♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

leteku
10. mar 2010

Moja Terezka zase spieva brušku stále dokola jednu pesničku - Bola raz malá, malá hviezdička .... Hovorím, že malé ju bude poznať už pri narodení.

denisocka
10. mar 2010

hej,mala by si byť vtedy luluš inde, už som to raz s niekym riešila.

napíš "zrzulka" nick,ona to riešila

maculienka123
10. mar 2010

evit,mna strasne duje a potom mam tak etalky v bruchu,ze koniec ani chodit nemozem a z cerstvej kapusty ani nehovorim,co ked ju tak lubim.

deni,ja zboznujem granatir,veru spravim aj ja v najblizsej dobe.

ja uz mam dovarene,idem papat,som navarila aj na dva dni,tolko toho.

jaj stale ma stekli brucho 🙂

silwietta
10. mar 2010

ja som vcera spravili chili con carne, ale mne to akosi zacalo smrdiet, tak dnes som si spravila zapeceny karfiol a mm bude mat na veceru zase to chili 😎

maculienka123
10. mar 2010

inak mne uz dochazdaju napady,musim vzdy pozriet na nete,ze co uvarit.my cestoviny nelubime ziadne,to potom mam este horsie

silwietta
10. mar 2010

mne ste tu narobili chut na perkelt... musim zaradit do jedalnicka na buduci tyzden...

evitkamalicka
10. mar 2010

u nas bude v sobotu zemlovka, mam na nu strasnu chut

maculienka123
10. mar 2010

silwi,dobry napad,hned robim aj ked moja polovicka ho neznasa,no spravim si ja.

evit a zemlovka,tiez super,,

klapinka
10. mar 2010

mnamky mnam..
tu o jedle....ja ani neveim co dnes.. vcera sme mali zapecne cestviny s brokolicou, dnes dojedame na obed, na veceru ani srnky netusia co budem robit...este ze je net a da nejaky napad.... ale chodi mi strasne po rozume sampionovy paprikas s haluskami... ale ked sampiony sa taaaaaaaaaaaakk zle vracaju 😀

inak nakupovanie vo velkych obchodoch to aj mne robi strasne zle, neviem ci to je klimou..no zakazdym sa idem povracat. Ani nechodim sama radsej 🙂

vcera som si kupila tehu rifle.. jooj tak sa znich tesim, ako taka spacetka v nich vyzeram 😵

lenadka
10. mar 2010

ahojte, zuzka to muselo byt fakt uzasne, zlaty je ten tvoj maly, ale vidis po ockovi 😵 😀

ja robim francuzke tiez so surovych 😉

na velke sono idem v utorok 🙂

a v piatok na ten sud, sused je ochotny sa dohodnut, len sa ozval neskoro, tak pojednavanie predsa len bude 😝 vobec sa mi tam nechce 🙄

vcera som bola taka unavena ze som doma az sprostosti robila, natrela som mm chlieb na desiatu, pritom do prace nesiel 😅 a svoj som si miesto do chladnicky strcila rovno do kabelky-no keby potom nahodou nepozriem do nej tak neviem ako by mi v praci taky chutil 😝 ... fazulovu polievku som varila ani neviem ako a cudujem sa ze neskoncila niekde v pracke miesto v chladnicke, ani malu som nesprsila, len ritulku jej umyla bidetkovou sprskou, lebo som sa bala ze ju od unavy pritopim 😅 a spala som ako zarezana, len raz WC-ko co je rekord 😀
dnes nastastie sedim v kancli 😕

klapinka
10. mar 2010

lenadka aky sud ??

lenadka
10. mar 2010

sused na nas podal zalobu ze mame postavenu stodolu na casti jeho pozemku /ona tam stoji od r. 1939 😅 / chce aby sme ju zrutili...my sme za nu zaplatili cca 30 000Sk pred rokmi a mm ju opravoval, takze s tym nesuhlasime, chceme ten kusok jeho pozemku /28m stv. z 80-tich/ odkupit...s tym nesuhlasil najskor, teraz uz ano ale mimosudne sa do piatku nestihne, tak tam musime ist 🙄

klapinka
10. mar 2010

lenadka tak to nezavidim take natahovacky s pozemkami a zvast ked to je sused.. 😠 Nech to len dobre dopadne a hlavne rychlo 😉

lenadka
10. mar 2010

aj ja hovorim 😔

lenadka
10. mar 2010

baby co poviete na tieto flasticky???
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

uvazujem zobrat dve 150ml, chystam sa dojcit, ale na odsate mliecko, ked bude obcas treba nech mam, po Lucke som malu flasticku uz vyhodila bola plastova, sklenu mam ale ma klasicky ortodonicky cumel a tieto vraj napodobuju prsnik 😕

evitkamalicka
10. mar 2010

lenadka my sme ich mali pri Adamkovi a budeme mat teraz, terat som kupila aj odsavacku Tommee Tippee

lenadka
10. mar 2010

evi tak ze boli dobre, su plastove vsak? zaujima ma ako sa umyvali 😕

evitkamalicka
10. mar 2010

su super a umyvali sa velmi dobre

lenadka
10. mar 2010

tak mozem objednavat 😀

evitkamalicka
10. mar 2010

kludne, ja odporucam

mywiel
10. mar 2010

lenadka tie flasky su super poznam ich a navyse bez bisphenolu A za tu cenu nevahaj 😉

denisocka
10. mar 2010

baby,došli mi tie veci z MMB - všetko mi sedí a idem sa "posrať"od radosti !!! nohavice ako nove,hadam ani neprane ! sedia perfektne,už nemusim riešiť čo do "kostola" .... tunika čierna je božská ,ta pimkle zas kráásna,ale ja mam do nej velke cicky,ale šak do leta času,možno sa zmenšia 😝 no a tie kojacie pyžama,ako paradííííso

mam to v albume

lulusha
10. mar 2010

deni, ta tunika je prekrasna! a tie nocne kosielky su zlate, tiez 😀

rubinka
10. mar 2010

Tie košielky sú fakt super 😵

evitkamalicka
10. mar 2010

denis parada

pridala som dnesne brusisko 😅

denisocka
10. mar 2010

baby a tie ceny boli tiež prekrásne !

2košielky za 4€
2 tuniky za 2x 3,80€ NOVE
nohavky 7€
pošta 2,5€

a z toho všetkého som platila len 16€

denisocka
10. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=121955 ináč,tie čo čakate dievčata,tak ta baba ma tam krásne veci a lacne

rubinka
10. mar 2010

Wow Deni tak tomu sa hovorí výhodný obchod 🙂

Evi, pekne sa okrúhliš, to brucho sa ti zachvilu nezmestí do záberu 😀

evitkamalicka
10. mar 2010

rubinka veru, len neviem kde sa to brucho berie ked som este nic nepribrala, ale je pravda, ze som asi schudla na zadku a bokoch, lebo mi letia nohavice zo zadku

groka
10. mar 2010

som tu konecne,ale asi len na chvilku,neni mi dobre,oblieva ma pot,je mi spatne srdce mi bije ako o dusu,smadna som ako tava stale,suche pery,vysiel zo mna ruzovy hlien,teraz uz aj brusko boli na mrchu,ale male tusim citim
som si polezala hodinu a pol co som nebola schopna nic robit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre