♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
25. feb 2010

nooooooooooooo vybrane slova meleho drvim a sama pisem zle...

zuzana76
25. feb 2010

jaj, konecne si male kopka, takmer cely den som ho necitila, stale som nieco robila, tak teraz len sedim a ozyva sa 😵

bihan
25. feb 2010

Ja si to už veľmi nepamätám 😀 mala som 20 a bolo to veľmi rýchlo 😀 Tetovanie som si dávala robiť v 17tich aj niečo 😅 a teraz to bude asi tetovanie.. už dávno chcem niečo medzi lopatky, ale nie nejaký trápny motív.. videla som krásne tetovanie pozdĺž chrbtice a veľmi sa mi to páčilo 😵 a keby piercing, tak asi do brady ale ako učiteľka sa asi uspokojím s tým nosom 😀

michaela80
25. feb 2010

no ja som vecer nervacila ze ju necitim a pri tom zvycajne vecer je aktivna ...no ako zacala potom o pol druhej sa prevalovat a kopat tak som spat nemohla ako som si to vychutnavala s rukami na brusku....uz penkne citit aj na povrchu bruska ako si kopka..

michaela80
25. feb 2010

ja by som si asi na tvar piercing nedala, nie asi urcite a mm by ma urcite "zabil" stacilo ked vyvadzal ze som si dala kamienok do zuba a tak sa tesil ked sa mi po par mesiacoch odlepil....ze vraj nemam 15 na take hluposti...

peta131
25. feb 2010

Bihan aj ja hovorim 😀

miska no ja ho mam 4 roky tak neviem ci dierka zarastie alebo nie 😖 ale aj keby zarastla tak tiez by som si ho isla dat zase spravit 😉

mne sa napriklad hrozne hnusy piercing v jazyku to musi boliet jak slak 😝

peta131
25. feb 2010

ja mam tetovanie dole na nohe pod lytkom takeho maleho motylika 😉 a to je aj moj konecny stav jeden piercing a jedno tetovanie mi staci 😀 a mala som aj piercing v nose ale ako som si isla dat do pupka tak z nosa som si ho vytiahla lebo som zase nechcela vyzerat ako nejaka fetacka vsade piercingy 😅 😀

gijar
25. feb 2010

ahojte🙂)) tak ja mam tetovania 2 a uvidim ci este bude 3tie. a piercing mam na brusku tiez a mam ho tam stale aj ked uz som 19tt a brusko uz riadne vykuka. mne povedala pani v salone (je to moja teta) ze mozem mat do 6-7 mesiaca, ze ved uvidim, kedy uz je koza napnuta. potom mi da tu plastovu trubicku ci co to je a budem ju tam mat az do porodu....tiez uz mam piercing asi 5 rokov takze hadam by nezarastla dierka ale takto to je lepsie, lebo znovu proces hojenia-keby nahodou-sa mi absolvovat nechce 😉

nikitka231
25. feb 2010

miska tak mi este povedz ze ci ty mas vponuke aj tie umele trubicky ako ma Peta,aby to nezaratlo...nechcem mat nanovo kolapsove stavy pri prepichovani pupku 😀 😝

michaela80
25. feb 2010

momentalne nie ale da sa to objednat na http://www.body-piercing.sk/

nikitka231
25. feb 2010

jaj miska a kde to tam najdem???posles mi konkret.link?please

lenadka
25. feb 2010

ja nechcem ani jedno ani druhe 😅 este tetovanie v salone ok, ale zazila som aj ine soky ked na diskoteke mali v rohu saly stol a tetovali o dusu v akcii 😅 🙄 🤐 😲 tak tam sa mohli pekne nakazit bars cim decka, normalne som zhnusena bola 🙄
este tak pirsing v pupku je pekny ale ja to nechcem, necitim sa na to, ze by to bolo pre mna, nemam ho kde ukazovat, jedine v zahradke medzi krumplami a kapustou 😀 😀 😀

gijar
25. feb 2010

mne sa zasa piercing v pupku na plazi na opalenom tele strasne paci 🙂 ked tak svieti, je to super 🙂
no a tetovanie mi robil tiez chalan unho doma v izbe, ale bol vseobecne znamy v meste a skuseny, akurat nemal svoj salon ale len izbu 😀
ale to na tej diskoteke je trosku brutalne ,nie? 😕

zuzana76
25. feb 2010

tak a ja tu riesim,ze ci si mam zafarbit vlasy 😀 v tehotenstve, minule tehu som si nefarbila, nemam sedive, farba moja sice nic moc, taka nijaka, ale horsia je kvalita ako farba, co myslite o farbeni vlasov? Ja viem,ze dnes je to bezne a myslim,ze vacsina zien si farbi a meliruje a tak, ale ja mam vycitky, ci predsa len daco neprejde k babatku, nejake chemikalie.

nikitka231
25. feb 2010

zuzi v pohode sa farby ,ja sa tiez farbim aj som sa farbila pri prvom tehu a nic sa nestalo ,akurat co sa ti moze stat je to, ze ti to nechytí 😉

gabusssa
25. feb 2010

Vy ste také podarené, ako sa bojíte tých výsledkov tripple testov. Veď ste takmer všetky mladé, u Vás je riziko veľmi malé. Ja, ktorá by som sa mala stresovať asi viac, som sa absolut nejako nezaoberala touto myšlienkou. Ja Som tie výsledky dostala aj do ruky. Miera rizika je 1:744, to je veľmi nízke riziko avšak vysoké je riziko kvôli veku. Dnes som bola na genetike v Nitre. Toho som sa trošku bála, pretože som sa rozhodla, ak výsledky testov budú dobré na amnio nepôjde. Mala som strach, že ma budú nejako strašiť, že je to moje rozhodnutie, ale bla bla bla....Ale veľmi som sa mýlila, pani doktorka bola jedno veľmi milé a pohodové stvorenie. Veľmi kľudne sa so mnou zhovárala a dávala mi otázky ohľadom rodinných záležitostí. Moje rozhodnutie akceptovala a nijako mi ho nevyvracala. Vraj mám na to nárok. Tak som sa s Vami chcela podeliť o celkom príjemný zážitok s doktormi...

nikitka231
25. feb 2010

sorry ja uz asi spim ..takze sa nafarbiiiii!!!uz nevidim na y a i

peta131
25. feb 2010

vytahujem nas z druhej strany nejako je tu bolo dnes vecer ticho 😝
ja som si zvykla chodit spat nejak neskoro tak este buntosim a mm mi skrabka chrbatik 😵 😀

peta131
25. feb 2010

boze pisem jak madar ta prva veta nedava ani zmysel ale snad ste pochopili 😅

lucy1990
25. feb 2010

Peti, ja este nespim 😉 este nie je moja hodina, aj ked rano vstavam k dokimu o 7.00...

lucy1990
25. feb 2010

A ja som tu prvu vetu nepochopila, ale mozno mi uz tak neskoro nemysli 😅

bihan
26. feb 2010

Čafte 🙂 Ja mám dnes vraždiacu náladu, najprv sa dieťa v noci 2x zobudilo s revom a potom sa spustila taká búrka, že sme s MM dve hodiny nespali.... a samozrejme dieťa už o pol siedmej hore 🙄

Ale podarilo sa mi včera vyhrať na eBay sadu jednoduchých tehu tričiek z Nextu - čierne, biele a fialové, úplne nové za 12 libier aj s poštou.. aspoň niečo pozitívne 😀

AFP testov sa vôbec nebojím, stále som sa nerozhodla, či si ich vôbec dám urobiť 🙂 čo mi ale pripomína, že by som sa mala objednať k lekárke na kontrolu a chcem si s ňou pokecať o odlete v 8m, tak som zvedavá, čo mi na to povie.

A zajtra ideme na koncert, teším sa ako malé decko 😵

denisocka
26. feb 2010

ach bihan,si ma rozosmiala 😀 - že 2x sa zobudila s revom a ty už taka vraždiaca nalada. mala si vidieť mojho mm pred 3dnami. maly pojedol hrašok a zobudzal sa prisaham každe 10min od tej 23.00 do 4.00 ,medzi tým h mm masiroval,prebaloval a hrešil jak tur 😀 , nakoniec maly zalomil o 4.00 . Pred včeraom to zopakoval ale len asi 20x bol hore , to už muž padal z hôh . on totiž teraz prebral moju rolu, lebo ja sa mam šetriť 😀 a zle sa mi zohýna ku postielke no a dnes maly spal jak dudok a muž nemohol celu noc spať, tak tretia noc na hovno 😝

tretulka
26. feb 2010

bihan 😀
ja dom bola na AFP odberoch vcera...vysledky vraj budu do 2 tyzdnov, ak by nieco nebolo v poriadku, budu mi volat...ale mam malu dusicku 😔

tretulka
26. feb 2010

dom = som 😀

maculienka123
26. feb 2010

baby nebolia vas zuby?mna strasne,kazy asi nemam,nebolia tak ako kazy ale cely chrup,je to v tehu normalne?

nikitka231
26. feb 2010

ja so tiez od rana nervna ,zle som spala som dolamana a to nas dnes caka este minim 10 hodin.cesta na SK a v pondelok tiez na AFP testy 😠

nikitka231
26. feb 2010

macu je to normalne,dokonca niekomu krvacaju aj dasna,ja ich mam tiez citlive 😔

denisocka
26. feb 2010

dala som fotku brucha do albumu

aj ja mam kerku vzadu na krížoch, taky "anjel" skusim najsť a hodim foto

bihan
26. feb 2010

Deni, tak každý hodnotí podľa toho, na čo je zvyknutý.. ja nie som zvyknutá vstávať v noci k malej 😉

Zuby ma nebolia, ďasná nekrvácajú.. tipla by som to na nedostatok niečoho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre