♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

press
9. feb 2010

deni, držím palce, aby si už zajtra šla konečne domov a bol to Tvoj posledný pobyt v nemocnici.

denisocka
9. feb 2010

Ale jak mensie,sak 9cm je az az

lenadka
9. feb 2010

ja si tiez myslim ze 9 cm je ojojoooj 😉

deni, vydrz, zajtra ta pustia-hadam a potom sa tam uz nevracaj 😉 😀 az v auguste 😉

lenadka
9. feb 2010

bryndzove halusky papam a papat budem 😉 zatial v tehu som ich mala 1x, ale minule som rozmyslala co urobit a napadli ma bryndzaky...nakazit sa mozeme s hocakej potraviny a pokial to nie je bryndza od uja z valala z nekontrolovaneho chovu, tak by som sa az tak neobavala 😉

denisocka
9. feb 2010

Bihan,uz 3den neviem spat cez den a vecer zaspavam neskoro.a cele dni kukat do steny je brutal

lenadka
9. feb 2010

deni a ta nuda a strava 😝 v tej nemocke, ja viem..no co uz hlavne ze sa vyliecis 😉 uz určo menej chodis cikat nie?

witchka
9. feb 2010

Ahojte baby, tu sa toho zase zomlelo!
Citala som len poslednych par stran a mam co dohanat 😉

Dufam, ze ste vsetky ok, registrujem z deni je v nemocnici, tak dufam, ze uz bude coskoro prec..

vy fakt niektore citite pohyby? Ja som niekde citala, ze az okolo 20 tt (a teraz rozmyslam, ci si to nemylim s tym, ze babo vtedy zacne vnimat zvuky), vobec ma nenapadlo, ze by to slo uz teraz? Takze som to ani neriesila, ale nemyslim, ze by som nieco take citila, si davam na cas 🙂

a mne o dobrovolnom poisteni ani nehovorte, ja sa teraz natahujem so socialkou oasi 1000 eur, skusam ich presvedcit o tom, ze mi maju uznat sumu z DPO na SZCO a teda ze im nic nemusim platit, oni tvrdia zatial, ze nech to zaplatim, tak uvidim 😎 aj tak to budem musiet zaplatit ked budem chciet matersku, ale poviem vam, ze som tam chodila predminuly a minuly tyzden od okienka k dalsiemu, jak u debilov a nic sa dozvediet...mimo tohto mojho problemu som chcela vediet, ze co ak mi z danoveho za 2009 vyjde povinnosti platit od 1.7. odvody, ze co potom? automaticky neplatit? a co ked zas niekto povie po x rokoch, ze som to neplatila? No a toto som im dala teda otazku...doteraz nemam odpoved, aj ked si myslim, ze platit to nemusim, ale chystam sa tam nabehnut este raz s danovym...

bihan
9. feb 2010

Deni, ja ti verím, neznášam nemocnice.

denisocka
9. feb 2010

Strava prepeprena a zimna,ranajky biedne,desiata mandarinka,obed studeny... Uz ma to nebavi.ani prdnut si nemozem ked treba,doma je doma

ikulka
9. feb 2010

ahojkajte
nikitka no ja pojdem na afp v 14 týždni tak ma objednala tak myslím, že klusne spraví aj tebe ked tu budeš....mne sa zas zdá, že men ich robí skoro....
ste sa bavili o materskej a poistení no áno musím platiť aspon tých 270dní ale ked som nastupila do práce v auguste to nebudem ani rok zamestnaná a zas po jdem na matersku neviete ako je to vtedy? musím sa na to poopytovať....

lulusha
9. feb 2010

ani mi nehovorte o materskej...som zvedava, ako mna odpinkaju...robim pre spolocnoat, co ma sidlo v BE, ale pracu robim v SR, takze odvody platim do BE...lenze mi bude koncit tento rok zmluva a som zvedava, ako sa to vyriesi - kto mi bude platit...som ja ale pripad 😀

anxuska
9. feb 2010

ja som bola na afp včera 😉
deni prajem ti, aby si bola čo najskôr doma, ja som z nemocnice musela ujsť, čo sa to nedalo vydržať 😝
ja som mala v 14 +0 tt 78 mm, teraz mi v tej nemocke zas namerali trochu menej a ževraj to mám dnes 15 +0tt
takže termín 3.8. no asi nerastú tie detičky rovnomerne 🙂

denisocka
9. feb 2010

Mna udivila u mna hlavicka Bpd 30mm v 13+6t

press
9. feb 2010

witchka, predpokladám, že si 1. rok živnostník a platíš si DPO kvôli materskej. Ja to mám tiež tak a pýtala som sa, čo potom, keď už mi z daňového vypočítajú odvody, tak mi len povedali, že potom prídem túto zmluvu na dobrovoľné poistenie zrušiť, alebo si ju môžem naďalej platiť.

zuzana76
9. feb 2010

no a ja mam BPD len 27 mm

denisocka
9. feb 2010

Zuz,som na mobile,skopiruj co pisu

denisocka
9. feb 2010

Uz som kukla

miciatko
9. feb 2010

baby vy ste tu zas toho popísali, pôjdem prečítať
Konečne končim 12 hod smenu, bruško mám zasa tvrde, už sa teším ako sa doma vystriem
vo štvrtok idem na poradnu to budem už 14+1 a až teraz mi bude robiť meranie NT, dúfam že to už nieje neskoro
Dúfam že už bude aj bábo vidieť aby som aj ja mala fotečku, minule ho bolo neako zle vidieť
Držím vám všetkým palečky

zuzana76
9. feb 2010

v 14 tt je priemer hlavicky 28 mm, takze tych tvojich 30mm je ok 🙂 , femur lenght je 15 mm a

zuzana76
9. feb 2010

prepac deni, mala so telefonat, tak som nestihla skopirovat

nika.r
9. feb 2010

gratulujem k prvým pohybom 🙂 Ja to zatiaľ nejako nesledujem, tiež sa mi zdá, že niekoré ich cítite veľmi skoro, ale asi ste vnímavejšie ako ja alebo máte väčších silákov v bruškách. Tomáškove kopance som začala cítiť v 18 tt, takže teraz sa pripravujem, že to bude možno nejaký 16 - 17 tt.

Dobrovoľné nemocenské som pri Tomáškovi stihla využiť úplne natesno. Malý sa narodil týždeň po tom, ako mi uplynulo 270 dní poistenia. 😝

denisocka
9. feb 2010

Nika,to nesu kopance,tie pridu za taky mesiac

nika.r
9. feb 2010

denisocka, jasne, nemyslela som úplne na kopance. Ale myslím, že aj to mrvenie alebo motýliky sú vlastne kopance, len my ich slabo cítime. 🙂

a prajem veľa síl v tej nešťastnej nemocke. Ako to zvláda Tvoj malý? neplače za Tebou?

carculca
9. feb 2010

kočky neviete do ktoreho tyzdna sa robi sono vaginalnou sondou a odkedy cez brusko?

denisocka
9. feb 2010

Maly je hrdina,mamka je padavka😀

denisocka
9. feb 2010

Mne v 11+2t uz robil krasne cez brusko

nika.r
9. feb 2010

deni 😀

carculka, mne už v 10 tt robili cez brucho

peta131
9. feb 2010

Mne tiez v 11tt robili uz cez brusko 😉

Ja som si teraz 2 krat v tehu napustila vanu som ako znovuzrodena 😵 sice vodicku som si dala taku telovu aby som sa moc neprehriala ale aj tak som si to uzila 🙂 sice najprv som mala strach ale potom som tak rozmyslala ze to mavam viacej teplo pod paplonom ked v noci spim nez ako bola ta voda tak snad je vsetko ok

a co sa tyka toho jedenia co ste tu rozoberali ja tiez jem vsetko, to by sme museli tych zakazanych jedal zjest na kvanta aby sa nieco stalo, ja papam aj pasteky, aj syry (dokonca som si raz dala aj hermelin 😅 ) aj grepy no vsetko len volskemu oku sa vyhybam predsa tam je to zltko surove ale inak vsetko papam s mierou, a najhorsie je ze jedna povie ze to sa moze druha zase ze to sa nemoze...najlepsie je sa riadit podla seba 😉

baby a som sa vas chcela opytat to ako a kde presne citite ze vam tvrdne brucho 😕 alebo ze si uz nahmatate maternicu? 😕 ja som hmatala a hmatala a nic nenahmatala 🤐 lebo ja som doteraz bola v tom ze brusko tvrdne az v tom vyssom stadiu tehotenstva...

lucy1990
9. feb 2010

Peta, ja si tiez neviem nahmatat maternicu 😅 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre