♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
3. júl 2011

@minnie55 ja viem len vazne deticiek mi moc luto ☹ ☹ ☹

akika722
3. júl 2011

@minnie55 ne prišlo divne že "objednavam si zmrzky cez net,odo mna kupila skejt za 40eur a dalšia veta,mame dlhy 🙄 tak do riti nekupim sebe ale poplatim všetko a dam detom 🙄

minnie55
3. júl 2011

@akika722 ja mám tiež 2 deti a mladšieho stále chodím kontrolovať, či dýcha, keď spinká 🙂 Normálny človek takéto jej správanie nepochopí.

akika722
3. júl 2011

@danulienka35 @majka35 jaj vy dva..ja ani na svok vek nevyzeram tak dobre ako vy tak pssssst 😀 opice 😝

akika722
3. júl 2011

@minnie55 ale tak je ine že ked si doma a je ticho v byte/dome a spinka a ine ked tam vriesaju dve seti nad postielkou a babom ani nehne 😒
a pozeram že dnes oslavujete...tak všetko naj drobcovi 😵

minnie55
3. júl 2011

@akika722 Ďakujeme pekne 🙂

akika722
3. júl 2011

@minnie55 a som zvedava či napiše dačo na obranu..sa mi zda že chodi do temy aj Anglicko?niečo take..možno aj tam ju lutuju 🙄 raz som ju postrehla v nejakej takej nahodne.ale nečitala som

danulienka35
3. júl 2011

@akika722 si fesanda tiez uz sa na teba tesim mooooooooooc

akika722
3. júl 2011

@danulienka35 aj ja sa tešiiiiim..len čim skooor 😵

minnie55
3. júl 2011

@akika722 no len nech ju ľutujú 😠 😠 😠
ja netuším, kde ešte píše, toto som objavila náhodou. Pôvodne sem prišla na návštevu k rodičom na 2 či 3 týždne a už je tu druhý mesiac. manžel ju volal do Anglicka, nechce sa vrátiť a tu žerie nervy rodičom. jej mama je zrelá na infarkt. Nechci vedieť, ako sa k nej chová, ako k poslednej handre !!
Tiež som veľmi zvedavá, čo napíše, podľa mňa nič, ja na jej mieste by som sa pod zem prepadla a začala nad sebou premýšľať, ale obávam sa, že to jej nehrozí 😀

akika722
3. júl 2011

@minnie55 ja viem ako sa o svojej matke,o žene čo jej pomaha-ak u nej byva a o žene čo jej dala život..ako sa vyjadruje..hanba jej

danulienka35
3. júl 2011

@akika722 😝 😝 ty si nasa opicka

akika722
3. júl 2011

@danulienka35 he he opička 😀

danulienka35
3. júl 2011

@akika722 neboj pridem slubujem mojko a tesim sa na tych tvojich chlapov malickych 😀 😀 😀 a samo i na teba

lenadka
3. júl 2011

@21 aj aj som to pocitala ked jej vysla ta prva ze 21 a pytla so msa bab este co s Luckou som chodila do diskusie januarcata ze co to za zub, ze my to vychadza ze uz je to trvaly, my pojdeme v lete na preventivku takze sa opytam ze co su to za stolicky 😕 😀
@akika722 jeej krasne fotocky 😵 aka laaska 😵 🙂

akika722
3. júl 2011

@lenadka hej ved pri odchode sa ešte vystiskali Paťko s Barborkou 😀 zlaty boli 😀

evanns
3. júl 2011

caute vsetci...

pridavam fotky zo stretka...bolo uuuuuuuuuuuuzasne...som sa zas tolko nasmiala...takze diky baby
@akika722 @majka35 😉

popisem aj podrobnosti, ale kedze sa mi dieta vyspalo v aute a mm na nocnu odisiel tak sa hrame 😉

danulienka35
3. júl 2011

@evanns ste uzasne a deticky krasnucke moc 😉

lenadka
3. júl 2011

baby bola som u svokrovcov a mala tam spravila prve krocky sama od babky ku mne a potom naspat niekolko krat za sebou 😀 😵 😀 zlatko moje male, za jednu rucku uz cupita jedna radsot, aj ked obcas nou hegne do strany, este nema taku stabilitu, ale bolo to uzasne a to som si myslela ze pri druhom dietatku ma to uz tak nedojme a figuuu 😵 😵 😵 lepsie ako vyhra v lotte 😵

@aluere tesim sa pokroku s domcekom a prajem stastnu cestu a trosku si oddychnut, zmena, nech to hlavne Denisko dobre znasa 😉

lenadka
3. júl 2011

@akika722 Patko ma vkus, Barborka je nadherne dievcatko, do reklamy, casopisu, je perfektna 😵 🙂

evanns
3. júl 2011

joj baby sak @akika722 je perfektna a veru hostina pre nas jak na "odpust" a tie palacinkyyyyyyyyy...ja som musela vodu pit radsej ze by som sa kontrolovala a nezjedla celu misu...a vysli sme von a s Majkou jedna veta "ja by jej ten pekac cely zjedla" 😀 😀 😀 😀

akika722
3. júl 2011

@lenadka gratulujem..šikulkaaa 😀 to hej..Barborka je krasne dievčatko 😵 aj Natashka je rozkošna.celaaaa mamina
@evanns jaaaaaaaaj vy 😀 som rada že chutilo..ved som hovorila papajte 😀 bola toho jedna kopa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenadka
3. júl 2011

@akika722 takze take mnamky? skoda ze byvas taaak daleko 😝 😀 😉

akika722
3. júl 2011

@lenadka ved vylet neeeee? 😀

lenadka
3. júl 2011

ditko je hore tak bezim 🙂

danulienka35
3. júl 2011

@evanns palacinky co ste si nezobraly na cestu 😀 😀 😀

lenadka
3. júl 2011

aaaa figu tak neviem co ja pocujem ona si chrapka na terase v kociku, ked je tak hnusne aspon takto ju na vzduch strcim jedno spanie ale uz dlho spi, zas budeme do pol jedenastej kukat na seba 😕 😅 neviem ci si z neurobim vecernu hygienu, lebo mm je v praci a ona ma vecer nepusti z oci inak je rev, do sprchy by som sa nedostala az o polnoci 😅

akika722
3. júl 2011

kamoška dala na fb-neviem čo to je za babču ale som sa rehotala jak diva..kuk všeetke foto 😀 😨 😅 😀 http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fb...

akika722
3. júl 2011

aka sexi čo? 😅 😀

lenadka
3. júl 2011

tu su moje maciatka 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre