♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
12. feb 2010

Ahojte kocky. Tak ja len na skok. Mam kopu zehlenia a 3 doucovania... dnes nabity program 😀

Pokukala som fotky, super 😉

Deniska, biba ja ked citim krivdu tiez to musim zo seba dostat a nemam problem s tym sa na niekoho postazovat ak citim, ze bol niekto nespravodlivy ci neslusny.

denisocka
12. feb 2010

ake info,myslíš ak ma niekto tam ešte meno a priezvisko?

carculca
12. feb 2010

dakujem Deni, bola som na sono inde nez prvy krat, strasne zlaty lekar, taky mladas fesak okrem ineho 🙂, vsetko vysvetloval, ukazoval a predomnou bola obrazovka LCD 19", uplne iny zazitok, nez pri tom prvom, kde bolo len plod akcia, suspenzna dutina a ked som sa nieco pytala, tak som mala pocit, ze obtazujem...

drobec ma 67 mm

bihan, neviem si celkom dobre predstavit akym sposobom by to bolo zneuzitelne, takze som obrazky neupravovala 🙂

lenadka
12. feb 2010

idem za malou do skolky, maju karneval tak si ju cvaknem ako upira 😀

bihan
12. feb 2010

Carculca, pokojne si ich tam nechaj, len sa mrkni napr. do témy o rodných číslach, menách a neviem čom v albumoch.. tých príkladov tam bolo viac.. napr. aby si sa neocitla ako (fiktívny) darca Komunistickej strany Slovenska, pretože nič viac ako tvoje meno, priezvisko a rodné číslo k tomu netreba... a potom ti zaklopú daňováci na dvere, že prečo si nevydokladovala tých 5tich eur, ktoré si darovala strane a že chcú z toho daň 😀
To je len jedne z príkladov... upozornila som, čo s tou info urobíš, je tvoj problém 😉

pipi1211
12. feb 2010

ahojte mamule ako sa mavate?
lenadka my ideme na karneval v utorok a ja vobec nemam sajnu co z nej mam urobit.... 😒
inak to rodne cislo by som asi aj ja zmazala lebo clovek nikdy nevie aky debil si tu kuka fotky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a takisto aj fotky nahych deticiek. ked sipredstavim, ze by si niekto stiahol foto mojho dietata do compu a onanoval na tom tak mi beha mraz po chrbte.... ale zial je vela ludi co si to bud neuvedomuju alebo na to kaslu a tak maju pedofili moznost......

lucy1990
12. feb 2010

Dobre ranko baby 🙂 zavidim vsetkym babam co boli na sone, ja musim este pockat do toho 26.2. ☹ a s tymi udajmi budte fakt opatrne...meno a priezvisko su v pohode, ale rodne cislo, to je pekne zneuzitelne...

carculca
12. feb 2010

s tym rodnym cislom mas pravdu, to som si neuvedomila, ze tam je, dakujem za upozornenie, uz by to malo byt ok 😉

nikitka231
12. feb 2010

kika :
ja som tiez najskor nevedla ako sa dostanem na poslednu stranu musela som si najskor vybrat poslednu a to ma nacitalo teraz to robim tak ze ked prides na zakladnu stranu Mod.kon. co je tato https://www.modrykonik.sk/ a potom das iba spolocny termin tak ked najdes augustove milaciky tak neklikny na augus.milaciky ale na kocku co naposledy pisala prispevok k nasmu terminu ...dufam ze je to pochopitelne ,hodi ta to na posledny prispevok 😉 😎

mywiel
12. feb 2010

nikitka dakujéééém 😀 😉

miciatko
12. feb 2010

Ahoj tehulky
Vcera som bola na poradni a som veľmi sklamana . Cítim taký smútok v duši . žiadne sono nam nerobil, len popočuval srdiečko a povedal že som v 15 tyždni hoc pre gynekologa by malo byť podstatné že je to 14+1, nerobil mi ani NT , takže už mi ho robiť ani nebude, dúfam že babatko je zdrave . Moje vysledky z krvi :
PAPP - A 336,0 , toxoplazmóza :154,400, Tpo: 0,50, TSH: 0,90 , ostatok je negatívny . Tak ak niečo viete z toho vyčítať tak mi dajte vedieť . O týždeň mám prisť ale iba na krv na AFP .

nikitka231
12. feb 2010

miciatko:
kedy si bola predtym na sone?nechapem preco ti ho nerobil aj ked sono sa ma robit 3 krat za cele tehu zevraj 10,20,30tt ale toto mohol premerat!odkial si?

ikulka
12. feb 2010

ahojkjate
joooj krásne fotečkx ste nahodili ja idem na krv a sono v utorok tak sa neviem dočkať hádam bude všetko ok....
no a kočík budem mať ten čo pri saške je síce nemožný taká velká opacha ale nový veru kupovať ozaj nejdem ved ho budem používať tak možno do jari a potom radšej niečo vymyslím nové. mala som vydeko je to ako tako len trošku menší a je bordovo zlatý myslím, že aj ked to bude chlapec vobec nevadí .....

rubinka
12. feb 2010

Miciatko no na meranie NT bolo u teba už neskoro tak preto teraz nemeral. Meria sa len do 13+6 potom sa vraj už merať nedá. Mne tiež ešte nemerali ktovie či to stihnem, takže aspoň v tom nebudem sama.

kacena4
12. feb 2010

babenky sono sa fakt robi len v 10. 20. 30.tt inak sa oficialne plati, zalezi na tom akeho mas lekara. ja takeho isteho ako miciatko, na viac ani za nic len za peniaze ☹

miciatko
12. feb 2010

bola som na prvom sone 10+1 a to babeno nebolo dobre vidieť , preto nemam ani foto . Ešte vtedy mi prizvukoval že nemam prisť skôr ako o 4 týždne , no a ja som si hovorila že dva dni hore dole, sak som neni lekar
☹ , ešte sa chcem spýtať ako je to u vas s nosenim moču na poradnu . Ani som nevedela že ho mám ja nosiť . Ešte sa chcem spýtať v čom to nosíte, dajú sa kupiť neake flaštičky na takyto odber .

marija
12. feb 2010

miciatko ja nenosim moc so sebou, mne daju priamo tam nadobku, vycikam sa a podam ho sestricke do ambulancie ked amm poradnu.

nikitka231
12. feb 2010

ozaj kocky chcela som sa opytat ci vam podla cinskeho horoskopu pohlavia sedi pohlavie ak uz viete co budete mat,napr tea a podobne
http://www.mamaaja.sk/mamaajaUserFiles/File/kal...
mrknite a napiste mi lebo na moje prve to vychadza 😎
ja idem na sono v pondelok a som strasne nervna a fotecky mate nadherne vsetky som popozerala 😎

marija
12. feb 2010

nikitka moja mala mala bzt chlapec :D a teraz to ma byt dievcatko :D

denisocka
12. feb 2010

tak zlate adminky, mi tie moje vylevy o nemocnici uravili,sa tešíma odteraz si dam bacha čo píšem na sklo

nikitka231
12. feb 2010

deni a kde si co napisala?mi usla pointa...sorry

denisocka
12. feb 2010

v teme regiony , v našom okr.meste

lenadka
12. feb 2010

tak som spat, karneval a upirik odfoteny, fotky nahodene aj pupik som si cvakla este aj ten pridam, nerastie je stale rovnaky 😅
son zvedava ako dopadnem ja s tym sonom, sice si ho minule pisal do papierov, ale clovek nikdy nevie co im hlavou prejde 😅 zabudne a bude 😝 😅

lenadka
12. feb 2010

deni este ze som si to stihla precitat neupravene 😀 😉

inak ja uz dalsie fotky babatka v brusku mat nebudem, len v 20tt si zaplatim napalenie CD-cka, na fotky uz bude asi velike 😅

lulusha
12. feb 2010

mici, ja som si nakupila take skumavky v lekarni, stali 30 centov a v tom budem nosit moc...prvykrat som sa vycikala priamo u dokiny, ale asi je lepsie doniest ranny moc...
nikit, mne v Genetone vysiel chlapcek a podla cinskeho baba 😀 takze uvidime na usg, kto to trafil 😀

tea333
12. feb 2010

nikitka u mna to v podstate sedi..ja som mala 21 27.12, cize na zaciatku decembra som este mala 20, takzee to sedi na chlapca..

lenadka
12. feb 2010

mici ja mam z lekarne odlozene take nadobky v kt. mi dali volakedy gyn. globulky, 2ks a tretiu mam ani neviem odkial, takze donesiem v tom...potom to umyjem a je...baby normalne nosia v prazdnych flastickach od liekov a tak, pri malej nas tak naucili v poradni nosit tu istu flasticku a papuce do poradne...a tak to robim aj teraz, akurat tie papuce si tam nosim asi sama, no bosa s kabinky behat po ambulancii to mi nesedi, takto si dam slapky a nie je mi zima aj speci suknu si nosim na vysetrenia, lebo tiez sediet na stolicke kym mi odmeria tlak a vypise papiere len tak...brrr

lenadka
12. feb 2010

nikitka mne vyslo ze mala mala byt baba aj je a teraz zas vychadza dievca 🙂

lenadka
12. feb 2010

takze uvidime o par tyzdnov ci to sedi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre