♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ladywitch26
16. jan 2010

pipi, no planovane neplanovane... 😀 chceli sme druhe tak nejako do konca tohto roku, skor tak december, keby sa zadaril. no a kedze o stanku sme sa pokusali pol roka, tak som pre istotu vysadila antiku v novembri. no a hned po prvej mrche sa asi zadarilo. 😀 aj to som to zistila az 5.januara. a este som tak nechapavo pozerala na ten test, ze co tam robia dve palicky. tak som si kupila digitalny, ktory aj ukaze, ze ako dlho si tehu, no a dalsi sok, ked mi ukazal 5+, cize dlhsie ako 5tt. ja som myslela, ze sa zadarilo len nejako po vianociach, ale tak to vyzera, ze toto druhe bude darcek na moje narodeniny, tie som mala 4.decembra 😀

lenadka
16. jan 2010

zuzi, ja som tak mm vravela ked so mprisla z nemocnice, ze tolko ma pichali, ze pojde somnou, nech aj jemu jednu svihnu aby mu luto nebolo 😀 a mali ste ho vidiet aky bol zeleny ked mal ist na krv kvoli kr. skupine, lebo mame rozdielne Rh fakt. a dr. potrebovali mat od toho papier, som sa rehotala ze aha hrdinovia chlapi 😀 😀 😀 nas len na poradniach kolko krat pocas tehu pichaju a on ledva prezil jeden odber krvi 🙄

zuzana76
16. jan 2010

lucy, tak drzim palce, nech ti vsetko vyjde

mne je to v podstate jedno ak nejaka ta stria este pribudne, aj tak ich mam stale menej ako muz 😀

lucy1990
16. jan 2010

Baby a je pravda, ze po kojeni jedneho dietata su uz nepekne prsia?

zuzana76
16. jan 2010

leni no veru, moj sa sice ihly neboji, teda nie zeby sa nedla pichnut a vykrucal sa,ale povedal,ze mu to nie je 2x prijemne a ze by nemohol byt v mojej kozi, ja chodim totiz aj na hematologiu, endokrinologiu, nefro... a furt len tu krv vypytuju, upiry jedni 😀

ladywitch26
16. jan 2010

moj muz tiez zacal priberat, ked som bola tehu so stankou. prisiel akurat o robotu, bol doma, tak mu len brucho rastlo. ale sluboval mi, ze ked ja schudnem,tak zhodi aj on. ja uz 8 mesiacov stihle brucho, ale on stale ako keby v 9.mesiaci. ale teraz po novom roku zacal cosi robit so sebou. normalne pocujem po veceroch z poschodia fucanie, tak asi brusaky robi 😀 😀

lenadka
16. jan 2010

ja mam jemnucke tiez na stehnach zboku 2-3 ks, ale tiez od puberty od rychleho rastu, a normalne mi ich ani nie je vidiet, to skor celulitku, ked si clovek "zle" sadne 😀

pipi1211
16. jan 2010

hej 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 aspon v mojom pripade 😠 ani nie ze nepekne ale ovisnute a to som si myslela ze ked ich mam male tak mna sa to netyka 😠 ale teraz su pekne lebo su take napuchnute a plne, dokonca ked si uz zmacknem bradavku tak vytece to kolostrum 😀

zuzana76
16. jan 2010

lucy, hmmmm, ono po tehotenstve nastane uz zmena v prsnikoch a po dojceni este vacsia zmena, no ja ich mam nehovorim,ze hrozne, ale ak som ich kedysi mala pekne, tak teraz je to tak o 50 percent horsie 😝 , uz jedine push upku 😝 , lebo inak su ako vechte

zuzana76
16. jan 2010

ale hej pipi, teraz su celkom pekne 😀 , taketo by mohli byt furt

lenadka
16. jan 2010

lucy, no zmenia sa urcite, ale to asi nezalezi od dojcenia, aj samotne tehotenstvo ich zmeni

mne sa zmensili o cislo po skonceni dojcenia oproti povodnej predtehulovskej velkosti 😅 ale to som aj dost schudla-az taky papek bol zomna co ma mala vycucla...potom sa to upravilo a teraz ich mam ako zamlada 😀

zuzana76
16. jan 2010

lucy,ale dufam,ze kvoli prsnikom dietatko neodstavis ☹ , lebo zase ten pocit dojcenia je nadherny 😵

lucy1990
16. jan 2010

Hmm...mne muz povedal, ze najskor ako sa bude dat pojdem na operaciu 😝 ak to tak ma byt, tak radsej si spravim umele..predsalen som mladucka a chcem byt este dlho ako hovori moj muz "jeba... 😀

pipi1211
16. jan 2010

kojenie je fakt super vec nie je nad krajsi pocit ked sa pozres na to male babo ako sa dokaze napapat z "teba" 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzana76
16. jan 2010

fiiiha 😕 , ja by som nemala odvahu ist na operaciu, hoci by sa mi zisla 😀 , muz vravi,ze by aj zacvakal, ale co ja viem

lucy1990
16. jan 2010

Urcite nie, som velmi za kojenie...vela krat pocuvam, ze dieta ma ovela lepsiu imunitu, ked zena dieta dlho koji..

lenadka
16. jan 2010

zuzi na to sa strasne tesim az sa ten maly upirik pricucne 😀 a pockaj potom tu budem vyplakavat, ze som s toho vycerpana, ze to boli a tak 😀 😀 😀

pipi1211
16. jan 2010

no ja som po druhom pevne rozhodnuta pre umele prsia, nechcem velke stacia mi kludne 2jky len nech su pevne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana76
16. jan 2010

no s tou imunitou, to sa podla mna neda tak uplne jasne posudit, su baby, ktore sa budu dusovat,ze oni nekojili ani den a ich dieta je zdravsie ako mnohe ine dojcene deti

je to asi individualne aj v tomto, ale ten pocit, ako to dieta tu matku hlta ocami, ako je na nej zavisle a ona je ta jedina pre neho, akosa tesi, ked ju zbada , ako sa nenasytne vrhne po bradavke a hltavo papa , to je proste nadherny pocit, ta jednota matky a dietata

pipi1211
16. jan 2010

baby aj vas kratko po porode bolelo brusko ked ste kojili? ked sa davala dokopy maternica? normalne to niekedy boli bolesti ako kontrakcie 😠 a kamoska mi hovorila ze pri druhom, tretom...... je to este horsie. onanormane v porodnici ked kojila musela poziadat o injekciu proti bolestiam co plakala od bolesti 😅

zuzana76
16. jan 2010

no ved ani ja nechcem velke, len pevnejsie 😀

lenadka
16. jan 2010

zuzi, to keby mi mm navrhne tak by so masi neodolala aj ked po Lucy mi to vlastne nebolo az tak treba, zmensili sa sice, ale to bolo vsetko, neovisli, boli pekne len mensie...tak ja by som len kvoli velkosti, ale tiez sa na to mozem vyprdnut ak mi to ma zavadzat-ja rada spim na bruchu...takze zamietam 😀

zuzana76
16. jan 2010

pipi ano bolelo, lebo dojcenie sposobuje aj stahovanie a zavinovanie maternice, ale neboli to nejake ukrutne bolesti a to ja som mala este rozrezane brucho

ladywitch26
16. jan 2010

no ste to presne vystihli, ze ako vechte 😀 😀 inak ja som mala strasne vela mlieka, tak som musela stale odsavat. ked som mala pred odsavanim, tak mi isli vyliezt z podprdy a po odsati som mohla aj ponozky do nich napchat a podprda volna 😀 vsak som aj na jedno odsavanie "nadojila" aj 400ml, tak to uz musel byt vidno ten rozdiel. a tiez mi muz zahlasil, ze ked skoncime s detmi, tak mi cvakne operaciu. ale nie silikony, len korekciu.

pipi1211
16. jan 2010

no ja mam asi jednotky prsia a este som ich mala aj ovisnute takze po druhom to bude asi detto tak urcite umele. tiez som mlada tak nech sa mam aj cim pysit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenadka
16. jan 2010

pipi, bolelo ale neviem az tak asi nie, alebo to bude tym, ze som inde mala ovela vacsie bolesti tak mi to tak ani neprislo, ale je to vraj horsie pri dalsich detoch...ale ved to prejde, uz ked budeme mat za sebou porod je to uz cesta dolu z kopca 😉

zuzana76
16. jan 2010

leni, no co ja viem, naco riskovat dalsiu operaciu kvoli prsiam, muzovi sa pacim aj takto, to mi nepovedal takym stylom,ze akoze su uz moje prsia otrasne,a urcite potrebuju zakrok, ale skor zo srandy, ebo vedel,ze by som neisla 😀 , tak ma natahoval

lucy1990
16. jan 2010

To ja som rozhodnuta na 100%, som zvyknuta na pekne trojky, tak si dam mozno aj vacsie 🙂

ladywitch26
16. jan 2010

mna to tiez bolelo, ale potom som mala ine starosti. ja som bola tyzden po porode uz na antibiotikach. sice ma nenastrihavali, ale mala som malinku ranku, ktora nenormalne stipala,ked som bola na wc, lebo moc je slany. vsetkych svatych som vtedy videla, tak som chodila cikat do sprchy. no a kedze som chcela,aby sa mi rozbehlo mlieko, tak som pila litre vody, tym padom som chodila do sprchy aj 7x denne. a keby teplou, ale ja truba som studenou, lebo to mi tu ranku tak prijemne zachladilo,ze to ani nebolelo. no lenze na 7.den po porode 39horucka od rana, ani paraleny, ani studena sprcha, proste absolutne nic nezaberalo, ani o jediny dielik teplota neklesla. tak som vecer bezala na pohotovost a doktor ma poslal doniest moc, mrkol na ten papierik a leukocyty na tej najvyssej hranici. tak som si ja tapa este v porodnici uhnala zapal mechura....

lucy1990
16. jan 2010

Strasne teraz ulietam na surovom kalerabe so solou 😀 aj teraz ho tlacim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre