♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
23. dec 2009

idem konecne nieco robit lebo o 12 vyrazam k otcovi na predcasne vianoce a odovzdat kamoske darcek este 🙂
pekny den zatial baby 🙂

janusa127
23. dec 2009

ahojte 🙂

my to ešte nevieme kedy povieme našim 😅 nechala som to na mm, nech sa rozhodne, ja sa do toho moc nehrniem lebo viem že budú pozerať na nás ako na bláznov 🙄 teda svokrovci isto budú mať pripomienky či máme málo 😝 a moji rodičia to zoberú v pohode si myslím 🙂 ale inak sú vzťahu super na oboch stranách len teraz ich asi trochen vyvedieme z rovnováhy 😀 😀 😀

no bihan si si dala chrobáka do hlavy 😝 😀 ale neboj isto je všetko oki 😉

a čo kto je tu najstarší? 😀 😨 ja mám 28 v lete 😎

rubinka
23. dec 2009

Janusa predpokladám že by ste teraz radi mali dievčatko, myslím že je to pochopiteľne, ja si tiež vravím chcem parík alebo aspoň 1 dievča 😀 takže asi by som to tiež skúsila aj ked v pláne sú len 2 deti vzhladom na to že by sa nám do trojizbáku nepomestili. 😀

hiva
23. dec 2009

OK baby....idem aj ja nieco este v praci porobit, kym pojdem sviatkovat 😉....cez vianoce budem dost rozlietana, takze neviem, ci si najdem cas na net....ale najneskor v january som tu spat na koni 😀 😀 😀

prajem Vam prijemne Vianoce, vela lasky a pokoja, a nech sa tym nasim fazulkach dobre dari v nasich bruskach 😉

rubinka
23. dec 2009

Hiva aj tebe želám krásne sviatky 🙂

bihan
23. dec 2009

Tak sa pridávam do klubu, MM je o 9r starší a svokrovci majú vek mojej starej mamy 😀 ale vzhľadom na to, že sa vidíme cca raz za rok, tak máme úplne skvelé vzťahy 😀 Ale nie, u nich v rodine sa rodinné vzťahy veľmi neriešia, my sme si v rodine bližší, tak ja som to oznámila mojim rodičom, MM svojim a všetci sa tešili 😀

A tiež prajem krásne sviatky 😵

rubinka
23. dec 2009

Môj manžel je o 6 rokov starší ale rodičov máme približne v rovnakom veku lebo on je vo veku môjho brata a ja som u nás najmladšia. Ja som si nikdy nepomyslela že by som si mohla niekedy rozumieť so starším, ale mohla som porovnať s rovesníkom a to bolo nebe a dudy. To bolo také decko 😀 vtedy sme mali 21 rokov ale naše zmýšlanie bolo dosť rozdielne. On si chcel ešte uživať a tak...

rubinka
23. dec 2009

Akú krásnu foto som našla v jednom albume 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bihan
23. dec 2009

Fotka krásna, len fotograf mohol vyretušovať strie 😅

marija
23. dec 2009

Ahojte kocky 😉

No kym som vas docitala... uff 😵 no riesili ste aky stary je vas partner, no ja som tu asi jedina, ktora ho ma mladsieho??? 😎 sice len o pol roka, ale predsa 😉 no ale nestazujem sa, existuju aj vynimky.

O dve hodinky mam byt u lekara, uz sa neviem dockat 😵 😵 😵 potom Vam napisem ako to dopadlo. Dnes privezie manzel aj stromcek tak som zvedava ako sa to bude cele pacit malej, potom musim este upratat, uz nieco navarit a potom sa vylozit pred telku a budem cakat na Stedry den 😀

hiva
23. dec 2009

no tak ta retus fotografia by sa fakt zisla....z tej fotky mam zmiesane pocity 😖 😵

rubinka
23. dec 2009

Hiva prečo? Náhodou je to s tým medvedíkom zlaté, čo tam po striach 🙂

hiva
23. dec 2009

ved hej....je to velmi mile...kraasne....ale mne nejak nechtiac vzdy padnu oci na tie strie 🙂 ...i ked nic proti nim nemam....je to uplne bezne a ani ja sa tomu asi nevyhnem....ale hold, moj pocit je aky je 😅

lenadka
23. dec 2009

caute, ked vas tak citam tak sa pasujem za vasu mamu 😀 nakolko mam asi najviac, uz 32 a v ked sa male narodi /ak/ tak uz budem 33 😅

evitkamalicka
23. dec 2009

ja budem mat cersvych 28 ked sa male narodi

rubinka
23. dec 2009

A ja som si to najskôr ani nevšimla, neviem či som slepá či čo 😀

hiva
23. dec 2009

rubi...ja sa len tak trosku montujem do fotenia, takze mi to udrelo do oci hned 😀

lenadka nasa mama???...blbost 😀 😀 😀 ...ja budem mat v marci 29.....takze sme vlastne skoro rovesnicky 😉 ... no a ty uz predsa jedno dieta mas, takze ten vek je v pohode.....

a to iste plati aj pre Evitku 😉

ale sak je jedno, kto je aky stary....hlavne aby sme boli zdrave a v auguste sa dockali krasneho miminka 😵

rubinka
23. dec 2009

Hiva s tou poslednou vetou plne súhlasím, toto je nahlavnejšie 😉

tiriel
23. dec 2009

ja som priemer ... mam /asi/ 26r 😀

rosienka
autor
23. dec 2009

teda ste tu zase popisali 🙂

vitam dalsie nove tehulky, pomaly sme tusim na konci augusta a prehlad je sice dost tazky, ale pomaly ho ako-tak dostavam

cosy- dakujeme za prianie, dufam ze to budes prave ty, co bude zakladat augustove milaciky 2011 😉 ja ti to prenecham,ked sa mi tie dvojky naozaj zadaria 😉

takze som tu uplne vymknuta zo vsetkych statistik 😀 ...naprv som tu za maminu, kedze budem mat v aprili 36, mam muza mladsieho o dva roky a snazili sme sa tri roky, kedze sme museli ist kvôli spg mojho mm a neskôr aj zvysenemu mojmu FSH az cez tri IVF-ICSI... 😖. ja som v podstate do 32 na deti ani nepomyslela, bolo nam dobre, zapracovali sme sa, mm dorobil tento rok doktorat a konecne ma normalny job, takze mat deti predtym by bolo tazke a vedeli sme, ze to nebude lacne, kedze zijem v zahranici, kde sme vsetko museli platit z vlastneho a to su hrozne palky ☹

my sme to samozrejme obom rodicom a surodencom hned po teste povedali, moji dokonca vedeli uz ked som zacala stimulovat a uz roky nam drzali palce.

tak a teraz idem aj ja piest makovnik a orchovnik, lebo som to mm slubila 😅 pridem neskôr kuknut

rubinka
23. dec 2009

Potom bude aj nejaká tabuľka?

evitkamalicka
23. dec 2009

veru niekto by mohol urobit tabulku

rosienka
autor
23. dec 2009

tak vsak zacnime a kazda to okopiruje a dole sa prida:

rosienka 35r., 3r. snz, zahranicie, ziadne deti, TP 2.8.2010

rosienka
autor
23. dec 2009

vlastne este raz:
rosienka 35r., 3r. snz, zahranicie, ziadne deti, TP 2.8.2010, dvojvajecne dvojicky

evitkamalicka
23. dec 2009

rosienka 35r., 3r. snz, zahranicie, ziadne deti, TP 2.8.2010, dvojvajecne dvojicky

evitkamalicka 27r, 2.mes.snz, Šaľa, jedno dieta - Adamko, TP 10.8.2010, jedno

tiriel
23. dec 2009

my to tiež nevieme či povedať,dokonca ani či sa zverejniť tu na MK , asi si to ešte chvílku nechame pre seba .

lenadka
23. dec 2009

rosienka 35r., 3r. snz, zahranicie, ziadne deti, TP 2.8.2010, dvojvajecne dvojicky

evitkamalicka 27r, 2.mes.snz, Šaľa, jedno dieta - Adamko, TP 10.8.2010, jedno

lenadka 32r., snz. 1 šup, Prievidza, jedno dieta - Lucka 4r., TP 4.8.2010, 1 ks 😀

lenadka
23. dec 2009

rosienka ale neda mi napisat, ze aj ked mas najvys. vek tak si to vzala hopem a hned nas s dvojkami preskocis-rafinovane! 😀 😀 😀

lenadka
23. dec 2009

veru nasim nastkam 😵 by som v poho mohla byt mama 😅

miciatko
23. dec 2009

Ahojte, tak ja mám 33 v novembri cerstvo oslávenych

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre