♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 aj môj má niekedy teda stavy a to nie je ani madar 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no tak Semi bude asi po ňom, priprav väčší hrniec na segedín a 15 rožkov na raňajky, 5 mm, 5 Semi a 5 ty s Patim 😀

akika722
1. dec 2010

@mirmaj my s Patim 1 napoly 😀 😀 😀 Paťko nechce ani rožky ani chlieb 😒 no musi byť vééééééééééééélmi hladny

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 tak ten je ozaj úplne po tebe 😀 a čo tak bežne raňajkuje?

akika722
1. dec 2010

@mirmaj zavislak na gogurtoch...alebo tie hnusne gulky s mliečkom..to ma rad...ale väčšinou nechce raňajky ale nutim ho aspoň trošku...jeden čas mal parkove obdobie,no k tomu musel chlebik a potom tu šunkovu penu,tu zbožnoval a pri tom sam dobrovolne zjedol aj pol rožka 😀 už ho to prešlo 😖

akika722
1. dec 2010

@mirmaj aaaaaaaaaaaaa syry..to vyžiera na poselenie...krabičku tavenych syrov zje za 5 min..len tak...

danulka3
1. dec 2010

@meredit náš je pravý opak,cez deň uspať,no hrôza,a večer položím do postieľky,síce sa tam aj trištvrte hodinku mrví,ale zaspí sám.

vladka84
1. dec 2010

@denisocka moja prvorodena mala krasne modre ocka, take nebovo modre...teraz ma viac do zelena, uz nie su take prenikave, menia sa jej este stale a to ma 6 rokov, len dufam, ze sa jej teda nebudu menit az na hnede 😲

kvietok121
1. dec 2010

@akika722 my sme mali nizoral ked sme mali candidu

tak sme spat, moc sa to nezlepsilo ale ani nezhorsilo, co som rada takze v piatok znova na kontrolu ach jo

lenadka
1. dec 2010

@meredit ty mas moju Terezku doma????? presne to iste, akurat moja vydrzi cez den byt hore cca 1.5 hodiny, niekedy 2 hodky, vecer uuuuplne to iste, akurat moja aj dnes v noci rapel, v noci sa teraz budi 2-3x, vacsinou nehuka, ale dnes som ju musela o pol druhej uspavat na rukach 😖

danulka3
1. dec 2010

nebola som tu hodinku a už vás nemôžem dočítať,žeby to bolo tým počasím a všetky sedíte pri PC? 🙂
Utekám na poradňu,držte palce,mali by sme sa očkovať,potom sa ozvem.Pa

kvietok121
1. dec 2010

@akika722 ta zmena sa bude tykat aj nas ked rodicovsky myslim mame vo februari?

kvietok121
1. dec 2010

@lenadka vidim ze viacere sme mali bujaru noc

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 no ved to ma zdrave jogurty a syry, aj ja milujem syry úplne všetky 😀 a myslíš že to navýšenie a predlženie materskej aj prejde v parlamente??? 😲 😲

kvietok121
1. dec 2010

no super prave som maleho uspala a oni zacali buchat ach jo som zvedava dokedy pospi idem nieco zjest

akika722
1. dec 2010

@kvietok121 myslim že hej že sa to predlži

akika722
1. dec 2010

@mirmaj včera to schvalovali vraj tak to už ostava...sledujem temu tu na koniku o rodičaku

vladka84
1. dec 2010

ale to este nie je schvalene, nie? a ako je to s tym rodicovskym, som to akosi prestala sledovat... 😠

vladka84
1. dec 2010

aha, uz citam 😀

kvietok121
1. dec 2010

@akika722 je to by bolo supeeeeeeeeeer

vladka84
1. dec 2010

@kvietok121 ja z tej zmeny nie som az tak paf... ved je to len o jeden mesiac dlhsie..viac by ma potesili, keby nam nechali rodicovsky 😕

akika722
1. dec 2010

moj krpec cmula cumle +18mesiacov 😕 ine nechce

kvietok121
1. dec 2010

@vladka84 ano ale aj to je nieco lebo ja si myslim ze budeme mat ten nizsi rodicovsky neverim ze nechaju ved z coho by to zaplatili? 😕 radsej v januari budem znova nadsena ked budem mat vyssi 😉 😉

kvietok121
1. dec 2010

@akika722 to je dobry my mame stale ten od narodenia

akika722
1. dec 2010

@kvietok121 no...len neviem či to je dobre...vieš aky je obrovsky???tie maičke asi neciti v pusinke

kvietok121
1. dec 2010

@akika722 preco myslis, ked to zvlada, vies mi mame malinku pusinku tak nam to staci

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 ty to už poriadne 😝 😝
@vladka84 no ale aj to by bolo lepšie aspoň o mesiac ako nič nie? ked už ten rodičovsky nam zobrali 😠 😠
dobre už je Tamka hore, odchádzam od vas, dufam, že vas stihnem potom dočítať 😀 ideme sa pohrať a potom pôjdeme na chviľočku von ale dlho nie kedže nam tak fajnovo mrzne 😲 😲

akika722
1. dec 2010

@kvietok121 ved aj on ju ma maličku?naši su asi rovnako velky 😀

vladka84
1. dec 2010

baby, pozeram pocasie - u nas ukazuje, ze je minus 9 😲 vonku snezi a mne sa nezda taka zima, tak neviem, ci mozem ist na chvilku von?

akika722
1. dec 2010

@vladka84 my tu tiež mame veeeeeeeeeelku zimu no budem musieť pre Paťka...nemam na vyber

vladka84
1. dec 2010

@akika722 v Trebisove ukazuje minus 4, merane o dvanastej.... ved prave rozmyslam, ci ist po Timku, alebo niekomu zavolam, nech mi ju vyzdvihnu.. no uz vcera sme neboli von, lebo fukal strasny vietor, tak by som aj chcela ist na vzduch 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre