ste ako z titulky... no ja si tiez pripadam neohrabane, vsade mi vadia sunky a este kojim len meisac a uz mi to pripada ako keby som mala kozy vytahane po kolena 😕

inak, caute baby... 😉 dnes sme sa kupali skor, poobede sme oslavovali mm narodky, tak vela toho nenaspala, ulozila sa uz o siedmej, tak som zvedava DOKEDY!

vladka84
16. okt 2010

kde ste vsetciiii? 😲 ja som vas uz stihla aj docitat a tu nikoho... cakam na deviatu, to je moja hodina, vtedy odkvecnem 😀

memory97
16. okt 2010

balaq sm sa, ze nebudem stihat citat a tu nikto 😀

akika722
16. okt 2010

baby moj ešte stale spí 😒 od 15tej...idem budiť a dnes prvy krat bude nočne kupanie...pište nech sa pri kojeni nenudim a mam čo čitať 😀 😀 😀

kvietok121
16. okt 2010

@akika722 ja mam cervene aj prsia
@elinka27 dakujem budem sa ucit
@jankasramka myslis ze by to mohol predpisat aj pediater?

kvietok121
16. okt 2010

@akika722 aj mys me kupali dnes neskoro normalne sme vsetcci traja o pol siestej zaspali

akika722
16. okt 2010

@kvietok121 ahoooj..my už okupkany a papame...prvu minutu som skoro z kože vyletela ale už ok 😀 tak si oddychnuta 😎

akika722
16. okt 2010

@denisocka http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9709070&tab=1 takže nakoniec som kupila toto 😅 mm otravoval s tym...pondelok mi to posiela a DAKUJEM TI

kvietok121
16. okt 2010

@akika722 dnes to bolo super teraz je sice hore ale musime vydrzat ked sme spinkal do pol deviatej 😝 aj mna to velmi stipe, ach jo ja sa toho nemozem zbavit uz to mam dlhsie

kvietok121
16. okt 2010

@liba78 aj ty si to chytila ja mam pocit ze to bez toho ani nebude par dni je dobre a potom znova, najpr biele na prsiach a potom paliva bolest

akika722
16. okt 2010

@kvietok121 možno by pomohla ta vodička čo pisala Jankasramka čitala si?

kvietok121
16. okt 2010

@liba78 neodporuca sa ten diflucan

kvietok121
16. okt 2010

@akika722 jaka voda neviem trosku som mimo dlhsie som tu nebola ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre