♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
26. jan 2010

leni, neutecie 😀 , ale nechce sa mi na to kukat, ale asi idem zalahnut k malemu 😀

dobru noc

lenadka
26. jan 2010

to je uz rozumnejsia rec, dobre sa vyspi 🙂

denisocka
26. jan 2010

jaj bihan , to je fakt smola. ja som v nemocke nejak zlenivela, alebo lepšie povedane - dosť ma to vyplašilo, tak sa bojím dvihať maleho. ale určite t čoskoro bude potrebne , do stoličky , zo stoličky , do postielky... 😔

marija
26. jan 2010

Lenadka u mna su problemy s klbom uz od narodenia, nosila som aj tie remene ako mala, a potom mi to ostalo. Napr. ked nosim dlho vysoke opatky, staci aj hodinu boli ma. Ked som kojila, mala som v noci problemy si najst nejaku polohu aby ma ten klb nebolel. Podla rongenu je tam mierna odchylka a klb sa mi otiera o to lozko, lebo mazivo medzi tym je vytrete. Neviem presne ako to opisat :D

Deniska ja mam 164cm a 59kg :D ale muz ma 186cm a 80kg, takze asi je po tatovi aj ked je pravda, ze ja som sa narodila s rovnakymi mierami ako mala ;)
No som zvedava kolko budeme mat my. Budem si to msuiet spatne nalistovat, tvoj prispevok :D

marija
26. jan 2010

No ja sa pomaly poberiem, o chvilku ucim a velmi sa mi nechce, ale tak kazdy centik sa bude hodit 😉

denisocka
26. jan 2010

dam si udaje do albumu,len musim zistiť ako sa píše farebne

cezarka
26. jan 2010

Cafte kocky mam na Vas otazocku...
tiez patrim k vam, kedze cakame v Auguste prvy prirastok ;)
uz mam 1utz za sebou v 7tt, kedy je najlepsie ist na 2utz vysetrenie? 10, 11 ci 12tt? dik

denisocka
26. jan 2010

ja by som šla 12tt

tinka66
26. jan 2010

cezarka - to ti nepovedali na poslednom vysetreni??? ja som tiez bola v 6tt a teraz idem az 12 plus 2.....neviem preco az tak neskoro....ale spolieham sa na nich, ze vedia, co robia...

press
26. jan 2010

Ja idem až 12 plus 5

ninkaa89
26. jan 2010

baby mam na vas taku otazocku...ako vypada vasmu babatku srdiecko, ked vam robia sono? Lebo ja som dnes bola na poradni, babatko ma 30mm, 9+4tt a srdiecko vypadalo iba ako taky svetly fliacik... ale ked som bola pred 2 tyzdnami na sone, ked malo 13mm, srdiecko som uz videla a vtedy krasne pravidelne blikalo..takze bilo.. a teraz nic neblikalo...ale lekar tvrdi, ze je ok... u vas to bolo ako? 😅 a cele sa ani nepohlo a vsade pisu, ze na sone sa da v 9tt uz vidiet, ako sa pekne hybe, robi kotrmelce...a moje nic ☹

leteku
26. jan 2010

Ahojky. Aj ja idem 12+5, press máme rovnaký termín takže aj ty máš asi poradňu 9.2.

press
26. jan 2010

ja idem 10.2 🙂

press
26. jan 2010

termín mám 20.8

ladywitch26
26. jan 2010

ninka, na sone vidno pohyby, aj kotrmelce, ale to sa babo musi hybat vtedy. napr. moja stanka vzdy doobeda spala, takze ak chcela doktorka vidiet pohyby, tak mi musela riadne postuchat do brucha, aj to zvycajne len trosku zamavala rucickami, akoze dajte mi pokoj a spala dalej 😀 a zostalo jej to dodnes, doobeda vacsinou prespi, spachtoska moja 😀

ladywitch26
26. jan 2010

lenadka, k tym chutiam, ja mojmu vzdy poviem, nech sa ide ukludnit do sprchy 😀 ale to oni riesia,ze este teraz, kym sa da, lebo potom uz dllllho nic nebude 😀

k tomu soferovaniu, ja som sa strasne bala, sice som skusky spravila v pohode, ale moj fotrik je za volantom strasny nervak a zo zaciatku ma pustal do auta len ked sedel on vedla.mne sa uz dopredu triasli kolena a to sme mali prejst len 5km. raz sa mu zdalo, ze dlho stojim na krizovatke, tak ma vyhodil spoza volantu, musela som si presadnut a domov dosoferoval on.ale potom som si kupila staru skodovku 100, to uz bola pomaly starozitnost, 30rocne auto a na nej som sa naucila soferovat sama. a teraz nemam problem, domov jazdime 2500km cez polku europy a ja najradsej soferujem na 4prudovke okolo frankfurtu 😀

leteku
26. jan 2010

aha, v pase máš 19.8. tak preto som myslela

press
26. jan 2010

áno, lebo sa mi to nechcelo meniť teraz po poslednej poradni, lebo sa to ešte možno môže posunúť 🙂

elinka27
26. jan 2010

caute som tu par dni nebola, tak sa po prestavke ozyvam.Vcera som bola na poradni, a podla sona je zatial stale vsetko v poriadku,srdiecko bije.Len co ma zaskocilo je ze podla sona som v 8 tyzdni.Takze mi to o skoro 2 tyzdne nesedi.Najblizsiu poradnu mam az 22.2 co uz by som podla doktora mala byt v 12 tyzdni,ale podla MS budem uz v 14 tyzdni,takze mam trosku z toho gulas 😝

lulusha
26. jan 2010

Juj baby, ja mam posledne dni na nieco chut a stale neviem prist na to, ze na co 😀 😀 😀 Uz som sa teraz napchala tuniakom a teraz by som si dala rozok s dzemom... Mamka by mi na to povedala, ze mam zaludok ako smetiak 😀

Inac, ja neviem spat na bruchu, ale hlavne kvoli prsiam... Strasne su citlive 😝 A brusko tiez trosku tlaci... Takze na boku.

ladywitch26
26. jan 2010

lulusha, ja som kedysi inak nezaspala ako na bruchu a teraz som uz rok a pol na bruchu nespala. najskor kvoli tehu, lebo ma to tlacilo pomaly od prveho dna a potom kvoli prsiam, lebo akonahle som ich pritlacila,tak to tieklo. a kojila som malu prakticky az doteraz. no a teraz si zasa nepospim na bruchu...aj si odvyknem za tie roky 😀

press
26. jan 2010

aj ja som elinka podľa MS o 2 týždne pozadu, mala by som byť terza v 13 tt a som v 11tt, ale ja to neriešim, lebo som mala kadejaký cyklus, takže mi stačí, keď, mi povie dr. že je všetko ok a určite to tak je aj u Teba.

press
26. jan 2010

a na kedy ti elinka posunuli termín pôrodu?

tea333
26. jan 2010

elinka super ze je vsetko v poriadku.. 😉

myslim ze som videla nejake nove mena, tak vitajte, citat nestiham tak len takto 🙂

denisocka
26. jan 2010

tea,ale ja niesom nova 😀

jajka28
26. jan 2010

elinka a press no s tými vypočtami to je nahouby...ja pri prvom podla menštr. som mala mat termín 12.5. , doktor podla sona posunul na 15.5. /ale to podla sona ja by som to tak moc nebrala do uvahy, občas čo malinke je trošku menšie po niektorom z rodičov napr. sa narodi nie 3500 ale 2950 a hups ved sa nič nedeje..../
no a malý sa nakoniec narodil 26.4. a bol vraj donosený,teda nemal žiaden znak nedonosenosti... 😉 takžeradšej byt vždy pripravený 😀

jajka28
26. jan 2010

a teraz? hehe podla posl. menštr. 5.8. podla sona posunul na 10.8. a tým že su dve si myslím že sú pekne veľké /5,21 cm každé/ 😵

tea333
26. jan 2010

denisocka nemyslela som teba, ale tinka66 a cezarka, teda ospravedlnujem sa ak nie ste nove 😕 🤐 😅

press
26. jan 2010

jajka, veď to, aj tak všetko nakoniec bude tak, ako má byť. Ja mám podľa MS 9.8. a podľa sona 20.8, tak ideál by bol niekde medzi, možno by som sa tak mohla trafiť do vlastných narodenín🙂)))

zuzana76
26. jan 2010

ahojte

som si pospala

ninka89, ja som mala ten isty problem na sone, doki tiez povedal,ze ok, babatko sa vobec nehybalo, az na koniec rozhodilo rucickami a srdiecko sa mi zdalo tiez horsie viditelne ako predtym

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre