♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
8. mar 2010

simus, lenka skusila a nic jej nenaslo 😕 😀

ladywitch26
8. mar 2010

simus, a sesterka nebola kedysi v irsku alebo UK nahodou? lebo tu maju decka studeny odchov 😀 ja moju tiez nejako extra neobliekam ani nezakryvam vonku, ale ked je po kupani, tak by som ju urcite nedavala na zem, brrrr

lenadka
8. mar 2010

no hribikanu naslo, ja som tam mala "o" 😅

simuska153
8. mar 2010

Lady - nie nebola 😀 , ale ona je inak velmi dobry clovek.... len niektore metody ma svojrazne 😀

denisocka
8. mar 2010

Ja dala o,to je preklep.

simuska153
8. mar 2010

Leni, ved aj ja som ti to zle napisala, sorry 😉

ladywitch26
8. mar 2010

simus, a mozno maju doma podlahove kurenie 😀

simuska153
8. mar 2010

Lady - v Ba v cinzaku asi nie 😀

simuska153
8. mar 2010

Inak mame dobru Adamkovu hlasku - pytala som sa ho, ako budeme volat babatko... a Adamkova odpoved: "BABATKO, POD ŠEEEEEM" 😀 😀 😀

lenadka
8. mar 2010

simuska 😀 😀 😀 😀

simuska153
8. mar 2010

Aspon sa nemusime trapit s vyberom mena 😀

lenadka
8. mar 2010

simi, kedy ides na sono?

ladywitch26
8. mar 2010

simus, 😀 😀

inak to v panelaku este ide, to hreju zospodu susedia 😀 my sme v byte ked sme byvali mali teplu podlahu vzdy. len teraz sme v dome a iri vobec nedavaju izolacie dospodu,tak je to dost studene.

simuska153
8. mar 2010

Leni, v pondelok 15. idem k Dr. Hudecovi na morfo-ultrazvuk a 18. do Ba.... tak drzte palce... ale pevne verim, ze je vsetko OK 😉 .

Lady, no my byvame v panelaku - pod nami su pivnice, sme rohovy byt.... takze teplo velmi nemame ☹ ... ale zase v lete mame uzasne 🙂

ladywitch26
8. mar 2010

simus, tak to nad pivnicami fakt nic moc. my sme byvali rovno pod strechou, takze v lete prijemne teplucko, v zime tiez. a navyse v kuchyni a chodbe korkova dlazba a to super hreje. ja som len naboso chodila. normalne mi je za tym bytom luto, fakt bol pekne porobeny, ale potom robotnici dorvali strechu v zime a tyzden pred vianocami bol odmak, tak ho kompletne vytopilo. este aj do postele nam voda kvapkala. ani neviem,ci tomu majitelovi vobec ta firma nahradila skodu, lebo to boli nejaki pochybni robotnici 😠

simuska153
8. mar 2010

Lady, tak tomu sa hovori fakt smola ☹

lenadka
8. mar 2010

simi, to ides k Hudecovi do jeho ambulancie, nie do nemocky?

simuska153
8. mar 2010

Leni, ano k nemu.... chodim k nemu normalne aj do poradne.

simuska153
8. mar 2010

Teda k nemu do ambulancie...

zuzana76
8. mar 2010

ahojte

baby poradte mi, uz par dni mam tvar samy flak teda lica nie az tak, ale brada to je nieco otrasne, myslite,ze to z tehu? vyzera to ako lisaje, nevie co s tym, kremujem si to, zajtra sa spytam v lekarni nieco na to, nemate nejaky recept?

ladywitch26
8. mar 2010

simus, mne bolo luto hlavne toho majitela, on to tam mal tak pekne porobene, a nakoniec celu podlahu musel vyhadzat, nanovo stierky, omalovat atd. esteze ja som bola vtedy uz v irsku, takze sme tam prakticky uz ani nebyvali, lebo by ma porazilo. moj muz chodil na tyzdnovky, tak to teda vsetko pobalil a siel byvat na vikendy k nasim.

simuska153
8. mar 2010

Zuzi, neviem... ja mam velmi citlivu plet na tvari ... a flaky sa mi robia aj od normalnej cistej (teda normalnej - chlorovanej) vody. Mne pomaha len kremovanie riadne mastnym kremom (pouzivam modru Niveu) a striedam to s hydratacnym...
Nedavala si si napr. sol do kupela - mne sa to hlavne vtedy zhorsi a flaky mam potom aj par dni ☹

zuzana76
8. mar 2010

simus, nedavala, len sa sprchujem normalnou vodou a tvar si neumyvam nicim, len tou vodou a telo sprchovym gelom od Alverde-prirodny

pri Patkovi som taketo problemy nemala, vlastne doteraz to bolo ok, ale teraz vyzeram uz fakt hrozne

simuska153
8. mar 2010

Zuzi, tak potom neviem ☹ ... ved ak by Ti to pretrvavalo, skus radsej skocit na kozne.

lenadka
8. mar 2010

zuzanka, skus infadolan masticku, malej sa teraz vyhadzali licka, akoby alergicka reakcia na nieco na co netusim poobede falky nemala a vecer prisla od svokry cela cervena, ze tam jedla cokoladu a tiez to mala take lisaje akoby a infadolan premasti a odsahuje nejake vitaminy, tusim A a E na regeneraciu pokozky ..velmi dobre na to zabera 😉

zuzana76
8. mar 2010

lenadka vdaka, zajtra skocim do lekarne

zuzana76
8. mar 2010

zajtra idem do poradne na 13.00, uz sa bojim

simuska153
8. mar 2010

Zuzi, budem drzat palce... a neboj, vsetko bude dobre 😉

zuzana76
8. mar 2010

simus, dakujem, dufam,ze bude , inak tiez ocakavam pipika 😀 , teda este nevieme, ale tusim to 😀

zuzana76
8. mar 2010

ozaj a casto ma svrbi telo, zajtra spomeniem Dr. , vraj to moze byt aj pecen, dufam,ze to hadam nie, aj pri patkovi ma cele telo svrbievalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre