♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
20. jún 2011

@lenadka nemaj nerv, aj my sme cickati.... 😀 😀 😀 😀 a hl. v noci.... 😲

memory97
20. jún 2011

@kvietok121 radsej pockaj, kamoska dala normalne mlieko az po 3 rokoch a maly je ako repa a bez problemov. Je to financne narocne, ale co uz nespravime pre svoje deturece 😉 A hlavne, ze mas este mm, tak to mas od nas obrovsku vyhodu 😉

memory97
20. jún 2011

@akika722 si mu tam isto schovala nocnicek a chudatko nevedel ho najst 😀

@seagull2404 ja by som skusala este dalej, po tyzdni uvidis ci sa to zlepsi. Raz sa to urcite nauci 😉 a hlavne sa nerozculuj, ty to mas teraz zakazane 😉 zvladnete to obe uvidis 😉
tak sa rychlo rozhodni a zavolaj jej nech prehodi termin, to sa stale da 🙂 povedz, ze idete na kontrolu a pridete az vtedy a vtedy 😉 alebo jej torticku upecies u vasich 🙂

eis4
20. jún 2011

@lenadka 10 x ???? 😲 to je už moc.to sa velmi asi nevyspiš ani ty 😒
@seagull2404 ja takýto problém nemám,moja si asi ani nevšimne že jej vnučka bude mať narodky. my budeme určite u svokry lebo mm má od 1 augusta 3 týždne dovolenky,takže budeme v hurbanove. ja som už svokre hovorila že ja objednám tortu,nech ona neobjednáva.ona hned na to že ale tam to bude drahé,to ešte ani nevedela kde chcem objednať.ona vždy objednáva u jednej pani ktorá vie piecť len komunistické maslové torty,čo ja neznášam.na moje narodky chceli objednať,tak volali mm že aku tortu mám rada a mm im hovorí že nejaku ovocnu nie maslovu. taku pani nevedela urobiť 🙄 ,tak mi upiekla namiesto torty zákusok z piškotového cesta ,navrchu ovocie a želatina 😒

akika722
20. jún 2011

@eis4 moju by take niečo nenapadlo...ha ha ha...ved nech urobi a daš jej z nej polku domov 😀

akika722
20. jún 2011

babyyy tu je naša heleeeeen fialovy kočik 😵 http://www.facebook.com/media/set/?set=a.173336...

eis4
20. jún 2011

@akika722 moja svokra by nám dala aj posledné.aj mna má velmi rada ale niekedy by som jej tak povedala svoje 🙄 😀 niekedy to proste preháňa v niektorých veciach,hlavne čo sa týka malej.teraz ked sme boli u nich bolo strašne teplo, pár dni aj 30ky boli. malej som ráno obliekla kraťase a ona ked prišla- preboha ona bude mať hole kolienka??? čo ked jej prechladnu? 🙄 🙄 🙄 tieto otazky ma vedia strašne vytočiť 🙄 🙄 🙄 ale zas na druhej strane vela od nich dostaneme.bola som kupovať vankuše tak mi ich zaplatila, že na meniny a ked sme odchádzali domov tak mi strčila do ruky 100 eur že ked už budem mať okruhle narodeniny-25ku v juli.to som od nej vobec nečakala 😲

akika722
20. jún 2011

@eis4 moja..nooo..nie je zla,fakt mi pomože ak potrebujem..ale hrozne mi vadi že podcenuje moju vychovu a ma na haku ak sa ozvem..vytača ma to do nepričetnosti

seagull2404
20. jún 2011

@memory97 ja som tvrdohlava, ja ju to naucim, len toho bolo dnes vela a to od pol tretej po 25min. spanku este nespala 😖
@eis4 @memory97 ja jej ju upeciem tak ci tak, len neznasam, ked ma takto tlacia do nejakych veci, ona to v dobrom, len teraz to bude take blbe, ked tam budu dve torty a to este ked sa prida aj svokra, aby nebola horsia 😵 a ja som si myslela, ze mam este kopec casu a ze to bude skor taka garden party u nasich na dvore, tak neviem...

evanns
20. jún 2011

@seagull2404 aj moja mama uz objednala tortu aj sviecku uz kupila taku co hra a sa kruti a ohnostroj ci co...vobec ju netrapi ze ci budeme vtedy v smizanoch...a moj mm dilino sa tiez vobec nestara ze mala bude mat narodky ale kupil letenky do Irska od 17.8. do 28.8...jeden lepsi ako druhy 😀 😀 😀

vladka84
20. jún 2011

ked sa uz bavite o oslavach a tortach... nas cakaju dve - Karinka je 9.9. a Timka 21.9. - ja by som normalne chcela kazdu oslavovat zvlast, predsa len su to Karinkine prve narodeniny, tie dalsie mozu kludne aj spolu, ale mm mi hovori, ze ci budem na dvakrat vyhadzovat prachy, ze ci nestaci, ked budu dve torty 😕

evanns
20. jún 2011

@vladka84 tak podla mna este tento rok to bude Karinke praveze jedno ale vsetky dalsie uz bude boj ze to je jej den a jej oslava a len jej torta...aspon ja mam taku skusenost 😉

vladka84
20. jún 2011

@evanns aha, tak som sa na to nepozrela 😲 vlastne ma to ani nenapadlo, lebo Timka je praveze cela natesena, ze sa narodili v rovnaky mesiac a budu oslavovat spolu 😕 ale samozrejme kazda so svojou tortou 😀

katulkaaaaaa
20. jún 2011

@katkavv kati co to je za sedacka?vyzera perfektne videla som na fb

katkavv
20. jún 2011

@katulkaaaaaa dik kati je to maxi cosi tobi, je hneda ale kupili sme na nu biely letny frote potah 🙂

lenadka
20. jún 2011

juj dnes mi Lucka oplieskala o stenu Terezku, ona ju chce stale natahovat, darmo jej vravim, neda si povedat a zas ju brala na ruky a spadla aj s nou a Terezke treskla hlavku o stenu len tak zadunelo, tak ma modrinu nad obocim 🙄 ☹
@21 kolko krat v noci este cucka? u mojej to nie je od hladu ked zubky nesli tak sa budila 2x, ale v poslednom case des, prave som ju uspala. to teda zas trvalo 😅
@eis4 tak casto sa nebudila ani ako 2 mesacna, no co ked zuby nejdu pekne spi, ale 10x je vazne o hubu 😅

mirmaj
20. jún 2011

@eis4 zatiaľ sme toho až tak veľa spoločného nepojedli, ale skôr polievky zatiaľ máme spoločné a tým že su také hustejšie tak jej stačia, čiže zeleninová, vývar, brokolicová, šalatová, ale mala už aj zapekané cestoviny, dnes sme mali špagety tak jedla hole tie, rizoto a tak
@akika722 jej a helen ma taký istý kočík ako ja len vo fialovom 🙂

memory97
20. jún 2011

@seagull2404 to bude len mala rada, ak tam bude plno torticiek, ale isto bude vediet, ktora je od maminky 😉

@vladka84 presne tak, ja si myslim to iste ako evans, tento rok to nebude este vnimat, ale cim bude starsia, tym bude chciet mat svoj den pre seba 😉 a mozno to bude aj inak, ale to sa casom ukaze 😉

21
21. jún 2011

@lenadka ked nam nic nie je, tak tiez 2x, no ked nam idu zuby alebo boli brucho tak aj 10x a aj hod je prisata na mne a nie a nie odtrhnut.... Vcera isla spat o 22.15 a to ma predtym tak rafla, ze mam na ciciku krasne zubky... 😅

21
21. jún 2011

@lenadka a aj tych 10x cuca...a potom ju boli brucho. 😠

memory97
21. jún 2011

Dobre ranko, u nas je to vstavanie ako za trest, neviem, co mu mamina cez den vyparatila, ze ju celu noc budi 😀

katulkaaaaaa
21. jún 2011

caue baby zase mam nervy dnes mi prisli veci total spinave,flakate a dala som za ne vyse 10eur napisala som paninke ci si robi zo mna srandu ze ja taketo veci hadzem do kosa nech mi okamzite vrati peniaze na ucet,ze ja jej posielam balik vam to vyfotim ....toto je uz vrchol 😠 tricka su spinave este od jedla a kratase jeden velky flak,je mi na grc z toho fuj 😖 na tej fotke to nieje vidiet ale je to humus doslova...to mam v tescu za tych 10eur nove 3pack bodynka
svokra operuju uz dnes zmena,drzte palce 😵

katulkaaaaaa
21. jún 2011

@memory97 jej jani si sa fotila u sasi kraus?sa pozname 😉 svet je maly,krasne fotky 😉

majka35
21. jún 2011

dzeň dobry 😎
krásnu noc som mala, hore každú polhodinu ... no, zatiaľ som ešte s nervami v pohode ... 🙄 uvidíme, ako dlho

@katulkaaaaaa preboha, ty máš fakt šťastie na ten bazár ... hajde písať negatívne hodnotenie a priložiť fotku do témy ... ja toto nechápem, nechápem, a ešte raz nechápem ... vôbec nemám slov, čo mám na tú špinďúru povedať 🙄

evanns
21. jún 2011

@katulkaaaaaa ach ta ja by som jej dala!!!! za 10 eur ja v sekaci anglickom nakupim pre nati celu letnu vybavu...sak napis jej ID nech vieme od koho nebrat!

eis4
21. jún 2011

dobré ránko.už 2. celkom dobrá noc bola hore len 3 krát a papala len 2 krát. 🙂
@katulkaaaaaa juj moja,no ja som zatial mala šťastie že všetko mi došlo ako nové a tiež objednávam velmi často pyžamká hlavne,veci na doma,ale mám aj pár šatočiek a su fakt ako nové. napíš jej také negatívne hodnotenie aby si už od nej nikto nič neobjednal,o tých flakoch tam mala napísať,lebo na fotke fakt nevidno nič 😒 😒

baby ja objednávam body už len cez mimibazar,minule som objednala 7 kusov krátky rukáv,nové zabalené za necelých 10 eur aj s poštovným len treba hladať.,už do tesca kvôly bodyčkám nevkročím 🙂
teraz som objednala takéto len 80ky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10026539&tab=1 su chlapčenské ale na doma su dobré alebo pod tričko 😉

adal
21. jún 2011

Dobré ráno, ja mám ešte dotaz ... keď v lietadle Tobias zaspí, pri pristávaní ho musím zobudiť a dať piť aby mu nezaľahlo v ušiach ?
Mám za sebou najotrasnejšiu noc odkedy je malý na svete, nech mu už tie stoličky vylezú, lebo ak nás toto chytí na dovolenke tak to si neviem predstaviť 😕

vladka84
21. jún 2011

dobre ranko...
pisete ze mate blbe noci a my sme sa koooonecne dnes vyspali - hore bola len raz o tretej na papanie a potom o pol siedmej 😵 😵 😵 musim sa pochvalit,lebo mozno uz zasa dlho taku moznost mat nebudem.. teraz spinkame, tak sa idem rychlo pri vas napapat 😉
@eis4 aj ja kupujem taketo balenia z mimibazaru - aj pyzamka som take kupila, aj body s dlhym rukavom, aj opalovacky - vsetko balenia po 5 - 7 ks 😉 akurat som dnes bola v tescu, maju dost vela veci pozlacnovanych, ale my teraz mame nakupene dost 😅

brulka
21. jún 2011

ahojte babulky tak ja tu zase som len na skok. pozeram ze sa trapite so zubkami a mate zle noci ... tak vsetkym nevyspatym drzim palceky aby zubky rychlo vysli a aby ste sa lepsie vsetky vyspali 😉

@adal my mame za poslednych 6 tyzdnov za sebou dve cesty, jednu strasne dlhu, druhu kratsiu a ja som malicku nebudila na pristavanie ... bolo to v noci a bolo mi ju luto buntosit. ona sa chudatenko nezobudila ani ked som ju musela vybrat z tej zavesnej postielky a pripasat si ju na pristavanie k sebe pasom ... tak ja som ju proste nechala spinkat a nic sa nestalo. su ale mozno deticky ktore to vyrovnavanie tlaku horsie znasaju ... neviem ... nasa s tym nemala ziadny problem. ved uvidis ako bude reagovat ked budete vzlietat - to mu daj najlepsie napit vodicky alebo aspon dudlik do pusinky. a kam sa chystate? na dovolenku?

@katulkaaaaaa tak to je naozaj vrchol, spinave vecicky dostat !!! napis zle hodnotenie !!! nech aj ostatni vedia ze tam netreba kupovat !!! ja som tak tiez raz objednala, odvtedy sa vyslovene pytam ked nieco kupujem ci to nema flaky alebo dierky, a po kolkych detoch to je !!! lebo niektore baby su tam schopne predavat neskutocne draho veci ktore uz nosil cely regiment deti a veci su uplne vyblednute sprane no otras !!!

eis4
21. jún 2011

@vladka84 ja sa tiež chystám do tesca ale nie kvoli malej.mm musíme kupiť kraťase a mne nejaké tričká.malá ma toho až až 🙂 pre malu už teraz väčšinou kupujem v H&M ku ked maju zlavy ako aj teraz maju vela vecí za 3,5,7 eur. v tescu su tie veci také moc bábätkovské a ja malu radšej obliekam do takých vecí čo by som vo velkom aj ja obliekla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre