♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
9. jún 2011

@katkavv ok len nech viem koľko si nachystať lebo stále chodím bez cashu 😎 ja viem že nechcel a ma ho moc rád,len mu vravím nechaj to,zatvor to a NIE ..no ale aspoň si zapamätá...to je pre neho najviac...a Denis si ešte x krát niečo urobí to viem,len som chcela aby si Olino uvedomil že treba byť opatrný 😉
@akika722 tak našťastie je už Oli veľký a vy prechádzate teraz tým obdobím ťažším ale mne vraveli že je to okolo 2-3 roku,pritom som mala pocit že to bolo strašne dlho a nie len to obdobie...pevné nervy mojko...sú to naše poklady nech už vyvedú čokoľvek
@danulka3 tak to teda je,fakt on pomáha vždy,dokonca nám už aj kávičku uvarí,občas (veľmi málo) ale stalo sa pripraví raňajky....pri varení aj pečení zvykne pomáhať....nemôžem sa sťažovať,aj keď do veľa vecí ho treba naháňať,na jeho obranu niečo urobí aj sám od seba 😀 ale on bol takýto od dvoch rokov...už vtedy som mu dávala vysávať jeho izbu,utrieť prach a tak...

lenadka
9. jún 2011

@akika722 juj akoby si nas byt videla, len to blbe pradlo je na susiaku uz 2 den a je mokre co stale prsi 😠

lenadka
9. jún 2011

@alure aj ja chcem takeho pomocnika! 😵

@akika722 jejda 😲 hadam ti ta cysta nebude robit neplechu 😕

akika722
9. jún 2011

@lenadka my mse ich mali ked bol malinky,potom zmizli a zas ich ma..ale aj Katkin Simonko ich ma/mal

danulienka35
9. jún 2011

@danulka3 no hovorila tak pozerala na to ako blba ale uvidim inde to nema 😒
@alure no nejak by som skusila sa zariadit rada vas uvidim
@lenadka nutrilon mojko ine nechce ona denne vypije 1500mliecka

akika722
9. jún 2011

@alure už jedno take obdobie mal..a teraz.ja neviem čo s nim je.on sa na nič nesustredi.bud sa robi že nas nepočuje alebo ja neviem.ma na haku robi sa že nič.a ked skričim fnuka ☹
@lenadka snad nie..ale všetko sa sype...už mi fakt chyba len ta dialíza 🙄

alure
9. jún 2011

@lenadka pošlem ti na prázdniny 🙂 a on ani veľa toho nepotrebuje 🙂len občas výbeh a aj jedla pomenej 😀 😀 😀
@danulienka35 ok mojko ozvi sa potom 🙂
@akika722 aj Denis mal za uškom takú hrčku to bolo v čase keď mal tie problémy s uškami z potápania.....a prešlo to samo

lenadka
9. jún 2011

@danulienka35 moja ma zatial nutrilon len vo vecernej kasi a ked som jej dala flasku s nutilonom ked sa mi zdalo ze vecer place od hladu vykaslala sa mi nan 😅 😀

alure
9. jún 2011

@akika722 tie obdobia sa striedajú moja,chvíľku je dobre potom zas niečo príde..neboj to ustane
@lenadka ale ako pozerám tak ty máš doma tiež väčšiu slečnu,či tá sa nechytá?

danulienka35
9. jún 2011

@alure dam vediet mojko ju?
@lenadka nasa kasicky vobec ani piskotiky,a nic len polievocky a zeleniku a masko a mliecko stale za vsetkym musi byt 😀

akika722
9. jún 2011

@alure moj ma na krku vzadu..gulky 3
dufam že maš pravdu ☹

danulka3
9. jún 2011

@alure no budem musieť aj j a doma podeliť úlohy,lebo niekedy už padám dole nosom 😠
@akika722 to ako keby som videla neter,tiež má 3 roky,okolo 3 roku prechádzajú deti obdobím vzdoru,neboj to prejde 😉

akika722
9. jún 2011

@danulka3 moj ma to obdobie vzdeoru potom už rok a pol 🙄
už si pripadam ako uvrieskana hlupaňa 😢 😔
jaaaaj idem ja žehliť

lenadka
9. jún 2011

@alure s tam jedlom by si s nasou Luckou rozumel 😀 😉

@alure este velmi nie, obcas ju chyti velka snaha pomahat, ale casto to dopladne tak ze mam s tym este viac prace ako osohu, zatial mi staci ked zabava Terezku, tak mi najviac pomoze, uz sa celkom tesim ked nebude v skolke, na prazdniny 🙂

alure
9. jún 2011

@danulka3 to treba aj teraz mi susedka vravela že to musí tak robiť ako my doma,má tri deti 10,8 a 3 r. ale tí starší dvaja ani ťuk s pomocou...tak sa dosť pozerá na Olivera ako sa motá a pomáha...minule jej dokonca pomáhal s dávaním dole prádla zo sušiaka a jej dve decká sedeli a čučali..on sa nudil tak vyebhol na záhradku a bez slova sa pridal a pomáhal...máme spolu záhradku,dali sme preč plot,a decká sa spolu hrávajú...takže pohoda...
@akika722 bude to ok moja uvidíš....

babulky idem kuk panelak a spinkať..ahojte a dobrú noc. Zajtra pribehnem,potom plávanie...ale trošku pobudnem aj s vami

alure
9. jún 2011

@lenadka tu snahu podporuj a uvidíš várti sa ti to čoskoro...aj ja som zo začiatku musela po ňom niečo dorábať,alebo pri umývaní podlahy vylial vedro apod.ale časom sa naučil hlavne treba veľa trpezlivosti..oni sú poklady a ak im túto možnosť nedáme a nevštiepime im to tak to nenachytajú len tak ako chrípku....

danulienka35
9. jún 2011

@alure pekne snicky mojko a chalanom pusinky

danulka3
9. jún 2011

idem sa aj ja pustiť do toho žehlenia,dobrú nôcku
a ešte sa idem pochváliť,kúpili sme konečne autosedačku.Nakoniec sme sa rozhodli pre kiddy comfort pro,Jakubko bol spokojný a ja s ním. 🙂

katkavv
9. jún 2011

@danulienka35 jasne, pridi aj ty, rada ta poznam osobne aj malu velku babu 🙂

danulienka35
9. jún 2011

@katkavv jej dakujem moja aj ja rada vsetky babulky poznam ved uvidis aka to je baba 😀

vladka84
9. jún 2011

dakujeme dievcence 😵 ja som si ani neuvedomila, ze oslavujeme, kedze sme posledne, tak vy si uz k 10m. gratulujete a az potom prideme na rad 😀

vidim, ze sme mali viacere divoke poobedie 😒 my sme mali tiez uraz, ale teraz vecer, lezali sme v posteli a Karinka sa stale davala na styri a potom na nohy sa driapala a steny chytala a ja som ju stale davala lahnut...az sme to robili 150ty krat a ona zrazu prudko dvihla hlavu a roooovno do cela postele 😖 zadunelo az som ja hviezdicky videla..som zvedava co tam rano bude mat, hrca urcite 😢

a s domacnostou sme na tom podobne, akurat som doumyvala riad, poskladala pradlo a vysli mi 2 plne kose na zehlenie... ale ja sa teda do toho ani nejdem pustat, nemam naladu vobec 😕

poradte co zajtra varit???? 😅

evanns
9. jún 2011

@danulka3
@katkavv
@alure dik baby..no drahe su nekrestansky 😀 ale nata mala doteraz len capacky lebo sak nestala, ale uz zacina sama sa staviat a chodit s odrazadlom tak uz bolo na case nejake kupit a ked som jej ich obula tak az bolo vidno ako je ten krok istejsi 😉

@katkavv ze 7 zubov???? waaaaaau...a to uz aj nejak umyvate tie zubky? som sa chcela minule pytat na poradni a som zabudla

evanns
9. jún 2011

@vladka84 my mame zajtra dukatove buchticky 😀

katkavv
9. jún 2011

@evanns ja mu ich kazdy vecer cistim kefkou ked ho umyvam, zatial to ma rad a pekne drzi, uvidim ze dokedy :D uz mu vidim aj dalsi zub, mozno zajtra uz bude vonku ...
tie topanocky su super, su kvalitne a to je podstatne ...

vladka84
9. jún 2011

@evanns ja som tiez pozerala na tie sandalky, teda tu znacku, ale palka je to riadna 😲 chcem ist este do mesta pozriet do protetiky, no co som videla na nete, tak tiez nie su ovela lacnejsie 😕
mnaaaam, to by som si dala, ale co bude jest mm? 🙄

evanns
9. jún 2011

@vladka84 no keby nam babka neprispela na MDD na sandalky tiez by sme ich nemali ☹

mna mm nezaujima, nech si kupi "daco fajne", ked mu ovsem uz ide kreditka 😀 😀 😀

vladka84
9. jún 2011

@evanns 😀 😀 😀 to si dobre dala 😀 😀 😀

mirmaj
9. jún 2011

@evanns 😀 😀 😀 tvoje príspevky su naozaj super na pobavenie 😀 😀 😀
@vladka84 aj ja som kupila v protetike a stali cca 25 EUR takže o niečo menej ako "superfitky"

mirmaj
9. jún 2011

@vladka84 a gratulujeme k 9.mesiačikom 😉

evanns
9. jún 2011

@vladka84 aj ja gratulujeeeeeeeeeeeeeeem!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre